Belki bir anne için en zor dönemdir bu Ne mama yer ne uyku uyur durmadan ağlar bu dönemlerde anneliğin ne kadar zor ve kutsal bir kavram olduğunu daha iyi anlarız.

Burun spreylerinin belli bir kullanma zamanı var ondan sonra spreyleride kullanamıyorsunuz. Bize doktorumuz burun aspiratörü olarak otri bebeyi önerdi.

Gerçekten işe yarıyor. Bebeklerde burun tıkanıklığı nasıl açılır derken bu aletle çekiyorsunuz ve bebekler rahat bir nefes alıyorlar.
Çocuğunuzun burnunu temiz tutmanız önemli bir işlemdir çünkü bu sayede çocuğunuz rahat nefes alabilir ve aynı zamanda tıkalı burun nedeniyle oluşabilecek otit ve sinüzit türünden iltihaplanmalar da önlenebilir.

OTRİBEBE Nazal Bebe Aspiratörü bebeğinizi rahatsız eden burun tıkanıklığını gidermek için tasarlanmıştır. Kullanması kolaydır güvenlidir ve hijyeniktir. OTRİBEBE sayesinde bebeğiniz rahat nefes alacak ve kendisini daha iyi hissedebilecektir.

Ne zaman kullanılmalıdır:

Aspirasyon işlemi bebeğinizin burnu tıkalı olduğu zamanlarda olabildiği kadar sık yapılmalıdır. Burun deliklerinin daha iyi temizlenmesini sağlamak için işleme başlamadan önce çocuğunuzun burnuna deniz suyu (Rhinomer Force -1) uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

Nazal Aspiratör Parçaları:

Kullanım Şekli:

1. Değiştirilebilir ucu aspiratörün orta kısmına takın.
2. Aspiratörün ucunu bebeğin burun deliğine yerleştirin.
3. Ağızlık kısmını kullanarak yavaş ve düzenli şekilde içinize doğru çekin.
4. Aynı işlemi diğer burun deliği için de uygulayın.
5. Kullanımdan sonra değiştirilebilir ucu çıkarın ve yerine yenisini takın.

Dikkat edilecek hususlar:

Çocukların erişemeyecekleri yerde saklanmalıdır. Çocukların yutabilecekleri parçalar içermektedir.
Oda sıcaklığında saklanmalıdır.
Kullanmadan önce eller yıkanmalıdır.
Her kullanımdan sonra uç kısım atılmalı ve yeni yedek uç takılmalıdır.
Hasar görmüş parçalar varsa alet kullanılmamalıdır.


Alıntı