Merhaba renkli ve hareketli bir hafta sonuna merhaba diyoruz. Ay İkizler burcunda ve çok fazla konuşmamız gereken konu bizi bekliyor. Merkür ve Satürn’ün burç değiştirmiş olması Jüpiter’in ise İkizler burcunda geri hareketine başlamış olması hayatımızda çok fazla değişime sebep olabilir. Keyif alacağınız ve güzel sohbetler edebileceğiniz bir hafta sonu diliyorum.

6 Ekim Cumartesi;
Ay İkizler burcunda seyrine devam edecek burcu ya da yükseleni İkizler Terazi ve Kova olanlar kendilerini daha iyi hissedebilir ve daha iyi ifade edebilir. Jüpiter İkizler burcunda geri hareketine başladığı için özellikle ikizler ve Yay burçlarının kazançları ve iş beklentileri istedikleri gibi olmayabilir ancak geçmişte kaçırılan fırsatlar ya da eski işler yeniden karşılarına çıkabilir. Genel anlamda herkesin hayatına eski bir iş ya da fırsat geri gelebilir bu kez hızlı olup fırsatları değerlendirmeye bakmalıyız. Satürn ve Merkür Akrep burcunda ilerlemeye başladığı için bu dönemde gizemli konular daha fazla hayatımızı meşgul etmeye başlayacak ve önümüzdeki 20 gün içinde bilmediğiniz birçok gizli şeyi öğrenmeye başlayacaksınız! Daha hırslı tutkulu kıskanç ve sahiplenici olacağız. Burcu ya da yükseleni Akrep olanların Satürn etkisi ile hayatlarında iki buçuk sene boyunca köklü değişiklikler yaşanacak ve sorumlulukları artacak. Çok çalışmanız gerekebilir ama karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Hayatınızla ilgili zorluklar yaşasanız bile bu zorluklarla güçlenecek ve çözüm bulabileceksiniz.

Ay İkizler’deyken dikkat edilecek durumlar;

*Kararsızlık.
*Gevezelik.
*Dedikodu.
*Yalancılık.
Bu Cumartesi günü “turuncu” rengini bir şekilde hayatınıza sokmaya çalışın. Ay İkizler’deyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.


7 Ekim Pazar; Ay Yengeç burcunda seyrine devam edecek burcu ya da yükseleni Yengeç Akrep ve Balık olanlar kendilerini çok daha iyi hissedebilirler. Sezgilerimizin çok güçlü olduğu bu gün geçmişe özlem duyabilir ve anılara dalabiliriz. Çok duygusal ve hassas olabileceğimiz için melankoliye kapılmamak için yalnız kalmamaya çalışalım. Ailemize ve evimize her zamankinden daha fazla düşkün olabilir evde vakit geçirmeyi tercih edebiliriz. Bugün yemek yapmak evi güzelleştirmek ya da yürüyüş yapmak için harika bir gün özellikle sevgiliniz varsa birlikte çok güzel vakit geçirebilir ve romantik anlar yaşayabilirsiniz. Bugün itibariyle Mars Yay burcunda hareket etmeye başladı her konuda hızlı hareket etmek isteyebiliriz kaza ve sakarlıklara karşı dikkatli olmakta fayda var! Ayrıca çok çabuk sinirlenebileceğimiz ve kavga edebileceğimiz günlerdeyiz tartışmalara girmekten kaçınmalıyız!


Ay Yengeç’teyken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı duygusallık ve alınganlık.
*İçe kapanıklık.
*Moralsizlik ve huzursuzluk.
*Midede yanma ve hazımsızlık.
Bu Pazar ve Pazartesi günü “turuncu” “sarı” ya da “beyaz” renklerini bir şekilde hayatınıza sokmaya çalışın. Ay Yengeç’teyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.