Merhaba bu hafta sonu enerjimiz çok yüksek olabilir bir çok işi yapmak için içinizde güçlü bir istek duyabilirsiniz ancak aceleci olmamanızda fayda var. Hafta sonu Dolunay gerçekleşecek enerji yoğunluğu fazla olacağı için gergin ortamlarda tartışmalara karşı dikkatli olmamız gerekebilir. Renkli ve eğlenceli bir hafta sonu diliyorum.

29 Eylül Cumartesi; Ay Balık burcundaki seyrine devam edecek duygusal ve romantik bir ruh hali içinde olacağımız için yakınlarımızdan ilgi bekleyebiliriz. Eğer yalnızsak duygusal olarak boşluğa düşebilir ve hayatımızla ilgili kararsızlıklar yaşayabiliriz melankoliye kapılmamaya ve eski anılarda kaybolmamaya dikkat etmeliyiz.

Bugün saat 16:16 itibariyle Ay Koç burcunda ilerlemeye başlayacak ve enerjimiz yükselecek. Özellikle akşam saatlerinde yerimizde duramayabilir sevdiklerimizle vakit geçirmek için hızlı planlar yapabiliriz.

Ay Balık’tayken dikkat edilecek durumlar;

*Tembellik ve dalgınlık.

*Keyfe ve lükse aşırı düşkünlük.

*Alkol nikotin kafein gibi uyarıcı maddelere aşırı düşkünlük.

*Aşırı yemek yeme isteği ve sonucunda kilo alma durumu.

*Her türlü bağımlılık; ilaç bilgisayar oyunları sosyal paylaşım siteleri…

Bu Cumartesi hayatımıza Mor ya da Kırmızı renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Balık’tayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji verecektir.

30 Eylül Pazar; Ay Koç burcunda seyrine devam edecek burcu ya da yükseleni Koç Aslan ve Yay olanların enerjileri artabilir ve oldukça dikkat çekici olabilirler. Bugün 06:20’de Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte birkaç gün içinde hayatınızın bir alanında bitiş ya da yeni bir başlangıç yaşayabilirsiniz. Yeni kararlar almak ve uygulamaya geçmek için içinizde çok güçlü bir istek duyabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızla ilgili ani değişiklikler yaşayabilir yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Ay Koç’tayken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı sinirli olma ve kavgacı ruh hali.

*Acele karar verme.

*Tehlikeli konularda fazla cesur olma ve risk alma.

*Sakarlıklara ve kazalara yatkın olma.

Bu hafta Pazar ve Pazartesi günleri hayatımıza mutlaka Kırmızı rengini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Koç’tayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.