Haberin Tarihi:
02 Şubat 2016 00:04


Marcelo'nun transferinde 6 milyon Euro kar

Sezon başında bonservisine 6 milyon Euro istenen Marcelo'yu Beşiktaş devre arasında Milosevic karşılığında kadrosuna kattı.

Beşiktaş transferde bir kez daha istediği oyuncuyu istediği şartlarda almayı başardı. Sezon başında Robin van Persie görüşmeleri sırasında siyah-beyazlıların masasına gelen Marcelo için Hannover kulübü 6 milyon Euro fiyat belirlemişti. O dönemde siyah-beyazlılar Rhodolfo'yu tercih edince Marcelo transferi de rafa kalkmıştı. Beşiktaş bu kez Marcelo'yu kiralık olarak kadrosuna kattı. Bu transfer karşılığında Milosevic'i bu takıma gönderip hiçbir ücret ödemedi. Sadece 6 ay gibi bir sürede Marcelo'nun transferinden 6 milyon Euro kar elde edildi.

Marcelo'nun başı trafik cezaları ile dertte
Beşiktaş'ın yeni transferi Marcelo tam bir trafik canavarı... Brezilyalı oyuncu 2014 Mart ayında bir kazaya karışmış fakat dava 15 bin Euro'luk para cezası ile kapatılmıştı. Fakat buna rağmen Alman oyuncu trafikte sıkıntı çıkarmaya devam etti. Kazadan sadece 6 ay sonra Marcelo bu kez de Porsche marka aracıyla durduruldu. Trafiğe çıkma yetkisi olmamasına rağmen yasaları çiğneyen Brezilyalı oyuncu bu kez de 40 bin Euro para ve 1 ay trafikten men cezası aldı.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Fotospor