Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Sehri_Ask
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  yildiz Koç Burcu Genel Özellikleri  Koç Burcu Genel Özellikleri


  Burçlar kuşağının ilk burcudur . Yeniden başlamayı uyanışı ve hareketi sembolize eder. Kişisel gelişimde yeni bir dönemi ve ataklığı simgelemektedir . Bu burcun insanları her şeyi aklına geldiği gibi söylemeye eğilimlidir ve agresif davranışlar gösterir.


  Koç insanını simgeleyen sözcük ise "Ben Buyum" dur. Koç burcu insanları geneldeyaşamları boyunca davranışları ve yaptıklarıyla kendilerini ispatlamaya çalışırlar.

  İstekleri ve arzuları hakkında konuşmaktansa onları gerçekleştirmek için harekete geçmeyi tercih ederler.

  Enerjilerini kontrol etmeleri güçtür. Bu yüzden yaratıcılıklarını bir konu üzerine yoğunlaştırmak ve takip etmek onlar için önemlidir. Ta ki onları ilgilendiren
  başka bir ilgi alanı çıkana kadar ve yeninin cazibesine kapılana kadar.

  Acelecilik ve sabırsızlık Koç burcunu tanımlayan başlıca özelliklerdir. Heyecanlı yapısı ve başkalarının öğütlerine aldırmayan tutumu nedeniyle başı sıkça derde girebilir. Sabırsızlıklarından dolayı başladıkları bir işi başkasına devretmeye eğilimlidirler.

  Düşünmeden kararlar verebilir ve bundan dolayı zarara uğrayabilirler. Kararlarını vermeden önce iyi düşünmeli ve başarıya ulaşmaları için doğal enerjilerini kullanmayı öğrenmelidirler. Başarılı olmaları bu şekilde daha kolay olacaktır . Hırs ve bencillikleri yüzünden en iyi olmak onlar için önemlidir. Onlar için şan şöhret ve saygınlık zenginlik ve rahatlıktan daha önemlidir.

  Koç insanları insanlarla daha ılımlı ve sempatik ilişkiler kurabilmek için davranışlarında daha sevecen olmalıdırlar. Davranışlarının sonuçları üzerinde düşündükleri zaman daha başarılı ve engelleri aşmakta daha rahat olacaklardır.

  Koç insanları için arzu bazen güç ile eş değerlendirilir ve bu yönde kullanılabilir. Koç insanları istekleri söz konusu olunca aşırı egoist davranabilirler. Bu da onları paylaşma ve başkalarının yaptıklarını öğrenme eğiliminden uzaklaştırır.

  ALINTIDIR.


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Sanki koç burcunu kötülemişler. Hiç de öyle değillerdir.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Neyseki koç burcu değilim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş