İşte Meizu MX5 Antutu PuanıMX4 ile büyük başarı yakalayan Meizu MX5 modelini tanıttı. Peki Antutu rekortmeni MX4 sonrası Meizu'nun yeni amiral gemisi MX5 Antutu'da kaç puan alıyor?

01.07.2015 / 15:00

Çin'in en popüler akıllı telefon üreticilerinden biri olan ve kaliteli ürünlerini uygun fiyatlar ile satışa sunan Meizu kısa süre önce yeni amiral gemisi modelini tanıttı. Güçlü özellikler ile gelen Meizu MX5 performans tarafında çok başarılı olacak gibi görünüyor.

Geçtiğimiz yıl MX4 modeli ile Antutu rekortmeni olan Meizu Samsung Galaxy Note 4 ve Motorola Nexus 6 gibi modelleri geride bırakmıştı. Peki bu yıl MX5 ile aynı liderlik devam ediyor mu? Ne yazık ki hayır.

Meizu MX5 MX4 gibi Antutu'da rekortmen olamadı!

Meizu'nun yeni amiral gemisi modeli MX5 güçlü özelliklerine rağmen ne yazık ki Antutu puanı ile yeni bir rekortmen telefon olamadı. Tanıtımında Antutu puanının paylaşıldığı Meizu MX5 53330 puan aldı.

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge gibi 60 bin puan dolaylarına ulaşamayan Meizu MX5 yine de çok iyi bir puan ile geliyor. 2.2 ghz hızında 8 çekirdekli MediaTek MT6795 işlemciden gücünü alan telefon yeni nesil PowerVR grafik işlemci ve 3 GB RAM ile piyasaya güçlü bir giriş yapmıştı.

Türkiye pazarında ne zaman satışa sunulacağı tam olarak bilinmeyen Meizu MX5 bakalım beklenen satışlara ulaşabilecek mi?


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]