Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Thumbs up Ay Burcu Nedir? Ay Burçlarda İken

  Ay Burcu Nedir?

  Burçlar arasında en az bilinen Ay burcu kişisel seçimlerimizde karakterimizin “burçdaşlarımızdan” farkılılaşmasına sebebiyet veren ana etkendir.

  Oğuzhan Ceyhan
  Uzman Astrolog
  Doğduğumuz anda gökyüzünde Güneş’in bulunduğu burç doğum burcunuzu oluştururken Ay’ın ayın bulunduğu burç da Ay burcunuzu temsil etmektedir.

  Burçlar arasında en az bilinen Ay burcu kişisel seçimlerimizde karakterimizin “burçdaşlarımızdan” farkılılaşmasına sebebiyet veren ana etkendir.

  Ay burcu Güneş burcu kadar etkili iken doğduğunuz anda Ay’ın gökyüzündeki evresi Dünya’ya yakınlığı veya uzaklığı ile doğduğunuz andaki gelgit etkisi Ay burcunun niteliklerinde değişkenliğe sebebiyet verir. Bundan dolayı Ay burcu genel tanımlamaları her zaman kitabi bilgi olarak kişiliği doğru ifade edemeyebilir. Çünkü siz bir tablodan Ay burcunuzun Balık olduğunu öğrenebilir Balık Ay burcu ile ilgili çeşitli bilgiler alabilir ama bunların kendinize hiç uymadığını düşünebilirsininiz. Balık Ay burcu genellemesine uyuyordur fakat Ay’ın evresi Dünya’ya yakınlığı ve almış olduğu gezegensel transit etkiler bu niteliklerin dışında Balık temalı farklı bir kavramı da ifade ediyordur.

  Güneş burcunu ifade ederken 2 paragraftan 20 sayfaya kadar şeyler yazabilirken Ay burcu ile ilgili bin sayfanın üzerinde bilgiyi kaleme alabilirsiniz. Tabii ki bu göreceli bir değerdir.

  Mesela Ay Balıkta iken Yeni Ay’da duygusallık içtenlik alkolden uzak durmak ilişkilerde fazlası ile verici olma uyumsuzluk ama sevgi dolu içten yumuşak kişilik gibi konular öne çıkar. Ay burcu anne ile ilişkileri de gösterdiği için çocukluktan 14 yaşına kadar ortaya çıkan otonom davranışlar ve anne ile çocuk arasında kurulan duygusal bağları da temsil eder. Ay Balık’ta Yeni Ayı’nda kurban ve acı çeken anne arketipi vardır.

  İlk Dördün’de bu etkiler aşırı duygusallığa kişinin kendini sorgulamasına ve içsel çatışmalarının artmasına; Dolunay’da toplumdan kaçışa fantezilere büyük sanatsal yeteneklere bale dans müzik gibi sanatsal ifadelere kişi doğru eğitimi almadığında ve sosyal toplumda arzu edilen yere gelmediğinde de alkolizme uyuşturucu kullanımına ve dağınık bir kişiliğe; Son Dördün’de duygusal ve toplumsal sıkıntılara depresif kişiliğe ve karşısına çıkan fırsatları değerlendiremeyen sosyal açıdan sorunlu bir kişilik tipine işaret edebilir.

  Gördüğünüz gibi Ay burcunun anlaşılabilmesi için niteliklerin ve kavramların Astrolojik yöntemler ile çok iyi incelenmesi gerekmektedir. İnsanın doğasını tek bir veri üzerine kurmak mümkün değildir. Ay Balık’ta veya Başak’ta olsun insanı biraz olsun tarif edebilmenin Astrolojik yolu çok sayıda veriyi birlikte değerlendirmekten geçer. Bir başlık altında bir bireyi tarif eden değerler asla tek başına kullanılamazlar. Diğer değerler ile birlikte ortak bir kıymetleri bulunmaktadır.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Ay Burçlarda İken

  Ay Burçlarda İken


  Ay her burçta ayrı bir temayı şekillendirir. Ayın bulunduğu burç konumları kendi hakkımızda öğrenmemiz gereken değerleri ortaya koyar.

  Oğuzhan Ceyhan
  Uzman Astrolog

  AY KOÇ' TA
  Ana Fikir :
  Tahammül etmek zorunda değilim!

  Sihirli Kelimeler :
  Hareketli sabırsız aktif dinamik özgür dizginlenemez vahşi tabiatlı hırslı kontrol edilemez.

  AY BOĞA'DA
  Ana Fikir :
  Tüm kazandıklarım ve sahip olduklarım bana yeter.

  Sihirli Kelimeler :
  Pratik dirençli geleneksel ya da tutucu geliştiren zemin hazırlayan üretici iyi tabiatlı.

  AY İKİZLER'DE
  Ana Fikir :
  Yeni şeyler arıyorum.

  Sihirli Kelimeler :
  Zihinsel sözel esprili zeki taklitçi hareketli meraklı ikna edici flörtçü geveze.

  AY YENGEÇ' TE
  Ana Fikir :
  Sana yakın olursam daha iyi.

  Sihirli Kelimeler :
  Şefkatli ve kollayıcı ilgili büyüten düşünceli duygusal güvensiz titrek sadık ve bağımlı.

  AY ASLAN' DA
  Ana Fikir :
  Hayatım sevmeye yaşamaya ve paylaşılmaya değer.

  Sihirli Kelimeler :
  Cana yakın vakur vefalı cömert dramatize eden sıcak neşeli zevk düşkünü hükmedici.

  AY BAŞAK' TA
  Ana Fikir :
  Herşeyi önceden tahmin etmeli görmeli kontrol altına almalıyım.

  Sihirli Kelimeler :
  Yetenekli pratik alçakgönüllü çalışkan irdeleyici ve/veya yargılayıcı mükemmelliyetçi.

  AY TERAZİ' DE
  Ana Fikir :
  Arkadaşlık dostluk önemlidir. Onları dinlemeli ve vakit ayırmalıyım.

  Sihirli Kelimeler :
  Güzellik huzur ve çekici herşeyi seven düşünceli saygılı kararsız.

  AY AKREP' TE
  Ana Fikir :
  Elde etmem lazım haklıyım ve kararlıyım.

  Sihirli Kelimeler :
  Güç ve kontrol arzusu analizcilik sivri ve yıkıcı tutumlar şifacılık denge zaafiyeti.

  AY YAY' DA
  Ana Fikir :
  İyi niyetli ve affedici olmalıyım.

  Sihirli Kelimeler :
  Temiz kalpli dikkatsiz araştırmacı paylaşımcı iyi niyetli maceracı felsefi aşırı hoşgörülü aşırı iyimser zaman zaman abartan asil.

  AY OĞLAK' TA
  Ana Fikir :
  Tüm insanlar yalnızdır.

  Sihirli Kelimeler :
  Ciddiyet hırs çaba ün şöhret kapasite disiplin katılık başarı melankoli ve yetenek.

  AY KOVA' DA
  Ana Fikir :
  Farklı ve ileride olmalıyım.

  Sihirli Kelimeler :
  Asi sıra dışı modern zamanın ötesinde analizci ve sentezci deneyimsever farklı.

  AY BALIK' TA
  Ana Fikir :
  Sadece benim gibi hisseden insanlar benim neler çektiğimi bilebilirler.

  Sihirli Kelimeler :
  Yaratıcı spiritüel hayalperest vizyon sahibi medyum hassas merhametli dalgın kaçak.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Ay Koç'ta İken Alınacak Hayat Dersi

  Ay Koç'ta İken Alınacak Hayat Dersi

  Kendinizin duygularınızın ve isteklerinizin merkez olduğu bir dünyadan vazgeçmelisiniz. Kararlı ve değişmez özgür doğanız kendinizi değiştirmek konusunda da sorun yaratıyor. Sizi değiştirmek çok zor. Dinlemiyor ve kabul etmiyorsunuz.

  Oğuzhan Ceyhan
  Uzman Astrolog
  endinizin duygularınızın ve isteklerinizin merkez olduğu bir dünyadan vazgeçmelisiniz. Kararlı ve değişmez özgür doğanız kendinizi değiştirmek konusunda da sorun yaratıyor. Sizi değiştirmek çok zor.

  Dinlemiyor ve kabul etmiyorsunuz. Duygusal olarak yarattığınız hayali bir savaş var. Aslında kimse sizinle rekabet etmiyor ya da size aykırı yaşamaya çalışmıyor. Fakat kendiniz ile ilgiili değişim çabanız bazı şeyleri görmenizi engelliyor. Hatta ne yazık ki kolaylıkla kavga çıkarabiliyorsunuz. İnsanlar ne olup bittiğini anlamadan siz çoktan haykırmaya başlamış oluyorsunuz.

  Bunun sebebi tepkilerinizin duygusal kaynaklı olmasıdır. Aslında her türlü olay sizin çok meşgul dünyanızı rahatsız etmektedir. Her zaman önemli ve yapacak bir işiniz mutlaka olur.

  Hareketli ve bastırılamaz enerjiniz bir yerde karşılık bulmak zorundadır. Bu bitmek bilmez enerjiniz sizi bir etkinliğin kuruluşun toplantının ya da basit bir arkadaş grubunun lideri yapacaktır. Bunu zaman zaman kavgacı ruhunuz sayesinde elde edebilir veya zorla alabilirsiniz.

  Bir ve birden fazla amacınız var ama mutlaka var. Her anınızı bunu bilseniz de bilmeseniz de tanımlayabilmiş olsanız da olmasanız da bir amaç için çılgınça koşturarak geçirirsiniz.

  Çocukluğunuzdan beri dizginlenemez bir enerjiniz var. Bunu engelleme potansiyeli olan herşeye karşı derin bir kızgınlık duyarsınız. Hatta bu kızgınlık öylesine derin bir yerden desteklenir ki siz bile bazen neden bu kadar çok sinirlendiğinizi kavrayamayabilirsiniz.

  Adeta doğuştan gelen damarlarınızda dolaşan bir öfke var. Dolayısı ile herşey kolayca bunun ortaya çıkmasını sağlayan bir detay olarak görünebilir.

  Kendinizi risk altında hissettiğiniz zaman olanları hayal etmek bile imkansız. Bir kaplana dönüşebilirsiniz. Fakat buna bağlı olarak insanlara gösteremediğiniz sabır nedeni ile çevrenizdeki kalabalık hızlıca eriyip gidecektir. Sizden korkanlar hariç diğerleri fırsat buldukça onlara kolaylıkla sinirlenmeyen ve agresif olmayan arkadaşlara ilişkilere doğru yola çıkacaklardır. İnisiyatifi elinizde tutma isteğiniz sert bir baba ve anne olmanıza neden olabilir. Kararları kendiniz almanızdan dolayı çocuklarınızın karar almakta güçlük çektiği bir yaşam nedeni ile onlara bastırılmış duygular ile dolu bir gelecek hazırlıyor olabilirsiniz. Bu hırçın tabiatınızı iyi yönde kullanırsanız - ki zaten bunu öğrenmelisiniz - onlara mücadeleci zorlukların altından kolaylıkla kalkan ve tüm zorlukları olumlu kazançlara çevirebilecek bir karakter sahibi olmayı öğretebilirsiniz.

  Tek sorun doğal öfkenizin bunu biraz sert şartlarda sergilemeye çalışmasıdır. Kendinizi duygusal agresiflik konusunda kontrol etmelisiniz. Aslında otoriteyi kabul etmiyorsunuz. Ancak otorite olmaya çalışma riskiniz var. Özellikle anne veya baba ya da ağabey veya abla iken... Patron iseniz iletişimleriniz nedeniyle çalışan kayıpları yaşayabilirsiniz. Ailenizin sizi bırakıp gitme şansı neredeyse yoktur.

  Kaçamayacakları bir kavgaya tutuşmalarına neden olmamalısınız. Fakat iş yerinde sizi bırakabilirler.Tabii bu da sizi daha çok sinirlendirecektir.
  Öğrenilmesi gereken şey enerjinizi başkalarına mücadele için öğretebilmek ve yapıcı olarak kullanmayı becerebilmektir. Yıkıcı gibi görünen enerjinin en başta sizi vurduğunu hatırlatmalıyım. Kendinizi ve başkalarını sevmek şefkat beslemek ve affedici olmak konusunda çalışmalısınız.

  Mücadelece gücünüzü öğretilebilir bir şey olarak kullanmalısınız. Ezmek baskılamak ve haklı çıkmak çabası yerine sessiz ve sakince her etkiye tepki vermeden önce bir derin nefes almalı ve geç cevap vermelisiniz. Bu arayı da sakinleşmek için kullanmalısınız.

  Duygularınızın yapmanızı söylediği şeyi uygulamadan önce mantığınız devreye girmeli ve düşünerek davranmalısınız. Duygularınız kararlarınızın kaynağı olmamalı.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Ay Boğa'da İken Alınacak Hayat Dersi

  Ay Boğa'da İken Alınacak Hayat Dersi
  Hayata bakışınızdaki maddi ya da elle tutulur birikimler tüm görüşü karartabilir. Yüzleşmekten ya da tartışmaktan kavga etmekten ve sizi zorlayıcı mücadelelere girmekten kaçabilirsiniz.

  Oğuzhan Ceyhan
  Uzman Astrolog

  Hayata bakışınızdaki maddi ya da elle tutulur birikimler tüm görüşü karartabilir. Yüzleşmekten ya da tartışmaktan kavga etmekten ve sizi zorlayıcı mücadelelere girmekten kaçabilirsiniz. Geçmişten kopamadığınız ve ailesel değerler konusunda güven verici bir çocukluk geçirdiğiniz için ileri adım atmak sizin güven dolu toprağınızı terk etmeniz demek olur. Bunun sizin üzerinizde yaratacağı gerginlik ve güven korkusu nedeni ile kıpırdamaz ve son dakikaya kadar adım atmaktan çekinebilirsiniz. Bu durum işlerinizi son dakikaya bırakma eğilimi yaratabilir.

  Korkunuz büyüdükçe ertelemeler daha fazla ortaya çıkacaktır.

  Aslında ayaklarınız yere basan bir insansınızdır. Gerçekçi yaklaşımlar Ay Boğa'da sergilenir. Duygularınızı doğal olarak yaşamaktansa ne kadar işe yaradığı ile ilgili sorgulayıcı yaklaşımlarda bulunabilir hisleri gereksiz görebilirsiniz. Bu size soğukluk değil temkinli olma hali getirecektir.

  Davranışlarınıza yansıyacak bu tutum sabırlı bir görüntü çizmenizi sağlar tehdit olarak görmediğiniz bir ortam ya da yaşam olduğunu hissettiğiniz her an neşeli ve şefkatli bir yapı sergilersiniz. Problemleri geciktirme eğiliminde olsanız da aslında olayların neden gerçekleştiğini bulmaya çalıştığınız bir dönem geçiriyorsunuzdur. Sorunlara çözüm bulma döneminizde herşey daha riskli bir duruma gelmesin diye kontrolcü bir yapı sergileyebilirsiniz. Bu da ilişkilerde ayrı bir sorun oluşturabilir.

  Tüm bunlar sizi iyi anlayan anneniz ile bağınızı uzun süre koparmamanıza neden olabilir. Kendinizi güven içinde hissetmek için bolca yatırım yapıp banka hesaplarında sizi mutlu edecek miktara ulaşma çabası içinde olursunuz .

  Bunu başardıkça daha güvenli hissetmeye başlarsınız bu güvende ilişkilerinizi düzgün bir platforma oturtursunuz. Dikkat edin. Sahip olduklarınızın size getirdiği değere bağımlılık geliştirebilirsiniz. Bu maddi kaynakların kendilerine bağımlı olmaya dönüşebilir. Size yarar sağlamayacak gereksiz yük olmuş bazı bilgi ve alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gereklidir. Buna edindiklerinize olan bağlılığınız da eklenince sahip olduklarınız ile ilgili bir karma geliştirirsiniz.

  Size bir başka uyarı daha yapmalıyım ki herkesin sıkıntılarına karşı bir korunma yöntemi vardır. Siz yemek yemeyi seçebilirsiniz. Konforunuzu değiştirmeye eğilimli olmadığınız için açlık çekebileceğiniz birşey değildir. Öfkeli olmaya eğiliminiz pek yoktur. Hatta geç kızarsınız. Ondan da emin olmak istersiniz. Kızgınlık da güvenliğinizi sarsacaktır. Fakat sinirlendiğiniz zaman gerçekten bir boğa gibi olabilirsiniz. Önünüzde durmak istemeyiz. Size değişmeye açık olmayı önerebilirim.

  Etrafınızı saran şartları koruma çabanız pek çok şeye adım atmanızı da engelleyebilir. Konfora olan yaklaşımınız güvenliğınızi sürekli sağlama arzunuz sizi değişime kapatır. Bu da yeni bir aile kurarken çok fazla düşünmenize neden olacaktır. Sizin için her zaman alıştığınız yollar en iyisidir. Fakat bu en kolayı ve doğrusu olmayabilir.

  Tutucu olan yaklaşımlarınız sevgi ilişkilerini kurarken zorlanmanıza ve şartları kendi lehinize değiştirme eğilimine girmenize yol açabilir.

  Çevredekileri incitmemek için bir orta yola doğru harekete geçmeli ve buna üşenmemelisiniz. Rahatlık sizi tembelliğe sürekleyebilir. Artık annenizin kollarının size sağladığı yumuşak güvenli sağlıklı ve tehlikesiz bölgeden çıkmak ve sizin güvenli kolarınızda olmak isteyenlere fırsat tanımak zorundasınız. İyi bir anne baba ya da eş olabilmek için risk almaya açık bir insana dönüşmeniz gerekli. Yoksa hayatınız yalnızca kendinizi korumak ile geçecektir ve ne yazık ki bunu farkında bile olmadan yapmaya devam edeceksiniz. Bunları ilişkilerinizin en güzel olması gereken zamanlarda duymak istemiyorsanız şartlara bakış açınızı şartlara ne kadar gittiğinizi sorgulamalısınız. Hayat mı size geliyor siz mi ona gidiyorsunuz?


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Ay İkizler'de İken Alınacak Hayat Dersi

  Ay İkizler'de İken Alınacak Hayat Dersi
  Olaylar konular insanlar ilginizi çeker ve kalabalıkların ilgi odağı olmak da hoşunuza gider. Fakat geçmişle ilgilenmek yerine sürekli şimdi üzerine odaklanmanız size bazı zorluklar çıkartabilir.

  Oğuzhan Ceyhan
  Uzman Astrolog

  Her konuda bilginiz var. Bunu dışarıda hissettiriyorsunuz. Zaten bildiğinizi düşündüğünüz konu ile artık ilgilenmenize gerek yok yenileri size daha cazip gelecektir.

  Siz de aramaya devam edeceksiniz. Bu tutumunuz ne yazık ki zaman zaman yüzeysel ya da alaycı yakışımlarla anılmanızı sağlayacak tepkiler geliştirebilir. Entellektüel birisinizdir. Gerçekten araştırmaya meraklı ve bilgi sahibi olursunuz. Ancak bunu alay aşağılama gibi yaklaşımlarla sergileme riskiniz bulunmaktadır.

  Olaylar konular insanlar ilginizi çeker ve kalabalıkların ilgi odağı olmak da hoşunuza gider. Fakat geçmişle ilgilenmek yerine sürekli şimdi üzerine odaklanmanız size bazı zorluklar çıkartabilir.

  Geçmişini ve genelde geçmişi önemseyen tutucu geleneksel kişiler ile yaşamak ve birşey paylaşmak zorunda kalırsanız bu bazı sorunlar ortaya koyabilir. Her konuda bilgi sahibi olduğunuz yansıtan dış görünüşünüz karşıdaki kişiye aşağılandığını hissetirebilir. Bundan hoşlanacaklarını sanmıyorum.

  Sezgileriniz olmasına ve bunu da hissetmenize rağmen bir şey yapmazsınız. Size göre onlar da değişmelidir. Değişmemişlerse size göre değildirler. Size karanlık yanınız ile yüzleşmenizi ve gerçekleri görmenizi önermek zorundayım. Zaman zaman çok kırıcı olabilirsiniz.

  Bu da sizin güzel yanlarınız ile iletişim kurmaya çalışan kişilere büyük bir darbe olacaktır. Eğer bir şüpheniz var ise bu bir gerçeğe dönüşebilir. Ciddi olmayan bir konu konuşulacak uzun bir sohbete gidebilir. Anlatılmaya çalışılan bir konuyu da canınızın istediği gibi algılayabilirsiniz.

  Müthiş bir hayalgücünüz ve konuşma yeteneğiniz olabilir. Bu da haksız bile olsalar karşıdakilerin yenik düşmesine neden olacaktır. Sizi dinleyen Dünya’nın aksi istikamete dönmeye başladığına bile inanabilir. İkna kabiliyetinizi bu derece geliştirmiş iken duygusal ilişkilerinizdeki gerçekleri görmemek konusunda da kendinizi aynı başarı ile kandırabilirsiniz. Bu oyundan vazgeçmelisiniz. Aslında yetenekleriniz ve kolay ifade edebilme kabiliyetiniz sayesinde çok güzel yerlere gelebilir çok iyi kabuller görebilirsiniz. Fakat ilişkilerdeki alaycılıktan hemen vazgeçmelisiniz. Kendiniz ile yüzleşin ve bunu zaman zaman da olsa yaptığınızı kabul edin.

  Bazen ilişki kurduğunuz kişilerde gördüğünüz ışık nedeni ile olmadığınız biri gibi davranabilir ve olmadık tepkiler gösterebilirsiniz bundan da kaçınmalısınız.

  Bu konuda önce geçmişe biraz gidelim. Aileniz ile kurduğunuz ilişkilerde özellikle anneniz duygularınızı ifade etmenize yeterince izin vermedi. Ergenlik kontrolü ele alma ve hayatın gereklilikleriyle yüzleşme rolleriyle karşılaşınca istediğinizi seçme lüksünüz oldu. Duyguların zaman zaman geçiştirilebileceğini anneniz gibi zaman zaman soğuk davranılabileceğini ve ilgisiz kalınabileceğini öğrendiniz.

  Bunun için karşınızdakini dinlemenize gerek yok. Siz nasıl olsa herşeyi biliyorsunuz. Artık büyümeli ve duygusal sorumlukları almalısınız.

  Duygularınızı bastırabilir şeklini değiştirebilir farklı yansıtabilirsiniz. Fakat bunu yaptığınızı saklayamazsınız.

  Özellikle duygusal bağımlılık ve zaafiyet gösterdiğiniz kişilerden... Bu yüzden onları kaybetmemek yeni karmalar yaratmamak ve doğru ilişkiler kurabilmek için onları gerçekten dinlemeli sizin zannettiğiniz gibi düşünüp düşünmediklerini öğrenmeye açık olmalısınız.

  Dinlemeniz gereksiz endişeleri ve yanlış yönlenmiş hayal gücünü törpüleyecektir. Hareketli ve keyifli karakteriniz ilgiyi size zaten yönlendiriyor. Çok çaba harcamak zorunda değilsiniz. İlgi çekmeyi zaten başarıyorsunuz.

  Fakat onları gerçek dostluklara dönüştürmeniz iyi olacaktır. Yoksa olgunluk ve yaşlılık dönemlerinde daha önce ektiklerinizi yanlış dostluklar olarak biçebilirsiniz.

  Duygular konusunda ısrar etmek zorundayım. Duygusal olmaya duygusal risk almaya ve karşıdakinin gerçekten hissettiklerine yani sizin var olduğunu zannetiğiniz duygulara değil gerçeklere kalbinizi açmalısınız.

  Duygusal destek sizi daha iyi yerlere götürecektir. Kesinlikle kararlarınıza sadık olmalısınız. Sabırlı olmalısınız.

  Fethetmeye çalıştığınız öğrenmeye aşmaya gayret gösterdiğiniz her konuda sabır sizi doğru yere ulaştıracaktır. Fakat bunu böyle gerçekleştirmediğinizi ve sabırsız davranıp herşeyi sadece yüzeysel öğrendiğinizi hatırlatır ve bunlar için sebat göstermenizi tavsiye ederim. Çok güzel yetenekler ile donatıldığınıza ve konuşma kabiliyetiniz ile yılanı deliğinden çıkartırcasına saptamalar yapıp doğru şekilde konuşabildiğinize eminim. Neden bunu tüm ilişkileri dönüştürmek ve sağlıklı hale getirmek bir konunu uzmanı olmak için kullanmayasınız ki?

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş