Vodafone Smart 6 İncelemesi


899 TL fiyatla duyurulan Vodafone'un yeni fiyat performans odaklı akıllı telefonu Vodafone Smart 6'yı detaylı bir şekilde inceledik. İşte Vodafone Smart 6 ile ilgili tüm detaylar.

23.06.2015 / 12:05

Vodafone'un yeni fiyat performans canavarı Vodafone Smart 6 tanıtıldı. Biz de ürünü merak eden takipçilerimiz için detaylı bir şekilde inceliyoruz. İşte tüm yönleriyle Vodafone Smart 6.

Vodafone Smart 6 fiyatı

Vodafone Smart 6 ilk ön sipariş fiyatı olarak 699 TL gibi oldukça iddialı bir fiyatla geliyor. Ön sipariş 200 kişiyle sınırlandırıldığı için ön sipariş sonrası fiyatı değerlendirmeye alıyoruz. O fiyat da 899 TL.

Vodafone Smart 6 incelemesi

Fiyatına göre üst seviye özellikler sunan Vodafone Smart 6 oldukça merak uyandıran bir telefon oldu. Telefonun özelliklerini kamerası ile çektiğimiz fotoğraflardan oluşan galeriyi artılarını ve eksilerini inceleme metnimizden takip edebilirsiniz.

Vodafone Smart 6 fiziksel özellikler

Vodafone Smart 6 5.5 inçlik yapıda bir akıllı telefon. Plastik kasanın kullanıldığı telefon 151 gram ağırlığında. Telefonun kalınlığı ise 8.35mm.

Narin bir kasaya sahip olan Vodafone Smart 6'nın ön camı da Gorilla Glass değil. Onu da ekleyelim.

Vodafone Smart 6 teknik özellikler

Full HD çözünürlüğünde 5.5 inçlik ekrana sahip olan Vodafone Smart 6 gücünü Qualcomm'un 8 çekirdekli işlemcisi Snapdragon 615'ten alıyor.

1.5 GHz hızında çalışan 4 tane ARM Cortex A53 1.2 GHz hızında çalışan 4 tane ARM Cortex A53 çekirdeğinin aynı anda çalıştığı işlemci grafik tarafında Adreno 405'ten gücünü alıyor.

128 GB'a kadar artırılabilir hafıza seçeneğine sahip 16 GB dahili hafıza kullanan akıllı telefon 2 GB RAM ile geliyor.

3000 mAh gibi etkileyici bir bataryaya sahip olan üründe ayrıca hızlı şarj özelliği de mevcut.

Gelelim kameraya

Vodafone Smart 6'da 13 Megapiksel çözünürlüğünde ana 5 Megapiksel çözünürlüğünde ise geniş açılı ön kamera bulunuyor

Vodafone Hizmetlerle de İddialı

Zaten uygun fiyata çok iyi teknik özelliklere sahip bir telefon aldık. Fakat Vodafone bunlarla yetinmiyor ve servislerle de avantaj katmaya devam ediyor.

İnternet kotasını kullanmayan Vodafone TV 3 ay boyunca ücretsiz. AyrıcaDigiturk Play 1 sezonluk Süper Lig Taraftar Paketi veya Sinema Üyeliğiseçeneğiyle ayda 5 TL'ye alınabiliyor.

Ünlü Spotify uygulaması ise yüzde 55 indirim (3 ay premium üyelik ve 15 GB internet 52 TL yerine 22 TL) gibi bir fiyata kullanılabiliyor. Ayrıca 3 ay ücretsiz Hürriyet E-Gazete üyeliği ve Seslenen Kitap'tan ilk siparişte yüzde 50 indirim gibi önemli özellikler mevcut.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]