Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 2013'te Burca Göre Sevgili Bulma Yolları


  2013'te burca göre sevgili bulma yolları

  14 Şubat'ın ayak seslerini duyar olduğumuz şu günlerde "Hâlâ niye yalnızım?" diye hayıflanıyorsanız yazı dizimizi okumanızda fayda var...

  KOÇ BURCU

  Mart’ta aşkı bulacaksınız

  Sevgili Koçlar dışarıdan soğuk görünürsünüz ama sizi yakından tanıyanlar bilir ki aslında sıcakkanlı ve yardımseversiniz. Aşk söz konusu oldu mu en büyük kusurunuz çok ilgi görmek istemeniz. Kıskançlığınız sevgilinizi canından bezdirmez ama çok da zorlamaya gelecek bir konu değil. Bir süredir yalnız olabilirsiniz. Bu duruma canınız da sıkılıyor olabilir. Ama üzerinize ölü toprağı serpilmiş gibi yerinizde oturursanız değişen bir şey olmayacak.

  Hemen sosyalleşmeye çalışmalı arkadaşlarınızla planlar yapmalı daha da önemlisi onların yaptıkları organizasyonlara dahil olmanın yolunu aramalısınız. Zannetmeyin ki aşk gelip sizi bulacak bunun için çaba harcamanız gerekiyor. Çünkü Mart ayında kalbinizdeki kıpırtıların sebebi arkadaş grubunda beğendiğiniz biri olacak. Önce ona yakın olmaya utanacaksınız.

  Daha sonra kendinizi olayların akışına bırakmaya karar vereceksiniz. Onun da size ilgisi olduğunu anlayıp havalara uçacaksınız. Bir süre onu tanımak isteyeceksiniz. Ama partnerinizde gereken ilgili ve sıcaklığı bulamayacaksınız. Bu da sizi ondan soğutacak. Partnerinizin tüm girişimlerini geri çevirebilirsiniz. Bu ilişkinin ömrü kısa olsa da kalbinizin taş kesilmediğini bilmek size çok iyi gelecek.

  Sürpriz evlilik kararı alabilirsiniz

  Hayatın tadını çıkarmaya çalışacaksınız. Kendi yaşamınızı düzenlemeye çalışırken Nisan ayında yeni bir heyecan sizi bekliyor. Bu dönemde cazibeniz artacak kendinizi her zamankinden daha çekici hissedeceksiniz. Bu da çevrenizdekilerin size olan ilgisini arttıracak. Arkadaşlarınız size aracı olacak ve uygun olduğunu düşündükleri biriyle sizi buluşturacaklar.

  Bu kez kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Burada hatırlatmak yapmakta fayda var. Onunla yeni bir aşka yelken açmadan önce çok iyi düşünmelisiniz. Geçmişte yaptığınız hatalardan ders almalı boş yere aynı yolları yürümemelisiniz. Birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Onunla olmak size çok iyi gelecek. Birlikte olduğunuz partnerinizde gerçek aşkı bulduğunuzu düşünebilirsiniz.

  Doğru adımları atarsanız rahat edecek mutluluktan nasibinizi alacaksınız. Tabii bu dönemde yaşadıkları sürpriz aşkla birlikte ani evlilik kararı alanlar da çıkabilir. Eğer bu aylarda aşkı bulamamışsanız üzülmeyin. Çünkü Haziran size sürprizlerle gelebilir.

  Uyumlu burçları: Aslan Koç ve Yay

  BOĞA BURCU

  Sevgili Boğalar siz aşk için yaratıldığınız için mutlaka aşık olmak mutlu yaşamak ona sonuna kadar sadık kalmaz istersiniz. Ama şu kıskançlığınız kaç sevgilinizi çileden çıkarmadı ki. Sürekli ilgi görme isteğiniz ve kıskançlıktan kurtulursanız 12 burç içinde en ideal sevgili siz olabilirsiniz. Sıcakkanlı girdiği her ortamda gözleri üzerine çevirmeyi başaran herkesi kendinize bağlayan birisiniz.

  Son dönemde diliniz yandığı için aşka sıcak bakmıyorsunuz. Bu durumdan bir an öne kurtulmanız gerekiyor. Bir kötü tecrübe yaşadınız diye aşka küsmeniz anlamsız değil mi? Birkaç aydır kendinizi işinize verdiniz mutluluğu orada arıyorsunuz. Tamam iş çok önemli ama sevgisiz de yaşanmaz.

  Ayaklarınız yerden kesilecek


  Siz bu yıl aşkta şanslı olacaksınız. Yeni bir sevgili istemediğiniz halde aşk bu kez gelip sizi bulacak. Bu günler çok da yakın. Şubat’ın ortalarında bir iş toplantısında yeni biriyle tanışacaksınız. Onun size olan yaklaşımı sinirlerinizi bozabilir kendinizi korumak için ona duvarlar örebilirsiniz. Bunların hiç işe yaramayacağını şimdiden söyleyelim. Çünkü siz uçuk kaçık ayakları yere basmayan bu kişiye sırılsıklam aşık olacaksınız. Onu duyduğunuz şeyin aşk olduğunu kabullenmeniz zaman alabilir.

  Bu dönemde sürprizlerle karşılaşmak sürekli ilgi gösteren biri olması size özel programlar yapması hoşunuza gidecek ona karşı koyamayacaksınız. Mutluluğu henüz bulamamış Boğalardansınız üzülmeyin. Çünkü Mart ve Nisan ayında hayatınızda yeni kıpırtılar olabilir.

  Bu kez siz bir süredir arkadaşlık ettiğiniz birine aşık olduğunuzu fark edeceksiniz. Ona yakınlaşmak isteyeceksiniz. Bir yandan da duygularınızı anlar ve sizden uzaklaşır diye endişeli olacaksınız. Bu durumu gözünüzde çok büyütmeniz gerek yok. Siz kendi heyecanlarınızdan fark etmiyorsunuz ama onun da size ilgisi var. Onunla kısa bir flört döneminden sonra uzun sürecek bir aşk adım atabilirsiniz

  Temmuz ayı sizi için çok önemli. Temmuz ayında yeni kararlar verebilir evliliği gündeme getirebilirsiniz. Boğalar en çok Ağustos ayının sonu ya da Eylül ayına dikkat etmeli. Çünkü eski sevgili ya da nişanlınız yeniden sahneye çıkıp kafanızı karıştırabilir.

  Uyumlu burçları: Başak Boğa ve Oğlak

  Posta
  Sürmenaj and OkyanusunKalbi like this.
  Bir Yastıkta Aşktaaa..Sonsuza Kadar...Ziyaretçilere, Gizli İçerik!

  Ziyaretçilere, Gizli İçerik!


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart


  İKİZLER

  Sevgili İkizler hareketlisiniz zekisiniz çok düşünürsünüz çok okursunuz mantıklı karar verir harika işler yaparsanız. Ama söz konusu aşk oldu mu zorluğunuz ortaya çıkar. Siz aşksız yaşayamazsınız zaten bunu da fırsat kalmaz. İkizler burcu çift kısmetli çok talihli olduğundan siz aramasanız da aşk sizi buluverir. Çok ilgi gösterilmesini prens ya da prenses gibi davranılmasını istersiniz. Kıskançlıktan karşınızdakini delirtebilme özelliğine de sahipsiniz. Yalnız hakkınızı yememek lazım. Güzel şiirler okur hediyeler hazırlar sevdiğinizi mutlu etmeye çalışırsınız. Ama bu aralar size bir şeyler oldu. Ayağınıza kadar gelen kısmetleri bile istemez oldunuz.

  Hemen kendinizi toplamalı aşka yeniden kucak açmalısınız. Artık evden çıksanız ne iyi olacak. Sadece işe gidiyor oradan da koşarak eve dönüyorsunuz. Sosyal hayatı arkadaşlarınızı arayıp sormayı unuttunuz. En kısa zamanda silkelenmelisiniz. Koca bir yılı yalnız geçirmek istemezsiniz değil mi? Hemen harekete geçin eşi dostu unuttuğunuz arkadaşları arayın iş yerinde düzenlenen yemeklere organizasyonlara katılmaya başlayın.

  KISKANÇLIK YÜZÜNDEN TARTIŞABİLİRSİNİZ


  Siz hayatınızı yaşarken aşk sizi bulacak merak etmeyin. Kısa bir flört dönemi geçirebilirsiniz. Partnerinizi arayıp sormayacak onunla bir araya gelmek için plan yapmaya üşeneceksiniz. O bazı planlar yapacak adımlar atacak ama siz yerinizden bile kıpırdamak istemeyeceksiniz. Tabii bu ilişki sürmeyecek. Şubat ayının sonunda yeni tanışacağınız birine ilk görüşte aşık olacaksınız. İçiniz içinize sığmayacak sevineceksiniz. Ama bir süre sonra onunla yakınlaşamadığınız için sıkılabilirsiniz. Yardımınıza dostlarınız yetişecek. İki tarafı da tanıyan birileri ortaya çıkacak ve sizin bir araya gelmenizi sağlayacak. Bu ilişkiye başlamanız beklediğinizden zor olacak.

  Çünkü o biraz geride duracak sizi iyice tartmak anlamak isteyecek. Siz de bu yeni aşkın alevlenmesi için elinizden geleni yapacaksınız. Planlar yapmaktan geri kalmayacak partnerinizi mutlu etmek için adeta dağları deleceksiniz. Birlikte vakit geçirmek ikinize de iyi gelecek. Nisan ayında sizin kıskançlıklarınız yüzünden zor günler yaşanabilir. Hatanızı anlayacak onun kalbini kazanmanın yollarını bulacaksınız. Mutluluk sizi öyle saracak ki yaz aylarında evlilik kararı alıp çevrenizi şaşırtabilirsiniz.

  Uyumlu burçları: Yay Terazi ve Kova

  YENGEÇ


  Sevgili Yengeçler romantiksiniz duygusalsınız aşka aşıksınız konuşkansınız sadıksınız ama kolay kolay birini sevmezsiniz. İşte her şeyin düğümlendiği nokta da bu. Sevdiğiniz zaman tutulursunuz onu bırakmak istemezseniz. Sevmediğiniz zaman ise gözünüz kimseleri görmez kendinizi de onu da mutsuz edersiniz. Uzun ilişkilere alışkısınız kısa flörtler size göre değil. Sadakat söz konusu oldu mu dünyayı yıkarsınız ama sevdiğinize ihanet etmesiniz. Huzuru ve mutluluğu aramanız hiç bitmeyecek.

  Siz pahalı hediyeler almaktan romantik yemeklerde baş başa yenen yemeklerden hoşlanırsınız. Kıskançlığınızın olmaması partnerinizi özgür bırakmaya çalışmanız sizi farklı kılan özellikleriniz. Aşkı bulmak için yeni yılda çaba harcamanız gerekecek. Hatta bu sene kurallarınızı yıkacak hiç size göre olmayan işlere kalkışacaksınız. Çok beğendiğiniz birine yakınlaşmak için gayret göstereceksiniz. Kimi zaman bu konuda başarılı olacak kimi zaman hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Bu dönemde çevrenizin şaşkın bakışlarıyla karşılaşabilirsiniz hazırlıklı olun.

  SÜRPRİZLER AKLINIZI ALABİLİR

  Onunla yakınlaşmak için dedektif gibi çalışacaksınız. Nelerden hoşlanır nerede yemek yemeyi sever öğrenmek için tüm imkanları kullanacaksınız. Onunla yakınlaşınca hevesiniz geçebilir. Çünkü ruhunuzu tatmin etmeyen biriyle karşılaşmak sizi üzecek. Ondan çabuk vazgeçeceksiniz. Ama aşk sizi bırakmayacak ve Mart sonunda sizi bulacak. Çıkacağınız seyahatte yeni partnerinizle tanışacaksınız. Onun huzurlu duruşuna olgunluğuna bayılacaksınız. Sizi mutlu etmeye çalışması sürprizler hazırlaması hoşunuza gidecek.

  Her şeyin yolunda olduğunu düşündüğünüzde sorunlar çıkabilir. Birlikte olduğunuz kişinin ailesiyle yaşadığı sıkıntılar sizi etkileyebilir. Bu işe karışmak ona akıl vermek yerine kenarda beklemelisiniz. O günlerde eski sevgiliniz ortaya çıkabilir. Bu durum kafanızı karıştırmayacak. Haziran geldiğinde kalbi boş Yengeç burçları varsa her an yeni bir heyecana hazır olmasınız. Yazın yalnız olmayacağınızı şimdiden müjdeleyelim.

  Uyumlu burçları: Başak Aslan ve Balık

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart  ASLAN


  Sevgili Aslanlar yerinde duramayan kıpır kıpır herkesle dost olan sizsiniz. Her zaman kafanızın dikine gidersiniz doğru olduğuna inanırsanız da kimseyi dinlemezsiniz. İlgisiz kalmaya dayanamazsınız. Girdiğiniz ortamda sizinle ilgilenen çıkmazsa mutsuz oluyorsunuz değil mi? Konuşmalarınız ve sıcaklığınızla ilgiyi üzerine çektiğiniz kesin.

  Kendinizi de her zaman iyi anlattığınızı düşünüyorsunuz. Son zamanlarda sizde bir durgunluk var farkında mısınız? Eskisi kadar hızlı da konuşmuyorsunuz telaşlı değilsiniz. Evet çünkü aşkı buldunuz. Bir süredir beraber olduğunuz kişi sizi bambaşka biri haline dönüştürdü. O hızlı konuşan her yerde yetişmeye çalışan inatçı konforuna düşkün dimdik Aslan gitti yerine sakin mutlu aşktan başı dönmüş biri geldi. Bu halinize çevrenizdekiler bayılıyor demedi demeyin.

  Bu durum yaz sonuna kadar böyle devam edecek. Bu süre içinde zaman zaman kıskançlıktan çıkan kavgalar yaşanabilir. Ama ikiniz de bunları büyütmeyecek sinirlerinizi bozmayacaksınız. Yaz aylarından sonra yeni kararlar alıp herkesi şaşırtabilirsiniz.

  ELİNİZE GEÇEN FIRSATI DEĞERLENDİRİN

  “Hayatımda her şey yolunda ama aradığım aşkı hâlâ bulamadım” diye Aslan burçlarındansanız artık üzülmeyi bırakın. Çünkü girdiğiniz ortamda ilgi çekecek pek çok kişinin beğenisini kazanacaksınız. Ama bunun için zamana ihtiyacınız var. Nisan ayının ortalarında tam da istediğiniz gibi bir hayatınıza girebilir. Onunla bir arada olmak isteyeceksiniz. Şimdiden hatırlatalım ilişki emek ve fedakarlık ister.

  Öyle köşenizde oturup ‘Bakalım benim için neler yapacak hangi sürprizleri hazırlayacak’ diye beklerseniz bu iş daha başlamadan biter. Bu yüzden dizginleri ele alın ve kalbiniz onun için çarpıyorsa harekete geçin. Dünyayı durdurmanız gerekmiyor. Sadece onun nelerden hoşlandığını neleri sevdiğini düşünün. Çünkü isterseniz birinin kalbini nasıl kazanacağınızı çok iyi bilirsiniz.

  Partnerinizi hediyelere boğar olmadık yerlerde karşısına çıkar mutluluktan deliye döndürebilirsiniz. Tabii en kötü huyunuz olan inatçılığınızdan ve kıskançlığınızdan vazgeçmeniz şart. Birlikte olmayı hayal ettiğiniz kişi hiç bunlarla uğraşacak biri değil. Terk edilirsiniz tek başınıza kalırsınız aklınızı başınıza toplayın. Sonbaharda artık onsuz yaşayamayacağınıza karar verebilirsiniz. Bu fark ediş her şeyi değiştirip ilişkinizin farklı bir yöne doğru ilerlemesini sağlayabilir.

  Uyumlu burçlar: Aslan Koç Kova

  BAŞAK

  Sevgili Başaklar iyisiniz hoşsunuz da şu herkesi eleştirme huyunuz yok mu! Karşınızdakinin iyiliği için bunu yaptığınızı düşünüyorsunuz ama ne kadar kalp kırdığınızı fark etmiyorsunuz. Sevgi dolusunuz herkesi mutlu etmeye çalışırsınız ama birini sevmek için belli kriterleriniz var. Sevdiğinizde çok seviyorsunuz. Bunun için ona güvenmeniz her şeyiyle tanımanız uzun süre vakit geçirmeniz gerekir. Bunları yapamazsanız o kişiye hayatınızda yer açmamak için adeta savaşırsınız. Son zamanlarda kalbiniz kırık olabilir. Tamam geçmişte tatsız tecrübeler yaşamış olabilirsiniz. Ama kendini cezalandırmak kalbinizi herkese kapatmak eve hapsolmak da ne oluyor?

  Hemen toparlanın. Aynanın karşısına geçip kendinize bir bakın. Mutluluğu bulmak sizin de hakkınız. Ama oturduğunuz yerde evdeki koltukta ne aşk ne de mutluluk sizi bulur. Arkadaşlarınız sizinle olmak beraber vakit geçirmek için çaba harcıyor ama siz gelen bütün teklifleri geri çeviriyorsunuz.

  HER ZAMANKİNDEN ÖZEL HİSSEDECEKSİNİZ

  Harekete geçin arkadaşlarınızla yeniden bir araya gelmenin yollarını arayın. Yeniden birilerine güvenmek için çok geç değil. Heyecanlanabilir kalbinizde çarpıntılar hissedebilirsiniz. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirin. Çevrenizde size ilgi gösteren birileri var. Ama siz dünya ile bağlantınızı kestiğiniz için kimsenin elinden bir şey gelmiyor.

  Şubat ayının sonunda beklediğinize değecek biriyle tanışabilirsiniz. Bu tanışma arkadaşlarınız sayesinde olacak. Ona da herkese yaptığınız gibi bir set çekmek isteyeceksiniz. Ancak o tüm bunlara aldırış etmeyecek ve sizinle bir arada olmanın yollarını arayacak.

  Sizi sürekli arayacak sinema ve konser için davetlerde bulunacak tüm özel günleri hatırlayıp sizi baştan çıkarmaya çalışacak. Uzunca bir süre direnebilirsiniz ama sonunda onun için bir şeyler hissettiğinizi anlayacak ve yelkenlerinizi suya indireceksiniz.

  Birlikte konserlere gidebilir en iyi filmleri seyredebilir değişik yerlerde yemek yiyebilirsiniz. Kendinizi özel hissetmeniz ona daha da yakınlaşmanızı sağlayacak. Bir arada olduğunuz her anın kıymetini bileceksiniz. Zaman zaman tatsızlıklar yaşanabilir. Partneriniz sizin onu kıskanmadığınızdan şikayetçi olabilir. Evet siz kıskançlık nedir bilmezsiniz ama onun üzülmemesi için biraz özenli davranın.

  Uyumlu burçlar: Oğlak Yengeç Boğa
  Sürmenaj and OkyanusunKalbi like this.
  Bir Yastıkta Aşktaaa..Sonsuza Kadar...Ziyaretçilere, Gizli İçerik!

  Ziyaretçilere, Gizli İçerik!


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  TERAZİ
  Sevgili Teraziler uyumlusunuz çok naziksiniz sevimlisiniz. Sakin görünürsünüz ama öyle zamanlar olur ki adeta bir volkan gibi patlarsınız. Adalet sizin için dünyanın en önemli konusu. İlgi görmeye bayılıyorsunuz ama ilgi göstermek söz konusu olunca bir adım geride duruyorsunuz.

  Birlikte olduğunuz kişi dünyayı sizin üzerinizde döndürsün istiyorsunuz. Hepsi iyi güzel de her zaman böyle bir partner bulmanız mümkün değil. Bugüne kadar hep iyi örneklerle karşılaşmış olabilirsiniz. Bir de inatçısınız. Bu tarafınızı törpülerseniz ilişkinizde çok daha mutlu olabilirsiniz. Bu yıl aşk konusunda şans yüzünüze gülecek. Tabii her zamankinden farklı olacağını da eklemek lazım.

  Eğer kalbi boş olan Terazi burçlarındansanız önümüzdeki birkaç ayda hayatınızda bir şeyler değişecek. Bir süredir hayatınızda olan arkadaşlarınızı daha geri plana alıp yeni dostluklar kurmaya çalışabilirsiniz. Onlara uyum sağlamaya çalışırken tanışacağınız yeni biri sizi etkileyebilir. Bu durumu biraz fazla abartacaksınız o yüzden sizi şimdiden uyaralım ki kendinizi aşık zannetmeyin.

  Partnerinize özen göstermelisiniz

  Onu biraz tartmaya ve tanımaya çalışırsanız aslında öyle düşlerinizdeki gibi biri olmadığını kısa zamanda fark edeceksiniz. Ama “Aşığım gözlerim kör oldu” derseniz işte o zaman sıkıntılı günler geçirebilirsiniz. Bu nedenle bir ilişkiye başlarken acele etmeyin ve kararlarınızı alırken küçük adımlarla ilerleyin. Bu kısa flört dönemi size istediklerinizi getirmese de büyük dertleriniz olmayacak. Mayıs ayında yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

  Onunla her konuda uyuştuğunuzu görmek sizi çok mutlu edecek. Yeni aşkınız da yine değiştirdiğiniz arkadaş çevresinden gelecek. Siz sosyalleşmekten korkmadığınız için şansınız da size yardım edecek. Birlikte güzel planlar yapabilir kısa seyahatlere çıkabilir.

  Zaman zaman tartışmalar hatta sert kavgalar olabilir. Hazırlıklı olun. Çünkü bunları sebebi sizin ilgisizlikten yakınmanız ve partnerinize gereken önemi vermemeniz. Kendinizi toplamalı ve partnerinize de gereken özeni göstermeye çalışmalısınız. Yaz aylarında kalbi boş olan Terazi burcu kadını ve erkeği varsa hareketli ve duygusal bir dönem onları bekliyor. Yeter ki gözünüzün önündeki talipleri geri çevirmeyin.

  Uyumlu burçlar: Terazi Oğlak Yengeç

  AKREP

  Sevgili Akrepler dürüstlüğünüz mertliğiniz zekanızla herkesin hayran olduğu kişilersiniz. Haksızlığa uğrayınca gözlerinden ateş saçan bir canavara dönüşebilirsiniz. Cazibenizle girdiğiniz her ortamda ilgiyi üzerinize toplarsınız. Zaten sizinle ilgilenen olmazsa öne çıkabilmek için başınızdan geçenleri anlatmaya başlar ilgiyi toplamak için gayret edersiniz. Herkes size ilgi gösterse siz de çaba harcamasanız ne güzel olur değil mi?

  Tam da aradığınızı bulmuş olursunuz. Siz her zaman nerede ne yapacağınızı bilirsiniz. Az konuşur çok düşünürsünüz. Fazla konuşanlardan uzak durmaya çalışırsınız. Ukalalık yapan biriyle bırakın aşk yaşamayı birlikte yemek bile yemezsiniz. Gururunuz yüzünden kaç ilişkiniz bitti düşündünüz mü? Neşeli ve bonkör olduğunuz için yeni bir ilişkiye başlamanız zor olmayacak. Ancak çabuk sıkıldığınızı göz önüne alın ve partnerinizin size tutkuyla bağlanmasını önlemeye çalışın. Bırakın her şeyi zaman belirlesin.

  Kıskançlığınıza dur deyin

  Şubat ortasından sonra hayatınız öyle hareketlenecek ki ne yapacağınıza karar vermekte zorlanacaksınız. Hareketli günler sizi bekliyor. Bu süreçte eski sevgilinizle karşılaşabilirsiniz. Bu durum kafanızı az da olsa karıştıracak. Bu dönemi atlamakta çok zorlanmayacaksınız. Çünkü iş yerindeki gördüğünüz birinden çok etkileneceksiniz. Önce onunla tanışmanın yollarını arayacak tek başınıza bir türlü bu işi yapamayacaksınız. Sonunda imdadınıza bir büyüğünüz yetişecek. Onu da tanıdığı için ikinizi bir araya getirecek.

  Bu karşılaşma yeni aşkınızın başlangıcı olacak. Bir arada olmaktan mutlu olacaksınız. Ancak yeni partneriniz size ilk başta beklediğiniz ilgiyi göstermeyebilir. Bu durum canınızı sıksa da kendinizi aşk rüzgarına kaptırdığınız için takıntı haline getirmeyeceksiniz. Onun için bir şeyler yapma sürpriz hazırlama fikri sizi çok heyecanlandıracak. Partnerinizle uzun vadeli bir ilişki için plan yapabilirsiniz. Kıskançlığınıza dur demezseniz terk edilme riskiyle karşı karşıya olduğunuzu söyleyelim. Çünkü sizin kıskançlığınız insanı deli edecek türden. Bu yüzden dikkatli olun ve birlikte olduğunuz kişinin kalbini kırıp boş yere üzmeyin.

  Uyumlu burçlar: Balık Boğa İkizler
  Sürmenaj and OkyanusunKalbi like this.
  Bir Yastıkta Aşktaaa..Sonsuza Kadar...Ziyaretçilere, Gizli İçerik!

  Ziyaretçilere, Gizli İçerik!


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Sanki balık burcunu yazmamışlar.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş