Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Question Burçlar Rüyalar Hakkında Bilgi Verebilir mi?  Burçlar ve Rüyalar
  Gördüğümüz rüyalar çoğumuzu etkilerken anlamlarını merak ederiz. Aslında rüyalarımızın anlamları burçlarla ve doğum haritalarıyla ilişkili olduğunu söyleyen ünlü astrolog Su Karakuş rüyayı gören kişinin doğum haritasıyla doğrudan ilişkili olduğunu ve rüyaların burcumuzdan bir önceki burç tarafından şekillendirildiği için burçlarla ilişkili olduğunu belirtiyor.

  Rüyalar bilinçaltımızda yatan günlük olaylardaki korkularımız duygularımızdan kaynaklı olduğu için gizemi hala çözülemeyen algılardır. Kişilerin rüya algılarıyla ilgilenen parapsikologlar psikiyatrisler ve sipritüalistler görülen rüyaların anlamlarını kişinin ruhsal durumlarıyla ilişkilendirerek araştırıyor.

  Astrolojik açıdan bakıldığında kişinin doğum haritasına bakıldığında rüyalarının anlamları hakkında bilgiler ediniliyor. Burçlardan koç yay aslan yengeç ve balık burçları rüyalarla yakından ilgilidir.

  Başında da belirttiğimiz gibi rüyaların ilişkisini burcumuzdan bir önceki burç belirlemektedir.

  Mesela Terazi burcu için başak burcu rüya kapısını aralayıo gizemi ve bilinmezliği çözer.

  Balık burcunun hayalperest duygusal özellikleri rüyaları ve hayallerini simgeler. Yengeç burcu da aynı şekilde duygusal bakımdan rüya rehberliğinden en güçlü şekilde yararlanır. Özellikle yengeçler gördükleri rüyaları gerçek hayatta da yaşamaktadırlar.

  Burçların Rüyalarla İlişkisi..

  Koç Burcu: Rüyaları rehber niteliğindedir. Hastalanacağı zaman kabuslar görür alacağı güzel bir haberi yaşayacağı güzel olayları rüyalarında bol ormanlık ve yeşillik alanlarda kendilerini görür yada denizde yüzerken görür. Kısacası kabus gördüğünde rüyaları karanlık güzel olaylarda bol yeşil mavi renklerde rüyalar görür.

  Boğa Burcu: Boğalar rüyaların anlamına önem vermez.Genel olarak rehberi mantığıdır. Yorumlama yaparken mantığını kullanarak günlük olaylara önem verir. Daha çok öncü rüyalar görür.

  İkizler Burcu: Bilinçaltındaki olaylar rüyalarına yansır. Okul anılarını geçkin yaşlarına kadar görebilir.

  Yengeç Burcu: Yukarıda da belirttiğim gibi yengeçler rüyada gördüklerini gerçek hayatlarında da yaşadıklarından kendilerini korumaya çalışırlar.

  Aslan Burcu: Sezgileri kuvvetli olduğu için rüyalarını sezgilerine dayanarak yorumlamaya çalışırlar. Özellikle rüya günlüğü tutma konusunda disiplinlidirler.

  Başak Burcu: Bilinçaltında yatan korkuları endişeleri nedeniyle kabus şeklinde rüyalar görür. Çoğunu hatırlamazlar ama sağlıklı ruh halini sahip olduğu andaki rüyaları hafızalarında kalır.

  Terazi Burcu: Gördüğü rüyaları genelde hatırlamazlar hatırladıklarını ise mantıksal olarak açıklamaya çalışır. Sembolik olarak çözer.

  Akrep Burcu: Rüyaları gizemli olan burçtur. Cinsel içerikli rüyalar ve kabuslar görürler. Hatırladıkları rüyalar geleceği işaret eder. Rüyalarında düşme korkusu bedenlerine yansır.

  Yay Burcu: Rüyaların gerçekçiliğine önem verdiği için gerçekleşeceklerine de inanırlar.

  Oğlak Burcu: Akrep burcu gibi daha çok düşmek uçmak gibi rüyalar görseler de bilinçaltları kariyer para gibi konularla meşgul olduğu için rüyalarını hatırlamayan burçtur.

  Kova Burcu: En fantastik rüyalara sahip burçtur. Uçmak olağanüstü güçlere sahip olmak gibi rüyaları sıklıkla görür. Sembolik olarak anlamaya çalışır.

  Balık Burcu: Rüyasında gördükleri bilinçaltının zor anılarına dair bölümleridir. Geleceği anlatan rehber rüyalara sahiptir. Çoğunlukla gördüğü rüyaları gerçek hayatta da yaşar.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Balık Burcu: Rüyasında gördükleri bilinçaltının zor anılarına dair bölümleridir. Geleceği anlatan rehber rüyalara sahiptir. Çoğunlukla gördüğü rüyaları gerçek hayatta da yaşar.

  Yoo ben rüyalarımı hiç hatırlamam. Sorunlu muyum acaba?


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş