Başlığı okuyunca aklınıza yanlış bir şey gelmesin. Konumuz; Facebook ve internet.

Onaylamıyoruz ama "Başka bir okulda okuyan" ve bu yüzden "şehir dışında olan" bir sevgiliniz olduğunu uydursanız da arkadaşlarınızı inandıramıyor musunuz?

"Her şeyin mümkün olduğu" internette artık bu da mümkün. Sadece 5 dolara sizin kız arkadaşınızmış gibi davranacak bir Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] kız arkadaşı edinebilirsiniz.

Yahoo!'nun yayınladığı Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]e göre GirlfriendHire.com isimli bir siteZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]'ta kız arkadaşınız gibi davranacak gerçek kadınları kiralayabileceğiniz bir portal. Bu "profesyonel"lerden birini kiralayarak duvarınıza yazı yazmalarını mesaj atmalarını sağlayabilir ve inanmayan arkadaşlarınıza kanıt olarak gösterebilirsiniz.

İnternetin uçsuz bucaksız olanaklar dünyasında bu durum bile para kazanmak için ne kadar çok farklı yol olduğuna en güzel örnek.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

HER ŞEY 5 DOLAR
Sitede kullanıcılara sağlanan başka hizmetler de var ve onlar da 5 dolar üzerinden fiyatlandırılıyor. 5 dolara sunulan hizmetlerden biri "yemek yapmayı öğretmek" bir diğeri de "her türlü ilişki problemini dinlemek" yani bir nev'i Güzin ablalık! Ve elbette tıpkı Güzin abla gibi ilişkideki problemi gidermeye yönelik tavsiyelerde de bulunuluyor ki bu da 5 dolara dahil!

Bunun yanı sıra Nepal'den Belçika'dan posta kartı atabileceğini ya da milliyetini öne çıkararak alternatifler sunabileceğini belirten 5 dolarlık teklifler de var.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]