Bebeklerde Burçlar Nasıl Çalışır?

Bebek Astrolojisinde tek bir burç çalışmaz. Bebeklerde 0-7 yaş arasında ana etki anne ile çocuğun ilişkisi olduğu için Ay burcunun gökyüzündeki konumu ve evresi Güneş burcundan daha önemlidir.

Oğuzhan Ceyhan
Uzman AstrologBebek Astrolojisinde tek bir burç çalışmaz. Bebeklerde 0-7 yaş arasında ana etki anne ile çocuğun ilişkisi olduğu için Ay burcunun gökyüzündeki konumu ve evresi Güneş burcundan daha önemlidir. Bu bebekler dışında evcil hayvanlar için de geçerli olan bir formülizasyon şeklidir.

0-7 yaş arası bebeklik evresi Psikolojik Astroloji’de çok önemli bir devre olarak tanımlanmaktadır. Bebeğin anne ile ilişkisi anneden süt alış süresi annenin bebek ile kurmuş olduğu diyalogdaki memnuniyeti ve bu ilgi ve tepkinin bebekteki yansımaları 7 yaştan itibaren Güneş burcunun da devreye girmesi ile daha etkili olarak kendini gösterecektir. Bu sebeple Bebek Astrolojisi isimli ciddi bir psikolojik sistem modern Batı’da mevcuttur.

Kuralları Ay’ın burç konum gezegen etkileri ve çocuğunuzun Ay düğümlerinin doğru analizleri ile birlikte uygulanmaktadır.
Böyle bir profesyonel raporlama hizmetini ASTROLOGYANALYST BEBEK ASTROLOJİSİ servislerinden alabilirsiniz.

Unutmayınız ki Psikolojik Astroloji bireyleri bebek ergen ve yetişkin olarak 3 ana evrede incelemektedir.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]