1 - 7 Ekim 2012 Haftalık Burç Yorumları


Bu hafta lüks ve kalite ilgimizi çekecek. Aynı anda birkaç işle birden ilgilenebiliriz. Yapmak istediğimiz kalıcı işler için bu hafta güzel başlangıçlar yapabiliriz. Bağlılık ve sadakat gibi kavramlar gündem kazanacak kalıcı değerlere önem vereceğiz. Maceracı yönlerimiz bizi değişik kültür gezilerine katılmamızı sağlayacak. Sosyal statümüzle ilgili yapılanmalar söz konusu. Başkalarının işimize karışmasından rahatsız olacak hatta bazı konularda inatçı davranacağız. Bu hafta maddi konularda sabit düşünmekten vazgeçmeliyiz. Kamu olaylarında farklı sunumlar gündeme gelecektir.

KOÇ
Duygusal enerjinizin güçlü olmasına rağmen alınganlığınız yüzünden fırsat kaçırabilirsiniz. İlişkilerinizde aradığınız güvenin şartlarını birazda kendiniz yaratın.

BOĞA

Maddesel konularla ilgili yeniden yapılanmanız gerekecektir. Geride bıraktığınız şartları düşünmek yerine gelecek fırsatları değerlendirme yoluna gitmekle şartlarını üst düzeyde tutabilirsiniz.

İKİZLER

Bu hafta değişik düşünceler içinde bocalıyorsunuz. Eski ve yeni şartlarınız kıyasladığınız zaman bir çok keşiflerde bulunabilirsiniz.Konuşma kabiliyetinizin yüksek olduğu bir hafta içindesiniz.

YENGEÇ
Venüs'ün etkisiyle enerjinizi aşk konusunda yükseltmiş durumdasınız. Karşı cinsin sizi farklı gözlerle incelemesinden rahatsız olacağınıza fırsatları değerlendirmelisiniz.

ASLAN
Bu hafta takdir ve prestij konuları sizin kendinizi iyi hissetmenize neden olacak. Birçoğunuzun toplumsal olaylar ilginizi çekerken politikaya yakın olacaksınız.

BAŞAK

Doğrularınızdan bir türlü vazgeçmediğiniz için çevrenizdeki kişilerin tepkisini alabilirsiniz. Gezegeniniz Merkür toplumsal olaylarda bir çok fırsat ve hareket sunacak.

TERAZİ
Duygusal ilişkilerinizde romantik yönlerinizi ortaya çıkarmanın tam zamanı. İhmal edilmişliği yaşamak istemiyorsanız; aşk sosyal yaşamla mesleki konuları dengelemek zorundasınız.

AKREP
Cesur kararlar alacağınız bir hafta.. İdealleriniz konusunda mantıklı kararlar vereceğiniz günler yaşayacaksınız. Kendinizden ve fikirlerinizden emin olacaksınız. Sorunları abartmayın.

YAY
Cinsel dürtülerin ön plana çıkması ve sıra dışı ilişkilerinizle gözlerin üzerinize çevrilmesine neden olacaksınız. İş yerinizde bu tür olayların sansasyon yaratacağını bilmelisiniz.

OĞLAK
Yaşam felsefeniz sürekli değişiyor. Manevi hislerinizin sizi yanıltmayacağından emin olabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda değişik düşünceleriniz ve tavrınızla dikkat çekeceksiniz.

KOVA
Çevresel ilşkilerinizde yeni bir boyut gündeme gelecektir. Oldukça ilgi gören ortamlarda bulunmak sizi fazlaca mutlu edecektir. Kişisel dengelerinizi algılama gücünüzle birleştireceksiniz.

BALIK
Toplumsal ilikilerinizin canlı olması sizin tepelerde olmanızı sağlayacaktır. Uzak yolculuklarla ilgili planlarınızı uygulayabilirsiniz. Öğrenme içgüdünüz oldukça yüksek.