Ünlülerin egzersiz ve diyet tüyoları

Sizler için 10 ünlünün egzersiz ve diyet tüyolarını bir araya getirdik.Ünlüler nasıl bu kadar ince ve görkemli kalabiliyor hiç merak ettiniz mi? Tabii ki hepsinin bir egzersiz ve diyet sırları var.
İşte 10 ünlünün egzersiz ve diyet tüyoları:

Jessica Alba


Jessica Alba ailesinde yüksek kan basıncı ve kolesterol hastalıklarını öğrendiğinden beri bilinçli olarak diyet yapıyor. Yiyeceklerini protein ve sebze meyve olarak ayarlarken şeker benzeri tercihlerini de sağlıklı olanlardan yana kullanıyor.

Drew Barrymore

Barrymore diyet yaparken her yiyecekten yenmesini ama normalden daha az bir miktarda tüketilmesi gerektiğini vurguluyor. Oyuncu yemek sırasında tatlısını bile yiyor fakat sınırında durmayı biliyor.

Heidi Klum

Dünyaca ünlü model Heidi Klum formunu 4 çocuğuna borçlu olmalı. Kendisi çocuklarının onu aktif ve canlı tuttuğunu söylerken; ağaca tırmandıklarını bahçeyle ilgilendiklerini ya da trambolinde zıpladıklarını da dile getirdi.

Jennifer Garner

Jennifer Garner bütün yemeklerin yanında tek bir tanesini favori olarak gösteriyor o da tatlı patates. Az yerde bulunan bu yiyeceği Garner kızartmadan yiyor.

Kristen Bell


Kristen Bell’in kilo verme çözümü arkadaşlarıyla doyasıya eğlenmek. Sinema izlemek ya da bir yerde oturmak yerine her zaman hareketli eğlenceler tercih eden Bell en çok tırmanışa gitmeyi ve frizbi oynamayı seviyor. En yakınlarınızla bu aktiviteleri yaparken aynı zamanda egzersiz yaptığınız gerçekten aklınızdan çıkar

Diane Sawyer

Gazeteci Diana Sawyer’ın diyeti ise çok klasik: Su! Sawyer litrelerce su içiyor. Suyunu tatlandırsın diye de suyun için limon dilimleri attığı da biliniyor.

Kim Cattrall

"Sex and the City" oyuncusu Kim Cattrall pantolonlarını kilosunu ölçme aracı olarak kullanıyor. Cattrall’ın kilo aldığını hissettiğinde giyip baktığı bir pantolon var ve eğer o pantolonun fermuarı kapanmıyorsa onun için gayretlice egzersiz ve diyet yapma zamanı gelmiş demektir.

Mariska Hargitay

Hargita’nın şuan pişmanlığı olarak ifade ettiği eskiden çok severek yediği iki yiyecek var: çikolata ve cips. Mariska Hargita artık sabahları kivi mango tüketiyor ve bu tatlar dediğine göre kendisini Hawaii’de hissetmesini de sağlıyor.

Tina Fey

30 Rock’ın komik kadını Tina Fey 29 yaşına kadar sadece şeker ve fastfoodla beslenmiş. Daha sonra tartılarla ve sağlıklı yaşamla tanışınca 35 kilo vermiş.

Jeniffer Lopez

Jennifer Lopez sevdiği yiyceklerden ödün vermiyor ve gururluca hamburger dahil birçok sağlıksız yiyeceği düzenlice yiyor. Bunun yanında her zaman yediği yerler güvenlidir ve hiçbir zaman yemekleri dozunu aşacak miktarda değildir. J-Lo şeker tatlı ve birçok kurabiye gibi şeyleri yemeye bayılıyor ve gün içinde de sıkça bunları tüketiyor.