Sony SBH70 Stereo Bluetooth kulaklık satışa sunulduIP57 sertifikasına sahip kulaklık Avrupa'da birçok ülkede satışa çıktı.

05/07/2015 01:01

Sony’nin mart ayında gerçekleşen Dünya Mobil Kongresi’nde açıkladığı SBH70 Stereo Bluetooth Avrupa’da birçok ülkede Sony Mobile Store aracılığıyla satışa çıktı. İngiltere’de 60 sterlinden satışa çıkan Bluetooth kulaklığın Almanya ve İtalya fiyatı 80€ Fransa ve İspanya fiyatı ise 90€ olarak açıklandı.

25 grama ağırlığında ve IP57 sertifikasıyla suya karşı dirençli bir yapı gösteren SBH70 Stereo Bluetooth Kulaklık 125 mAh kapasiteli piliyle 8 saat konuşma süresi sunuyor. Micro USB girişiyle şarj edilen kulaklığın kumanda merkezinden açma ve kapatmanın yanı sıra NFC/müzik tuşu ve ses seviyesi ayarlamaları yapılabiliyor.

SBH70 Stereo Bluetooth kulaklık için ayrıca Google Play Store’da ilgili bir de uygulama yer alıyor. Android 4.4 ve üzeri sürüme sahip telefon ve tabletlerle uyumlu olan uygulama basit bir kullanıcı arayüz deneyimi sunuyor. Kullanıcılar söz konusu uygulama ile kulaklık zil sesi ve titreşim uyarı ayarlarını düzenleyebilecek. Uygulamada kulaklık için etkileşimli bir de kullanım kılavuzu yer alıyor.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]