Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Ata Nirun 2012 Ekim Burç Yorumları

  Koç Burcu – Ekim 2012 Yorumu:


  Ekim Ayı boyunca son derece atak ve enerjik olacaksınız. Eğer biriken enerjinizi açığa çıkarmayacak olursanız bu durum siz de gerilim yaratabilir. Pek çok işte başarılı olabilirsiniz ancak bu durumda silahı kendinize yöneltmek gibi bir tehlike de var girişimlerde bulunurken dikkatli olmalısınız. Toplumsal ilişkileriniz ay boyunca çok renkli olabilir. Çevrenizdeki insanlar ne kadar renkli olursa bu durum sizi o kadar memnun edecektir. Yine eşinizin entellektüel eğilimleri birlikte çok daha iyi zaman geçirmenizi sağlayabilir. Grup etkinlikleri içersinde yer almalısınız yeni insanlarla tanışabilir ve iyi iletişim kurabilirsiniz. iş yerinde kollektif çalışmalardan aldığınız verim maddi manevi olarak tatmin olmanızı sağlayacaktır. Bütün bir ay boyunca karşınıza kendinizi ve ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar çıkabilir bunları akıllıca değerlendirmeyi başarabilirsiniz gerçekten size yararlı olabilir.

  Eğitim hayatınız hala devam ediyorsa ya da işiniz eğitimle ilgiliyse bütün bir yıl çalışmalarınızda kullanabileceğiniz iyi bir alt yapı oluşturabilirsiniz. Ancak ani çıkışlarla her şey tersine dönebilir. Ateşli kişiliğinizi kendinize zarar verebilecek bir silah gibi kullanmamaya dikkat etmelisiniz.

  Bunu daha öncede tekrar etmiştim ancak sizin gibi aşırı enerjik bir insan bu sözü sık sık tekrarlamalı. Gözlerinizi ayrıntıya yöneltin ilk bakışta farkedilemeyen ancak anlaşıldığında size önemli ipuçları verebilecek görüntülerden avantaj sağlayabilirsiniz. Bu ay eşinize ya da sevgilinize yapacağınız küçük sürprizler beraberliğinizde durağanlığı ortadan kaldırabileceği gibi mutluluğunuzu da perçinleyecektir. Hareketi hayatın en önemli parçası olarak kabul edilen duygusal ilişkilerde bu tür eylemlerle ilişkiye renk katmak çok önemlidir. Bu durum gerçekten verimliliğinizi arttırmanızı sağlayabilir. Kendinize olan güveniniz sevginizin büyüklüğü ile doğru orantılı olabilir.  Boğa Burcu – Ekim 2012 Yorumu:

  Bu ayın ilk günlerinde sosyal ilişkilerde ikna edici ve iyi bir konuşmacı olmanın avanatajlarını kullanabilir ve tersine giden şeyleri çevirebilirsiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltmasına izin vermemeli ve bu gücünüzü zarar görebileceğiniz ortamlardan kullanmaktan kaçınmalısınız. Düşüncelerinizin pozitif olması sizi böyle sıkıntılardan kurtarabilir. Yine bu ay kardeşleriniz ya da yakın akrabalarınızla aranızda çıkabilecek sorunlara da dikkat etmilisiniz. Aksi takdirde onlar üzerinde yaratacağınz baskı sorun yaratabilir. Esnek ve uyumlu olmaya verdiğiniz önem sorunlardan uzak kalmanızı sağlayacaktır. Ayrıca dikkatsiz davranışlarınız küçük de olsa kazalara neden olabilir. kesik ve yaralara dikkat etmelisiniz üstünde durulmayacak kadar küçük şeyler olsa bile siz yine de tedbilirli olmaya özen göstermelisiniz.

  Böylece içiniz çok daha rahat olacaktır. Özellikle kesici aletleri kullanırken dikkatli olmaya gayret etmeniz iyi olacaktır. sorunlardan uzak kalmaatlamış hissedebilirsiniz. İkinci haftanın ilk günlerinde gelen astro etkiler size mutluluk getirecek. Bu arada zaman zaman bazı sert etkiler ise ayın son günlerinde ortaya çıkacaktır. bu durumu lehinize çevirmek mümkün yeter ki ilişkinizde sıcaklığı koruyun ve gerektiğinde gerekenlere yardımcı olun. Ay sonunda yakınlarınız ve ailenizle aranız iyi olacak. Onlarla yardımlaşabilir ve sıkıntılı anlarınızda onların desteğiyle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Eğer çocuklarınız varsa ya da yakınlarınızın çocukları varsa onlarla vakit geçirmek de hoşunuza gidebilir. Aranızdaki bağlılık ve güven duygusunun yarattığı ortam ruhunuzu güçlendirmenizi sağlayabilir. Onların yanındayken gerçekten çok huzurlu vakit geçirebilirsiniz. Bu ay yapacağınız uzun yolculukları ertelemelisiniz. Çünkü ya herhangi bir aksaklıkla karşılabilirsiniz ya da yolculuk sırasında can sıkıı olaylar gündeme gelebilir. Bu tür olasılıkları daha sonra değerlendirmeniz yerinde bir karar olacaktır.

  Alıntıdır.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  İkizler Burcu – Ekim 2012 Yorumu:


  Jüpiter Ekim ayının 5′inde retro harekete başlıyor önce sağlığınız sonra kariyeriniz bakımından tedbirli olmaya başlayın. Bu ay fiziksel sağlığınız güçlü. Belki dinamik olmayabilirsiniz fakat fiziksel gücünüz var. İstenmeyen huylardan vazgeçmekte zorluk çekebilirsiniz. Statü arıyorsunuz sizden güçlü ve zenginlerden etkileniyorsunuz.

  Karşı cinse arzulu ve çekicisiniz. Kişisel cazibenizin tüm avantajlarını kullanıyorsunuz. Önceki aydaki kendinizi inkar etmeyin bu tutum fakirliğe ve kaynaklarınızı boşa harcamanıza neden olur önerisi yine geçerli. Parasal durum dengeleniyor ve böylelikle duygusal olarak güven hissediyorsunuz güvensizlik sizi etkileyebilir. Ayın genelinde gelirleriniz değişken artış ve azalışlar yaşayabilirsiniz bunun nedeni dengelenme etkileridir. Ay geçtiğinde duygusal olarak kolay yaralanabilirsiniz.

  Kişiliğiniz değişiklikler gösterebilir. Hırsınız artacaktır. Cinsiyetiniz ne olursa olsun kadınlara daha yakın olacak ve onlardan rehberlik bekleyeceksiniz.


  Yine güçlülük canlılık ve rekabeti hırsı görülecek. Uyumlu ama tembel olabilir kolay sinirlenebilirsiniz. Buna karşın tutkulu ve gayretlisiniz bu durumda başarı mümkündür fakat erişilmesi kolay değildir ve genellikle başarı kazanıldıktan sonra mutlu olmak zordur yani duygusal esneklik eksikliği vardır. Kurallara ve düzenlere bağlı kalmamaya çalışacaksınız çalışmalarınızda sonuca ne kadar yakın olduğunuzu kavramakta zorluk çekebilir ve bu nedenle bir çok işi başarılı sonuçlara yaklaşmışken bırakabilirsiniz. Duygularınızın sizi sürükleyebileceği yanlış davranışlara engel olabilmeniz güçtür. Gerçek olmayan amaçlara yönelmemelisiniz. Düzensizlik ve dikkatsizlik en belirgin sorunlar olabilirler. Ekim’in en belirgin transitine göre başkalarına kendi isteklerinizi kabul ettirmek eğilimindesiniz yönetme isteğiniz yoğun bir şekilde ortaya çıkacak gayretle ekip çalışmasına yöneleceksiniz sonuçta başarıyı zorlama düşünce ve saplantınız yoğundur.
  Yengeç Burcu – Ekim 2012 Yorumu:


  Ekim ayı da pek hareketli değil. Kolleksiyonlara merakınız varsa bu ay masraf edeceksiniz. Yaşınız orta yaşlardaysa kardeşlerinizle daha yakın olabilir hatta birlikte bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Sık ikamet değişiklikleri görülebilir. İkametinizi değiştirmek için alternatifleriniz olur veya birden çok eviniz vardır. İletişimle ilgili sorunlarınız olacak ama kalıcı değiller. Herşeyi bilme ihtirasına kapılacaksınız. Dedikoducu olacaksınız ayrıca algılarınız mantıki değil daha çok içgüdüsel olacaktır.

  Düşüncelerinizden çıkar sağlamak isteyeceksiniz. Yazarlık haberleşme eğitim yayıncılık seyahat veya taşımacılıktan gelen gelirler olabilir ama tabii bu işlerle ilginiz varsa. Başkalarının önceliklerini değerlendirmekte bu ay çok başarılı olacaksınız ve sömürücü değil ama fırsatçı olacaksınız. Yaratıcısınız yazı veya kişilik kazandırma yeteneği gibi iletişim becerileriniz dikkat çekebilir. Yine aynı zamanda birden çok işle uğraşabilirsiniz. Kuvvetli entellektüel yetenekleri olanlardan etkileneceksiniz burcunuzda bu aydaki doğumlarda ikiz doğumlar görülebilir.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Aslan Burcu – Ekim 2012 Yorumu:


  Sıradan ve alışılmış olaylarda kişisel gurur gösteriyorsunuz sağlık ve hatta kilo sorunları sizin için bir dert olabilir. Bilerek ya da bilmeyerek iş ortamına hakim olmaya çalışırsınız bu etki altında işle ilgili sorumluluklar taşırsınız işe kendinizi adamanız istenebilir oluşabilecek olaylar için kesin metodlara ihtiyaç duyacaksınız. Ayın 21′inde kendinizi ortaya koymaktan çekinebilir çağdışı prensiplere bağlı kalabilir ve kaba davranışlarda bulunabilirsiniz. Hatta zaman zaman diktatör hayalcilikten yoksun ve sakar tutumlar göstermeniz de mümkündür. Olası oluşumlar içersindeki gereklileri lüzumsuzlardan ayırma dikkatini hiç ihmal etmeyin. 16-25 Ekim arasındaki transitte sabırlısınız karşı koyma gücünüz var zorlukları yorulmadan halledebilirsiniz ve enerjinizi daha planlı bir şekilde kulanacaksınız.  Başak Burcu – Ekim 2012 Yorumu:

  Venüs ayın 4′ünden 29′una kadar burcunuzda olacak. Analitik ve çözümleyicisiniz. Hayal gücünüz geniş ama maymun iştahlı olabilirsiniz. Düşünceleriniz nedeniyle kendinizin etkisinde kalırsınız. Başkalarının fikirlerini sizin gibi göstermeyin. Objektif olamıyorsunuz ve bu yüzden eleştirilere pek açık değilsiniz. Bu konumda kendinize güveniniz artar ama rekabetten korkarsınız. Karşı cinsle uyumlu ilişkiler için iyi bir konumdasınız. Bu etki içinde sıkıcı ve monoton olaylardan hoşlanmazsınız sosyal ve entellektüel statünüzü geliştirmeye çabalayacaksınız.

  Yardım sever ama kendinizi beğenmişsiniz. Adalet duygunuz gelişmiştir. Başkalarının güvenini kazanmak için çalışmaya önem veriyorsunuz. Çevredeki insanların sizi saygın birisi olarak görmelerini istiyor ve buna önem veriyorsunuz. Merkür konumu sert ama engellemelerden doğan enerji potansiyelini iyi kullanacaksınız.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  Terazi Burcu – Ekim 2012 Yorumu:


  5 Ekim’de Satürn burcunuzdan artık ayrılıyor geçmiş olsun bir daha bu etkiyi uzun zaman yaşamayacaksınız tabii yaşınıza bağlı olarak. Geçen süreçte yaşadıklarınızı oturun bir daha düşünün ve olanları bir daha gözden geçirin.

  Venüs ise 29 Ekim’de Cumhuriyet Bayramı ile beraber burcunuzda. Bir kere hemen anımsayın. Terazi insanı özgürdür ve sorumsuz görünmekten hoşlanır. Ağzından çıkanı kulağı duymayabilir zodyağın tavuskuşudur ve onunla evli olmak kolay değildir. Bu ay bilinçaltı olarak geçen aya göre çok daha rahat olmakla birlikte fizik ortamda daha haraketli ve bir çok yeniliğe açıksınız. İş yerinizi ya da evinizi değiştirebilirsiniz. Veya iş yerinizde ya da evinizde bazı önemli yenilikler olabilir. Mesela yeni iş arkadaşlarıyla çalışabilirsiniz evinize yeni eşyalar alınabilir belki de uzun süreli bir misafiriniz olabilir.


  Eğer siz Bekar bir Teraziyseniz bu ay evlilik konusunda bazı gelişmeler ve haraketlilikler olabilir. Zaten evlilik hazırlıkları içindeyseniz bu hazırlıklar hızlanabilir. Ufukta belli bir evlilik ihtimali yoksa ve eğer siz erkekseniz birden bire evlilik konusunda isteklenebilir ve harekete geçebilirsiniz. Siz kadınsanız ani bir evlenme teklifi alabilirsiniz. Bu teklif çevrenizdeki bir insandan da gelebilir fazla tanımadığınız ve sizi beğenen birisinden görücü usulüne benzer bir teklif alabilirsiniz. Güneş/Jüpiter birleşiminde cömert iyimser olabilirsiniz. Kendinizi beğenmişlikten kaçınmak zorundasınız. Bu ara etrafınızda olan herşeyle ilgileneceksiniz. Eğer çalışıyorsanız iş yerinizde iyi bir yer edinip genişleme imkanları bulabilirsiniz. Şansınızı en iyi şekilde kullanmalı ama daha önce fark etmelisiniz. Yaratıcı gücünüz çok iyi size çalışmalarınızda yardımcı olacaktır genel sağlığınız da iyi durumda.
  Akrep Burcu – Ekim 2012 Yorumu:

  Merkür 6 Ekim’de ve Satürn de aynı günde artık burcunuzda hazırlanın sınav ve öğrenme hatırlanma dönemi başlıyor. zekanız iyi entellektüel maceralar arıyorsunuz. Bilgi size bu ay size kuvvet verecek. Öğretmen yazar veya denizciyseniz size kazanç gözüküyor. Saplantılı veya inatçı olabilirsiniz.

  Düşünceleriniz duygusallıktan etkilenmemeli ve düşünceleriniz duygusallığınızla örtülmemeli. Bildiklerinizi değil yaptıklarınızı önemsetebileceksiniz. Çözümleyici ama şüphecisiniz ve düşüncelerinizi açıklamakta çoğu zaman isteksizlik olacaksınız. Merkür ikilemi düşündürücü olabilir gereğinden fazla detaylara girebilir veya önemli detayları önemsemeyebilirsiniz. Ayın ortasından itibaren güçlü olduğunuz söylenemez bu nedenle bazen kendinizi gereksiz işlerle meşgul edeceksiniz. Nedense dedikoduya da düşkünsünüz.


  Yine Merkür ilişkisinde herşeyin olası olduğuna inanırsınız entellektüel meraklarınız artacak pek geçerli olmayan konularla ilgilenebilirsiniz. Çok sosyalsiniz seyahat etmek isteyeceksiniz. Entellektüel erdemlilik taslamaz veya züppece davranışlarda bulunmazsanız ilgi ve takdir göreceksiniz. Merkür ay sonunda sert bir ilişkiye giriyor.

  Sanatsal becerileriniz artabilir bilinçaltınız fazlasıyla duygusal bu nedenle tepkileri güçlükle verebiliyorsunuz. Organizasyon eksikliği gözlenebilir ve gerçekçi olmayan yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Karşıt kavramları anlamakta zorlanmayın gayret edin. Evli erkek Akrepler bu ay maddi nedenler yüzünden tartışmalara girebilirler.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Yay Burcu – Ekim 2012 Yorumu:


  Ayın 8′inde Mars 30′da ise Merkür burcunuzda olacak. Yapmanız gereken günlük sıradan işlere her zamankinden daha fazla ilgi gösterecek ve zaman ayıracaksınız.

  Çalıştığınız alanda tüm olanakları keşfetmek kendinizi göste Bu arada kardeşleriniz belki de komşularınız hayatınızda önemli bir rol üstlenecekler. Ayrıca birçok kısa yolculuklar yapacaksınız.Yanlız her ne yaparsanız işlerinizi planlı programlı bir şekilde yürütmelisiniz. Yeteneklerinizi sergilemeniz için birçok fırsatla karşılaşacaksınız. Bu gibi durumda boşvermemeli iyi bir zamanlama ile harekete geçmelisiniz. Zihin gücünüz diğer insanlarla olan iletişiminiz sizi onların gözünde büyütecek ve sizde gerçek kimliğinize bürüneceksiniz. Fakat bu arada üzerinize bir tembellik çökebilir. Bu duruma zihinsel açıdan karşı çıksanız da bedensel yönden böyle birşeyi bekliyor gibisiniz.


  Aktif olmaya çalışmalı işlerinizi zamanında bitirmek için gerekli çabayı sarf etmelisiniz. Aşk hayatınız istediğiniz gibi yürüyecek. Ruhsal veya felsefisiniz. Mars ilişkisinde sizden yaşlı veya daha olgun biriyle başarılı bir evlilik yapabilirsiniz. Ama Venüs’ün Mars’la ilişkisi bu kadar olumlu olmayacak inatla düşüncelerinizi savunacak kavgacı öfkeli ve tartışmacı olacaksınız. Alışılmamış aşk maceraları ile karşılaşabilirsiniz. Genellikle kendinizi haklı çıkarmaya çabalayacaksınız. Ay ilişkisi de biraz yorucu olabilir kendinizi kandırmaya eğilimlisiniz ama keskin sezgileriniz vardır gereğinden fazlasını düşünmek için yorulacaksınız. Kinci ve hükmedici olabilirsiniz.
  Oğlak Burcu – Ekim 2012 Yorumu:

  Pluto normal yoluna devam ediyor. Etkisiz kısıtlı ve renksiz bir ay olacak. Bazılarınız babalarını kaybedebilir veya sorumluluklarla çevrelenebilirsiniz. Amaca ulaşmanız uzun zaman alabilir. Hareketleriniz ve davranışlarınızdaki acelecilik sizi bir yere götürmeyecektir. Daha sakin ve ağırbaşlı olun. Tabiri caizse kendinizi dizginleyin. Bu hareketlilik aslında sizin düşündüğünüzün tam tersine sizi yoracak. Ve zamandan kazanayım derken enerjinizi boş yere harcamış olacaksınız. Etrafınızda gelişen olayların ehemmiyetini kimse belirleyemez. Yani bir olay sizin için önem arz ediyorsa önemlidir. Değer yargınız size ait olduğu gibi kimse tarafından da yönlendirilemez. Bu yüzden çevrenizde meydana gelen olayları abartmamalısınız. Başkalarının söylediği biçimde değil kendi düşündüğünüz biçimde davranın.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş