İş Hayatında Gezegenlerin Temsil Ettikleri

Merkürü güçlü olan problem çözmede akılcılık düşüncelerin hızlı bir şekilde yazıya aktarılabilme insanları bilgilendirebilme yeteneğinde doğuştan şanslıdır.

Merkür- Seyahat acentaları yazı genç öğrenciler sözlü işlemler kontratlar zihinsel aktiviteler ve yetenekler konuşma öğretme basma gır gır geçme grafikerler oy sayanlar stenograflar banka veznedarları analitik kimyacılar otobüs şoförleri kemik hastalıkları uzmanları kitap editörleri haberciler nakliyeciler postacılar yemek kontrolörleri taksi şoförleri asansör teknisyeni demiryolu çalışanları hayvan terbiyecileri bilgisayar programcıları ya da operatörleri kütüphaneciler müfettişler akademisyenler optometristler tercümanlar gazeteciler dizgiciler seyir subayları seyahat acentaları.

Merkürü güçlü olan problem çözmede akılcılık düşüncelerin hızlı bir şekilde yazıya aktarılabilme insanları bilgilendirebilme yeteneğinde doğuştan şanslıdır. Güçlü bir Satürn ile- şekillere yönelik bir hafıza fatura çıkarma ve kayıt tutabilme hüneri nesnelerin fiyatlarını tahmin edebilme uzun yazıları ya da iş programlarını ezberleme gelişir. Güçlü bir Mars ile – akıl ve kas hareketinin koordinasyonu matematik ve şekilleri çözme yeteneği gelişir.

Ellerini dilini ve aklını farklı ortamlarda ve aktif bir şekilde kullanmayı sever.

Venüs – Sosyal ilişkiler sanatkarlık kültür güzellik dostluk dans parfümler kozmetik moda mücevher zevk konfor kibarlık müzik aşk sosyal olaylar dekoratörlük şekercilik güzellik uzmanlığı resepsiyonist tuhafiyeci tasarımcı ticari ressam kozmetik uzmanı güzellik spa operatörü terzi perukçu çiçekçi meslek terapisti ses sanatçısı.

Venüsü güçlü olan güçlü sosyalleşme ihtiyacını tatmin etmesi için arkadaşlığa ihtiyaç duyar. Uyuma dair iyi göz ve kulağa sahip olduğu için müzik ve sanata derin bir sevgi duyar renk kombinasyon ve formlarından hoşlanır çizim ya da tasarımlarda düzen ve çekicilik arar.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]