MSI AMD Fury X Ekran kartını tanıttıMütevazi bir kasada inanılmaz bir güç

25/06/2015 18:30

Ekran kartlarında dünya lideri MSI AMD'nin çığır açan Radeon R9 Fury X ekran kartını duyurarak MSI R9 Fury X 4G ile AMD R9 ve R7 300 serisine yeni bir üst sınıf üye katmış oldu.

MSI R9 Fury X 4G yüksek bant genişliğine sahip 4 GB belleği eşsiz bir performans için doğrudan AMD'nin Fiji XT grafik işlemcisine entegre edildi. AMD Fury X ultra yüksek çözünürlüklü oyun deneyimi ve sanal gerçeklik için özell olarak tasarlandı.

Ekran kartı üst sınıf kartlarda alışık olduğumuzdan çok daha ufak boyutta bir kasaya sahip. Böylece neredeyse her kasaya uyum sağlıyor.Kutuya dahil edilmiş kapalı döngü su soğutma çözümü ile GPU normal oyun koşullarında 50 derece seviyesinde bir sıcaklıkta kalıyor. Kasanın iç kısmına monte edilebilen radyatör ısıyı doğrudan dışarı atıyor. Bir adet yüksek kaliteli 12mm fan kullanan ekran kartı son derece sessiz çalışıyor.

Tüm bu etkileyici teknik özelliklerinin yanında MSI R9 Fury X 4G ayrıca kartın yanlarında bulunan LED ışıklarla da dikkat çekiyor. Bu ışıkların bazıları GPU işlem yoğunluğunu gösterirken diğerleri de heyecan verici ışık efektleri yaratıyor.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]