Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Thumbs up Haftalık Burç Yorumlarınız

  Haftalık burç yorumlarınız

  Bu hafta hangi burçları aşk iş ve sağlıkta neler bekliyor?


  01.12.2014


  Yıldızlar bu hafta için ne diyor? Hangi burç aşk hayatında sorunlar yaşıyor hangisi sürprizlerle karşılaşacak?
  Uzman Astrolog Nuray Sayarı 1 - 7 Aralık haftasına ait burç yorumlarını anlattı...

  Koç

  Bu hafta geniş ve sosyal çevrelere giriş yapabilir güçlü dostlar edinebilirsiniz. İş kazanımları birlikte girişilen idealist projeler açısından da çok olumlu etkiler devreye giriyor olacak. Aşk hayatınızda yolunda gitmediğine inandığınız her şeyi hayatınızdan çıkarıyorsunuz.

  Boğa

  Bu hafta iş kararlarınızla ilgili oldukça yoğun duygu ve düşünceler içinde olmanız günlük hayatınızda yaşam enerjinizi düşürebilir bu durum geçici bir süreç fazla takılmamaya özen gösterip attığınız her adımda kararlı olup sezgilerinize de güvenmeli iç sesinizi dinlemelisiniz. Aşk hayatınızda biraz gerilimler olması olası. Anlayışlı ve uzlaşmacı olmalısınız.

  İkizler

  Bu hafta iş hayatınızda güncel çalışmalarınızda oldukça zeki atılım ve çözümleriniz sayesinde sizi zorlayan her planınızda önemli sonuçlar elde edeceksiniz. Ortaklaşa işler yaptığınız beraber çalıştığınız kişiler ile önemli kararlar alacaksınız. Maddi açıdan borç para alış verişlerine karşı dikkatli olun. Aşk ve beraberlikte derin duygular içinde olmanız partnerinizi mutlu edecek. Sizi düşündüğünü hissedeceksiniz ve mutlu olacaksınız.

  Yengeç

  Bu hafta isteklerinizi gerçekleştirmeye konsantre olurken ruhsal acelecilikten de arınıyorsunuz. Ayrıca gerek işlerinizin yoğunluğu gerekse insanlara yardımlarınız nedeniyle kendinize zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle aşkta sevdiğiniz kişiye zaman ayırmaya özen göstermelisiniz.

  Aslan

  Bu hafta daha yaratıcı olabilmek için biraz kalabalıktan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki diğer kişilerin davranışlarının sebeplerini veya nasıl davranacaklarını önceden sezebilme yeteneğinizin geliştiğini hissedeceksiniz. Finansal konuları konuşmak planlamak adına uygun zamanlardasınız. Aşk hayatınızda flörtler açısından şanslısınız.

  Başak

  Bu hafta geçmişten gelen konuları düşünebilir hatta üzülmekten yana gereksiz ruhsal kaoslar yaşamanız olası. Yapmanız gereken geçmiş deneyimleri bir an önce kabul etmek. Sosyal alanda önemli hareketleriniz olacak. Konuşmalarınız ve cesaretinizle başkalarını harekete geçirici rol oynayarak dikkat çekeceksiniz. Aşkta kıskançlık enerjisinden çıkmalısınız.

  Terazi

  Bu hafta duygusal ilişkileriniz gözle görünür hale gelebilir ve ilişkinizin geleceğine yönelik konuşmalar yapabilir hatta adımlar atabilirsiniz.

  Kendinizden fazla hoşnut olmanız dağılmanıza tembelleşmenize hatta sizi harekete geçiren şeylerden uzaklaşmanıza sebep olabilir. İlişkilerde dengeyi tutmanız biraz zor olabilir.


  Akrep

  Bu hafta ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusu vurgu kazanmaya başlayacak. Bu alanlarda şimdiye kadar olumsuz giden şeyleri düzeltme şansını yakalayacaksınız. Tartışmalı olduğunuz kişilerle hatta düşmanlarınızla bile ilişkilerinizi düzeltme ve yerine oturtma şansınız var. Evlilik için ideal bir dönemdesiniz.

  Yay

  Bu hafta iş konuşmalarınız ikili ilişkilerle ilgili olaylar daha da vurgu kazanıyor. Bu dönemde yalnız kalmak kendinizle ilgilenmek pek mümkün değil. Diğer kişilerle etkileşim tavsiye ve yardım alma ya da onlara yardımcı olma zamanı. Aşkta partnerinizin size her konuda ihtiyacı olabilir ona karşı asla ihmalci olmamalısınız

  Oğlak

  Bu hafta sosyal çevreden alacağınız fayda ve yardımlar açısından çok olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Geniş sosyal çevrelere giriş yapabilir güçlü dostlar edinebilirsiniz. İş kazanımları birlikte girişilen idealist projeler açısından da çok olumlu etkiler devreye giriyor olacak. Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişiyle bazı zamanlarda aranızın soğuması veya seyahatler yoğun çalışma hayatı ya da diğer kişilerin engellemesi gibi durumlar yüzünden görüşememe söz konusu olabilir.

  Kova

  Bu hafta kazancınız arttıkça kendinize güveniniz ve cesaretinizde artacaktır. Aşk hayatınızda yeni ve farklı heyecan arayışları söz konusu. Sağlığınızda midenize dikkat etmenizde fayda var. İş para ve kariyer hayatınızın geleceğini canlandırmayı düşünüyorsanız kendinizi önemseyin.

  Balık

  Bu hafta işte bitirmeniz gereken çok sayıda proje olması sinirlerinizi gerebilir. Bu gerginlikleri olumsuz bir şekilde dışarı yansıtmamak için gayret göstermeniz gerekecek kendinizi başkalarına ifade etme başkalarıyla sosyalleşme arzunuz da artacak. İç dünyanızdaki olumlu değişimler davranışlarınıza da yansıyacak.

  İlişkiler alanında henüz çok aktif ve sosyal değilsiniz. Özel ilişkinizle ilgili kafanızda pek çok soru işareti olabilir. 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Balık

  Bu hafta işte bitirmeniz gereken çok sayıda proje olması sinirlerinizi gerebilir. Bu gerginlikleri olumsuz bir şekilde dışarı yansıtmamak için gayret göstermeniz gerekecek kendinizi başkalarına ifade etme başkalarıyla sosyalleşme arzunuz da artacak. İç dünyanızdaki olumlu değişimler davranışlarınıza da yansıyacak.

  İlişkiler alanında henüz çok aktif ve sosyal değilsiniz. Özel ilişkinizle ilgili kafanızda pek çok soru işareti olabilir.
  En sondaki umrumda değil. Teşekkürler. (:
  Altay, Bunu Beğendi.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  u hafta iş hayatınızda güncel çalışmalarınızda oldukça zeki atılım ve çözümleriniz sayesinde sizi zorlayan her planınızda önemli sonuçlar elde edeceksiniz. Ortaklaşa işler yaptığınız beraber çalıştığınız kişiler ile önemli kararlar alacaksınız. Maddi açıdan borç para alış verişlerine karşı dikkatli olun. Aşk ve beraberlikte derin duygular içinde olmanız partnerinizi mutlu edecek. Sizi düşündüğünü hissedeceksiniz ve mutlu olacaksınız.
  Hadi yaa hiç öyle olmadı.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Haftalık burç yorumlarınız

  Bu hafta burçları aşk iş ve sağlıkta neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarınızı öğrenmek için haberimize bir göz atın.


  08.12.2014

  Yıldızlar bu hafta için ne diyor?
  Hangi burç aşk hayatında sorunlar yaşıyor hangisi sürprizlerle karşılaşacak?
  Uzman Astrolog Nuray Sayarı 8 - 14 Aralık haftasına ait burç yorumlarını anlattı...


  Koç

  Bu hafta iş ortamında rahat olacak ve mesleki alanda kendinizi geliştirme olanağı bulacaksınız. Kendinize güveninizin artması etkisiyle cazip iş teklifleri alabilir ya da şartların daha uygun olduğu yeni bir işe geçebilirsiniz. Sağduyunuzun artmasıyla sorumluluklarınızda da artış olurken kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. 10-18 aralık sürecinde para konusunda şansı yakalayabilir ve kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz. Bu hafta aşkta 10-14 aralık dönemleri ortak çalışmalarda ve karşı cins ilişkilerinde sorunlar söz konusu olabilir. Ayrılıklar ve anlaşmazlıklar söz konusu. Haftanın son gününe doğru attığınız adımlara ve ilişki içinde olduğunuz kişilere dikkat etmelisiniz. Gizli düşmanlıklarla karşılaşmanız söz konusu. Aman dikkat! Bu hafta sağlıkta sindirim sisteminize dikkat edin.


  Boğa

  Bu hafta yeni bir ev alabilir ve mutlu olacağınız bir evlilik yapabilirsiniz. Her konuda ailenizin desteğini alabilir ve işinizi genişletme olanağı bulabilirsiniz. Güven artırıcı yatırımlar yapabilir ve işte çalışmalarınızın karşılığını alarak istediğiniz yere gelebilirsiniz. Ay’ın etkisiyle sosyal ilişkilerinize sınırlama koyabilir ve ciddi mesleki projelere yönelebilirsiniz. 11-17 aralık civarı yeni iş olanaklarını değerlendirebilir ve işten gelen kazancınızı artırabilirsiniz. Duygu dünyanızda bu hafta arayışlar içine girebilir ve sosyal çevrenizden kaynaklanan baskılara maruz kalabilirsiniz. Arkadaş ve dostlarınızla işbirliğine gidebilir ve organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Bu hafta sağlıkta diş sağlığınıza dikkat edin.


  İkizler

  Bu hafta işte sizin için her şey kolaylaşıyor. Kişisel alanda güven artırıcı adımlar atabilir yeni çıkış yolları bulabilirsiniz. Sosyal çevrenizi genişletebilir ve mesleki alanda yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Kararsızlık etkisiyle ortak kazançlar yatırımlar ve ödemeler konusunda engeller ile karşılaşabilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekten çok kendi kazancınıza güvenmeli ve borçlanma konusunda ise dikkatli olmalısınız. 9-12 aralık süreci bu konularda risk oluşturuyor. Kontrol dışı kayıplar söz konusu. Bu hafta aşkta 10-20 aralık sürecinde hisleriniz sizin için iyi bir yol gösterici olabilir. Aldığınız kozmik enerji ile inançlarınızı güçlendirebilir sizi zorlayan yüklerden ve ilişkilerden kurtulmaya çalışabilirsiniz. Evlenebilir ve başarılarınızı sosyal çevrenize kabul ettirebilirsiniz. Bu hafta sağlığınız oldukça yerinde.


  Yengeç

  Bu hafta yıldızların konumu iş hayatınızı etkiliyor duygu ve hislerinizi arttırıyor. Dikkatlerin üzerinizde olacağı bu dönemde hatalarınızla göze batacağınızı unutmamalı işte risk almamalı ve üstlerinizle olan ilişkilerinizde ise daha dikkatli olmalısınız. Mesleki projelerinizi yeniden gözden geçirebilir ve gizlilik gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Hislerinize güvenerek hareket edebilir ve geleceğe yönelik yeni planlar yapabilirsiniz. Bu hafta aşkta yeni arkadaşlar edinebilir ve katılacağınız toplantılarda işiniz ile ilgili yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Özellikle haftanın ikinci yarısı ilişkiler ve iş açısından son derece hareketli bir dönem. Başkalarından yapıcı öneriler alabilir ve grup çalışmaları ile hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Bu hafta sağlıkta eklem problemlerine dikkat etmelisiniz.


  Aslan

  Bu hafta evrensel kozmik enerjiler bilinçaltı düşüncelerinizi etkiliyor ve sosyal yaşamınıza hareketlilik getiriyor. Yıldızların konumu sosyal yönden aktif olacağınız bir döneme duygu ve düşüncelerinizde ise karışık söz konusu. Duygularınızı ifade etmenizi zorlaştırırken kendinizi dağıtabilir ve engellenmişlik hissi ile endişelere kapılabilirsiniz. Geçmişi fazlasıyla düşünerek içinizde her şeyi sorgulayabilirsiniz ve engellenmeler sinir bozucu olabilir. Bu durumun geçici olduğunu bilmeli duyduğunuz endişelerin sizi hataya düşürmesine izin vermemelisiniz. Bekleme zamanında olduğunuzu bilmeli ve şansınızı fazla zorlamamalısınız. Olayları zamanın akışına bırakmanız rahatlatıcı olacaktır. Bu hafta sağlıkta solunum yollarına dikkat edin.


  Başak

  Bu hafta çekiciliğiniz artıyor ve size yeni girişimlerinizde başarı vaat ediyor. Göz kamaştıracağınız bu haftada ikili ilişkilerde başarılı olabilir ve katıldığınız toplantılarda öne çıkabilirsiniz. Sosyal çevreniz ile kuracağınız ilişkilerden çok şey kazanabilir ve mesleki atılımlarda bulunabilirsiniz. Sosyal yönden mutlu edici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu hafta aşkta kalbiniz boşsa etrafınızda sizinle ilgilenenler olacak içlerinden birini seçebilir ve süregelen ilişkinizde mutluluğu yakalayabilirsiniz. Yeni ilişki başlatmanın ve evlenmenin zamanı değil. Oluşan fazla enerjinizi yürüyüş ve sportif aktiviteler ile atarak rahatlamaya çalışmalısınız. Kilo almamaya dikkat etmelisiniz.


  Terazi

  Bu hafta para konusunun öne çıkacağı ilişkiler ve iletişim açısından hareketli bir dönem. Haftanın ilk yarısında Merkür’ün etkisiyle kazancınızı artırmanın yollarını araştırabilir ve yeni parasal kaynaklardan yararlanabilirsiniz. İşten gelen gelirinizi artırabilir ve sosyal çevreniz ile kuracağınız ilişkiler ile işte kendinize yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. İstediklerinizi alabilir ve Satürn etkisiyle gereğinden fazla para harcayabilirsiniz. Her şeyin hesabını iyi yapmalı ve alışveriş yaparken dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizde bulunanlar ile ilgilenebilir ve düşüncelerinizi etrafınızda bulunanlar ile paylaşabilirsiniz. Eğitim alanında yeni fırsatlar yakalayabilir başarılı sunumlar yapabilir ve sınavlarınızdan olumlu sonuç alabilirsiniz. Bu hafta sağlıkta solunum yollarınıza özen göstermelisiniz.


  Akrep

  Bu hafta evrensel kozmik enerjiler ilişkilerde hareketliliğe artan iş yüküne ve aileyi mutlu edici gelişmelere dikkat çekiyor. İşinizde kendinizi geliştirebilir iş yerinize çekidüzen verebilir ve tamamlanması gereken işlere zaman ayırabilirsiniz. İş yükünüzde belirgin bir artış söz konusu. Bu hafta aşkta eşinizle iyi anlaşabilir ve eviniz için istediklerinizi alabilirsiniz. Sevgilinizi ailenizle tanıştırabilir ve süregelen ilişkinizi mutlu olacağınız bir evliliğe götürebilirsiniz... Beklenmedik aksilikler yanlış anlaşılmalar ve tartışmalar söz konusu. Bu hafta sağlıkta ilişkiler ve iş açısından aktif olacağınız bu dönemde aşırı yorgunluk ve stresin sağlık sorunlarına neden olabileceğini unutmamalısınız.


  Yay

  Bu hafta iş yükü nedeni ile zorlanabilir ve kendinizi fazlasıyla yorabilirsiniz. Ortaya çıkan yeni iş olanakları detay gerektiren çalışmalar iş yerine ait yeni düzenlemeler ve eve ait yorucu işler söz konusu. Bu hafta ev ve iş arasındaki dengeyi kurmakta zorlanabilir ve yorgun düşebilirsiniz. İşten gelen kazancınızı artırabilir yakın akrabalarınızın ve çalışma arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Bu hafta aşkta karşı cins ilişkilerinde mutluluğu yakalayabilir ve süregelen ilişkinizi mutlu olacağınız bir evliliğe götürebilirsiniz. Eşinizin ve ortağınızın her konuda desteğini alabilir kazançlı çıkacağınız ortak projelere imza atabilirsiniz. Sosyal yönden aktif hareket edebilir ve işiniz ile ilgili atılımlarda bulunabilirsiniz. Bu hafta sağlığınızla ilgilenme gereği duyabilir yeni egzersiz ve diyet programları ile fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.


  Oğlak

  Bu hafta evrensel enerjiler iş hayatınızı etkiliyor ve ufkunuzu aydınlatacak olanaklara işaret ediyor. İşte daha çok sorumluluk alabilir ve yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz. Bu durum yurt dışı bağlantılı uzun yol gerektiren ticari bir işle ilgili olabileceği gibi organizasyon gerektiren turizme yönelik bir işle ilgili de olabilir. Bu hafta etkiyi yüksek eğitimde ve hukuksal alanda da hissetmeniz de mümkün. Şansı ve çıkış yolunu tanışacağınız yeni kişilerde ve yabancılar ile kuracağınız ilişkilerde aramalısınız. Uzaklardaki kısmetlerinize ulaşmaya çalışmalısınız. Yaşamınızı değiştirecek fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Sevmekten korkmayın. Bu hafta sağlıkta soğuk algınlıklarına karşı kendinizi korumalısınız.


  Kova

  Bu hafta çalışmalarınızla dikkat çekebilir üstlerinizin desteğini alabilir ve terfi ederek istediğiniz yere gelebilirsiniz. Aldığınız kozmik enerji ile yeni iş olanaklarını değerlendirebilir ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirerek kariyer edinebilirsiniz. Jüpiter etkisiyle işinizi daha iyi organize olabilir ve sabırlı çalışmalar ile istediğiniz hedefe ulaşabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili sorumluluklar alabilir ve ufkunuzu açacak olanaklardan yararlanabilirsiniz. Jüpiter etkisiyle yeni çevrelerde yeni dostlar edinebilir ve hayata farklı açıdan bakabilirsiniz. Düşünceleriniz kariyeriniz ile ilgili konulara yoğunlaşırken işiniz ile ilgili yeni bilgiler edinebilir ve bilimsel çalışmalara yönelebilirsiniz. Ayrıca ruhsal ve duygusal olarak da güçleneceksiniz. Bu hafta aşk ve eğlence konusunda kısıtlanabilir ve kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Daha ciddi ilişkilere yönelebilir ve ilişkinizde sevgi ve sadakati sorgulayabilirsiniz. Bu etki altında zarar görmemek için etrafınıza duvar örecek ve sadık olmayı önemseyeceksiniz. Bu hafta duygusal dünyanızla ilgili pozitif olmaya özen gösterirseniz sağlıkta her şey yolunda olacak.


  Balık

  Bu hafta gizli yardımlar alabilir ve kendinizden çok başkalarının mutluluğu için çalışabilirsiniz. Para konusunda şansı yakalayabilirsiniz. Satürn ve Uranüs’ün etkisiyle evlilik ilişkinizde ve ortak çalışmalarda zorlanabilirsiniz. Değişen koşullar karşı taraftan kaynaklanan sorunlar şiddetli tartışmalar anlaşmazlıklar ve yoğun yaşanan duygular söz konusu. Yürümeyen ilişkileri son noktaya getirebilir. Aşkta dengesiz davranmamalı ve sakin hareket etmelisiniz.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Balık

  Bu hafta gizli yardımlar alabilir ve kendinizden çok başkalarının mutluluğu için çalışabilirsiniz. Para konusunda şansı yakalayabilirsiniz. Satürn ve Uranüs’ün etkisiyle evlilik ilişkinizde ve ortak çalışmalarda zorlanabilirsiniz. Değişen koşullar karşı taraftan kaynaklanan sorunlar şiddetli tartışmalar anlaşmazlıklar ve yoğun yaşanan duygular söz konusu. Yürümeyen ilişkileri son noktaya getirebilir. Aşkta dengesiz davranmamalı ve sakin hareket etmelisiniz.
  Aşkı boşver. Parayı bekliyorum. (:


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş