Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 2012 Yılında Burcunuzu Neler Bekliyor?

  2012 YILINDA BULAR
  Koç Burcu'nun 2012 yılı genel yorumu:

  • Sevgili Koç 2012 yılında Uranüs’ün güçlü enerjisi size doğru akıyor ve özgürlük arzularınızı arttırmaya devam ediyor. Öte yandan yükselen özgürlük arzularınıza rağmen sizi kısıtlayan ve engelleyen şartlar da sizi isyankâr kılıyor.


  • Bu yıl özellikle ilişkiler konusunda kurallara gelenek görenek ve şartlara uymak zorunda kalabilir isteklerinizi biraz daha bastırmak zorunda kalabilirsiniz. Bu arada işiniz veya kariyerinizle ilgili alanlarda huzursuzluk hissedebilir ve kendinizi önemli bazı değişiklikler yapmaya mecbur hissedebilirsiniz. Bütün bunlara rağmen bu yıl hem duygusal açıdan hem de maddi açıdan fırsatlara son derece açık olacaksınız.


  • Yılın ilk yarısı bolluk ve şans gezegeni Jüpiter sizi maddi konularda desteklemeye devam ederken günlük işler sağlık konuları ve çalışma ortamınızla ilgili konular da sizi fazlasıyla meşgul edecek. Bu arada işiniz veya kariyerinizle ilgili alanlarda huzursuz ve hırslı bir sürece girebilirsiniz. Hissettiğiniz bu huzursuzluk sizi köklü değişimler ve dönüşümler için zorlayabilir.


  • 2012 yılının ilk aylarında bir yandan iş ve kariyerinize odaklanırken aynı zamanda yabancı ülkeler seyahatler eğitim gibi konular da gündeminizde olacak. Karşılaştığınız olaylar hayata dair değerlerinizi sorgulamanızı sağlayabilir.


  • Geleceğe yönelik farklı düşünceler içine girebilir kişisel gelişiminiz için yeni planlar yapabilirsiniz. Gene bu dönemde cemiyet hayatına daha fazla değer verebilir ve sevdiğiniz arkadaş grupları ile daha fazla bir arada olabilirsiniz.


  • Yılın ikinci yarısında ise yakın çevrenizle artan iletişiminiz sayesinde birçok yönden olumlu etkiler altında olacaksınız. Bu olumlu etkiler size birçok yeni fırsatı beraberinde getirebilir. Başarılı anlaşmalara imza atabilir yeni çevreler edinebilir veya eğitim konusunda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.


  • Yaklaşık iki yıldır ilişkiler ve ortaklıklar konusunda üzerinizde hissettiğiniz baskıların Ekim ayından itibaren ortadan kalktığını hissedeceksiniz. Üstelik geçen yıllarda edindiğiniz sert tecrübeler bu yılın sonlarından itibaren işinize yaramaya başlayacak.


  • Bu yıl tutulma dönemlerinde yani Mayıs sonu Haziran başı ve Kasımın ikinci yarısında yakın ilişkileriniz yakın akrabalarınız seyahatler ve uzak ülkelerle ilgili konularda tedbirli olmanız gerekiyor.


  • Bu dönemlerde yakın akraba ilişkileri seyahatler eğitim konuları iletişim yargı konularında eski kalıplarınızdan vaz geçip yeniden yapılanma sürecinde olacaksınız. Aslında bu süreç sizi biraz zorlasa bile istediğiniz hedefe ulaşmakta başarılı olabilirsiniz. Çünkü Jüpiter’in olumlu desteği üzerinizde olacak.
  Konu Ashriel tarafından (14.Ocak.2012 Saat 19:15 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart  İşte 2012 yılı Boğa Burcu genel yorumu:


  • Sevgili Boğa bu yılda geçen yıl olduğu gibi hayata karşı iyimser bakış açınız devam edecek. Özellikle bu yılın ilk yarısı bu iyimserlik ihtiyacınız olanı da beraberinde getirecek. Kendinizi geliştirecek ve isteklerinizi zorlanmadan elde edeceksiniz.


  • Haziran ayında İkizler burcuna geçecek olan Jüpiter ise bu sefer sizi maddi konularda destekleyecek. Fakat bu arada karşınıza çıkacak imkânları farkına varmalı ve her olasılığı göz önünde bulundurarak doğru yatırımlar yapmalısınız. Koşulları istediğiniz gibi yönlendirebilme fırsatını iyi değerlendirmelisiniz.


  • Yılın ilk yarısı aşk hayatınız açısından deneyimler yaşamaya devam edeceksiniz. Eskiyen ilişkilerin tamamen terk edilmesi ve sürpriz beklenmeyen ilişkilerin ortaya çıkması mümkün. Bu dönemde yaşamdan daha fazla keyif alma isteğiniz sizi eğlenceli aktivitelere yöneltebilir.


  • Yeni hobiler sanatsal konular spor faaliyetleri ile uğraşabilir yaratıcı yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Bu konularda önceden başlamış olduğunuz çalışmaların sonuçlarını alacağınız gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yine bu günlerde çocuklarla ilgili konular ön plana çıkabilir. Aşk hayatınız hareketlenebilir.


  • Duygusal konular ve romantizm hayatınıza heyecan getirebilir. Bütün bu gelişmelerle beraber hayatın coşkusunu içinizde hissedeceksiniz. Fakat kendi mutluluğunuza çok fazla yönelmeniz çevreniz tarafından çok hoş karşılanmayabilir. Sonucunda bencillikle suçlanabilirsiniz. Dikkatli olun.


  • Uranüs ve Neptün gezegenlerinin burcunuza olan etkisiyle bu yıl da ruhsal veya alışılmışın dışındaki konulara yönelmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca sezgilerinizin arttığını farkedebilir ve çok farklı beklentiler içine girebilirsiniz.


  • Yılın ikinci yarısı çok keyifli gelişmeler sizi bekliyor. Özellikle parasal konulara yönelik yeni fırsatlar yakalayabilir aşk hayatınızı da olumlu etkileyecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.


  • Ekim ayından itibaren sağlığınızı ve günlük hayatınızı ilgilendiren konularda bir ferahlama sizi bekliyor. Son iki yıldır sizi kısıtlayan engelleyen üzerinizde baskı oluşturan sorunlardan kurtuluyorsunuz.


  • Bununla birlikte evliliğinizi ortaklığınızı veya ciddiye aldığınız her türlü ikili İlişkinizi ilgilendiren konularda Satürn’ün zorlayıcı ve kısıtlayıcı enerjisi sizi zorlamaya başlayacak.


  • İlişkilerinizi daha fazla ciddiye alabilir artan sorumluluklar nedeniyle üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Bu baskı karşı taraftan eşinizden veya ortağınızdan da gelebilir. Bütün bunları biraraya getirdiğinizde oturup düşünebilir ve ilişkilerinizle ilgili yeni yapılanmalara gidebilirsiniz.


  • Bu yıl tutulma dönemlerinde yani Mayıs sonu Haziran başı ve Kasımın ikinci yarısında finansla ilgili konularda iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle maddi kaynaklarınızın kullanımında tedbirli olmanızda yarar var.
  Konu Ashriel tarafından (14.Ocak.2012 Saat 19:15 ) değiştirilmiştir.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  İkizler Burcu'nun 2012 yılı genel yorumu:


  • Sevgili İkizler bu yılın en şanslı burçlarından biri de sizin burcunuz olacak . Özellikle yılın ikinci yarısında fırsatlar ayağınıza kadar gelebilir. Çünkü bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter Haziran ayından itibaren bir yıl boyunca kalmak üzere burcunuza geçiş yapacak. Bu durumda yaklaşık bir yıl boyunca Jüpiter’in koruması altında olacaksınız. Böylece karşılaşacağınız zorlayıcı olayları onun desteğiyle daha hafif atlatabilir manevi yönünüzü güçlendirebilir hayata daha iyimser bakabilirsiniz.


  • Yılın ilk yarısı oldukça hareketli olacaksınız. Bu dönemde sık sık evinizden uzakta olabilir veya aile içi sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle eski sorunlar yüzünden aile içinde yaşanacak gerilimler sinirlerinizi yıpratabilir.


  • Olaylara daha geniş bir perspektiften bakmaya çalışmalı moralinizi bozmamalısınız. Bu arada taşınma konusu veya iş değişiklikleri gündeme gelebilir büyük beklentiler içine girebilir hayatı ve içinde bulunduğunuz koşulları sorgulamaya başlayabilirsiniz.


  • Yılın özellikle ikinci yarısı Jüpiter ve Uranüs’ün desteğiyle dost ve arkadaş çevrenizin genişlemesi sosyal hayatınızda beklenmeyen gelişmelerin görülmesi mümkün. Bulunduğunuz ortamlarda odukça değerli kimselerle tanışabilir veya son derece sıradışı kişiler ve gruplarla birlikte olabilirsiniz.


  • Oldukça aktif olacağınız bu süreç içinde gelişmeler meslek hayatınızı geleceğe dair umutlarınızı çok olumlu etkileyebilir. Yepyeni çevreler edinebilir ve kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz anda karşınıza çıkabilecek şansı ve fırsatı kaçırmayın.


  • Yaklaşık iki yıldır mutluluğunuz söz konusu olduğunda bir şeylerin sizi engellediğini oldukça çaresiz ve tatminsizlik içinde bulunduğunuzu düşünüyordunuz. . Bu yıl Ekim ayında itibaren size sıkan bu engellerden kurtuluyorsunuz.


  • Çünkü Satürn bu yıldan itibaren mutluluğunuzu kısıtlayan alandan ayrılıyor ve aşk mutluluk çocuklar gibi konularda rahat bir nefes almanızı sağlıyor. Fakat bu arada günlük iişleriniz çalışma şartlarınız veya sağlığınızla ilgili konuları daha fazla ciddiye almanız gereken bir süreç içine giriyorsunuz.


  • Yaklaşık iki yıl boyunca bu konularda bazı zorlanmalar hissedebilir kendinizden çok başkalarının sorunlarıyla uğraşabilirsiniz.


  • Bu yıl tutulma dönemlerinde yani Mayıs sonu Haziran başı ve Kasımın ikinci yarısında kendinizle ilgili değişimlere hazır olun. Bu günlerde hayatınızı ve ilişkilerinizi daha fazla sorgulayabilir fevri davranabilir sevdiğinizin ve çevrenizdeki insanların sizi anlamadığını düşünebilirsiniz.


  • Karamsar ve katı bir tavır içine girmeyin. Önümüzdeki altı ay içinde bu konularla daha fazla uğraşabilir ve bazı değişiklikler yaşayabilirsiniz.
  Konu Ashriel tarafından (14.Ocak.2012 Saat 19:15 ) değiştirilmiştir.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart  Yengeç Burcu'nun 2012 genel yorumu:


  • Sevgili Yengeç bir süredir içinizden yükselen değişim arzuları sizi ilişkilerinizle ilgili konularda harekete geçmeye zorluyordu.


  • Geçtiğimiz yıl buna ailenizle ve işinizle ilgili kısıtlamalar değişimler de eklenince belki de isyan bayraklarını çoktan açtınız. Neyseki bu sene yeniden yapılanma ve özgürleşme arzularınız devam etse de aile ve ev konusunda üstlendiğiniz sorumluluklar azalacağı için biraz daha rahatlayacaksınız.


  • 2012 yılının ilk yarısı sosyal hayatınızdaki hareketli gelişmeleri fırsata dönüştürebilir bulunduğunuz ortamlarda değerli kişilerle tanışabilirsiniz. Size destek olacak bu kişiler sayesinde geleceğe yönelik hedeflerinizde önemli aşamalar yapabilirsiniz.


  • Bir süredir aile ve ev hayatınızla ilgili zorlanmalarla karşılaştınız veya önemli sorumluluklar yüklenip sizi sınavdan geçirten tecrübeler yaşadınız.


  • Bu konularda otorite yaşlı kişiler baba eş figürlerinden kaynaklanan sınırlamalarla karşı karşıya kaldınız. Ama artık bu yıldan itibaren yepyeni dostluklar kurup farklı kişilerin yanında kendinizi iyi ve moralli hissedeceksiniz.


  • Sosyal yönünüzü geliştirerek kendinizle ilgili yapmanız gerekenleri gerçekleştireceksiniz.


  • Ocak ayından Haziran ayına kadar olan süreçte yakın ilişkileriniz yakın arkadaşlarınız akrabalarınızla ilgili konularda aksilikler terslikler peşinizi bırakmayabilir. Eskiden yaşanmış sorunlar tekrar karşınıza çıkabilir.


  • Çözüm için uğraşabilirsiniz ama olayları da fazla zorlamayın. Bu sorunlardan kurtulmak için Haziran ayını beklemek en iyisi. Hatta çözülmeyecekmiş gibi görünen bazı sorunların kendiliğinden çözümlendiğini görebilir hayret bile edebilirsiniz. Gene bu dönemde kısa yolculuklar yazılı anlaşmalar ve yapacağınız alışverişlerde dikkatli olun.


  • Yılın ikinci yarısında ise fedakârlık gerektiren konularda bağımsız ve eskisinden çok farklı yaklaşımlar içinde olacaksınız.


  • Sezgileriniz yardımıyla kendinizi ve ihtiyaçlarınızı belirgin biçimde ortaya koymaya başlayabilirsiniz. Ancak bu konuda aceleci davranmamalı her zamankinden daha esnek olmalı yaşadığınız olaylara kabul göstererek sakin ve sabırlı bir yol izlemelisiniz.


  • Aradığınız destek ve yardım size hiç beklemediğiniz zamanda gelecektir. Aksi takdirde gerginlik ve kaybetme korkusu içinde ruhsal sorunlar yaşayabilirsiniz.


  • Bu yılın ikinci yarısı daha çok geleceğe yönelik planlarınızın hazırlıklarını yapacağınız bir süreç içinde olacaksınız. Kendinizle ilgili eksik yönlerinizi tespit etmeli ve gerekli düzenlemeleri yapmalısınız.


  • Ekim ayından itibaren ev ve aile konularında sizi zorlayan etkilerin yavaş yavaş ortadan kalktığını hissedeceksiniz.


  • Giderek azalan sorumluluklarınız biraz daha rahatlamanızı sağlayacak. Bu sefer kendi mutluluğunuza yönelecek.


  • Mutluluk konularını çok daha fazla ciddiye alacaksınız. Önümüzdeki iki yıl boyunca aşk hayatınız çocuklarınız veya ortaya çıkartmaya çalıştığınız her ne varsa oldukça ciddi biçimde sizi uğraştıracak.


  • Kariyer konusunda ise derinden etkileneceğiniz olaylar yaşayabilir güçlü kişilerle tanışıp deneyimler elde edebilirsiniz. Bu yıl ümitlerinizi gerçekleştireceğiniz emek ve çalışmalarınızın sonuçlarını alacağınız bir yıl olacak. Kariyer konusunda fazla hırsa kapılmadan ve büyük beklentiler içine girmeden çalışmalarınızı sürdürdüğünüz takdirde başarı sizin olacaktır.


  • Tutulma zamanlarında ise yani yani Mayıs sonu Haziran başı ve Kasımın ikinci yarısında olayları fazla zorlamamalı ve akışa bırakmalısınız. Çünkü gerçekten kaderi yönlendiremeyeceğinizi daha zorlayıcı bir biçimde hissedebilirsiniz.


  • Yine bu zamanlarda sağlık konularında dikkatli olmalısınız. Bu dönemlerde iş yeri değişiklikleri çalışma konusu ile ilgili değişiklikler gündeme gelebilir.
  Konu Ashriel tarafından (14.Ocak.2012 Saat 19:15 ) değiştirilmiştir.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart  Aslan Burcu'nun 2012 genel yorumu:

  • Sevgili Aslan bu yılın ilk yarısında kariyer hedeflerinizle ilgili önemli fırsatlarla karşılaşmaya devam edeceksiniz. Geleceğinizle ilgili alacağınız kararlar oldukça önemli olabilir.


  • Bu arada yabancılarla ilgili konular uzun seyahatler akademik çalışmalar hayata bakış açınız görüş ve inançlarınız yayıncılık araştırma hukuki konularda sürpriz değişiklikler yaşayabilir sıradışı yaklaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Bu konularda yeniden yapılanma kaçınılmaz gibi gözüküyor.


  • Jüpiter’den alacağınız olumlu etkiler kariyer hedeflerinizde fırsatlarla karşılacağınızı işaret ediyor. Ama bunları hayata geçirebilmek için sadece hayal edip beklemek ayrıntı ve detaylara takılı kalmak yerine karşılaştığınız fırsatların farkına varıp daha net ve somut hareket etmelisiniz.


  • Bu yıl ve önümüzdeki birkaç yıllık süreçte yeni ortaklık anlaşmaları ve başkalarından beklediğiniz destekler konusunda yüksek beklentiler içinde olmanız hayal kırıklıklarıyla karşılaşamanıza neden olabilir.


  • En iyisi bu dönemde yapacağınız anlaşmalarda borç-kredi hisse senedi gibi konularda çok dikkatli hareket edin ve maddi konularda başkalarından çok fazla beklenti içine girmeden kendi çabalarınızla ayakta durmaya çalışın.


  • Yılın ilk yarısında maddi konularda zaman zaman dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Hesapta olmayan harcamalar ve geçmişteki olaylar yüzünden bütçeniz zorlanabilir. Bu tür sürpriz giderler için hazırlıklı olmanızda yarar var.


  • Gene bu yılın ilk yarısı iş hayatınızda Jüpiter’in desteğini alacak ve gücünüzü ortaya koyacaksınız. Kendinizi yoğun ve tempolu çalışma ortamı içinde bulabilirsiniz. İş konularında hırslı tavırlarınız dikkat çekici olacak. Kendinizi çalışmalarınızla ortaya koyacaksınız.


  • Yılın ikinci yarısında ise sosyal hayatınız ve arkadaş çevreniz oldukça hareketleniyor. Oldukça sosyalleşebilir yepyeni çevrelere girebilir oldukça değerli kişilerle birlikte olabilirsiniz. Bu çevrelerden edindiğiniz dostların veya arkadaş çevrenizdeki kişilerin desteği sayesinde geleceğe dair umutlarınızı bir anda gerçekleştirebilirsiniz.


  • Ekim ayından itibaren ev ve aile ile ilgili konularda sorumluluklar ve kıstlanmalar artıyor. Bu dönemde baba anne veya otorite konumunda olan kişilerle zorlanmalar yaşayabilirsiniz.


  • Sağlık veya başka bir nedenle aile fertlerinin yükümlülüğü üzerinize binebilir. Bu yoğun tempo içinde bir de kendi sağlığınızla uğraşmak istemiyorsanız zaman zaman molalar verip kendinize vakit ayırmayı ihmal etmemelisiniz. Ufak tefek sakarlıklara karşı dikkatli olmanızda yarar var.


  • Tutulma zamanlarında ise yani Mayıs sonu Haziran başı ve Kasımın ikinci yarısında sosyal çevreniz geleceğe dair ümitleriniz aşk hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda etki alacaksınız. Bu günlerde bu konularla ilgili yeni bir girişimde bulunmamaya dikkat etmelisiniz. Vermek zorunda olduğunuz kararları biraz daha ertelemeye çalışmalısınız.
  Konu Ashriel tarafından (14.Ocak.2012 Saat 19:16 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş