Burçların Kıskançlıkları Tepkileri ve Davranışları

Boğa burcu için kıskanmak hayatın içinde var olan doğal duygulardan biridir. Bir Boğa çevresinde istediği ve sahip olamadığı her şey için ölçülü bir şekilde kıskançlık hisseder. Bu duygu onlar için motive edici bile olabilir. Ancak Boğalar genel anlamda kontrollü olmalarına rağmen kıskançlık duygularına hakim olamadıkları zaman hayatları sıkıntıya girecektir. Rahatlarına düşkün Boğalar kıskançlıklarını kontrol edemedikleri zaman hem kendilerini hem de çevrelerini huzursuz edebilirler. İlişkilerinde ise kıskançlık onlar için bir sevgi ve bağlılık göstergesidir. Karşılıklı ilişkilerde Boğalar ile birlikte olmak için oldukça sabırlı ve sakin olmak gerekir. Bir Boğa partnerinin kendisine sürekli onunla birlikte olmaktan zevk duyduğunu ve mutlu olduğunu söylemesini bekler. Boğaya yapılan romantik davranışlar onu çok etkileyecektir.Sizi tanımlayan sıfatlar; güvenilirbağlısağlamistikrarlısadık ve tutucudur. Size aşık olan kişi çok şanslı çünkü aileniz ve sevdiklerinizin mutluluğu ve refahı için sürekli çalışacaksınızdır. Ayrıca hiçbir burçta olmayan gelişmiş duyularınızhayattan zevk almanızı sağlar. Hayatınızdaki insanlara evrenin bize sunduğu güzellikleri ve bereketi görmelerini öğretirsiniz. Mükemmel bir farkında olma yeteneğiniz vardır.Temel ilkesi : Ben muhafaza ederim.

Maddi servetten ileride kullanmak üzere biriktirilmiş paradan ve güvenli ve yerleşik yapılardan mutlu olur. Genellikle de var olanı sağlamlaştırır. İlk toprak burcu olarak Zodyak’ın pratik ve sabırlı müteahhidisiniz. Yeni teknoloji ile ilgili her şeye yakınsınızdır ve getirdiği sosyal değişimden zevk alırsınız. İstikrar yaratmanız beklenir.BOĞA AŞIK OLURSA:

Aşkı elde edene kadar uğraşır ve mutlaka elde eder. Evliliğe sıcak bakmasa da ilişkisinde aşkı doruklarına kadar yaşar.Burçlar Sinirlenince

Kaya gibi sert sinirleri vardır. Ancak bir yere kadar tabii ki. Bir öfkelenmeye görün etrafınıza bağırıp çağırmaya başlarsınız sonra da uzun müddet küs kalırsınız. Sizi en çok üzerinize gelinmesi karnınızın acıkması cüzdanınızın kaybolması konuşmaya zorlanılması öfkelendirir.BOĞA'nın yaşam biçimini oluşturan 5 şey;
1- kıskanmak
2- üşenmek
3- saçmalamak
4- İnat
5- Aşka düşkün♉Aşk üstüne güzel bir elbise kadar çok
yakışıyor aşkım. Hayatının aşkını bir bulabilsen
"neden daha önceden karşıma çıkmadın"
diyecek.

♉Yalnızca istediği zaman yapar ona karşı emri vaki yapmak kendinden soğutmaktan başka işe yaramaz.♉Duygusallığı sadece kendi iç dünyası için geçerlidir. Karşısındakini ezip geçmekten çekinmez.
♉"hayat bana bişey vermez onu hayattan ben alırım.♉ Hayal kadar güzel gerçek kadar kalıcıdır bir "boğa".


♉Boğa da acı çeker ağlar ve güçsüz duruma düşebilir.. Ama o asaletini asla kaybetmezler. Çünkü onun diğer adı güçlü olmak.

♉ Sadakat tescilli kişilerdir. Onlar kilometrelerce uzakta da olsa yanınızdaymış gibi hissedersiniz.


♉Genelde efendi görünür ama içten içe her türlü çılgınlığı yapmaya meyilli insanlardır. Onlara ayak uydurmak herkesin harcı değildir.


♉En çılgın fikirler Boğadan çıkar ve o fikirleri duymak bile insanı heyecanlandırır.


♉ Sinirlendiğinde bile nasıl tatlı olabiliyorsun?

♉ Sadece kendisine güvenli bir gelecek vadedebilen birine bağlanır.


♉ Bir Boğa'ya asla yapamazsın deme. O kafasına koyduğu her şeyi yapar.

♉Boğa en çok gülümseyerek küfür eder.♉Sevdiklerin için canını verebilecek birisin. Dertleri pek kafana takmamaya çalış nasıl olsa üstesinden gelirsin sen.


♉Seveni çok sevdiği nadir olan insanlardır Boğa'lar. Bir de zamanla çevresindekileri kendisine benzetmesini çok iyi becerir.


♉Boğaların çevresi geniştir aradığı ise gerçek bir dosttur. Ama nerede hayırsız uğursuz insan varsa gelir inadına onu bulur..


♉Gururlu ve inatçıdırlar. Gururlarını kıracak herhangi bir hareketi ise yıllar geçse de unutmaz zamanı gelince cevabını verirler.


♉ İnsanları bazen çok yanlış anladığın oluyor. Sebebi ise aklının başka yerlerde olması. Somurtmayı bırak gül biraz.♉Hayatına bi Boğa girmişse muhakkak çok derin bir iz bırakmıştır. Çok özlenen ve çok zor unutulan insanlardır kıymetlerini bilin. cnm benm seninde çevrende senin hata yapmanı dört gözle bekleyen sefiller var ama sen canını hiç sıkma güzel haberlerin yolda.♉Boğa burcu neşe doludur.


♉Bir Boğa sinirlendiği zaman onu kimse tutamaz


♉Boğa burcuyla kolay kolay başa çıkamazsınız. Boşuna kendinizi kandırmayın.♉El becerisi ve pratik zekasıyla çözümü zor gibi görünen şeylere bile kolayca çözüm bulur bir boğa.

♉Israr.. Özellikle sinirliyken dediği şeyin aleyhinde ısrar etmeyin!

♉Bir "boğa" severse sevdiği insanın yalanlarına tahammülü yoktur. Dürüstlük ister. Gönülden bağlıdır.

♉Annen seni mübarek günde mi doğurdu bilmem. O kadar tatlı bir insansın ki ama hala üzüyor seni.


♉Her şeye alışabilirsin ama bir "boğa"nın yokluğuna alışabilir misin ? İşte o biraz zor..


♉Gözü dışarıda olan biriyle yapamaz bir Boğa. Ayrılırken de kaşıyla gözünün yerini değiştirir o birinin.

♉Boğa burcuyla kolay kolay başa çıkamazsınız. Boşuna kendinizi kandırmayın.♉ Bir Boğa kendisine sorulmadan yapılan işe sinir olur
Ben demiştim demekten bir Boğa hiç hoşlanmaz ama insanlar her zaman demek zorunda bırakır Boğayı


♉Canın o an ne istiyorsa onu yaparsın. Hayatını doluca yaşar engelleri hep saçma bulursun. Yenilikçisin.


♉Neden bu hayat bu kadar sıkıcı ya diye kendine sorup duruyorsun valla ya haklısın neden bu kadar sıkıcı hep aynı şeyler.

♉Azimli aşıktır.Bir kere bağlandı mı kolay kolay kopmaz. Sakinhuzurluanlayışlıdır.

İlişkilerine çok ciddi bakar sahiplenirler.-Unutmak Zor değil İmkansızdır "Boğa"ları çünkü O'nun gibisi bulunmaz.

-BOĞA'yı kaybetmek istemiyorsanız ne olursa olsun ona dürüst davranın. Çünkü asla yalana tahammülü yok ve ekstra bir şans daha vermez.


-İnanılmaz bir çekim alanı vardır Boğa'ların nasıl olduğunu bile farketmeden aşık olur baglanır bi dahada kopamazsınız.ALINTIDIR..