Hamile kalmasına rağmen sporu bırakmadı

Profesyonel Fitness Uzmanı olan 26 yaşındaki Sophie Guidolin hamile kalmasına rağmen sporu hayatından çıkarmadı.Hamileliği boyunca durumunu fotoğraflayan genç sporcu doğumundan 2 gün sonraki fotoğraflarında ise sanki hiç hamile kalmamış gibi görünüyor. Hamileliğinin 34. Haftasına kadar sporu ve ağırlık kaldırmayı bırakmayan Sophie birçok habere de konu oldu.
Hamileyken bu kadar "ağır” spor yapmasının hem kendinin hem de hamile olduğu ikizlerinin sağlığını olumsuz yönde etkileyeceği yönünde eleştirilerin hedefi haline geldi.
Hamileliğinin 34. Haftasına kadar bırakmadı

Ancak tüm bu eleştirilere kulak asmayan Guidolin kendisi gibi sporcu ve aynı zamanda spor hocası olan kocası Nathan'ın gözetiminde spor yapmaya devam etti. Hamileliğinin 34. Haftasına kadar sporu hayatından çıkarmayan genç kadın sonuçtan da oldukça memnun.
Önceki haline dönmek için çalışıyor

Sophie hamilelikten önceki fit haline dönmek için çalışmalara başladı. Sosyal medyayı da etkin bir biçimde kullanan Sophie hamileliği boyunca yaptığı çalışmaları diyetini ve hamilelik macerasını Instagram hesabında paylaştı. Şu anda hem Sophie hem de ikizleri gayet sağlıklı.