Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Sehri_Ask
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Akrep Burcu Özellikleri  Burçlar kuşağının sekizinci burcudur . Maddenin yok oluşu ve yüksek gücü sembolize eder . Akrep burcu insanının yaşamında temel kurallar değişikliğe açık olaylar ve bilgiler önem taşır .
  Akrep burcu insanları için en uygun söz "Ben istiyorum"dur .

  Bu burç insanlarının istek güçleri kuvvetlidir . İçten gelen bilinçli istek doğrultusunda oluşmuş dürtüleri yoğunluktadır . Akrep burcu insanının hayatı genelde iç güdülerini yapıcı bir şekilde ortaya koymakla ve duygularının savaşı ile geçer .

  Akrep burcu insanları arzu ve seksüel dürtülerle dolu olduklarından ihtiraslı ve hırslı bir sevgili olurlar . Sevgileri kontrollerinden çıkarsa ki bu onlarda sık sık olur sahiplenme duygusuna kıskançlık ve şiddete yol açabilir .

  Akrep burcu kadar iyi yönde gelişebilen ve aynı zamanda kötü yönde gelişebilen başka bir burç yoktur . Çok iyi ve yardımsever bir dost olabildiği gibi birisinin arkasından entrikalar çeviren amansız bir düşmanda olabilir . Akrep insanları sevdikleri konuya veya olaya bütün enerjilerini harcarlar .

  Bundan dolayı konu seçiminde çok dikkatli ve titiz olmalıdırlar .Çünkü ikinci bir konu veya olaya enerjileri kalmaz .Akrep insanları hayatı hiçbir zaman hafife almazlar . Ciddiyetleri çalışmalarından anlaşılabilir .

  Mükemmel olma istekleri onları başkalarının sorumluluğunu üstlenmekten uzak tutar . Detaylar üzerinde durmaları kendi güçlerinin üstüne çıkıp yorulmalarına neden olur ; olaylar onları yıldırmaz zorlamalar ve ödünler büyük olsada sonuna kadar dayanmaya çalışırlar . Burçlar kuşağının objektif olamayan birkaç burcundan biridir .

  Bazen tek olma özelliğinide ellerinde tutarlar .Kendilerinin olumsuz yönlerini zayıflıklarını görmezler başkalarınıda kendileri gibi zannederler ; onlar birşeyi yapabiliyorsa başkalarıda yapabilmelidir . Dostlarına yardım ve iyilik yapmaktan hoşlanırlar fakat her zaman onlardan bir beklentileri vardır . Yardım ettikleri kişinin hemen kendi ayakları üstünde durmasını aktif olmasını isterler ve o kimseyi buna zorlarlar .

  Akrep insanı bir dostuna sır veriyorsa onun o sırrı saklamasını ister bu arzu onda diğer burçlardan daha fazladır . Eğer sırrı açıklanırsa öfkesinden kaçınmak zor olur o kimse ile bir daha arkadaşlık etmez . Kötü bir düşman olur . Akrep insanı mücadelesinde kural tanımaz çok acımasız olabilir . Başkalarındanda bunun tersini beklemez .

  Bu burcun insanlarının bir özelliğide başkalarını çok çabuk etkileyebilmeleridir . Etkileri altına aldıkları kimseden en gizli bilgileri ufak oyunlar yaparak rahatça alabilir . Onların kullanma ve sahiplenme istekleri aşırı geliştiğinden Zodyak'ın en bencil tipleri olabilirler başkalarının güçsüz yönlerinden istifade ederek üstünlük sağlarlar .

  Onlar için zayıflık ; çirkin önemsiz ve sakınılması gereken bir şeydir . Çevrelerindeki insanların zayıf ve güçsüz zamanlarını sezerek bilinçli bir şekilde onları kullanmaya kalkarlar.

  ALINTIDIR.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Akrebin gözleri Akrebim akrepppppppp (H)
  2x2=5

  Güzellik be oğlum.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  2012 bana ne getircek hacı?
  2x2=5

  Güzellik be oğlum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş