Greencard Katılım Şartları Ve Kullanımı


KATILIM ŞARTLARI VE KULLANIM HAKLARI SÖZLEŞMESİ

Lütfen ödeme yapmadan önce tüm detayları dikkatlice okuyunuz.

Bu anlaşma Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] göçmenliğe hazırlık servisi ve buna bağlı olarak kullanıcı şartlarını kapsar. Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] tamamen özel teşebbüs olup; kullanıcılarına Amerikan Hükümetinin ücretsiz tertip ettiği Diversity Visa Piyangosu'na sorunsuz şekilde başvuru hazırlığı sunar. Amerikan Göçmenlik bürosu herhangi bir hükümetsel organizasyonla hiçbir alakamız yoktur. Tercih ettiğiniz takdirde online başvurularınız için bizim servislerimizi kullanabilirsiniz. Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] ana amacı Greencard başvuru hazırlığınızın daha basit daha kolay daha anlaşılabilir ve daha az maliyetli olmasını sağlamaktır.

Bu katılım şartlarını okuyup kayıtsız şartsız kabul ettiğinizi onaylamadan servislerimizden faydalanmanız mümkün değildir. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmediğiniz takdirde lütfen size o ana kadar sunmuş olduğumuz servislerimizi iptal ediniz.

Bu anlaşmadaki maddeler siz ya da herhangi bir kullanıcı için aynı şeyleri ifade eder. Tüm kullanıcılar için aynı şartları kapsar. Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] için kayıtlı kullanıcı demek tüm bu şartları kabul etmiş ve bizim sunmuş olduğumuz servislerden herhangi birini bu şartlar altında kullanmış olan kişi demektir.

Sunmuş olduğumuz servisler üçüncü şahıslar tarafından göçmenliğe hazırlık için ek belge ya da herhangi bir döküman yerine kullanılamaz. Bu tarz kullanımlardan doğacak sorunlardan hiçbir şekilde Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] sorumlu değildir.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] ait ve halka açık olmayan herhangi bir bilginin kullanılması yasaktır. Buna ek olarak bu siteden herhangi bir materyalin Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] habersiz olarak ya da Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] yazılı izni olmadan kopyalanması dağıtılması basılması yüklenmesi kesinlikle yasaktır.

Bu anlaşma da izin verilen konular hariç herhangi bir materyalin modifikasyonu ya da kullanımı Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] telif ve gizlilik haklarını ihlal etmek demektir. Bu siteye ulaşmak için kullanacağınız bilgisayar yazılımlar ya da telefon görüşme ücretleri tamamen size aittir.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] yapılan tüm ödemelerin sizin tarafınızdan Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] size bildirdiği ödeme şekli ile yapılması gerekir. Yapılan tüm ödemeler aşağıda yazılı olan geri iade koşullarına göre yapılacaktır.

Danışmanlık ücretleri ile ilgili bilgilendirmeler sitemizde değişik zamanlarda yayınlanacaktır. Lütfen ücretlendirmelerdeki herhangi bir değişiklik için sitemizi sık sık ziyaret ederek bilgi alınız.


GİZLİLİK VE BİLGİ DEPOLAMA

Başvuru formunu doldururken belirttiğiniz özel bilgilerinizi kendi isteğinizle gönderdğinizi kabul etmiş sayılırsınız. Servisin kullanılması sizin sorumululuğunuz altındadır. Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] sitede girmiş oldugunuz bilgilerin güvenliğini en iyi şekilde sağladıgı halde bilgi girerken ve girdikten sonra bilgi güvenliğini size garanti etmez. Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] girilmiş olan bilginin saklı kalmasını ve depolanmasını garanti etmez. Kendi kayıtlarınız için adresinize göndereceğimiz kağıda basılı olan başvuru formunun bir kopyasını saklamanız önerilir.


İŞLETME

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] herhangi bir zaman servislerini herhangi bir sebepten dolayı durdurabilir veya değiştirebilir. İstenilen bilgilerde ya da fiyatlandırmada değişiklik yapmakta serbesttir. Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] başvurularınızdaki gecikmelerden sorumlu değildir. Buna ek olarak Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] katılım ve kullanım şartlarında internet sitesinde yayınlamak suretiyle istediği zaman değişiklik yapmakta serbesttir. Bu sözleşmeyi kabul etmeniz ile birlikte Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] sizin sağlamış oldugunuz tüm bilgileri kullanma yetkisini ve gerektiği takdirde herhangi bir ek bilgi talep etme hakkını kabul etmiş olursunuz.


İADE ŞARTLARI

Servis veya hizmetlerden herhangi birinden memnun kalmadığınız takdirde 7 takvim günü içinde Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] ile kontak kurarak para iadesi isteyebilirsiniz ( %10 işlem komisyonu ve Kargo masrafları hariç). Kullanıcı ancak ödeme işlemini tamamladığında servislerden yararlanma hakkına erişebilir. İadeler başka hiçbir şart altında kabul edilmez. Meydana gelebilecek herhangi bir teknik arıza ya da sorunda; Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] e-mail aracılığı ile tüm ödemesini yapmış kullanıcılarına 2 iş günü içinde dönmek zorundadır. (Resmi günler tatiller bayramlar hariç.)

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] çalışma saatleri Pazartesi-Cumartesi günleri saat 09:00 ile 17:00 arasındadır. Tüm ödemesini yapmış kullanıcılar herhangi bir sorun için Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]'a e-mail yollayabilirler. Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır Bu destek altında Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] hiç bir yasal danışmanlık ya da kişisel problemlerinize karşı danışmanlık vermez.


HAKLAR

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] kayıtlı kullanıcısının sağlamış olduğu doğru bilgileri tüm servislerinden yararlandırmakla yükümlüdür. Eğer bir kayıt olan bir kullanıcının vermiş olduğu bilgilerde herhangi bir eksiklik var ise Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] bunları düzeltmek ya da eksik bilgiyi tamamlamakla yükümlü değildir. Herhangi bir ek bilgi için Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Eğer kullanıcı iletişim bilgilerinde herhangi bir değişiklik olur ise en geç bir sonraki çekilişten en az 2 ay önce mail yolu ya da telefon ile tüm değişiklikleri tarafımıza bildirmek ile yükümlüdür.

ABD Hükümeti tarafından yapılan greencard çekilişi tamamlandığında kazanan kişilere bilgi ve kazandığına dair belgeler tarafımızdan teslim edilecektir. Eğer Green Card çekilişi başvurunuz yapıldıktan sonra bilgilerinizde herhangi bir değişiklik oluştu ise bu ancak bir dahaki çekilişte düzeltilebilecektir. Hiçbir şekilde o seneki başvurunuz değiştirilmez.


DİĞER ŞARTLAR

Bu sözleşmeye aykırı hareket eden herhangi bir kullanıcının sözleşmesini iptal etmek Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] insiyatifindedir. Sözleşme iptali ile birlikte kullanıcıların tüm başvuruları da iptal edilecektir.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] sizin Green Card başvurunuzu gerçekleştirmek ile yükümlüdür Ancak başvuru için gerekli olan tüm bilgilerin DOĞRU ve EKSİKSİZ olarak doldurulması tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Başvurularınızı inceledikten sonra herhangi bir eksik bilgi gördüğümüzde size dönüp doğru bilgiyi almak için elimizden geleni yapacağımız halde hiç bir şekilde bunu garanti edemeyiz.

Amerikan Hükümeti Green Card çekilişi için herhangi bir ücret talep etmez. Ödemiş olduğunuz ücret sizin başvuru hazırlığınız için tamamen bir aracılık hizmetidir.

Servislerimizi kullanmadan önce bu sözleşmeyi okumanız önemle rica olunur.

Amerikan Hükümeti her yıl Green Card çekilişini Ağustos ve Ekim ayları arasında anons eder.
O yılki çekilişe katılabilmeniz için en geç 30 Ekim'e kadar tüm bilgilerinizin bize eksiksiz olarak ulaşması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak olan tüm başvurular bir sonraki çekilişe dahil edilecektir. Bu dahil edilecek çekilişler Amerikan hükümetinin bu yıldan sonra da Green Card çekilişi düzenlemeye devam edeceği varsayılarak kabul edilmiştir. Bu tarihten önce yapılan ödemeler Amerikan Hükümeti Green Card çekilişini iptal etse veya devam etmeme kararı alsa bile iade edilmeyecektir. 5 yıllık katılmış olsanız ya da 5 yıl içinde kazanmış olsanız bile Amerikan Hükümetinin herhangi bir iptalinde kullanıcı kesinlikle tarafımızdan bir hak talep edemez.

Daha fazla bilgi için iade şartlarını inceleyiniz.

Tüm şartlar açıklayıcı olarak Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] yayınlanmıştır. Bu servisin baslangıç tarihi; ödeme yaptığınız tarihtir. Bu ödemeyi yaptığınız gün tüm şartları kabul etmiş sayılırsınız.
alıntı