Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 28 Ocak – 3 Şubat 2013 Haftalık Burç Yorumları


  Koç Burcu

  Güneş ve Merkür ile desteklenen sosyal yaşamınız ve kariyer evlerinizde bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Bazı teklifler alabilirprojelerinizin onaylanmasını kutlayabilirsiniz. Farklı gelişmeler olabilir ve sizi bir seçim yapmak zorunda bırakabilir.

  Eğer şimdi bulunduğunuz yerden memnunsanız ve bu yolda devam etmek istiyorsanız ateşli bir grup çalışmasına ve yoğun iletişim günlerine hazırlanmalısınız. Geçmişe şöyle hızlı bir bakış atarsanız uzun süredir beklediğiniz ferah ve rahatlık zamanları yaklaşıyor diyebiliriz.

  Hafta sonuna doğru romantizm ve sevdiğiniz kişiyle yaşayabileceğiniz değişik oyunlar için kendinize zaman ayırın. Olumsuz düşüncelerden ve keyifsiz fikirlerden uzak durun.
  Boğa Burcu

  Kariyerinizle ilgili gelişmeler olabilir. Artık kontrolün sizin elinizde olduğunu şoför koltuğunda sizin oturduğunuzu görebilirsiniz. Yeni fırsatlar artık kapınızın önünde dolaşıyor ve sizinle karşılaşmaları an meselesi. Kontrolünüzü korumak en önemli tepkiniz olmalıdır.

  Öfkeleneceğiniz bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Karşınızdakiler sizi kışkırtabilirler. Ancak bu hafta soğukkanlılığınızı korumalı ve sakin olmanın bir yolunu bulmalısınız. Gelecek hafta bu enerjiler geçtiğinde her şeyin bir sebebi olduğu ortaya çıkacaktır. Boşuna üzülmeyin.

  Cumartesi günü aşktan yana şanslısınız. Eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. İlişkinizle ilgili bazı romantik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu güzel geçecek gibi görünüyor.
  İkizler Burcu

  Merkür sizi seyahat yayıncılık eğitim akademik konularda farklı bağlantılarla bir yöne doğru sürüklemek istiyor olabilir. Belki kendinizi pusulasız hissediyorsunuz ancak merak etmeyin içgüdüsel olarak doğru yolu mutlaka bulacaksınız. Farklı bir kozmik denge yardımınıza koşacak.

  İş yerinde sorunları çözmek için üçüncü şahısların fikirlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Orada olan sıkıntı her ne ise önümüzdeki hafta çözülüp normal ritmine dönecektir. Bu yüzden sakin olmaya ve olayı anlamaya çalışın. Eğer ikilemde kalırsanız susmayı ve yorum yapmamayı tercih edin.

  Gelecekle ilgili sohbetlerin yapılacağı fikirlerin tartışılacağı bir hafta sonuna adım atıyorsunuz. Kendinizi bilinçli bir çabanın içinde bulacaksınız. Gelişme ve öğrenme haliniz yüksek olacaktır.
  Yengeç Burcu

  Eğer yakın zamanda hayatınızda bazı karışıklıklar olduysa hafta sonuna doğru çözümü için bazı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Olaylara farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor olabilirsiniz. Size farklı bir yön gösterecek bazı dostlarınızla karşılaşabilirsiniz.

  Kış aylarında seyahat etmek zorunda değilseniz yani mecbur kalmadıkça bu hafta yolculuğa çıkmayın. Özellikle araba yolculuğu yapacaksanız yanınızda birilerini de götürün. Bütün sorumlulukları tek başınıza üstünüze almayın.

  Bu hafta bazı belirsizlikler canınızı sıkabilir. Bazı taşların yerine oturması için zaman ihtiyaç duyacaksınız. Siz dürüstçe tüm düşünce ve hislerinizi paylaşın. Kimseyi zorlamayın olaylar kendiliğinden çözülecek ve akışında gidecektir.
  Aslan Burcu

  Kariyerinizle ilgili bir takım gelişmelerin ışığı yanabilir. Farklı bir yönde gelişmeler olabilir. Size sunulacak bazı alternatifler yüzünden kafanız karışabilir. İş hayatında artık harekete geçen enerjiler var. Girişimci ruhunuz ortaya çıkacak.

  Hayatınızda belirsiz olan durumlar sizi sıkıyor ancak bu haftadan itibaren sizi rahatsız eden konularda harekete geçerek bir sonuca ulaşabilirsiniz. Enerjiler sizi daha güçlü olmaya ve kararlı davranmaya doğru yöneltecektir.

  Mali açıdan kendinizi güven altına alacağınız bir plan yapmanız faydalı olacaktır. Yatırımlar birikimler ve neler yapabileceğiniz bu haftanın konuları arasında yer alacaktır.

  Başak Burcu

  Bu haftadan itibaren cinsel cazibenizin yüksek olduğunu bilmelisiniz. Aşk hayatınızda biraz daha tuttuğunu koparan ve kararlarını uygulayan biri haline dönüşeceksiniz. Artık isteklerinizin karşınızdaki tarafından anlaşılması sizin için önemli olacak.

  Bu zamana kadar edindiğiniz bilgi ve uzmanlığınızı kullanabileceğiniz bazı durumlar oluşabilir. Özellikle astınız konumundaki kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Sahip olduğunuz bilgi ve yetenekleri ortaya koyarak kendinizi göstermenin zamanı geldi bu fırsatı değerlendirin.

  Bu yıl hayatınızda önemli değişiklikler olacaktır. Farklı özellikler kazanabilir bilmediğiniz yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Bu haftadan itibaren değişik konular ilginizi çekecek ve yeni ilgi alanları elde edeceksiniz.
  Terazi Burcu

  Bu hafta maddi konularda temkinli olmalısınız. Borç vermeyin borç almayın kendi dengenizi bulmaya ve maddi ritminizi oturtmaya çalışın. Maddi atılımlarda bulunmak için enerjileriniz çok destekleyici değil bu yüzden bu haftayı sakin geçirin ve ani kararlar vermeyin.

  Bu hafta enerjiler aklınıza değişik fikirler gelmesine yeni projeler üretmenize destekçidir. Yeni buluşlar ihtiyacınız olan konularda çözümler geliştirebilirsiniz. Zihinsel olarak akıcı bir haftadasınız.

  Hafta sonuna doğru meraklı ve maceracı tavrınız ortaya çıkar ve kendinizi bir geziye hazırlanırken bulabilirsiniz. Enerjileriniz yüksek ve siz kendinizi dinç hissedeceksiniz. Seyahat planları dostlarla geçirilecek keyifli zamanlar ve aşk oyunları için oldukça uygun bir hafta sonu diyebiliriz.
  Akrep Burcu

  Oldukça keyifli geçecek bir haftaya adım atıyorsunuz. Sevdiğiniz insanlarla sık sık bir araya gelerek onların size olan sevgi dolu davranışlarından büyük keyif alabilirsiniz. Aileniz dostlarınız bu hafta genel olarak enerjiler sizin için olumlu görünüyor.

  Bu hafta maddi konularda da olumlu gelişmeler yaşanabilir. Beklediğiniz bir ödemeyi alabilirsiniz veya bir anlaşma sağlayabilirsiniz. Maddi gücünüz iyi durumda.

  Son aylarda size pek de mutlu şeyler yaşatmayan Jüpiter bu hafta oyunu sizden yana kullanıyor diyelim. Hafta sonuna doğru bir enerji dalgalanmasıyla çok keyifli vakit geçireceğiniz mutlu olacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz haberler gelebilir veya beklediğiniz insanlar….  Yay Burcu

  Geçmişte yaşadığınız zorlu zamanlar bu hafta sıklıkla aklınıza gelebilir. Artık sizi farklı bir yaşama yönlendiren durumlar olduğunugeçmişten bugüne hangi yolları geçtiğinizi düşünerek yaşam felsefenizde bazı değişimler yaşayabilirsiniz.

  Değişim bu yıl genel olarak sizin peşinizi bırakmayacak ve bu haftanın enerjileri de size meydan okuyan bir hal içindeler. Kendinizde mutlu olmadığınız huyların iyice gözünüze batmasına sebep olacaklar. Kendinizi değiştirmeye yine kendiniz ikna edeceksiniz.

  Önünüzde yoğun bir ay var. Bu yüzden bu haftayı eksik kalmış ve yapılacaklar listesinde bekleyen işlerinizi düzenlemeye ayırmanızı tavsiye ediyorum. Yoksa sizi iyice yoracak ve işin içinden çıkamayacağınınız bir aya adım atacaksınız.  Oğlak Burcu

  Bu hafta düzeni korumak ilişkinizde sorun olan noktaları belirlemek ve sıkıntılı konuları düzenlemek için oldukça uygun enerjilere sahip. Konsantrasyonunuzu bu yönde yoğunlaştırın. Hangi konularda yoruluyorsunuz hangi sorunlarla baş etmekte zorlanıyorsunuz?

  Bu haftayı düzenleme ve değiştirme için kullanırsanız genel enerjiler de sizi destekleyecektir. İster iş hayatınızda ister özel yaşamınızda sizi sıkıntıya sokan konular her ne ise bunları tespit edin ve çözümüne odaklanın. Haftayı iyi değerlendirmiş olursunuz.

  Hafta sonuna doğru cinsel gücünüz oldukça yüksek olacak ve cazibeniz dışarıdan da fark edilecektir. Yeni insanlarla tanışabilir veya sevdiğiniz kişiyle keyifli bir hafta sonu geçirebilirsiniz.
  Kova Burcu

  Bu hafta enerjileriniz oldukça yüksek ve işlerinizle ilgili aksilikleri güler yüzünüzle ve sohbetinizle çözmeniz mümkün görünüyor. Hani bazen insanlara istediğimizi yaptırmanın yolu tatlı dildir ya işte bu hafta sizin için geçerli olacak olan durum budur. Tatlı dilli halinizle gönülleri fethedebilirsiniz.

  Mars’ın etkisiyle zihinsel enerjinizi fiziksel enerjiye döndürebilirsiniz. Harekete geçmek hedeflerinize ulaşmak ve istekleriniz için uygulamalar yapmak adına oldukça iyi enerjilere sahipsiniz. Ancak Mars’ın etkisiyle çok ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Kavga ve tartışmadan uzak durmalısınız.

  Hafta sonunda sizi bir sürpriz bekliyor olabilir. Aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca uzakta birinden bir haber alabilir veya yolculuk yapabilirsiniz. Hafta sonu mutlu olacağınız zamanları iyi değerlendirin.
  Balık Burcu

  Yaşadığınız zorlukları tam olarak görebilmek olayların arka yüzünde neler olduğunu keşfedebilmek için enerjiler size bazı kapıları açacaktır. Bunları bir fırsat olarak düşünün. Arka planda neler döndüğünü olayların iç yüzünüz görmek ve mevcut durumun farkına varmak size avantaj sağlayacaktır.

  Eğer uzun zamandır içinizde sakladığınız sıkıntı duyduğunuz konular varsa bu hafta karşınızdakilere bunu açıklamak ve çözüm için yardım istemek adına oldukça uygun enerjilere sahipsiniz. Karşınızdakilere bu anlamda güvenebilir ve hislerinizi paylaşabilirsiniz.

  Salı gününden sonra iç enerjiniz oldukça yüksek olacak ve yarım kalmış işlerinizi tamamlayabileceksiniz. Ayrıca hafta sonunda duygusal hayatınızda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Cinsel cazibeniz oldukça yüksek ve arzulanan bakışları hissedebilirsiniz.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart


  Terazi Burcu

  Bu hafta maddi konularda temkinli olmalısınız. Borç vermeyin borç almayın kendi dengenizi bulmaya ve maddi ritminizi oturtmaya çalışın. Maddi atılımlarda bulunmak için enerjileriniz çok destekleyici değil bu yüzden bu haftayı sakin geçirin ve ani kararlar vermeyin.

  Bu hafta enerjiler aklınıza değişik fikirler gelmesine yeni projeler üretmenize destekçidir. Yeni buluşlar ihtiyacınız olan konularda çözümler geliştirebilirsiniz. Zihinsel olarak akıcı bir haftadasınız.

  Hafta sonuna doğru meraklı ve maceracı tavrınız ortaya çıkar ve kendinizi bir geziye hazırlanırken bulabilirsiniz. Enerjileriniz yüksek ve siz kendinizi dinç hissedeceksiniz. Seyahat planları dostlarla geçirilecek keyifli zamanlar ve aşk oyunları için oldukça uygun bir hafta sonu diyebiliriz.
  Yok ya ne gezisi. Kışın evden işe işten eve bir yere gittiğim yok.
  Aşk oyunuyla da işim olmaz.
  Tutmadı bu haftaki burç yorumu..:smile17:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş