Haberin Tarihi: 01 Şubat 2016 11:51

Milosevic’ten duygusal veda

Milosevic ayrılmadan önce transfer süreciyle ilgili duygusal bir açıklama yaptı.

Beşiktaş Sırp asıllı İsveçli futbolcu Alexander Milosevic'i Marcelo'nun transferi kapsamında Alman ekibi Hannover’a gönderdi. Genç futbolcu “Beşiktaş’a şampiyonluk yoluna başarılar diliyorum. Bir gün Beşiktaş’a dönmek isterim” ifadelerini kullandı.

Alexander Milosevic sezonun ikinci yarısında Hannover 96 için ter dökecek. Milosevic Beşiktaş’ın yeni transferi Marcelo’nun karşılığında takas yoluyla Alman ekibine gönderildi. Milosevic ayrılmadan önce transfer süreciyle ilgili duygusal bir açıklama yaptı.

AIK'dan Beşiktaş’a düzenli forma giyebilmek için geldiğini vurgulayan genç oyuncu "Ancak yaşadığım sakatlıklar ve sonrasından gelen şanssızlıklar sebebiyle takımda istediğim kadar forma şansı bulamadım. Ara transferde ilk etapta benim için gelen tekliflere yönetim olumsuz baktı.

Ama dün her şey bir anda değişti. Beşiktaş Hannover’la anlaşmaya vardı. İsveç’in EURO 2016 kadrosunda yer almam için düzenli olarak forma giymem gerekiyor. Bundan dolayı ben de gitmeyi kabul ettim. Beşiktaş’a şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum. Bir gün Beşiktaş’a dönmek isterim" ifadelerini kullandı.

Her iki kulüp de oyuncuları sezon sonunda satın alma hakkına sahip olacak.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] fotospor