Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Question Doğum Tarihinize Göre Hangi Ağaçsınız?

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  Siz hangi ağaçsınız?

  Celtic Astroloji doğanın kendisidir ve burçlar ağaçlara göre belirlenir. Doğduğunuz gün hangi ağaçla ilgili olduğunuzu gösterir. Bu astroloji sistemine göre hangi ağacın özelliklerini taşıdığınızı merak ediyorsanız işte yanıtı...


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  4 Haziran - 13 Haziran - Gürgen ağacı
  14 Haziran - 23 Haziran - İncir ağacı
  24 Haziran - Huş ağacı
  25 Haziran - 4 Temmuz - Elma ağacı
  5 Temmuz - 14 Temmuz - Köknar ağacı
  15 Temmuz - 25 Temmuz - Karaağaç
  26 Temmuz - 4 Ağustos - Selvi ağacı
  5 Ağustos - 13 Ağustos - Kavak ağacı
  14 Ağustos - 23 Ağustos - Sedir ağacı
  24 Ağustos - 2 Eylül - Çam ağacı
  3 Eylül - 12 Eylül - Söğüt ağacı
  13 Eylül - 22 Eylül - Ihlamur ağacı
  23 Eylül - Zeytin ağacı
  24 Eylül - 3 Ekim - Fındık ağacı
  4 Ekim - 13 Ekim arası - Üvez ağacı
  14 Ekim - 23 Ekim - Çınar ağacı
  24 Ekim - 11 Kasım - Ceviz ağacı
  12 Kasım - 21 Kasım - Kestane ağacı
  22 Kasım - 1 Aralık - Dişbudak ağacı
  2 Aralık - 11 Aralık - Gürgen ağacı
  12 Aralık - 22 Aralık - İncir ağacı
  22 Aralık - Kayın ağacı
  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  Elma ağacı (Aşk)
  Biraz sessiz sakin ve utangaç olur. Cezbedici özellikleri vardır. Çekici bir tarafı da olan elma ağacı grubunun çapkın gülüşleri vardır. Maceracı ruhunu her zaman ön planda tutan elma ağacı sevmeyi ve sevilmeyi de hayatının en önemli yerine koyar. Eşine sadıktır ve aynı saygıyı karşı taraftan da bekler çocuklara da özel bir düşkünlüğü vardır.  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  Dişbudak ağacı (Hırs)
  Çok çekicidir. Hayat dolu kişiliği olan bu kişilerin yetenekleri de her zaman ön plandadır. Eleştiriyi hiçbir zaman önemsemez ve zekasıyla alt karşısındakini alt edebilir. Ayrıca çok zeki egoist ve güvenilir olurlar. Zaman zaman paranın cazibesine de kolayca kapılabilen dişbudak ağacı grubu ilgiye her zaman ihtiyaç duyar.  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Kayın ağacı (Yaratıcılık)

  Lider olma özelliğiyle ön plana çıkar. Çok iyi hayat ve kariyer planı yapabilir. Gereksiz risklerden her zaman uzak duran bu grup maddi konulara da yatkındır. Kendine çok iyi bakar. Spor diyet gibi konularda oldukça hassastır. Yaratıcı yönleri ön plandadır.  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  Huş ağacı (İlham)
  Hayat dolu bir kişiliğe sahiptir. Dost canlısı alçak gönüllü dürüst ve abartıdan uzaktır. Sakinliği ve doğayı çok sever. Yaratıcı yönü çok gelişmiş olduğu için hayalperest bir tarafı vardır. Hiçbir zaman hırslarına yenik düşmez. Bu yönden ayrı bir çekiciliğe sahiptir.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Sedir ağacı (Güven)

  Hediyelere bayılır. Uyum sağlama konusunda gelişmiş yetenekleri vardır. Hiç utangaç değildir. Diğerlerine biraz yukarıdan bakmayı sever. Çok iyi konuşmacıdır. Kafasında konuları çok kolay organize ederek çevresindekileri etkileme özelliğine sahiptir. Çok sayıda yeteneği vardır. Optimisttir ve gerçek aşkı bulmak için çaba harcar. Hızlı karar verebilme yetisine de sahiptir  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  Kestane ağacı (Dürüstlük)

  Etkileyici bir yönü vardır. Adalet duygusu çok gelişmiştir. Plan yapmayı çok sever. Adeta diplomat olarak doğmuştur.

  Çevresindeki diğer insanların duygularına karşı çok duyarlıdır. Çalışkan ve lider konumdadır. Aile kurmayı seven bir yapısı olan kestane ağacı grubusevdiğine oldukça sadıktır.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Selvi ağacı (Sadakat)

  Güçlü kaslı ve sağlam bir görüntüsü vardır. Hayatın ona sunduğu şeyleri kabul eder fakat hiçbir zaman o kadarla yetinmez. Mücadeleci bir ruha sahiptir.

  Maddi olarak da birine bağlı yaşamaktan pek hoşlanmaz. Aşkı sever yalnızlıktan hiç hoşlanmaz. Sevdiğine tutkuyla bağlıdır. Zaman zaman dikkatsiz ve tez canlı davranabilir ama bilgi sahibi olmak onun en sevdiği şeydir.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  Karaağaç (Asalet)

  Dış görüntüsüne çok önem verir. Zevk yönü çok gelişmiştir. Hataları affetmeyi pek sevmez. Kuralları koyar ama hiçbir zaman uymaz. Dürüst ve sadık bir eştir. Başkaları için karar vermeyi sever ve eli çok açıktır. Espri anlayışı oldukça gelişmiş ve pratik zekalıdır.  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  İncir ağacı (Duyarlılık)

  Azimli ve kararlı bir kişiliktir. Dürüst bağımsız olmayı seven ve aynı zamanda sadık bir karakteri vardır. Tartışmaktan nefret eder. Zıtlıklardan hoşlanmaz. Dost canlısıdır ve çocuklara bayılır. Hayvanları da aynı oranda sever. Aslında sosyal bir kelebektir diyebiliriz. Espri yönü gelişmiştir ve uzun çalışma seanslarının ardından tembellik yapmaya bayılır.  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  Fındık ağacı (Sıradışılık)

  Espri yeteneği gelişmiştir. İsteklerinde ısrarcı davranır ama bir o kadar da anlayışlıdır. Sosyal ve toplumsal olaylar karşısında çok duyarlıdır. Bu konularda aktif olarak görev alır. Mükemmelliyetçi yapısı vardır ve dürüsttür.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  Gürgen ağacı (Zevk)
  Hayatını mümkün olduğu kadar kolaylaştırmayı sever. Zevklidir. Görsel ve tat algısı gelişmiştir. Karşısındaki kişiden nezaket bekler. Duygusal yönlerinin doyurulması onun için önemlidir. Sıradışı aşkların insanıdır. Duygu ve düşüncelerinden hiçbir zaman tam emin olamaz. Vicdan sahibidir ama çevresindeki insanlara hiçbir zaman tam güvenle bakamaz.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Ihlamur ağacı (Şüphe)

  Zeki ve çalışkandır. Hayattaki kötü durumları iyiye döndürme konusunda çok başarılıdır. Kavgadan ve stresten nefret eder. Uzak tatillere bayılır. Özveride bulunmayı sever. Ailesi ve arkadaşları için birşeyler yapmayı sever. Çok yetenekleri vardır fakat hepsini kullanmak için zaman bulamaz. Liderlik vasıflarına sahiptir. Zaman zaman da kıskanç olabilir.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  Çınar ağacı (Sıradışı)

  Sıradan değildir. Hayal gücü geniş ve orijinal karakterdedir. Hırslı biraz çekingen kendine güvenen ve sürekli yeni hedeflere koşan bir yapıdadır. Yeni deneyimlere açıktır. Zaman zaman sinirli olabilir ama hayatı sever. Etkileyici olmak başlıca görevidir.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Meşe ağacı (Cesaret)

  Doğa dostudur. Cesur güçlü ve biraz da sağlamyüreklidir. Bağımsız olmayı sever. Duyarlıdır. Değişime çok açık değildir. Ayakları her zaman yere bassın ister. Kontrollüdür.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  Zeytin ağacı ( Bilgelik)

  Güneşi çok sever. Sıcakkanlılık ve nezaket olmazsa olmazıdır. Dengeli kişiliği her zaman örnektir. Agresif davranışlardan sakınır sakin ve duyarlı bir yapıya sahiptir. Şiddeti hiç sevmez. Kıskançlık yapmak da adeti değildir. Daha sofistike bir kişilik yapısı vardır.  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Çam ağacı (Barışçı)
  Uyumlu kişiliğiyle çevresindekileri etkiler. Barışın ve iyi niyetin sembolüdür. Etrafındakilere yardım etmeyi sever. Şiir yazmaktan çok hoşlanır. Aşık olduğunda acı çeker. Başkaları tarafından korunmaktan çok hoşlanır. Duygusallık olmazsa olmazıdır.
  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  Kavak ağacı (Kararsızlık)
  Dış görünümüne çok önem verir. Yetenekleri oldukça gelişmiştir. Kendine çok güvenmez ama gerektiğinde çok cesur olmayı bilir.

  Seçicidir. Yalnızlıktan hoşlanır. Planlama konusunda oldukça iyidir. Felsefeye düşkündür. Her durumda güvenebileceğiniz bir yapısı vardır. İlişkilerini çok ciddiye alır.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Üvez ağacı (Duyarlılık)
  Cazibelidir. Dikkat çekmekten hoşlanır. Hayatı ve dinamizmi sever. Birinie bağımlı da bağımsız da yaşayabilir. Tutkuyla sever. Artistik yönü gelişmiştir. Affedici değildir. Her konuda duyarlı bir karakteri vardır. İyi dosttur.
  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  Ceviz ağacı (Tutku)

  Zıtlıklarla doludur. Zaman zaman bencil ve egoist davranabilir. Merhamet yönü de çok gelişmemiştir. Geçinmek biraz zordur. Hırslarına yenik düşebilir. Beklenmeyen tepkiler de verebilir. Hayatını belli stratejiler üzerine kurar. Tutukuludur ama bir o kadar da kıskançtır. Uzlaşmacı değildir.
  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  Söğüt ağacı (Melankoli)
  Stresten hiç hoşlanmaz. Aile hayatını sever. Hayalleri peşinde koşmayı sever. Güzel olan herşeye ilgi duyar. Estetik yönü gelişmiştir. Dürüsttür ve başkalarını güldürmekten hoşlanır. Aşkta doğru insanı buluncaya kadar bıkmadan arayışını sürdürür. Asla yorulmaz. Egzotik yerler başlıca ilgi alanıdır.
  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  Köknar ağacı (Gizem)
  Stresle kolayca başa çıkabilir. Güzel olan herşeyi sever. Kıskançlık yönü vardır ve kendine yakın olan kimseleri korumayı sever. Dürüsttür kötülükle mücadele eder.

  Çalışkan yetenkli ve kendinden emindir. O'nun için cinsellik çok önemli değildir ama çevresinde çok insan bulunur. Oldukça güvenilir bir karakteri vardır.


  ALINTIDIR. 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  DOĞUM ARALIĞI AĞAÇ CİNSİ

  Tarihlerin hepsi.
  23 - 31 ARALIK ELMA AĞACI
  01 - 11 OCAK KÖKNAR
  12 - 24 OCAK KARAAĞAÇ
  25 OCAK - 03 ŞUBAT SELVİ
  04 - 08 ŞUBAT KAVAK
  09 - 18 ŞUBAT SEDİR
  19 - 28 ŞUBAT ÇAM
  01 - 10 MART SALKIMSÖĞÜT
  11 - 20 MART IHLAMUR
  21 MART MEŞE
  22 - 31 MART FINDIK
  01 - 10 NİSAN ÜVEZ
  11 - 20 NİSAN AKÇAAĞAÇ
  21 - 30 NİSAN CEVİZ
  01 - 14 MAYIS KAVAK
  15 - 24 MAYIS KESTANE
  25 MAYIS - 03 HAZİRAN DİŞBUDAK
  04 - 13 HAZİRAN GÜRGEN
  14 - 23 HAZİRAN İNCİR
  24 HAZİRAN HUS
  25 HAZİRAN - 04 TEMMUZ ELMA AĞACI
  05 - 14 TEMMUZ ÇAM
  15 - 25 TEMMUZ KARAAĞAÇ
  26 TEMMUZ - 04 AĞUSTOS SELVİ
  04 - 13 AĞUSTOS KAVAK
  14 - 23 AĞUSTOS SEDİR
  24 AĞUSTOS - 02 EYLÜL ÇAM
  03 - 12 EYLÜL SALKIMSÖĞÜT
  13 - 22 EYLÜL IHLAMUR
  23 EYLÜL ZEYTİN
  24 EYLÜL - 03 EKİM FINDIK
  04 - 13 EKİM ÜVEZ
  14 - 23 EKİM AKÇAAĞAÇ
  24 EKİM - 11 KASIM CEVİZ
  12 KASIM - 21 KASIM KESTANE
  22 KASIM - 01 ARALIK DİŞBUDAK
  02 - 11 ARALIK GÜRGEN
  12 - 21 ARALIK İNCİR
  22 ARALIK KAYIN

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Fındık ağacı (Sıradışılık)
  Espri yeteneği gelişmiştir. İsteklerinde ısrarcı davranır ama bir o kadar da anlayışlıdır. Sosyal ve toplumsal olaylar karşısında çok duyarlıdır. Bu konularda aktif olarak görev alır. Mükemmelliyetçi yapısı vardır ve dürüsttür.

  Fındığı da ne severim olsa da yesek.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Gürgen ağacı (Zevk)
  Hayatını mümkün olduğu kadar kolaylaştırmayı sever. Zevklidir. Görsel ve tat algısı gelişmiştir. Karşısındaki kişiden nezaket bekler. Duygusal yönlerinin doyurulması onun için önemlidir. Sıradışı aşkların insanıdır. Duygu ve düşüncelerinden hiçbir zaman tam emin olamaz. Vicdan sahibidir ama çevresindeki insanlara hiçbir zaman tam güvenle bakamaz.
  kesinlikle tam ben bu :tmm:
  Bir Yastıkta Aşktaaa..Sonsuza Kadar...Ziyaretçilere, Gizli İçerik!

  Ziyaretçilere, Gizli İçerik!


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Çınar ağacı (Sıradışı)
  Sıradan değildir. Hayal gücü geniş ve orijinal karakterdedir. Hırslı biraz çekingen kendine güvenen ve sürekli yeni hedeflere koşan bir yapıdadır. Yeni deneyimlere açıktır. Zaman zaman sinirli olabilir ama hayatı sever. Etkileyici olmak başlıca görevidir.
  aynı ben

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş