Bu hafta duygularımızda bir sabitlik söz konusu. İsteklerimizden vazgeçmiyor ve düşündüklerimizi inatla yaşama geçirmeye çalışıyoruz. Mesleki anlamda başarı duygumuz belirginleşmiş durumda. Toplumsal ve sosyal hayatımızın bize sağlayacağı avantajlar ve dış görünüşümüz önem kazanıyor. Yaşam kalitemiz yükseliyor. Mantığımızın devreye girmesi ile çözüm bekleyen olayları kolayca sonuçlandıracağız. Unutkanlıkların ve küçük ihmallerin bize vereceği büyük kayıplar konusunda temkinli olmalı ve hiçbir işimizi şansa bırakmamalıyız. Düşüncelerimizi başkalarıyla paylaşırken dikkatli olmalıyız.

Koç ve Yükselen Koç


Burcunuza geçen Venüs ve karşıt burcunuzda ilerleyen Satürn'den güçlü etkiler alıyorsunuz. Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir gün. Bu hafta arkadaşlarınızla sağlam ilişkiler içinde olacaksınız.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bu hafta Güneş size olumlu etkiler veriyor. Duygusal anlamda mantık diyenlerdesiniz. Kendinizle içsel barış yapmak istediğiniz bir hafta.. Olaylara sakin bakmak istiyor ve huzurunuzu bozmak istemiyorsunuz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Oldukça aktif bir hafta geçireceksiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen güçlü kişiliğinizi ön plana çıkarmaktan korkmamalısınız. Her zamankinden fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Gizli yolculuk hazırlığı içinde olacaksınız. Düşüncelerinizi saklama gereği duyacağınız bir hafta. Finans konularıyla ilgili yeni bir motivasyon kaynağı arıyorsunuz. Partnerinizin desteğine ihtiyacınız var.

Aslan ve Yükselen Aslan

Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Duygusal yaşamınıza derin bir anlam katmak isteyebilirsiniz. Bu hafta hisleriniz çok güçlü.Özgürce hareket edecek ani tepkileriniz yüzünden yorgun düşeceksiniz.

Başak ve Yükselen Başak

Ay aşk evinizi duygusal boyutlarda etkiliyor. Ani değişim yaşayacağınız bir hafta içinde olmanıza rağmen alışkanlıklarınız konusunda ısrarcı yaklaşımlarınız olacak.

Terazi ve Yükselen Terazi

Ay ve Venüs'ün konumu size gerginlik verebilir. Kazançlarınız konusunda yaşadığınız sorunlarınızın gündem kazanması sizi uğraşlarınızın dışına taşıyacaktır. Artık ufkunuzu genişletmelisiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep


Gelecekle ilgili güçlü hayalleriniz var. Onları bir an önce yaşama geçirmek için çaba göstermelisiniz. Güneş kombinasyon burcunuz Balık'a geçerek yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarıyor.

Yay ve Yükselen Yay

Bu hafta arkadaşlarınızın size önerecekleri fikirlerden yola çıkarak kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. Çevrenizdeki kişilerin marjinal yapıları sizi cezb edecektir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Ay burcunuzda ilerlerken duygusal yaşamınızda karışıklığa neden oluyor. Mesleki anlamda düşüncelerinizin yoğunluk kazanmasıyla farklı işlerle ilgilenmek istiyorsunuz.


Kova ve Yükselen Kova

İdealleriniz doğrultusunda karar vermek istiyorsunuz. Ay'ın konumu özgür düşünceler içinde olacağınızı gösteriyor. Yapacağınız yolculukların kazandıracağı enerjiyle harika bir hafta yaşayacaksınız.


Balık ve Yükselen Balık

Güneş'in burcunuza geçmesiyle kendinizi daha cazip bir kişi olarak göreceksiniz. Bugün Ay'ın konumu yüzündenduygusal yaşamınızda karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz.