Yıllık Yorum Nedir?

Bir yıl diye nitelendirdiğimiz Dünya’nın Güneş etrafında dönüşü olan 365 gün 6 saatlik dönemde aylık yorumlarda tek tek detayları verilen 12 yeni ayın incelenmesi bunun yanında da Jüpiter ve Satürn gibi ağır gezegenlerin bir yıl içindeki hareketlerinin analiz edilmesiyle yapılan çalışmadır.

Oğuzhan Ceyhan
Uzman AstrologBir yıl diye nitelendirdiğimiz Dünya’nın Güneş etrafında dönüşü olan 365 gün 6 saatlik dönemde aylık yorumlarda tek tek detayları verilen 12 yeni ayın incelenmesi bunun yanında da Jüpiter ve Satürn gibi ağır gezegenlerin bir yıl içindeki hareketlerinin analiz edilmesiyle yapılan çalışmadır.

Yıllık Yorum’un önemi büyüktür. Günlük ve aylık tüm döngüler yıllık tüm küçük döngüler üzerinde etkiye sahip değerleri gösterirler.

Aylık ve günlük yorumlarınız içerisinde başarı veya başarısızlık sinyalleri verilirken hepsinin üzerinde baskın olan bir ağır gezegen açısının ifade ettiği ana konu tüm yılı etkilemektedir.

Satürn Neptün Plüton veya Uranüs gibi ağır ve temaları sınav dolu gezegenlerin açıları her zaman hızlı gezegenlerin değerlerine baskın etkidedir.

Mesela güncel olan kriz etkilerini hepimiz bireysel olarak çeşitli yollarla hissediyoruz.

Kriz ağır gezegenlerden birinin burç değişikliği ve açıları ile ilgili olarak hem ülkemizi hem de tüm dünyayı etkiliyor. Horoskopunuzun transit değerleri günlük ve aylık olarak ne kadar iyi olursa olsun baskın gezegenin etkisi altında değerlendirilmek zorundadır.

Bir avuç buğdayı paylaştığınız zaman yorumlarınızın size öngördüğü zenginlik ve bereket bir dünya dolusu buğdayı paylaştığınız zamanki yorumlardan çok farklıdır. Şartlar günlük ve aylık yorumların etki kapasitelerini değiştirir. Yıllık döngüler göz önüne alınmaksızın diğer yorumlar değerlendirilirse sağlıksız bir gelecek planlaması yapılmış olur.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]