Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Thumbs up Erkeklerin Burçlarına Göre Aşk Anlayışları


  Koç Erkeği

  Kusursuz kadının peşinde koşar. Koç erkeğini etkileyebilmek her kadının harcı değildir. Eğer koç erkeğini elinizde tutmak istiyorsanız mükemmel olmalısınız. Onun dikkatini her zaman çekebilmelisiniz. Koç erkeği kadınının her alanda üstün olmasını ister. Eşinin herkes tarafından takdir edilen ve kendisine yakışan biri olmasını ister.

  Koç erkeğinin çok sadık olduğu söylenemez. Mükemmel kadını arama isteği her zaman aktiftir. Ve daha iyisini bulduğunda aldatma kaçınılmaz olabilir. Koç erkeği mücadeleci yapısı nedeniyle kendisine her alanda teslim olan kadınlar yerine elde edebilmek için uğraşacağı kadının peşinden gider.

  Koç erkeği ilişkilerinde gerçekçidir. Sevdiğine yapamayacağı sözler vermez. Sevdiği kadına birçok sürpriz yaşatacak bir kişiliği vardır. Özgürlüğüne düşkün olduğu için kendisine hayatına karışan kadınlardan hoşlanmazlar.

  Boğa Erkeği:

  Eğer evlenilecek en iyi eş hangi burç erkeğidir diye düşünülecek olursa boğa erkekleri en favori erkekler sıralamasında başta gelir. Fakat boğa erkeğini evlilik masasına oturtmak zordur. O masaya oturtmayı başarırsanız ömür boyu iyi bir dost iyi bir eş iyi bir baba iyi bir aile reisiniz var demektir.

  Aşk konusunda sadık bir yapıya sahip olan boğa erkeği sevdiği kişiye ömür boyu bağlanmak ister. Kolay kolay sevdiğinden ve sevgisinden vazgeçmez. Fakat kadınında da belli özellikler arar. Boğa erkeğinin gönlünü fethedecek kadın güçlü bir kadın olmalıdır. Güzel bir kadın olmalıdır.

  Boğa erkeğinin kalbine giden yol midesine de uğramadan geçmez.

  İkizler Erkeği

  İkizler burcu erkeği de kadını gibi çift kişilikle yaratılmıştır denilebilir. Her gün farklı bir kişilikle insanın karşısına çıkar. Bu nedenle kadınlara fazla güven vermez. Ancak karşısındakini çok kolay ikna etme yeteneği sayesinde karşısındaki kadını her zaman ikna etmeyi başarır.

  İkizler erkeği çevresi tarafından beğenilen çevresini etkileyen bir yapıya sahiptir. Bu özelliğini de çok iyi kullanır. Çevresinde her zaman birden fazla kadın vardır. Kiminle gerçekten ciddi bir ilişki yaşamayı planladığını anlamak zordur.

  İkizler erkeği kendisini sıkmayacak üzerine fazla sorumluluk yüklemeyecek kadınlardan hoşlanır. Geleceğe dair ciddi planlar yapmak istemez. Bu gün yaptığı planları yarın değiştirebilir. İkizler erkeği ile birlikte olmak isteyen kadın bu ani değişimlere hazırlıklı olmalıdır.

  Yengeç Erkeği

  Yengeç erkeği sevdiği kadın için her şeyi göze alır onun için her şeyi yapar. Aşırı kıskançlığı ilişkilerinde sorunlar yaşamasına neden olabilir. Yengeç erkeği ile birlikte olacak kadın gününü tamamen ona ayırmalıdır. Gün içinde ayrı olsa bile bir şekilde ona ulaşmak ister.

  Yengeç erkeği sevdiğine karşı asla kırıcı olmaz. İstemeyerek de kırmış olsa bile sevdiğinin gönlünü almasını çok iyi bilir.

  Yengeç erkeği annesine o kadar düşkündür ki hayatındaki kadının da annesi gibi olmasını ister. Bu da bazen sorunlar yaşamasına neden olur.

  Yengeç erkeği bakımlı neşeli ve zarif kadınlardan hoşlanır. Yengeç erkeğinin eşi iyi yemek yapmalıdır. Çünkü yengeç erkeği dışarıda yemek yemek yerine evinde eşiyle birlikte yemek yapmaktan ve birlikte yemekten hoşlanır

  Güvenini kazanan şefkatli neşeli sadık bir eşle ömür boyu mutlu olabilir.

  Aslan Erkeği


  Aslan erkeği de aslan kadınları gibi lider ruhludur. Gösterişine düşkün yapısı nedeniyle çevrelerinde çabuk fark edilir. Çevresinde daha çok onu beğenen ona ilgi duyan ve onun sözünden çıkmayan insanlar görmek ister.

  Çoğu zaman sakin görünen aslan erkeğinin öfkesi çok şiddetli olmasına rağmen kısa sürelidir. Kin tutmayan bir yapısı olmasına rağmen güçlü hafızası ve analiz yeteneği ile hiçbir şeyi unutmaz.

  Lider ve kahraman görüntüsü bu tür erkeklerden hoşlana kadınlar için cazibe merkezidir. İlişkilerinde sıcak romantik ve ateşli bir görünüm sergileyen aslan erkeği aşk sözleri jestleri ve sürprizleri ile birlikte olduğu insanın ayaklarını yerden keser.

  Aslan erkeği aslan burcunun karakteristik özelliklerinden olan kendini beğenmişliği ve sürekli övülme sevgi ve ilgi isteği ile yine parterinin karşısına çıkar. Fakat anaç bir ilgi istemez. Görkemli asil cana yakın sözünü dinleyen ve erkeğinin gücünü seven bir kadın arar.

  Eşini çok sevse de bazen küçük kaçamaklar yapar. Özgürlüğüne çok düşkün olan aslan erkeği aynı özgürlüğü partnerine tanımaz.

  Başak Erkeği

  Hani adam gibi adam derler ya. İşte aşk ve seviyeli bir ilişki yaşamak için biçilmiş kaftandır başak erkekleri. Çok dürüst ve çok çalışkan olmaları yanında biraz da kendine güvensizdir bu burç erkekleri. Kısa süreli gelip geçici ilişkiler onlara göre değildir.

  O gerçekten güveneceği ve kendine güvenen macera değil uzun süreli ilişki yaşayacak kadını arar. Sevdiği kadını asla yarı yolda bırakmaz.

  Çok ateşli bir âşık olmasa da gerçek bir âşıktır. Tutumlu bir yapıya sahiptir. Kolay kolay para harcamaz. Sadece ihtiyacı olan şeylere para harcar. O nedenle dışarıdan bakınca cimri gözükür. Fakat onunla birlikte olan kadın bu cimrilikten hiç etkilenmez.

  Hayatı ciddiye aldığı kadar kadınları da ciddiye alır. Eğer bir kadınla birlikte olmaya karar verirse tüm olasılıkları hesaplar ve emin olduğunda onu yarı yolda bırakmamak için ilişkiye başlar. Karşısındaki kadına önce güvenir sonra âşık olur. Onun eşi olacak kadın aynı zamanda en iyi dostu olmalıdır.

  Cinsel anlamda kolay kolay kimseye kendini açmaz. Bu bazen onun soğuk bir erkek olduğu imajını verse de aslında sadece kalbini kapılarını ve duygularını açacak gerçek aşkı aradığı içindir.

  Terazi Erkeği

  Terazi erkeği bakımlıdır. Giyimine konuşmasına çok dikkat eder. Kendisiyle çok ilgilidir. Her hareketinin bakışının kelimesinin mutlaka bir amacı vardır. Kadın ruhundan iyi anlar flörte bayılır. Kur yapmakta üstüne yoktur. Terazi erkeğini elde tutmak biraz zordur. İlk başta onu elde ettiğinizi düşünürsünüz.

  Ancak bir anlık bile ilgisini kaybederse kalbi başka ufuklara yelken açabilir. Partnerinin bakımlı güzel akıllı olmasını ister. Yanındaki kadının göz alıcı olması gerekir. Onunla beraber olmaktan zevk almalıdır. Hayatla ilgili kötü ayrıntıları dinlemekten hoşlanmaz. Kötümser olumsuz bir kadın ne kadar güzel olursa da ilgisini çekmez.

  Düşünceli ve naziktir. Başkalarını incitmemeye özen gösterir. "Hayır" demekten hoşlanmaz. Bazı durumlarda dengesiz davranabilir. Kimi zaman sıcak kimi zaman uzak olarak şüphe uyandırabilir. Sizi kırdığında ve siz her şeyin bittiğini sandığınız anda yaptığı jestlerle sizi hayrete düşürebilir.

  Dikkatlidir; saçınızın rengini veya şeklini değiştirdiyseniz hemen fark eder ve güzel bulduğunda iltifat eder. Mükemmeliyetçidir. Hep en iyi kadını arar. Aradığı özellikler o kadar fazladır ki bunu tek kadında bulamayabilir. Yalnızlıktan hoşlanmaz. Evliliği pek önemsemez.

  Akrep Erkeği

  Akrep erkekleri erkekler arasında en seksi erkek desek yeridir. Cinsellik onun için son derece önemlidir. Çapkınlıkları ise epey fazladır. Yanında sürekli bir kadının olmasını ister. Ciddi bir ilişkiye başlamadıysa çok sayıda ve farklı kişilerle birlikte olmayı ister.

  İlk bakışta aşk ve uzun süreli ilişki ona göre değildir. O hayattan istediği tatları tattıktan sonra bir limana demir atma taraftarıdır. Birini görür beğenir ve bir anda ateşli bir âşık olur. Bir süre sonra başkasını görür ve aynı ateşli aşkı onunla yaşar. İlişkilerini kendisi yönetmek ister.

  Ulaşılmaz kadına ulaşmak ister. Ulaştığında sadık bir eşe dönüşür. Çok kıskanç bir yapısı vardır. Ama eşinin çok güzel ve herkesin ilgisini çekecek kadar seksi olmasını da ister. Bu isteğine rağmen kıskançlığı ilişkilerinde sorun yaratır genellikle.

  Hayatta istediği tatları tattıktan sonra gerçek aşkını bulur ve onunla seviyeli bir ilişki yaşar. Eşini mutlu etmek için elinden geleni yapar. Aile hayatı çok disiplinli ve titizdir.

  Yay Erkeği

  Yay erkeği de yay kadınları gibi enerjik bir yapıya sahiptir. Hayatı bir eğlence olarak görür ve öyle yaşar. Kadınlara düşkün olan yay erkeği ilk yıllarında gelip geçici ilişkilerin peşinde koşar. Esprili romantik ve hareketli hayatı ile kadınların aklını çelmesini bilir. Sürekli etrafında kadınların olmasını ve onlarla vakit geçirmeyi ister.

  Çapkınlığa meyilli olan yay erkeğinin başına gelebilecek en kötü şey bir kadına bağlanmaktır. Bu düşünceleri uzun süre birisine bağlanmasını engeller. İlişkilerinde kıskançlığa ve dırdıra asla katlanamaz.

  Çocukça davranışları nedeniyle ilişkilerinde karşı taraf onu gayriciddî bulur. Evlilikte ilgisiz ve vurdumduymaz koca rolündedir.

  Oğlak Erkeği

  Oğlak erkeği duygularını açığa vurmaktan hoşlanmaz. Ona en yakın olduğunuz anlarda ne hissettiğini asla size göstermez. Geçici hevesler ona göre değildir. Tutkularının esiri olmaz. Yalnızlığı sever. Ayakları yere basar.

  Kendisinden büyük insanlarla arkadaşlık kurmayı sever. Bu da onu her zaman olgun kılar. Erken gelen olgunluk yaşıtlarıyla arasında uçurumlara neden olabilir.


  Düşünmeden hareket etmez her zaman tedbirlidir. Karamsar yapıya sahiptir. Aradığı eş kendisi kadar güvenilir olan iyi ve kötü gününde onu yalnız bırakmayan saf ve gerçek sevgiyi yakalayabileceği biri olmalıdır. Onun ölesiye bağlı olduğu kuralları hayatı kolaylaştırdığı kadar zorlaştırabilir.

  Hata yapmaktan hiç hoşlanmaz. Ona hataların da hayatın bir parçası olduğunu anlatabilecek bir kadın kalbini fethedebilir ve bu durumun üstesinden gelmesine yardımcı olur.

  Görgülü ölçülü birlikte olmaktan gurur duyacağı bir kadın ister. Sosyal hayatı renkli ve zevklidir. Koruyucu bir kişiliğe sahip olan oğlak erkeği evlendiğinde ailesini her türlü tehdide karşı savunur. Buna karşılık evinde; huzur güven ve düzen ister. Tam bir mantık insanıdır. Aşkı bile mantıklı yaşar.

  Kova Erkeği

  Çok eğlenceli ve dışa dönük yapısı vardır. Zekidir insanları şaşırtmayı sever. Her şey hakkında bilgi sahibidir.

  Özgürlüğüne düşkün ve değişkendir. Arkadaşlığa çok önem verir. Herkese iyi davranmaya özen gösterir. İlişkilerinde de arkadaşlık ön plandadır. Kısıtlanmaktan hoşlanmaz; bağlanmaktan korkar.


  Kırıcı olmak istemese de kadınlar için hazin öykülerin unutulmayan kahramanıdır.

  Onu olduğu gibi kabul eden fikirlerini destekleyen değişken ruh halini anlayabilen bir kadın arar. Kıskanç değildir. Özgürlüğü kısıtlandığında mücadele etmez hemen başka denizlere yelken açar. Duygularını ifade etmekte biraz zorlanır. Karşısındaki kadının güzelliğiyle birlikte zekâsına da oldukça önem verir.

  Erken evlenme taraftarı değildir. Erken evlenen Kova erkeği ise genelde başarısız olur. Çok sadık olduğu söylenemez. Bu nedenle onunla birlikte olan kadın büyük mutluluklarla birlikte büyük üzüntülere de hazırlıklı olmalıdır.

  Balık Erkeği

  Balık erkekleri ikizler erkeği gibi değişken bir yapıya sahiptir. Çok iyi bir sırdaş olmasına rağmen kendi sırlarını kimseyle paylaşmaz. Değişik bir önsezisi vardır. Çevresinde dönen bütün oyunları hemen çözebilir. İlişkilerinde güven ve sadakat en önemli yeri tutar. Kıskançtır ama bu duyguyu belli etmez.

  Birlikte olduğu insan ise onun kendisini hayatta kıskanmadığını sanır. Bazen ne karşı birden bire ilgisizleşebilir. Böyle durumlarda üstüne gitmek tehlikelidir. Çünkü iyice içine kapanabilir. Birlikte olduğu kadını mutlu etmeye bayılır. Karşılıksız verir. Bu özelliği istismarlara açık yönüdür. Çapkındır.

  En iyiyi bulmak için bir kadından diğerine koşabilir. Eğer yaşadığı ilişkide aşk bitmişse bunu muhakkak başka bir kadında bulabileceğine inanır. Cinsel hayatı oldukça renklidir.

  Gelişmiş bir hayal gücü vardır. Hayalindeki kadın ona karışmayan en küçük hatasında söylenmeyen onun moralini yükselten bir kadındır. Evlilik hayatında iyi beş iyi bir baba oldu söylenemez.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Terazi erkeğini elde tutmak biraz zordur.
  Acayip çapkın ve yalancı oluyorlar.
  Allah uzak tutsun terazi erkeğinden.

  En iyi oğlak burcu erkekleriymiş.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Eğer evlenilecek en iyi eş hangi burç erkeğidir diye düşünülecek olursa boğa erkekleri en favori erkekler sıralamasında başta gelir. Fakat boğa erkeğini evlilik masasına oturtmak zordur. O masaya oturtmayı başarırsanız ömür boyu iyi bir dost iyi bir eş iyi bir baba iyi bir aile reisiniz var demektir.

  valla mı?1 (45) hemen çıkıyoruz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Doğru diyebilirim)

  Paylaşım için teşekkürler

  Herşey Ait Olduğu Yerde Hayat Bulur

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Balık Erkeği

  Balık erkekleri ikizler erkeği gibi değişken bir yapıya sahiptir. Çok iyi bir sırdaş olmasına rağmen kendi sırlarını kimseyle paylaşmaz. Değişik bir önsezisi vardır. Çevresinde dönen bütün oyunları hemen çözebilir. İlişkilerinde güven ve sadakat en önemli yeri tutar. Kıskançtır ama bu duyguyu belli etmez.

  Birlikte olduğu insan ise onun kendisini hayatta kıskanmadığını sanır. Bazen ne karşı birden bire ilgisizleşebilir. Böyle durumlarda üstüne gitmek tehlikelidir. Çünkü iyice içine kapanabilir. Birlikte olduğu kadını mutlu etmeye bayılır. Karşılıksız verir. Bu özelliği istismarlara açık yönüdür. Çapkındır.

  En iyiyi bulmak için bir kadından diğerine koşabilir. Eğer yaşadığı ilişkide aşk bitmişse bunu muhakkak başka bir kadında bulabileceğine inanır. Cinsel hayatı oldukça renklidir.

  Gelişmiş bir hayal gücü vardır. Hayalindeki kadın ona karışmayan en küçük hatasında söylenmeyen onun moralini yükselten bir kadındır. Evlilik hayatında iyi beş iyi bir baba oldu söylenemez.
  Balık burcu erkekleri çok ketum. Hiç anlaşamam.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş