1 - 7 Ekim 2012 Haftalık Burç YorumlarıBu hafta dişiliğinizin daha belirgin olduğu bu günde romantik fanteziler önem kazanacak. Yapılan seyahatlerin kökeninde kaçamak aşklar olacaktır. Birçoğumuz kışkırtıcı duygularımızın esiri olacağız. Kitapçıların ve yayınevlerinin rafları aşkı anlatan kitaplarla süslenecek. Mistik ve otantik geziler gündemde olacak. Bilinçaltı rüyalarımızın etkisinde kalacağız.

KOÇ:
Sevdiğiniz kişi ile yolculuk yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yarım kalan işleriniz yüzünden aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Fırsatları değerlendirmek açısından temkinli davranmak zorundasınız.

BOĞA:
Ortaklaşa yaptığınız çalışmalarınızda alacağınız verim; sorunlara karşı atacağınız mantıklı adımlara bağlı. Fakat çok fazla talepkar olmayın. Yoksa ihtiyaç duyduğunuz çevre koşullarını kaybedebilirsiniz.


İKİZLER:
Düşüncelerinize destek aradığınız hafta içinde kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Duygusal bağlarınızın güçlenmesi ve ilişkilerinizde istediğiniz performansı yakalamanız sizin için motivasyon oluyor.

YENGEÇ:
Yaşam kalitenizi yüksek tutmak için para barometrenizi yükseltmek zorundasınız. Bu hafta yapacağınız çalışmalarda yeni hevesleriniz göz dolduracak. Beklediğiniz desteğin geleceğini görmek sizi rahatlatacak.

ASLAN:
Çevrenizde öncülük yapabileceğiniz bir aktivitenin başlangıcını yapacaksınız. Kendinizi ifade etme konusunda oldukça başarılısınız. Kişisel çekiciliğinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız.

BAŞAK:
Önemsiz konular üzerinde zaman harcayacağınız bu hafta; düşüncelerinizi toparlama konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Partnerinizin ve çalışma arkadaşlarınızın düşüncelerine önem vermelisiniz

TERAZİ:
Bulunduğunuz şartları zorlamayı seviyor fakat bunu yaparken hiç kimseye hesap vermek istemiyorsunuz. Bu hafta partnerinizle tartışabilir ve gereksiz bir kırgınlık yaşayabilirsiniz. Dostlarınızla görüşebilirsiniz.

AKREP:
İsteklerinizde iddiacı davranarak arkadaşlarınız arasında fevri davranışlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Siz kendinizi anlatırken yanlış bir yol seçiyorsunuz. Hiç kimseye ödün vermemelisiniz.

YAY:
Çalışma sisteminiz mükemmel ilerliyor. Görüşeceğiniz kişilerin üstün nitelikli olmasına dikkat ediyorsunuz. Bağlarınızı güçlü tutma eğilimindesiniz. Yaşamın aksayan yönlerini yeniden almak için uygun hafta.

OĞLAK:
Hayal kırıklığına uğradığınız zaman kendinizi geriye çekiyorsunuz. Çevrenizde oluşan her türlü olaya farklı bir bakış açısıyla yaklaştığınız için çoğu kez yalnızlık duygusu içindesiniz.

KOVA:
Düşüncelerinizi istediğiniz yönde yapılandırmak istiyor ve gerekli tüm detayları gözden geçiriyorsunuz. Çalıştığınız kişilerin fikirlerinden yaralanabilirsiniz. Destek gördüğünüzde kendinize güveniniz artıyor.

BALIK:
Maddi konulara sıkı bir disiplin getirmenin zamanı geldi. Çevrenizde sevgisel bağların önemli olduğunu biliyorsunuz. Partnerinizle ortak davranışlar içinde olmak istiyorsunuz. Bu hafta tartışmaya girmemelisiniz.