Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Seksi bacaklar için 6 egzersiz hareketi

  Kaslı ve ince bacaklar ne kadar da seksi görünüyor değil mi? Sizin neden öyle bacaklarınız olmasın? Seksi bacaklara sahip olmak için kararlıysanız bu bacak egzersizlerini kararlı bir şekilde uygulamalısınız.

  birazdan okuyacağınız bu hareketlerin her birini üç set halinde ve haftada üç kez tekrarlamanız gerekiyor. İşte seksi bacaklara kavuşmanızı sağlayacak 6 egzersiz hareketi…


  Arka bacak şekillendirme
  Dört bacaklılar gibi pozisyon alın; dizlerinizi kalçanızın altına ellerinizi hafifçe omuzlarınızın önüne getirin. Sağ dizinizi kalça hizanızda yana doğru kaldırın saat yönünde 12 büyük daire çizin ve sonra diğer tarafla 12 daire çizin. Her iki bacağınızla aynı hareketi yaparak egzersizi üç set uygulayın.

  Popo kaldırma
  Sırt üstü uzanın bir dizinizi bükün ve ayak tabanınız yere bassın. Sağ bacağınızı tavana doğru uzatın parmak ucunuz dik dursun. Kalça kaslarınızı sıkın ve kalçanızı yukarı kaldırın indirin. Bunu 15 kere tekrarlayın. Bacağınızı değiştirip hareketi diğer tarafla da yapın.

  Baldır sıkılaştırma
  Sağ dizinizi kalça hizasında kaldırın parmak uçlarınız dik bir şekilde yere baksın ellerinizi başınızın arkasında birleştirin. Sol topuğunuzu olabildiğince yukarı doğru yükseltirken karın kaslarınızı sıkın dengenizi sağlamaya çalışın. Bu şekilde üç saniye kadar bekleyin sonra topuğunuzu yere indirin. Bu hareketi 15 kez tekrarlayın ve diğer bacağınıza geçin.

  Gövdeyi çevirme
  Sağ bacağınızla bir adımlık hamle yapın kollarınızı iki yanınıza açın gövdenizi sağ kalçanızla aynı hizaya gelecek şekilde sağa döndürün. Sonra tekrar ortaya dönün sağ bacağınızı sol bacağınızla değiştirip diğer tarafta aynı hareketi yapın. 12 kere tekrarlayın.

  Tekme atma
  Kedi pozisyonunda uzanın dizleriniz kalçanızın altında elleriniz omuzlarınızın biraz önünde dursun. Sağ bacağınızı olabildiğince yukarı kaldırın parmak uçlarınız karşıya baksın. Bacağınızı düz tutun. Bunu 15 kere tekrarlayın sonra diğer bacağınızla aynı hareketi yapın.

  Sıçrama
  Ayaklarınızı birleştirerek ayakta durun ellerinizi göğüs hizasında birleştirin. Sol bacağınızla ileriye doğru bir hamle yapın. Olabildiğince yukarıya sıçrayın. Yere sağ bacağınızı ileriye doğru bir adım atarak inin. Bu sıçrama hareketini olabildiğince hızlı bir şekilde 15 kez tekrarlayın.
  Yalnızlık sevilmez
  her gün birlikte yata kalka alışırsınız birbirinize sadece.  Yalnızlığına aşık kadın.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Yani çok ince sayılmasa da ince bacaklarım.
  Kadının gelişimi bağımsızlığı özgürlüğü kendisinden gelmelidir. İlk olarak kendisini bir obje değil bir kişilik olarak ortaya koymalıdır. İkincisi hayatını basit fakat zengin ve derin kılarak; kendi bedeni üzerinde başkalarının iddia ettiği tüm haklara karşı koymalı istemediği sürece çocuk yapmamalıZiyaretçilere, Gizli İçerik! tanrınınZiyaretçilere, Gizli İçerik! devletinZiyaretçilere, Gizli İçerik! kocasının ailesinin bir kulu olmaya karşı çıkmalıdır. Bu da hayatın tüm karmaşıklığını ve özünü anlamaya çalışarak yani kendini toplumun fikirlerinden ve yargılarından özgürleştirerek olur.

  Emma Goldman

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş