Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Doğum Tarihinize Göre Kişiliğiniz

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  1 Ocak – 10 Ocak
  Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine düşkün sabırlı ve çalışkan Kimsenin bir şeyinde gözü olmayan kendi çalışıp kazanmaktan yana olan. Başarılı olmayı isteyen ve rahat güvende yaşamayı arzulayan. Gayet Kibar ve nazik Doğru ve dürüst davranan. Başarısızlığa tahammülü olmayan Sevgiye önem veren. Takdir edilmekten hoşlanan Yeniliklere açık Bulunduğu alanda Parlamak isteyen Kimi zaman coşkulu bazen karamsar olabilen. Fakat asla pes etmeyen direnen.

  11 Ocak – 19 Ocak

  Son derece mantıklı becerikli akıllı sözünde Duran Eğitim hayatına önem veren. Öğrendiklerini kolay kolay unutmayan. Aklını ve yaratıcı hünerlerini kolaylıkla hayata geçirebilen Neyin Gerekli neyin gereksiz olduğunu iyi ayırt edebilen mantıklı. Gerektiğinde sert konuşabilen. Aynı anda birden fazla konuda bilgi Sahibi olabilen Gözlem gücü yüksek iş hayatında başarıya mutlaka ulaşabilen.

  20 Ocak – 29 Ocak

  Açık sözlü yenilikçi toplum bilinci yüksek arkadaşlık ilişkileri güçlü Orijinal düşünebilen tavırlarıyla ilgi uyandırabilen buluşçu. Gerektiğinde duygularını geri planda tutarak mantıklı hareket Edebilen Zihinsel aktivite gücü yüksek herkesten daha çabuk öğrenebilen. Uygulamaya dönük analizci çağın ötesinde düşünebilen Zorluklar karşısında aklıyla kolayca çözüme ulaşan sınırlamalardan hoşlanmayan.

  30 Ocak – 8 Şubat
  Hızlı düşünebilen gayet becerikli dürüst ve arkadaşlıklara önem Veren Tarafsız bir gözlem gücüne sahip yapmacık insanlardan hoşlanmayan. Yabancı dil konusunda başarılı konuşmaları sıradışı yenilikçi Bulunduğu ortamda kolayca ilgi uyandıran sıradışı espri kabiliyeti olan. Zeki diğerlerinden çok çabuk öğrenen kısa yoldan sonuca ulaşabilen Bilime önem veren tartışmalardan hoşlanan ikna gücü yüksek.

  9 Şubat – 18 Şubat

  Sıradışı ilişkiler yaşamaya hevesli özgürlüğüne düşkün yenilikçi Yeni Yerler keşfetmeye meraklı modayı takip Eden tasarımcı. Bulunduğu alana yenilikler getiren orijinal ve çekici. Kaliteyi seven Başkalarından oldukça farklı rutinlikten hoşlanmayan. Arkadaş çevresi geniş. Seçici iyi gözlemci farklı kişiliği ile ilgi uyandırabilen Çekiciliği ile karşı cins tarafından beğenilen her giydiğini yakıştırmasını bilen.

  19 Şubat – 29 Şubat

  Hayal gücü oldukça yüksek. Sevdiklerine karşı duyarlı çatışmalardan rahatsızlık duyan Şifa gücü yüksek insanlara sorunlarında yardımcı olabilen. Duyarlı bir kişilik. Acıma ve şefkat duygusu yüksek. Pozitif düşünmeye çalışan Yaratıcı kabiliyetleri olan yargılayıcı davranmayan değişime açık. Karmaşa içinde yönelimini kaybetmeden ilerleyebilen negatif Insanlardan etkilenebilen Derin tutkulara sahip aşk ilişkilerinde verici ve cömert. Oldukça romantik hassas.

  1 Mart – 10 Mart

  Duygularının farkında olan bağımlılıklarına düşkün kimi zaman değişken Sosyal hayatta çekici kimliğiyle ilgi uyandıran mütevazi ve çok sevilen. Ailesine düşkün evini yuvasını önemseyen aşkta tutkulu güzel düşünen Kötülük bilmeyen kendine yapıldığında oldukça etkilenen. Muazzam yeteneklere sahip sezgileri güçlü olacakları hissedebilen
  Karşı cins üzerinde duruşu tavırları fiziksel özellikleriyle oldukça beğenilen.

  11 Mart – 20 Mart

  Vizyon sahibi her yerde başarılı olabilen. Hayallerini gerçeğe dönüştürebilen Gücünü iyilik ve güzellikler adına yönlendirebilen. Öngörüleri doğru çıkan. Doğaüstü yetenekleri olan yalnız kaldığında güçlenen Başkalarını kolaylıkla etkileyebilen. Olumlu ve güçlü enerjilere sahip. Kararlılık gösterdiği zamanlarda her işin üstesinden kolayca gelebilen Güçlü bir manyetizmaya sahip gizlilikleri kolayca öğrenebilen sırdaş.

  21 Mart – 31 Mart

  Fiziksel yönden oldukça güçlü. Hedefini bilen ve yılmadan üzerine Gidebilen İsteklerine fazlasıyla düşkün. Dediğim dedik asla geri dönmeyen. Emir almaktan hoşlanmayan Kendi bildiği yolda ilerlemeyi seven. Cinselliği yoğun ve etkileyici Ateşli ve istekli.

  1 Nisan – 10 Nisan

  Çok canlı bireylik duygusu yüksek Yaratıcı enerjiye sahip pırıltılı bir kişilik. Yönetme gücü olan insanları kolayca etkileyebilen İyi bir oyuncu (sanat) kendini ifade etmesini bilen. Hayatın güzel yanlarının tadını çıkarmasını bilen İsteklerini gerçekleştirme gücüne sahip renkli bir kişi.

  10 Nisan – 20 Nisan

  Keşfetmekten yeniliklerde bulunmaktan hoşlanan Para harcama meyli yüksek hoşsohbet açık fikirli. İyi niyetli geleceğini şekillendirmeyi seven yürekli İnançlı sağduyulu cömert ve kendine güvenen. Adaletli yardıma hazır takdir edilmeyi seven Yabancı dile meyilli Seyahat etmekten hoşlanan.

  21 Nisan – 30 Nisan

  Güzelliklere aşık gösterişli ve kaliteli olan herşeyi seven Maddi ve Manevi değerlerini önemseyen koruyan sahiplenen. Sosyal hayatın içinde yer almaktan zevk Alan. Arkadaşlarının önemseyen Güzel bir çevrede yaşamak isteyen. Duyarlı ve estetik bir kişi. İnce ve Nazik yapısıyla takdir edilen ve sevgi duyulan Uzlaşmazlık Kavga ve çekişmelerden hoşlanmayan.

  1 Mayıs – 10 Mayıs

  Zihinsel yetenekleri yüksek aklını önemseyen sezgileri kuvvetli İlgi alanları yoğun dünyayı gözlemlemekten hoşlanan. Konuşma ve yazma yeteneği son derece güçlü. İnsanları kolayca çözebilen Değerlendirme gücü yoğun organizasyon becerisi muazzam. Başkalarıyla çalışmaya müsait uyumlu. Fazla detaydan hoşlanmayan Özgürlüğüne önem veren. Konuşmasıyla karşısındakini etkileyebilen.

  11 Mayıs – 20 Mayıs

  Gayet güvenilir dürüst yaklaşımlara sahip. Güçlü ve derin duyguları Olan Aşk ilişkilerinde güvenilir karşısındakine değer veren. Gerçekçi düşünebilen kendine yeterli. Başarma tutkusu olan çalışkan Güzelliklere önem veren kabalıktan hoşlanmayan. Keskin gözlem gücü olan. Başkalarının haksız sözlerinden etkilenebilen. Arkadaşlığa önem veren Hedefine ulaştığında böbürlenmeyen. İyiliğin vefanın kıymetini bilen.

  21 Mayıs – 31 Mayıs

  Çok yönlü ve becerikli. Yargı ve mantık gücüne sahip Yenilikten hoşlanan yeni insanlar tanımaktan zevk alan.
  Bilgiyi önemseyen meraklı ve öğrenmeye aç Mantıklı eğri ile doğruyu ayır etmesini bilen. Kıvrak zeka konuşma kabiliyeti kendini yönlendirebilen Düşmanlarını Yenmeye başarabilecek kadar akıllı.

  1 Haziran – 10 Haziran

  Sosyal ilişkilerini önemseyen akıllı davranabilen Zeki uzlaşmacı hayatın güzel yanlarının tadını çıkarabilen.
  Nabza göre şerbet vermeyi bilen. Yeniliklerden hoşlanan Değerli olanı Bilen duyarlı ve yapıcı davranabilen. Rahatına düşkün sıradan şeylerden hoşlanmayan. Kaliteye önem veren İnce nazik aşka önem veren. İyi niyetli arkadaşlıklara önem veren.

  11 Haziran – 21 Haziran

  Modern düşünebilen tarafsız ve objektif düşünebilen Manyetizması güçlü arkadaşlık olgusunu önemseyen.
  Özgürlüğüne düşkün mantıklı davranabilen Orijinal herşeyden hoşlanan. Pek çok insanla anlaşabilen. Fikirleri bir çok insan tarafından beğenilen. Kuvvetli iradesi olan Yaratıcı bireylik duygusu gelişmiş haksızlığa boyun eğmeyen.

  22 Haziran – 30 Haziran

  Güvende yaşamak isteyen empati yönü güçlü duyarlı kişilik Ailesine Sevdiklerine önem veren. Koruyucu ve kollayıcı. Gerçeklerin peşinden koşabilen. İlişkilerde uzlaşmaktan yana olan Duygusal değerlerine önem veren etkileme gücü yüksek. Karşısındaki kişiyi kolaylıkla etkileyebilen ruhunun derinliklerine Inebilen Kendini güvende hissetmediğinde tepkisel davranabilen.

  1 Temmuz – 11 Temmuz

  Düşünce gücü yüksek sezgileri mükemmel derecede yoğun Bulunduğu alanı kötülüklerden arındırabilen yenilikçi düşünebilen. Şüphelerini aydınlığa kavuşturabilen kendini yenileyebilen Yüzeyde Olanlarla yetinmeyen araştırmadan güvenmeyen. Zihnini ve iradesini kendi gelişimi için odaklamasını bilen Güçlü iyileştirme gücü olan güçlü olmayı güvende olmayı önemseyen.

  12 Temmuz – 22 Temmuz

  Artistik kabiliyeti olan aydınlanmaktan yana. Sanata meyilli Acıma ve şefkat duyguları yüksek. idealist. Kendini inandığı bir şeye adayabilen vizyonu yüksek Kendini aşmak Isteyen duyarlı yüreğe sahip özverili. Özlemleri olan hayal gücü yüksek. Duyu dışı algıları olan. Birçok insanla anlaşabilen aşkta derin duygulara sahip.

  23 Temmuz – 1 Ağustos

  Kendinden emin bağımsız liderlik gücü yüksek Soylu gururlu gösterişli toplumda hemen farkedilen. Sadakat duygusu yüksek organizasyon yeteneğine sahip Sevdiklerine düşkün sanatkar kolayca yükselebilen. İçi dışı bir kalbinin sesine kulak verebilen. Sevilmeyi önemseyen Yaratıcılık yeteneği olan isteklerini direkt olarak açıklayabilen.

  2 Ağustos – 12 Ağustos

  Hoşsohbetli neşeli etrafını rahatlatan vicdanlı Para harcamayı Seven kaliteye önem veren gururlu. Kimseyi kırmaktan hoşlanmayan yüce gönüllü Gezmekten araştırmaktan hoşlanan inanç sahibi maneviyatı güçlü. İyi bir sırdaş güçlü bir dost Başkalarının emri altına girmekten hoşlanmayan özgürlüğü seven.

  13 Ağustos – 22 Ağustos

  Kendini ortaya koyabilen savaşçı enerjik isteklerini elde edebilen Bilinçli cesur haksızlıklara boyun eğmeyen. Yeni fikirleri önemseyen. Girişimci zeki nerde ne yapması gerektiğini bilen açık sözlü. Hayatta kalmayı başarabilen. Fiziksel gücü yüksek. Karşısındaki kişiyi çabucak çözebilen açık sözlü Beklemekten hoşlanmayan yeni projelere planlamalara istekli.

  23 Ağustos – 1 Eylül

  Mantıklı becerikli akıllı başkalarıyla kolaylıkla bağlantı Kurabilen Aşkı önemseyen sorunlardan pek hoşlanmayan. Kaliteli ortamlar elit yerlerden hoşlanan. Cahil insanlardan uzak Duran Keskin gözlem gücüne sahip bir bakışta eksiklerini görebilen. Olayların ardındaki gerçekleri önemseyen ve öğrenmek isteyen Çabuk Kavrayan net görmek isteyen iletişimci.

  2 Eylül – 12 Eylül

  Ciddi bakış açısına sahip sağlam kararlar vermeye çalışan Beklentileri akla ve mantığa uygun çalışkan ve planlı. Güven olgusunu önemseyen yanlış kararlar vermekten hoşlanmayan Disiplinli çaba görev ve sorumluluk bilinci yüksek olan. Dayanıklı mesleki konularda yetenekli. Dikkatli konuşan Yaşından Olgun. Sözleri tutarlı kabul edilmekten hoşlanan.

  13 Eylül – 22 Eylül

  Yerinde konuşan güçlü bir kişilik sevme duygusu gayet yüksek Uyumlu Dengeli akıllı ve gayet çekici. Aşkta sıcak yürekli nezaket dolu güçlü imaj sahibi Huzursuzluktan hoşlanmayan böyle ortamlarda bulunmak istemeyen. Sosyallikten hoşlanan ama aşırı uçlara kaçmayı sevmeyen Öncü akıllı iletişimci bir kişilik. Tarafsız düşünebilen.

  23 Eylül – 2 Ekim

  Lüks güzellik kaliteden hoşlanan. Sevgi dolu bir kişilik Erkekleri yakışıklı kadınları çok güzel olan. Sosyal yönü güçlü yeni fikirleri seven hassas yaradılışta Zevkleri için para harcamaktan çekinmeyen bu yüzden zorlanan. Seyahat etmekten hoşlanan yeni insanlarla tanışmaktan zevk alan Amaçları bir şekilde gerçekleştirebilecek şansa sahip olan.

  3 Ekim – 13 Ekim

  Başkaları tarafından her zaman ilginç sıra dışı bulunan çok çekici Özgürlüğüne düşkün kurallarla çevrelenmekten hoşlanmayan. Sosyal ilişkilerini önemseyen popüler ve girdiği ortamlarda Farkedilen Toplum içindeki yerini önemseyen farklı bulunmaktan hoşlanan. Kararlarını kendi vermekten zevk alan ve bunda ısrar edebilen Günün Yenilik anlamındaki tüm akımlarını takip eden uygulayabilen.

  14 Ekim – 23 Ekim

  Fiziksel ve zihinsel anlamda hızlı ve aktif hareket edebilen
  Sözleriyle ilgi uyandırabilen zekasıyla her türlü sorunun üstesinden gelebilen. Aşkta aşırı duygusallık yerine gerektiğinde mantığının sesine kulak Verebilen Hislerini kağıda dökebilen. İşbirliğini önemseyen etrafıyla uyumlu özel bir kişilik. Yenilikleri uygulamaktan hoşlanan cinselliğine önem veren Cazibeli aydınlık fikirleri olan başarmaktan gelişmekten büyümekte hoşlanan.

  24 Ekim – 1 Kasım

  Kadınları oldukça çekici Erkekleri karizmatik. Karşı cins üzerinde Gayet etkililer Mistizm bilinmeyenler konusunda meraklı ve bu yönde yetenekleri olabilen. Dönüşüm değişim ve her türlü yenilikten hoşlanan. Bunun için Gerekirse savaşabilen Sözleri keskin kendine güvenli. Doğruluktan hoşlanan. Disiplinli ve güçlü bir karakter. Gizliliklerine önem veren başkalarının sırlarını kolayca öğrenebilen Güç ve kontrol kurmaktan hoşlanan sözlerinin dinlenmesini isteyen.

  2 Kasım – 11 Kasım

  Oldukça duyarlı Romantik ve tutkulu. İdeallerinden ödün vermeyen Hayal gücü yüksek fakat hayal ettiklerini hayatında uygulayabilen sezgileri yüksek. Aşkla büyümekten gelişmekten hoşlanan. Aşkı için her türlü mücadeleye Giren Başkalarının sorunlarına çare bulabilen empatisi yüksek yönlendirme gücü yoğun. Başkalarıyla yarışabilen yüksek noktalara er veya geç gelebilecek güçlü bir karekter Derinlikten hoşlanan iş olsun diye dost olmayan dostuna gerçekten yardım edebilen.

  12 Kasım – 22 Kasım

  Oldukça etkileyici bir kişilik. Haksızlıklar karşısında her türlü mücadeleye girişebilen Dürüst ve doğrucu bir insan. Hakikatlerin ışığı altında ilerlemekten yana olan. Toplumsal vizyonu yüksek girdiği ortamlarda çekiciliği duruşuyla Kolayca ilgi uyandıran Gayet şanslı. Sezgileri inanılmaz güçlü olacakları hissedebilen. Herhangi bir durum ve olayın ardından kolayca toparlanması bilen. Empati yeteneği güçlü Altıncı duyusu çok yüksek. Önsezileri inanılmaz kuvvetli. Vatanına ailesine çok düşkün biri.

  23 Kasım – 1 Aralık

  Ahlaki özellikleri son derece güçlü. İnanışı özgüven duygusu gelişmiş dürüst kişilerdir Geniş görüşlü vicdanlı değerlerine önem veren yüksek eğitimden hoşlanan. İyimser öngörüşleri doğru çıkan. Gezgin bir ruh yaşamı derinlemesine yaşamaktan hoşlanan Aşkta bağlanma duygusu fazla yüksek olmasa da sevdiklerine düşkün ve onları koruyan. Başka insanları bilgisiyle zarafetiyle büyüleyen. Yol gösteren abilik ablalık yapabilen İnsancıl açık fikirli. Etik değerlere ve kanunlara saygılı. Fazla para harcamayı seven.

  2 Aralık – 11 Aralık

  Çok cesur. İnanmadığı hiçbir şeyi kabul etmeyen. Savaşma dürtüsü yüksek Haksızlıklara boyun eğmeyen amaca yönelik hareket edebilen. Gayet bağımsız zincirlere tahammül etmeyen. Kimsenin lafıyla hareket Etmeyen Sadık ve oldukça fedakar. Söz verdiği zaman mutlaka yerine getiren. Aktif hızlı ve gözü pek. Cinselliği güçlü tutkulu girişimci istediği kişiye elde edebilen Kimi zaman oldukça sabırsız aceleci davranabilen. Rekabetçi oldukça tutkulu.

  12 Aralık – 21 Aralık

  Kişilik sahibi bilgisiyle tecrübeleriyle insanları kolayca etkisi altına alabilen Vizyonu güçlü sezgi gücü yüksek anlamaktan keşfetmekten zevk alabilen. Duygularını kontrol edebilen sevilmek ve ilgi görmekten fazlasıyla hoşlanan Aşkta kendi isteklerine düşkün. Çekiciliğiyle karşı cins üzerinde fazlasıyla etkili olan. Yanılmaktan hiç hoşlanmayan. Sanata ve yeni gelişmelere açık. Kendini Gayet iyi koruyan Yenilgilerden yılmayan gururlu ve kendini geliştirmesini bilen hakimiyet kurabilen.

  22 Aralık – 31 Aralık

  Sorumluluk sahibi ne istediğini bilen doğru ve yerinde kararlar Alabilen bir kişilik Disiplinli bir çaba ile her türlü güçlüğün üstesinden gelebilen. Sadık ve güvenilir. İç gözlem gücüne sahip yavaş ve emin adımlarla ilerlemekten yana olan Koşullar ve şartlara göre kendini ayarlayabilen uçarılıktan asla hoşlanmayan. Aşkta güven saygı ve sevgiye değer veren. Oldukça tutkulu sevdiğine Sahip çıkan Liderlik gücü yüksek organize iş hayatında parlayabilen. Bazen karamsar olabilen.
  w00t and OkyanusunKalbi like this.


  Cok sey gördümZiyaretçilere, Gizli İçerik! beni yüzüstü gömün.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Biraz benzerlik var da yüzde yüz yansıtmıyor.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  21 Mart – 31 Mart
  Fiziksel yönden oldukça güçlü. Hedefini bilen ve yılmadan üzerine Gidebilen İsteklerine fazlasıyla düşkün. Dediğim dedik asla geri dönmeyen. Emir almaktan hoşlanmayan Kendi bildiği yolda ilerlemeyi seven. Cinselliği yoğun ve etkileyici Ateşli ve istekli.
  Vay be ben neymişim :yakala:

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  23 Temmuz – 1 Ağustos
  Kendinden emin bağımsız liderlik gücü yüksek Soylu gururlu gösterişli toplumda hemen farkedilen. Sadakat duygusu yüksek organizasyon yeteneğine sahip Sevdiklerine düşkün sanatkar kolayca yükselebilen. İçi dışı bir kalbinin sesine kulak verebilen. Sevilmeyi önemseyen Yaratıcılık yeteneği olan isteklerini direkt olarak açıklayabilen.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş