Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Question 2013 Yılında Neler Olacak?

  2013 Yılında Neler Olacak?
  2013 yılına Jüpiter’in İkizler burcundaki seyrinin desteğiyle hava ve ateş grupları yıla daha şanslı başlayacak.
  2013 yılına Jüpiter’in İkizler burcundaki seyrinin desteğiyle hava ve ateş grupları yıla daha şanslı başlayacak. İkizler Kova Terazi ve Yay burçları Haziran sonuna kadar Jüpiter’in desteğiyle özel hayatlarında ve iş hayatlarında ilerleme kaydedebilirler.

  Temmuz ayından itibaren Jüpiter’in Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte başta Yengeçler ve Oğlaklar olmak üzere Akrep ve Balık burçlarıda Jüpiter’in bereketinden yararlanabilecekler.

  Satürn Akrep burcunda yıl boyu yol almaya devam edecek. Akrep burçlarının hayatlarındasorumlulukları artarken çeşitli sınavlarla da karşılaşabilirler. Akrep ve Boğa hattında meydana gelecek olan tutulmalar Akrep ve Boğa burçlarının hayatlarında önemli değişimler ve ilerlemeler yaratabilir. Boğa burçları ilişkiler ve ortaklıklar alanında yeni adımlar atabilirler.

  Uranüs’ün Koç burcundaki ve Plüton’un Oğlak burcundaki seyri yıl boyunca devam edecek. Öncü grup burçlar Koç Terazi Oğlak ve Yengeçler yıl boyunca bu iki ağır gezegenin zorlayıcı etkisini üzerlerinde hissedebilirler.

  Jüpiter’in desteğiyle Yengeç ve Oğlaklar bu yılın ikinci yarısı daha rahat olabilecekler ve hayatlarında ileriye doğru şanslı adımlar atabilecekler.

  Kova ve Aslan burçları Satürn açıları ve tutulmalar ile birlikte aile ve kariyer hayatlarında bazı zorlanmalar ve değişimler yaşayabilirler. Kova burçlarının Kariyer ile ilgili sorumlulukları artacak ve daha fazla inisiyatif kullanmayabaşlayabilecekler. Aslan burçlarının evleri ve aile hayatları etkilenebilir bu yıl. Bir çok Aslan burcu yeni ev alabilir satabilir taşınabilir. Bazı Aslan burçlarının ebeveynleri ve aile üyeleri ile daha fazla ilgilenmesi gerekebilir. Balık ve Başak burçları yılınikinci yarısı çok şanslı görünüyorlar. Başak burçları geçen yıl yaşadıkları zorluklardan bu yıl güçlenerek kurtulacaklar. Balık burçları ise Jüpiter Neptün ve Satürn’ün su burçlarında yaptığı üçlü transit etkiden en fazla yararlanabilecek burç olabilir. Balık burçları uzun zamandır hayalini kurdukları kavramları bu yıl hayata geçirebilirler.

  Astrolog Demet Baltacı

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Astrolog deyince bi halta benziyor isimleri...Oturup kıçlarından element uyduruyorlar

  Hayatlarında kaç kez koç gördüler acaba
  KeLeBeK, Bunu Beğendi.
  İYİ NİYETLERİMİZİ BİR BİR YARGILAYIP ASIYORUZ !

  Ziyaretçilere, Gizli İçerik!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş