Samsung’un 2010 yılından bu yana duyurduğu üst düzey Galaxy akıllı telefonlarSamsung'un bugüne kadar duyurduğu en iyi Galaxy akıllı telefonları listeledik.

02/07/2015 15:05
Samsung Android telefon üreten ilk şirket değil ama kısa sürede en fazla Android işletim sistemli akıllı telefon satan şirket oldu. Samsung’un ilk Android telefonu ve Galaxy i7500 yayımlanmasından bu yana 6 yıl geçti. Samsung’un Android sistemli ilk gerçek yıldızı olan Galaxy S 2010 yılında piyasaya sürüldü. Galaxy S şu ana kadar en başarılı seriyi başlatan cihaz oldu.

2010 yılından bu yana birçok şey değişti. Samsung Galaxy ailesi dışında da birçok seri ile Android pazarına damgasını vurdu. Bunlardan biri de Galaxy Note serisi oldu. Galaxy’i her zaman Samsung’un en iddialı modellerin tanıtıldığı seri olarak görmeye devam edeceğiz.

Bugüne kadar tanıtılan en iyi Galaxy akıllı telefonları sizler için derledik. Alt bölümde ve sonraki sayfalarda bu telefonlara göz atabilirsiniz.

Samsung Galaxy S

Android işletim sistemi ile çalışan Samsung i9000 Galaxy S 4 inçlik Super AMOLED ekranı ve 1 GHz’lik üstün işlemcisi sayesinde HD kalitede video kullanımı arttırılmış gerçeklik teknolojisi ve geliştirilmiş lokasyon bazlı servis imkânı sağlıyor. Social Hub fonksiyonu ise belli başlı portalların hepsinin e-posta anında mesajlaşma ve SNS hizmetlerini kesintisiz biçimde telefona direkt entegre etmek üzere tasarlandı.

118 gram ağırlık 8GB dahili hafızaya sahip olan Galaxy S 5 MP kamera ile kullanıcılarla buluşmuştu. Otomatik inceleme ve oram ışık algılayıcısı özelliklerine sahip kamerası ve 1500 mAh pil gücüyle zamanın en popüler telefonlarından biriydi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]