Merhaba haftaya enerji dolu bir başlangıç yapabiliriz içimizde heyecan ve cesaret duyguları çok fazla olabilir. Yeni bir işe ya da projeye başlamak için içimizde büyük bir istek duyabiliriz. Hafta sonu yaşadığımız Dolunay işlerimizi hızlandırmış olabilir ya da ani bitişler yaşamış olabiliriz. Yaşadığınız bir bitişten sonra üzülmüş olsanız bile bu bitişin sizin için hayırlı olduğuna emin olmalısınız. Şimdi enerjiyi yeniden toplama ve harekete geçme zamanı isteklerinizin gerçekleşeceği bir hafta diliyorum.

1Ekim Pazartesi; Ay Koç burcunda seyrine devam edecek burcu ya da yükseleni Koç Aslan ve Yay olanlar oldukça dikkat çekebilirler ve yeni başlangıçlar yapabilirler. Ay Koç burcundayken enerjimiz fazla olur yeni deneyimler için kendimizi hazır hissederiz ve hızlı hareket edebiliriz. Aşk hayatımızla ilgili de gelişmeler yaşayabilir duygularımızı hoşlandığımız kişiye rahatça ifade edebiliriz.

Ay Koç’tayken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı sinirli olma ve kavgacı ruh hali.
*Acele karar verme.
*Tehlikeli konularda fazla cesur olma ve risk alma.
*Sakarlıklara ve kazalara yatkın olma.

Bu hafta Pazartesi günü hayatımıza mutlaka Kırmızı rengini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Koç’tayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

2 Ekim Salı & 3 Ekim Çarşamba; Ay Boğa burcunda seyrine devam edecek burcu ya da yükseleni Boğa Başak ve Oğlak olanlar kendilerini çok daha güçlü hissedebilirler. Ay Boğa burcundayken parayla ilgili konular daha ön planda olur geleceğimizi daha fazla düşünür ve yatırım yapmak için daha fazla istek duyarız. Ay Boğa burcundayken her şeye sahip olmak isteriz oldukça hırslı olacağımız için elimize önemli başarılar geçebilir. Yine bu günlerde iştahımız oldukça açık olur bu yüzden kilo alımına karşı dikkatli olmamız gerekir! 3 Ekim Çarşamba saat 08:48 itibariyle aşk gezegeni Venüs Başak burcunda ilerlemeye başlayacak ve özellikle Başak Boğa Oğlak ve Balık burçlarının her alanda şansları artacak. Burcu ya da yükseleni bu burçlarda olanların çekicilikleri de artacağı için her alanda çevrelerindeki insanların beğenilerini kazanacaklar.

Ay Boğa’dayken dikkat edilecek durumlar;

*Boğaz ağrısı ve ses kısıklığı.
*Diş operasyonları.
*Gürültü.
*Aşırı yemek ve kilo alımı.

Bu hafta Salı ve Çarşamba günleri hayatımıza mutlaka “kırmızı” ve “turuncu” renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Boğa’dayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

4 Ekim Perşembe & 5 Ekim Cuma; Ay İkizler burcunda seyrine devam edecek burcu ya da yükseleni İkizler Terazi ve Kova olanlar kendilerini daha iyi hissedebilirler ve iletişim dünyaları oldukça hızlanabilir. Genel anlamda herkesin daha fazla konuşması gerekebilir hatta telefonunuz sürekli çalabilir ve beklemediğiniz birçok çağrı alabilirsiniz. Aynı anda birçok işle ilgilenmeniz gerekebilir büyük ihtimalle işiniz ne kadar çok olursa olsun büyük bir beceriyle hepsini tamamlayabilirsiniz.

4 Ekim Perşembe saat 15:18 itibariyle Jüpiter İkizler burcunda geri hareketine başlayacak. Geçmiş işlerimiz yeniden karşımıza çıkabilir eski işyerleri ile yeniden görüşmeler yapılabilir. Geçmişte kaçırdığımız fırsatlar yeniden karşımıza çıkabilir özellikle iletişim dünyasıyla ilgili ilginç gelişmeler yaşanabilir.

5 Ekim Cuma saat 12:27 itibariyle Merkür Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak gizli konular gündeme gelebilir ve özellikle iletişim dünyasında gizli işler ortaya çıkabilir! Özel hayatımız konusunda da dikkatli olmamız gerekebilir gizli bir ilişkinin içinde kendimizi bulabiliriz! 5 Ekim Cuma saat 20:52 itibariyle Satürn Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak bu süreç yaklaşık olarak iki buçuk sene sürecek. Bu süre boyunca burcu ya da yükseleni Akrep olanların sorumlulukları artacak ve çok çalışmaları gerekecek. Her ne kadar birçok konuda zorlanacak olsalar da çok dikkat çekecek ve sabırlı olurlarsa büyük başarı elde edebilecekler.

Ay İkizler’deyken dikkat edilecek durumlar;

*Kararsızlık.
*Gevezelik.
*Dedikodu.
*Yalancılık.


Bu hafta Perşembe Cuma ve Cumartesi günleri “turuncu” rengini bir şekilde hayatınıza sokmaya çalışın. Ay İkizler’deyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

HAFTANIN EN ŞANSLI BURÇLARI

Aslan

Başak

Boğa

Koç

Oğlak

Yay