Ay Tutulmaları
Güneş Tutulmaları ani ve hızla gelişen başlangıçlara sebebiyet verirken Ay Tutulmaları olayları sonuçlandırır .
Güneş Tutulmaları ani ve hızla gelişen başlangıçlara sebebiyet verirken Ay Tutulmaları olayları sonuçlandırır .

Güneş Tutulmaları daha çok toplumsal olayları temsil ederken Ay tutulmaları bireyler üzerinde çok daha güçlü etkiler göstermektedir. Her tutulma herkesi aynı şekilde etkilememektedir . Eğer doğum haritanız içinde her hangi bir gezegenin üzerinde gerçekleşen bir tutulma var ise o zaman tutulmanın konusu sizi doğrudan etki altına alabilir.

Ayrıca tutulma haritanızdaki özel bir açı kalıbını (yod T kare gibi) etkiliyor ise tutulmanın niteliğine göre fırsatlar ve tehlikeler getirir. Üçgen açı yapan iki gezegeni tetikleyen bir tutulma rahatlatıcı ve akıcı olaylar getirirken T karenin ucundaki gezegenleri tetikleyen tutulmalar çok ciddi ve gerginliklere sebebiyet veren sorunlara neden olur ve yaşamda işin içinden çıkamadığınız dönemleri başlatırlar.

TUTULMALARIN EVLERDEKİ ETKİLERİ
1. EV: Sağlık bireyin egosunu ilgilendiren olaylar yeni başlangıçlar kişisel görünüm ve giyim tarzındaki değişimler.

2 . EV: Maddi kazançlarda ani artış ve azalışlar çalışma ve kazanma kapasitesinin ani artışı veya azalışı gayrimenkul alım ve satımları.

3. EV: Kardeşlerle ilişkilerde ani bozulmalar ve iyileşmeler trafik kazaları kısa yolculuklar eğitimle ilgili alınan yeni kararlar veya bir eğitim programının bitirilmesi okuma yazma ve öğrenmeyle ilgili tüm konular edebi eserler.

4. EV: Ev ve yakın çevreyi ilgilendiren olaylar anne ve babanın hastalıkları ani gelişen aile içi şartlardaki değişimler yakın aile ziyaretleri anne veya babanın ölümü ev değişimleri ev alım ve satımları ölüm sona erişler.

5 . EV: Hamilelik çocuk sahibi olmak aşık olmak spekülasyondan para kaybetmek tatile çıkmak eğlencelere katılmak sporda başarı riskli işlere katılmak.

6. EV: Ani gelişen hastalıklar iş ortamında koşulların değişmesi birlikte çalıştığımız kişilerin hastalıkları iş yaşamımızdaki ani tüm değişiklikler.

7 . EV: evlilik çok yakın arkadaşlar açık düşmanlıklar iş ortaklıklarına girmek pazarlıklar ortaklıklar ve her tür dava ve mahkemeler.

8. EV: Ölüm bedenin ani ölümü sıra dışı ruhsal olaylar yaşamak seksüel amaçlı ani gelişen ilişkiler eşin ölümüyle kalan miras başkalarının söz ve enerjilerinin etkisinde kalma metafizik deneyimler kazalar ameliyatlar.

9. EV: Ani ülke değişiklikleri yolculuklar yoluyla kişinin ruhsal ve felsefi gelişimi yabancılarla ilişkiler egzotik şeyler dinsel inançlarda ani değişimler yaşama yüklenen farklı anlamlar.

10. EV: İş ve kariyerdeki ani değişiklikler kadersel değişimler iyi ya da kötü şöhret anne ve babada gelişen ani hastalıklar yaşamda başarı merdivenlerini hızla çıkmak politik başarı ya da skandal.

11. EV: Arkadaş grupları sosyal çevrenin ani olumlu veya olumsuz değişimi kendi yaptığınız işten gelen ani para dilek ve arzuların gerçekleşmesi.

12. EV: Gizli düşmanlıklar dedikodular ruhsal hastalıklar intihar bedensel sakatlıklar ani hapis cezaları kaçırılmak veya gizli ilişkilere girmek hırsızlıklar sizden gizlenen tüm olayların açığa çıkması.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]