Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Hakan Kırkoğlu : 2012 Burç Yorumları

  Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan 2012 yıllık burç yorumu (Koç)

  Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan koçlar için çarpıcı tespitler..

  2012’ye genel bakış

  2010 Temmuz’undan bu yana burcunuzun karşısında seyreden Satürn size ilişkiler ortaklıklar yönünde önemli dersler getirdi ve getirmeye de devam ediyor. Bu uzun dönemde daha sabırlı ve dengeli olmayı öğrenmektesiniz. Satürn önemli bir öğretmendir Koç gibi sabırsız ve işlerin hemen olmasını isteyen bir burç için Satürn beklemeyi öğrenmek ilişkilerde daha diplomatik davranmak yönünde testler getirmeye devam etmekte. En azından bu sürecin 5 Ekim’e kadar süreceğini farketmelisiniz. Özellikle 25 Haziran’a kadar olan dönemde son yıllarda öğrendiğiniz tecrübeleriniz sonucunda yakın arkadaşlıklara evlilik hayatınıza ve iş ortaklıklarınıza daha dikkatli soğukkanlı ve sabırlı yaklaşmayı geliştirmek durumundasınız. Böyle bir dönemde 2010 Temmuz’undan bu yana artık sizin için bir şey ifade etmeyen beraberlikler sona erdiğini görmüş olabilirsiniz. Bu etki hayata bakış açınıza kimi zaman olumsuzluklar taşımış olsa da artık pek çok şeyi farketmiş durumdasınız. Kişisel açıdan önemsediğiniz hedeflerinizde ilerleyememe engellenme ya da istediğiniz gibi sonuçlar alamamış olmanız bazı hayal kırıklıkları yaratmış olabilir. Bununla birlikte özgüveninizi yeniden kazanmanız açısından 2012’de olaylara daha farklı bakmayı kabul etmiş durumdasınız. Bu yıl özellikle 11-19 Nisan doğumlu olan Koç’lar Satürn’ün sözünü ettiğimiz yavaşlatıcı ve sınırlayıcı etkisi çok daha fazla hissetmekte. Neyse ki bu engellenme duygusu 5 Ekim’den sonra hafiflemeye başlayacak.

  Ancak hırslı ve mücadeleci Koç’lar açısından sizi yenileyen ve varolan koşulları sınırlamaları kabul etmemenize neden olan büyük itici güçler de var. Özellikle Uranüs’ün geçtiğimiz yıl burcunuzda ilerlemeye başlamasından sonra hayatınıza yeni kapılar açmak yönünde önemli gelişmeler olduğunu da farketmeye başladınız. Bu güçlü yenilenme duygusu tüm 2012 boyunca etkisini daha fazla arttıracak. Uranüs bize çıplak ve tek başına kalmayı öğreten güçtür. Bu nedenle pek çok Koç bu dönemde özellikle 20-29 Mart doğumlu olanlar yepyeni ve yön değiştirici fırsatlarla karşı karşıya gelecekler. Geçtiğimiz yıl Satürn’ün geciktirici etkisi altında bir adım dahi ilerleyememiş ve bundan çok şikayetçi olanlarınız bu yıl tazelenme duygusu içindeler. Sanki herşeye yeniden başlama duygusu içinde olabilirsiniz. İçinizde güçlü biçimde hissettiğiniz başkaldırı ve farklı bir şeyler yapabilme gücü ve kendinize inancınız sayesinde hem hayatınızı daha heyecanlı kılacak hem de şimdiye kadar yapamadığınız tutsak kaldığınız şeylerden kurtulacaksınız. Bu pek çok Koç açısından yöneticilerle otorite figürleri ya da babaları ile ilgili konularda daha bağımsız hareket edebilme yeteneğine işaret etmekte. Koç burcu kadınları da kendi kimliklerini daha özgür biçimde tanımlamaya başlayacaklar. Hiç kuşkusuz bu yenilikler yapmak istediğiniz her konuda özellikle iş hayatınızda ve hedefleriniz önemli başlangıçlara işaret ediyor.

  Kuşkusuz bu yıllarda burcunuzla yorucu bir açı kuran Pluton’u da unutmamak gerek. 2008 yılından bu yana öyle ya da böyle kendinizi ispat etmek ve gücünüzü ortaya koyabilmek yönünde adeta bir kurtuluş savaşı veriyor ölüm kalım temaları içinden geçiyorsunuz. Geçtiğimiz yıl 20-28 Mart doğumlu Koç’lar büyük baskı altında kalarak hayata karşı mücadele verdi. Bu mücadele gerek iş yaşamında gerekse sağlık konularında ya da otoritelerle ilişkilerinizde büyük bir dönüşüm başlattı. Bu yıl özellikle 28-30 Mart doğumlu olan Koç’lar Pluton’un baskısını güçlü bir şekilde hissedecekler. Pluton’un etkisi yorucu ve yoğun bir şekilde hayata bakış açınızda iş hayatınızda ve belki de babanızla olan ilişkilerinizde artık şartların eskisi gibi olamayacağını anlatmakta. Bu yılınızda enerjinizi korumaya özen göstermeli kişilik savaşlarına girmek yerine ne istediğinize tam olarak karar vermeye çalışmalısınız. Artık eskisi gibi davranmayacağınızı ve sonuçta olayların sizi daha güçlü kılacağını farkedeceksiniz. Kariyer hayatınızı yenilemek bir bakıma kaçınılmaz olabilir bundan korkmamalı ve içinizdeki gücü ortaya çıkarmalısınız.

  Hayatımıza yeni açılımlar ve şanslar getiren Jüpiter bu dönemde Boğa burcunda kalıyor 11 Haziran tarihinde ise İkizler burcuna ilerleyecek. 11 Haziran’a kadar olan dönemde yeteneklerinizi paraya ve daha kalıcı sonuçlara dönüştürebilmek için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu dönemde Jüpiter sizi daha fazla kazanmak ve gelirinizi arttırmak yönünde desteklemekte. Ancak harcamalarınızda da önemli artışlar olabilir. Bu nedenle çeşmeniz akarken küpünüzü doldurmayı ihmal etmeyin. Kısaca yılın ilk yarısında maddi açıdan daha fazla korunmaktasınız ancak dikkatsiz davranır ve sadece şansınıza güvenirseniz eliniz boş kalabilir. Girişimlerinizden elde ettiğiniz birikimleri mutlaka kalıcı olacak yatırımlara dönüştürmeye gayret etmelisiniz. 11 Hazira sonrasında ise Jüpiter bu kez eğitsel ve zihinsel açıdan olumlu olanaklar getirmekte. Bu yeni dönemde eğitim hayatında olanlar daha keyifli ve eğlenceli koşullarla karşılaşabilirler. Yeni bir dil öğrenmek ya da yeteneklerinizi daha akıcı kullanabilmek yönünde önünüzde gelen fırsatları kullanmaya bakın. Ayrıca bu dönemde yakınlarla özellikle kardeşlerle ilişkileriniz gelişebilir onlardan daha çok destek görebilirsiniz. Yılın ikinci yarısında zihninizi sürekli meşgul tutacağınız işler yabancılarla ilişkiler ve anlaşmalar hayata daha iyimser bakmanıza yardımcı olacak. Ancak Haziran ayının son günlerinde yapacağınız anlaşmalar ya da müzakareler bazı yanlışlıklara ya da aldanmalara yol açabileceği için bu dönemde önünüze gelen konulara daha dikkatli ve önlemci bir şekilde yaklaşmalısınız.

  2012’nin önemli bir transiti 5 Ekim tarihinde Satürn’ün Akrep burcuna ilerlemesi olacaktır ve bu uzun transit 2015 Ocak ayına kadar da etkisini sürdürecektir. Bu bakımdan yılın son çeyreğinde iş hayatınıza ait koşulların değişmeye başladığını görebilirsiniz. Bu yeni süreçte finansal konular borç ve alacaklarınız eşinizin ya da ortağınızın parasal durumu konusunda daha ciddi ve dikkatli davranmak gerekecek. Eğer bir fon yönetiyor ya da başkalarının parasal konularında önemli sorumluluklar alıyorsanız 5 Ekim sonrasında ortaya çıkan gelişmeler finansal yönetim alanında uzun vadeli düşünmeyi ve kontrollü davranmayı gerektirecek. Bu yeni dönemde başkalarının eşinizin ya da ortağınızın parasal sorumluklarını daha fazla üstlenmek ve yönetmek durumunda kalabilirsiniz ancak ortaya çıkan koşullar özellikle borçalacak işleri ve bankalarla ilgili olan işlemlerde elinizi bağlayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sözünü ettiğimiz yeni durumlar 25 Haziran sonrasında yavaş yavaş etkilerini göstermeye başlayabilir.

  2012 yılında 3 Şubat tarihinde Neptün temelli olarak Balık burcuna yerleşmekte. Bu güçlü transitin etkileri önümüzdeki 14 yıla yayılacağı için hemen sonuçlarını hissedemeyebilirsiniz ancak Neptün’ün bu transiti iç dünyanızda önemli yankılar uyandıracak. Bir yandan kişisel sorumluluklarla uğraşırken toplumsal konularda yardımlaşma işlerinde ister istemez daha duyarlı ve fedakar davranmaya başlayabilirsiniz. Duyarlılığınızı evrensel ölçülerde gösterecek yeni bir döneme girmektesiniz. Bu bakımdan ruhsal alanda kendinizi geliştirmeye çalışmalı ve her ne kadar hırslı ve mücadeleci olsanız dahi olayların güçlü akışı karşısında daha büyük bir anlayış geliştirmeye bakmalısınız. Aksi halde bu süreci yeteri kadar anlayamadığınız durumda kendinizi bir kurban gibi hissedebilirsiniz.

  İş para ve kariyer olanakları

  Koç ve yükselen burcu Koç olanlar 2011’in ikinci yarısından itibaren maddi konularda daha olumlu etkiler altına girdiler. 2012 yılının Haziran ayına kadar parasal kazançlarınızı ve nakit durumunuzu ilgilendiren konularda şanslı olacaksınız. Yeteneklerinizden daha somut bir şekilde yararlanabilmek için karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Tabi aynı zamanda harcamalarınızı da kontrol altında tutmayı ihmal etmemelisiniz. Para kazanmaktaki rahatlığınız neticesinde daha keyfi harcamalar yapmaya yönelebilirsiniz.

  Koç burcundaki transitine devam eden Uranüs etkisiyle ortaklıklarınızda ve çevrenizle ilişkilerinizde özgürlüğünüzü ön plana alabilirsiniz. 21 – 28 Mart arası doğumlu Koçlar bu yıl Uranüs’ün etkisini daha fazla hissedecekler. Tek başınıza hareket etmek bireysel davranışlarda bulunma isteğiniz çoğalabilir. Cesur yaklaşımları içine girerken dengeleri korumalısınız. Güdüsel tepkilerinizi ani çıkışlarınızı ve öfkenizi iyi kontrol etmelisiniz.

  Ortaklıklarınızda veya partnerinizle olan paylaşımlarınızda Ekim 2012’ye kadar Satürn’ün etkisi altında olacaksınız. Özellikle 11 – 19 Nisan arasında doğmuş olan Koç’lar ilişkilerin hukuki konuların ve diplomasinin hâkim olduğu alanlarda objektif davranmaya özen göstermek durumundalar. Adil olmak ve sorumluluklarınızı ciddiyetle yerine getirmek güç kazanmanıza yardımcı olacaktır.

  Kariyer ve toplumsal statünüzü temsil eden yaşam alanında Plüton transiti etkisini hissettirmeye devam ediyor. Bu zorlayıcı transiti 27 – 28 – 29 Mart doğumlu Koç’lar daha yoğun hissedecekler. Sizden daha üst pozisyondaki kişilerle paylaşımlarınızda sıkıntılarınız olabilir; daha soğukkanlı ve stratejik olmak zorundasınız. Devletle veya yönetsel konularla ilgili baskılar altında sabırlı davranmalı sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz.

  Enerji ve mücadele gezegeni Mars 2012 yılında Temmuz ayına kadar iş ve çalışma ortamınızda daha fazla odaklanmanıza neden olacaktır. Enerjinizi daha atak ve mücadeleci biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bu dönemde pek çok alanda fiziksel açıdan da çok aktif olabilirsiniz. Hizmet verdiğiniz ve aldığınız konularda yanınızda çalışan kişilerle paylaşımlarınızda organizasyonel sebeplerden kaynaklanan aksaklıklar olabilir.

  Mars retrosunun yaşanacağı 24 Ocak – 14 Nisan 2012 tarihleri arasındaki döneme özellikle dikkat etmelisiniz. Nisan ortasında kadar çalışma hayatınızda fiziksel olarak aşırı yorulabilir fazla enerji harcamanıza neden olan konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu dönemde sağlığınıza da özen göstermelisiniz.

  8 Şubat – 5 Mart arasındaki dönem kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz ve iletişimlerinizde daha kolay ilerleme kaydedebilir olumlu geri dönüşler alabilirsiniz.

  5 Mart – 3 Nisan arasındaki süreçte maddi alanda ve parayla ilgili konularda şanslı olacaksınız. Yeteneklerinizi kazanca çevirmek için karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz.

  3 Temmuz – 23 Ağustos arasında ikili ilişkilerinizde ve etrafınızla paylaşımlarınızda tepkisel ve agresif tutumlar söz konusu olabilir. Enerjinizi daha dengeli ve ılımlı kullanmalısınız.

  23 Ağustos – 7 Ekim arasında ortak finansal alan ve maddi konular gündeminizde önemli bir yer tutabilir. Banka kredi sigorta miras gibi alanlara odaklanabilir; harcamaları kontrol etmekle uğraşabilirsiniz.

  3 – 28 Ekim arasında çalışma ortamınızı ve iş hayatınızı pozitif etkileyen Venüs transiti sayesinde hizmet konularında istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

  7 Ekim - 17 Kasım tarihleri arasında da enerjinizi yurtdışı ve yabancılarla bağlantılı işlere yönlendirebilirsiniz. Bu dönem seyahatlerakademik çalışmalar ve medya ile ilgili konulara odaklanmak için uygun olacaktır.

  Aşk evlilik ve ilişkiler

  Koç burcunda ilerlemekte olan Uranüs ilişkiler ikili paylaşımlar ve etrafınıza yaklaşımlarınızda 2011 yılının Mart ayından itibaren değişik etkiler getirmeye başladı. 21 -28 Mars arası doğumlu Koç’ları daha fazla etkileyen bu Uranüs transiti altında yeni beraberlikler ani başlayan veya birden sonlanan ilişkiler yaşamış olabilirsiniz. Evliliğinizde de beklenmedik çalkalanmalar şimdiye kadar olan düzeninizi sarsabilirdengeleri altüst ederek sizi boşanmanın kıyısına getirebilir.

  2012 Ekim ayına kadar karşıt burcunuz olan Terazi’de transitine devam edecek olan Satürn duygusal açıdan bazı soğumaların ya da daha gerçekçi bir bakış açısının çok önemli olduğunu hatırlatıyor. Özellikle 11 – 19 Nisan arasında doğan Koç’lar ilişkiler ve evlilik konularında daha ciddi yaklaşımlar içinde olacaklar. Sorumluluklarınızın da artması nedeniyle birlikteliklerinizin sağlamlığını test eden koşullar gündeme gelebilir. Var olan ilişkiler büyük bir ciddiyet kazanırken; yeteri kadar sağlam temele oturmayan beraberlikler sonlanabilir.

  11 Haziran 2012’de İkizler burcuna girecek olan Jüpiter yakın çevrenizle ilişkilerinizde yepyeni fırsatlar ve olanaklar getirecektir. Kardeşlerakrabalar komşular ve arkadaşlarınızla olan iletişimleriniz çoğalacaktır. Kısa seyahatlere çıkabilir yeni eğitim konularına yönelebilirsiniz.

  Venüs ve Mars gezegenlerinin burcunuzla uyumlu açılar kurduğu dönemlerde aşkta daha kolay mutlu olabilir ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

  8 Şubat – 5 Mart arasında Venüs’ün Koç burcunda olması ilişkilerinizin ve keyiflerinizin söz konusu olduğu alanlarda çok güzel zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Bu dönemde aşk hayatınızda sizi mutlu edecek tutku ve heyecan getirici deneyimler söz konusu olabilir. Satürn’ün karşıt burcunuz olan Terazi’de ilerlemesi nedeniyle ilişkilerinizde tutkunun yanı sıra ciddiyette aramaya başlayacaksınız; evlilik kararı alma isteğiniz artabilir.

  3 Nisan – 7 Ağustos arasında yakın çevre arkadaş ve akrabalarınızla keyifli paylaşımlar içinde olabilirsiniz. Kısa seyahatler ve güzel iletişimler size keyif verecektir. Ancak Venüs’ün geri hareket yapacağı 15 Mayıs – 27 Haziran arasında aşk ilişkiler ve yakınlarınızla paylaşımlarınızda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu tarih aralığında söz nişan veya evlilik kararı almaktan kaçınmanızda yarar olacaktır.

  7 Ağustos – 5 Ekim tarihleri arasında aşk hayatınız hareketlenecektir. Keyiflerinize ve eğlencelerinize zaman ayırabilirsiniz.

  28 Ekim – 22 Kasım arasında evlilik ve ikili ilişkileriniz Venüs’ün güzel etkisi altına girecektir. Bu dönemde partnerinizle daha uyumlu hareket edebilirsiniz.

  Mars’ın burcunuzla uyumlu olduğu dönemlerde aşk hayatınızla ilgili konularda daha hırslı ve enerjik davranışlar sergileyebilirsiniz. 3 Temmuz – 23 Ağustos arasında enerjileriniz ilişkilerinize ve partnerinize yoğunlaşabilir. Bu dönemde beraberliklerinizde daha bilinçli davranmaya ve agresif tepkiler vermekten kaçınmaya özen göstermelisiniz.

  Sağlık

  2012 yılında Temmuz ayına kadar iş hayatınızdaki yüksek tempo sizi yorup zayıf düşürebilir. Detaylar ve mükemmeliyetçilik gerektiren konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınız özellikle 24 Ocak – 14 Nisan tarihleri arasında daha fazla zorlanabilir. Kendinizi rahatlatacak ve gevşetecek faaliyetlere yönelebilirsiniz.

  Koç ve yükselen Koçları 2012 yılında da zorlayan konuların başında karşıt durumdaki Satürn transiti geliyor. Özellikle 11 – 19 Nisan doğumlu Koç’lar bu konuda daha duyarlı olmak durumundalar. Bu nedenle eğer önemli sağlık konularınız varsa ihmalkâr davranmamanız gerekiyor. Belirli dönemlerde enerjinizin aniden düşmesi ya da bedensel zayıflıklar artan stres yüzünden bedeninizi güçlendirmeyi unutmamalısınız.

  Bununla birlikte Plüton’un etkisiyle iş hayatının getirmiş olduğu baskılar ve gerginlikler de 27 - 28 - 29 Mart doğumlu Koçlar için daha fazla zorlayıcı olabilir.

  8 Şubat – 5 Mart arasındaki dönemde kendinize zaman ayırabilir bedeninize özen gösterebilirsiniz. Venüs’ün olumlu etkisi sizin için koruyucu olacaktır.

  3 – 28 Ekim arasında sağlığınız daha iyi olacaktır. Ekim ayı içinde sağlık alanında daha iyi hizmet alabilir kişisel bakımınızla ilgilenebilirsiniz.

  Merkür geri giderken nelere dikkat etmeli?

  Merkür 2012’de 12 Mart – 4 Nisan 15 Temmuz – 8 Ağustos ve 7 -27 Kasım tarihleri arasında 3 kere geri hareket yapacak. Merkür’ün geri hareket yaptığı dönemlerde kişisel konularda yaratıcılığınızı ilgilendiren alanlarda bazı gecikmeler sıkışmalar ve tekrarlar gündeme gelebilir. Merkür geri giderken yapılan işlerin tekrar yapılması gerekebilir.

  Merkür’ün geri gideceği dönemlerde kişisel girişimlerinizde aceleci olmamalısınız. 12 Mart – 4 Nisan arasında kişisel ilişkilerinizi çevrenizle paylaşımlarınızı ve başlangıçlarınızı engelleyen durumlar olabilir.

  15 Temmuz – 8 Ağustos arasında aşk hayatınızda bazı iletişim problemleri yaşanabilir ya da çocuklarla ilgili durumlar sizi meşgul edebilir. 7 - 27 Kasım tarihleri arasındaki dönemde ise yurt dışı bağlantılı konularda beklemeler aksaklıklar veya sorunlar öne çıkabilir. İyi bir plan eşliğinde hareket etmelisiniz. Akademik çalışmaları ilgilendiren konularda daha dikkatli hareket etmek gerekebilir.

  Yükselen burcunuza göre 2012

  Koç

  Yükselen Koç 2012 yılında maddi olarak kazançlarınız Haziran ayına kadar yüksek olacaktır. Kariyer ilişkiler alanlarında yeni gelişmelerbaşlangıçlar ve bitişler olabilir. Temmuz ayına kadar çalışma hayatınıza fazla odaklanabilir aşırı tempo nedeniyle yorulabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Ortaklık ve ilişkilerde sabırlı ve sorumlu davranışlar içinde olmalısınız.

  Yükselen Boğa Yılın ilk yarısında Jüpiter etkisi altında oldukça şanslı olacaksınız. Geçen yıldan itibaren almaya başladığınız risklerle artık değişim rüzgârına daha rahat uyum sağlamaya başladınız. Çalışma hayatınızla ilgili konularda sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz. İlişkiler ve aşk hayatınız bu yıl en ilgilendiğiniz konular arasında olacaktır. Haziran sonrasında kazançlarınız artacaktır. Ancak harcamalarınızı da kontrol altında tutmalısınız.

  Yükselen İkizler Aşk hayatınızla ilgili konularda ciddi testlerden geçtiniz ve Artık bu konuda daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Temmuz ayına kadar evi yuva aile konuları gündeminizi meşgul edebilir. Haziran sonrasında kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. İlişkiler ve paylaşımlarınızda şanslı olacaksınız. Kariyer konularında dikkatli ve mantıklı hareket etmeli hayallere kapılmamalısınız. Sosyal çevrenizde ve içinde bulunduğunuz gruplarda yenilikler devam ediyor.

  Yükselen Yengeç 2012 yılının ilk yarısında sosyal hayatınıza ve geleceğe bakışınıza güçlü bir yenilenme ve sürprizler olabilir. Yeni gruplararkadaşlıklar içinde ümitlerinizi de tazeliyorsunuz. Kariyer hayatınız ve toplumsal statünüzü değiştiren koşullar söz konusu olabilir. Ortaklıklar ve ikili ilişkilerde yaşanan değişim ve güç mücadelesi de sizi sabırlı olmaya zorluyor. Ailevi konularda sabırlı yaklaşımlarınız var. Ancak yılın ilk yarısında kardeşler veya akrabalarla ilgili sıkıntılar sizi gerebilir.

  Yükselen Aslan Kariyer konusunda büyük adımlar atacağınız ve ufuklarınızı hızla genişletebileceğiniz bir yıldasınız. İş hayatındakiler özellikle yurtdışı bağlantılı konular size şans getirebilir. Yılın ikinci yarısında sosyal gruplar ve organizasyonlarla büyümeye devam edebilirsiniz. Ancak Temmuz ayına kadar maddi konularda detaylara çok dikkat etmeli ve harcamalarınızı kontrol altında tutmaya özen göstermelisiniz.

  Yükselen Başak 2012 yılına yüksek enerji ile giriyorsunuz. Yurtdışı bağlantılı konular kişiler ve işlerden yana kazançlarınız olabilir. Para eksenindeki gezegenlerin etkisi altındayken kazançlarınızı doğru ve somut bir şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Kendinizi aşırı yormamaya dikkat etmeli sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Haziran sonrasında kariyer konularında çok şanslı olacaksınız. Karşınıza çıka fırsatları mutlaka değerlendirmelisiniz.

  Yükselen Terazi Yükselen burcunuzda ilerleyen Satürn sizi adeta yeniden terbiye ediyor. Hayata ve özellikle ilişkilerinize çok daha ciddi ve sorumlu gözlerle bakmayı öğrendiniz. Eşinizin ve ortağınızın sıkıntılarını görebilmelisiniz. Kontrolünüz dışında gelişen olaylar sizin biraz canınızı sıkabilir. Eve ve aileye ilişkin köklü değişimler ve zorlanmalar söz konusu olabilir.

  Yükselen Akrep 2012 yılında da hayatınızda tam olarak kontrol edemediğiniz çok şey olduğunu görebilirsiniz. İlişkiler iş hayatı ve evlilik gibi alanlardaki beklenmedik gelişmeler sizi olgunlaştırıyor. Akışta kalabilmeli korku ve endişe ile karar vermemelisiniz. Organizasyonel konular ve detay gerektiren çalışmalar odak noktanız olacaktır. Yılın ilk yarısında ilişkiler ve evlilik konularında Jüpiter’in koruması altındasınız. Haziran sonrasında ortak finansal alanda geliriniz artacaktır.

  Yükselen Yay 2012 yılının Temmuz ayına kadar kariyer iş ve toplumsal statünüzü etkileyen konulara odaklanıyorsunuz. Çalışma hayatınız ve sağlığınız Jüpiter tarafından olumlu koruma altında olacaktır. Maddi konularda güçlü olma isteğiniz sizi daha fazla efor harcamaya yöneltebilir. Haziran sonrasında evlilik ortaklı ve ilişkiler konusunda şanslı olacaksınız.

  Yükselen Oğlak Hayata bakış açınızın değişmeye başlaması neticesinde ev kariyer ve ilişkiler konularında denge kurmaya çalışmak sizi oldukça zorluyor. Kariyer konusunda ciddi çalışmalar içinde bulunduysanız bu yıl emeklerinizin karşılığını alabilir terfi edebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler kişiler veya seyahatler yılın ilk yarısında odak noktanız olabilir. Haziran sonrasında çalışma hayatınızda karşınıza çok güzel fırsatlar gelebilir bunları değerlendirmeye bakmalısınız.

  Yükselen Kova Satürn etkisinde hızlanan akademik çalışmalar yurtdışı bağlantılı konular ve seyahatler ile kariyer konusundaki yükselmenizin temelini oluşturuyorsunuz. Yılın ilk yarısında ev yuva konularında şanslısınız ancak ortak finansal alanda harcamalar artabilir krizler yaşanabilir. Yılın ikinci yarısında aşk hayatınız ve çocuklarınızla paylaşımlarınız sizin yaşam enerjinizi yükseltecektir.

  Yükselen Balık Yükselen burcunuza giren Neptün etkisinde biraz gevşemeye başlayabilirsiniz. Ancak Mars yılın ilk yarısında özellikle ikili ilişkiler ve ortaklık gibi konularda sizi yoracaktır. Maddi alandaki ani dalgalanmalar nedeniyle sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Risk alırken ciddi ve sorumlu davranmaya dikkat etmelisiniz. Yılın ikinci yarısında ailevi konularda daha keyifli paylaşımlar içine gireceksiniz.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan 2012 yıllık burç yorumu (Boğa)

  Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan boğalar için çarpıcı tespitler..

  2012’ye genel bakış

  Geçtiğimiz yıl aniden meydana gelen konuların bir ölçüde huzurunuzu kaçırmış olabileceğini unutmadan bu yıl gündeme gelecek gelişmelerin size kritik değerlendirmeler getireceğini söylemeliyiz. Özellikle 5 Ekim 2012 tarihinde karşıt burcunuz Akrep’e ilerleyecek olan Satürn her bakımdan önemli bir dönemece işaret ediyor. Yılın ilk dokuz ayındaki koşullar iş açısından daha fazla mücadele gerektirirkenözellikle yükselen burcu Boğa olanlar Satürn’ün hızlandırıcı etkisini daha fazla hissedecekler. Ancak önemli bir uyarımız da var. Eğer 20-29 Nisan tarihleri arasında doğmuşsanız 5 Ekim sonrasında planlarınızın özellikle para durumunuzun ve ilişkilerinizin eskisi gibi ilerlemediğini görebilirsiniz. 5 Ekime kadar olan dönemde Satürn sizi daha çok iş koşulları iş ortamında daha etkin ve organize olmak yorucu koşullar yüzünden sağlığınıza dikkat etmek konusunda test etmekte. Yükselen Boğa’lar bu kadar sıkı ve yorucu çalışma koşulları ardından yıl sonunu daha olumlu koşullarda bitirebilecekler. 20-29 Nisan doğumlu Boğalar ise özellikle finansal konularda birikimlerini daha iyi korumak aşırı riske girmemek konusunda önemli uyarılar alacaklar. Satürn’ün karşıt konuma geçtiği 5 Ekim sonrasının etkilerini aslında 25 Haziran’dan sonra yavaş yavaş farketmeye başlayabilirsiniz. Bu yeni süreçte sabırlı olmanız gerekiyor. Bu etkilerin uzun süreli olduğunu pek çok Boğa’yı 2015 Ocak’ına kadar meşgul edeceğini söylemeliyiz.

  Satürn’ün bu yeni transiti başkalarına bağlı koşullarla ve ortaklaşa durumlarla çok fazla içli dışlı olabileceğinizi de anlatmakta. Bazı karşıtlıklar iş hayatında engelller ya da hukuksal konular da günyüzüne çıkabilir. Ancak bir yandan da ortaklaşa alanda daha fazla sorumluluk alarak iş hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Karşıt durumdaki Satürn özellikle birikimlerinizi iyi kullanmak ve parasal açıdan sizi kısıtlayabilecek önemli gelişmelere karşı daha dikkatli olmanızı gerektirmekte.

  Size yardımcı olan çok büyük bir desteğin Jüpiter’den geldiğini görüyoruz. Adeta Jüpiter sizi koruması altında tutuyor ve bu etkiler 11 Haziran’a kadar kendisini göstermeye devam edecek. 11 Haziran sonrasında da iş yeteneklerinizi seferber edebilmeniz ve değişik kazanç yolları elde etmek için olumlu koşullara sahipsiniz ancak bu kazançların tam olarak beklediğiniz gibi sonuçlanması bazı soru işaretleri getirebilir. Bu bakımdan yıl boyunca parasal konularda şansınıza değil üretken yeteneklerinizi kullanmaya gayret etmelisiniz. 11 Haziran’da İkizler burcuna yerleşecek olan Jüpiter ticari faaliyetlerden alım-satımdan ya da yabancılarla yoluyla gelebilecek potansiyel kazançların olduğunu göstermekte. Mart ayının ortalarında yine iş hayatınızda ve parasal konularda önünüze gelebilecek olan fırsatları daha iyi okumaya gayret etmelisiniz. Bununla birlikte bu alandaki koşullar çok oynak ve güvenilmez olabilir. Hatta Haziran ayının son günlerinde fazlasıyla ümit ettiğiniz bazı fırsatların tam hayal ettiğiniz gibi olmaması huzurunuzu kaçırabilir bu nedenle anlaşmalarınızda daha sağlam ve güvenilirliği arttıran koşullar aramaya çalışmalısınız.

  2008’den bu yana Pluton burcunuzla uyumlu bir açı içerisinde kalırken kişisel gücünüzü daha etkin şekilde ortaya koyma imkanı sunmakta. Bu güçlendirici etkiyi harekete geçirmeye çalışmalı ve karşınıza gelebilecek büyük fırsaları değerlendirmeye bakmalısınız. Güçlü kişilerden almış olabileceğiniz destekleri daha iyi kullanabilmek için harekete geçmelisiniz. Aksi halde Pluton’un sunduğu olanakları yeteri kadar değerlendiremeyebilirsiniz. Bu etki özellikle 27-29 Nisan doğumlu Boğalar tarafından daha iyi kullanılabilir. Bugünlerde doğanlar önlerine gelen önemli teklifleri ve onlara daha büyük çapta iş olanağı sağlayan fırsatları mutlaka kullanmaya bakmalılar.

  Bu arada 2012 Haziran – Eylül arasında gündeme gelecek olan pek çok yeni koşul karşısında daha uyanık davranmak durumundasınız. Özellikle aniden gelişen koşulların getirdiği riskli durumlar yüzünden planlarınızı gözden geçirmeniz zaruri olabilir. Değişen pek çok koşulun daha çok dünyada meydana gelen sosyal politik ekonomik koşullardan kaynaklanabileceğini söyleyebiliriz.

  3 Şubat’tan itibaren Balık burcuna tam olarak yerleşecek olan Neptün’ün olumlu açısı ise sizi gerek ruhsal gerekse artistik yaratıcılık alanında desteklemekte. Neptün’ün etkisi çok açık ve somut değildir ancak önümüzdeki 14 yıl boyunca getireceği yeni anlayışla sizi daha yumuşak ve parasal alanda daha toleranslı kılmaya başlıyor. Bir bakıma tüm dünyayı etkisi altına alan bu transit sonuçta sizi daha verici anlayışlı ve fedakar kılmaya başlamakta. Özellikle sosyal alanda başkalarına yardımcı olan Boğa’lar ve sanatsal konularda aktif olanlar bu etkiden fazlasıyla yararlanacaklar. Eğer 20-23 Nisan günlerinde doğmuş iseniz Neptün’ün getireceği yaratıcı ilhamı ve evrensel enerjileri çok daha yapıcı biçimde kullanabilirsiniz. Bu transit altında maddi konulardan uzaklaşarak hayata bakış açınızı daha evrensel kılabilir ve daha büyük sosyal projelerde yer alabilirsiniz.

  Son olarak Uranüs’ün beklenmedik koşullara yol açan etkilerinden de söz etmeliyiz. Özellikle 2010 yılında aniden gelişen olaylar sizi özellikle finansal konularda ve şimdiye kadar süreklilik taşımış tüm alanlarda şaşırtmaya başladı. Kimi zaman kontrolünüz dışında gelişen koşullar yüzüden parasal alanda ani olaylarla karşılaşmış hatta hiç hesapta olmayan alanlarda yeni riskler almış olabilirsiniz. Özellikle yükselen burcu Boğa olanlar uzun bir süre hayatın değişken koşullarına uyum göstermeyi öğrenmek ve esneklik kazanmak durumundalar.

  İş para ve kariyer olanakları

  2012 yılında da geçen yıl olduğu gibi çalışma hayatınıza günlük uğraşlarınıza ve sizi yoran konulara daha fazla odaklanıyorsunuz. Özellikle yükselen Boğa’lar sorumlulukların fazla olduğu bu yıl içinde iş şartlarının getirdiği pek çok yükten sıkılabilirler. Ekim ayına kadar sürecek olan bu dönemde yeteneklerinizi çalışma hayatınızda gerektiği şekillerde kullanmalısınız. İş hayatındaki ilişkileri ve iletişimi daha fazla önemsemelisiniz. Eğer işinizin büyük bir bölümü başkaları ile ortaklaşa durumları ve anlaşmaları içeriyorsa bu durum daha da belirgin olabilir. Hizmet organizasyon lojistik gibi işlere daha fazla odaklanabilirsiniz. Pazarlama yeteneğiniz kendinizi nasıl daha iyi anlatabileceğiniz konusu üzerinde daha ciddiyetle durmalısınız. Bu yıl sadece sorumlulukları yerine getirmek değil başkalarını da memnun edebilmekte büyük önem taşıyor. Satürn Ekim 2012 sonrasında Akrep burcuna geçerek sizden artik ikili ilişkiler ortaklıklar ve evlilik konularında daha fazla sorumluluk üstlenmenize isteyecektir.

  Jüpiter’in yükselen burcunuzda ilerleyen transiti ile 2012 yılının ilk altı ayında eğitimin yabancıların uluslar arası konuların iş hayatınıza ve kariyerinize olumlu etkisi olacaktır. Yeni çevrelere girmeniz değişik iş olanakları elde etmeniz sizin özgüveninizi de artıracaktır. Karşınıza çıkan kişiler size güzel fırsatlar getirebilir. 2012 yılı hem kişisel yeteneklerinizi geliştirmeniz hem de parasal durumunuzu daha iyi seviyeye çıkarabilmeniz açısından çok olumlu gelişmelere işaret ediyor. Özellikle yılın ikinci yarısında şans ve bolluk gezegeni Jüpiter sizi maddi konularda size kazançlarınızı çoğaltma imkânı getirecektir. Yeteneklerinizi değerlendirmek ve para kazanmak için önünüze çıkacak fırsatları akıllıca değerlendirmelisiniz.

  Bu arada 27-28-29 Nisan doğumlu Boğalar yurtdışından kaynaklanan ve yabancılarla ilgili gelişmelerden daha fazla etkilenebilirler. Bu günlerde doğanlar kurumsal alanda kendilerine yeni yerler etmek için destek görebilirler.

  Yıl içerisinde Mars’ın burcunuzla uyumlu kaldığı zamanlarda enerjinizi daha akıcı ve başkalarıyla çatışmaya girmeden ortaya koyabilirsiniz. 2012 yılının Temmuz ayına kadar Başak burcuna ilerleyecek olan Mars burcunuzla uyumlu kalarak size enerji verecektir. Ancak Mars’ın 24 Ocak-14 Nisan arasında geri gidecek olması yüzünden spekülatif konularda veya bazı projelerinizi uygulamaya sokmakta birtakım aksaklıklar yaşayabileceğinizi hesaba katmalısınız. Bu nedenle 2011'in son aylarında giriştiğiniz ya da önünüze gelen konular; aslında 2012 yılının ilk altı ayında da sizi meşgul edecektir. Bu konular yaratıcı yönlerinizi hayata aktarmakla ilgili olabilir. Ask hayatiniz sevgilinizle paylaşımlarınız çocuklarınızla ilgili detay gerektiren konular Temmuz ayına kadar enerjinizi odaklayacağınız ana alanlar olacaktır.

  3 Temmuz – 23 Ağustos arasında iş hayatınıza daha fazla odaklanmanız gerekebilir. Bu tarihlerde çalışma ortamınızda iş arkadaşlarınızla ya da yanınızda çalışan kişilerle ilişkileriniz yorucu olabilir.

  Mars’ın karşıt burcunuzdan geçeceği 23 Ağustos – 7 Ekim tarihleri arasında ise ortak hareket edilmesi gereken konularda sakin davranmalı; kişilik çatışmalarından uzak kalmalısınız. Özellikle ikili ilişkiler ve size karşı yapılan açık düşmanlıklarda öfkenizi daha iyi kontrol edebilmelisiniz. Bu dönemde göstereceğiniz aşırı hırsın bazı çatışmalara ve huzursuzluklara da yol açabileceğini unutmamalısınız.

  7 Ekim – 17 Kasım arasında aşırı finansal risk içeren konular yüzünden önlemci davranmalı harcamalarınızı en aza indirmeye bakmalısınız. Kredi sigorta banka ödemeleri ortak yatırımlar gibi finansal alanda beklenmedik harcamalar sizi uğraştıran noktalar olabilir.

  Aşk evlilik ve ilişkiler

  Genel olarak değerlendirildiğinde 2012'nin ilk yarısı hayatın güzel yanlarına ve aşk hayatına daha fazla zaman ayırıp keyif alabileceğiniz fırsatlarla karsılaşacaksınız. Burcunuzda ilerleyen Jüpiter size ufuklarınızı açacak kişileri keyifli seyahat imkânlarını getirecektir. Mars gezegeninin Başak burcunda yapacağı uzun transitin etkisiyle de aşk ve keyif içeren konularda hareketli bir süreç içinde olacaksınız.

  Aşk evinize ilerleyen Mars 24 Ocak - 14 Nisan 2012 arasında geri hareket yapacak. Bu sebeple 2011 yılının Kasım ayı civarında gündeme gelen konular örneğin içerisinde tutku olan bir aşk konusu; daha sonraki dönemlerde yön değiştirerek sizi bir ölçüde fazlasıyla uğraştırabilir. Genel olarak bu dönemde keyif ve zevkler için yapabileceğiniz harcamalar yüzünden bütçenizi de daha iyi korumaya bakmalısınız.

  Aşk gezegeni Venüs’ün burcunuzla uyumlu kaldığı dönemlerde beraberlikleriniz daha akıcı ve zevkli olabilir. Bu dönemlerde yeni tanışmalar hayatınızı keyifli kılarken süregelen beraberlikler de derinleşebilir.

  2012 yılında Venüs’ün burcunuzdan geçeceği 5 Mart – 3 Nisan arasındaki dönemde ikili ilişkilerde keyifli paylaşımlar içine girebilirsiniz. 2012 yılında ask gezegeni Venüs’ün 15 Mayıs - 27 Haziran arasında geri hareket yapacak olması aşk ve iletişimsel alanda bazı yanlış kararlarıgecikmeleri gündeme getirebilir. Bu dönem de nişan evlilik gibi konularda yeni kararlar almamalı imza atmaktan kaçınmalısınız. Keyiflerinize ve zevklerinize yönelik yapacağınız harcamalar da aşırıya kaçabilirsiniz. Daha sonra pişmanlık duyma ihtimaliniz yüksek olacağı için Venüs geri giderken imaj değişikliği veya estetik müdahaleler yaptırmaktan kaçınmanızda da fayda var.
  7 Ağustos – 6 Eylül arasında yakın çevre ve arkadaşlarla güzel zaman geçirebilirsiniz. 3 - 28 Ekim arasında aşk hayatınız hız kazanabilir. Bununla birlikte 23 Ağustos – 7 Ekim arasında ortaklaşa konularda bazı görüş ve zevk ayrılıkları yüzünden huzursuzluklar gündeme gelebilir.

  Sağlık2012 yılında da sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz dönemler var. Satürn sağlık evinizde ilerlediği için özellikle Ekim ayına kadar olan süreçte aşırı iş yükünün getirdiği zayıflıklara kronik hale gelmiş durumlara diyet gerektiren beslenme gibi konulara önem vermelisiniz. Yılın ilk yarısında burcunuzda ilerleyen Jüpiter sizi korumaya devam etmekle birlikte; zevklere aşırı düşkünlük ve zayıf irade yüzünden kilo alabilir ya da başıboş davranabilirsiniz. Doğal yollardan alacağınız desteklerle hayatınızı canlandırmaya ve yasam kalitenizi yükseltmeye bakmalısınız.

  3 Temmuz – 23 Ağustos arasında çalışma hayatınız ve günlük uğraşlarınız sizin için zorlayıcı etkiler getirebilir. Bu dönemde sağlık konularına daha dikkat etmeli rahatsızlıklarınızı ihmal etmemelisiniz.

  Merkür geri giderken nelere dikkat etmeli?
  Merkür 2012’de 12 Mart – 4 Nisan 15 Temmuz – 8 Ağustos ve 7 -27 Kasım tarihleri arasında 3 kere geri hareket yapacak. Merkür’ün geri hareket yaptığı dönemlerde kişisel konularda yaratıcılığınızı ilgilendiren alanlarda bazı gecikmeler sıkışmalar ve tekrarlar gündeme gelebilir. Merkür geri giderken yapılan işlerin tekrar yapılması gerekebilir.

  Merkür’ün geri gittiği 12 Mart – 4 Nisan arasında elde olmayan sebeplerden kaynaklanan gecikmeler dikkatsizlikler yaşanabilir. 15 Temmuz – 8 Ağustos arasında ailevi konularda birtakım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 7 -27 Kasım tarihleri arasında da ortak finansal alanda sigortabanka kredi miras gibi konularla ilgili aksaklıklar sizi oyalayabilir. Ortak paralarda ise beklemeler söz konusu olabilir yapmakta olduğunuz isler gerektiğinden daha fazla zaman alabilir. Çoğunlukla Merkür geri giderken yapılan işleri yeniden yapmak gerekir.

  Yükselen burcunuza göre 2012

  Boğa

  Yükselen Koç 2012 yılında maddi alanda özellikle yılın ilk yarısında kazancınız artacaktır. Elinize geçen parayı gayrimenkule veya sağlam yatırımlara yönlendirmenizde yarar var. Temmuz ayına kadar çalışma hayatınız ve iş konularıyla ilgili detay gerektiren uğraşlar sizi oldukça uğraştırabilir. Eğitsel ve iletişimsel alandaki bağlantılarınızı ilişkilerinizde olumlu kullanmalısınız. Ekim’den sonra ortak finansal alanda daha ciddi hareket etmenizi gerektiren bir dönem başlayacak.

  Yükselen Boğa 2012 yılında Haziran’a kadar karşınıza gelen büyüme ve ilişkileri geliştirme fırsatlarını olumlu değerlendirmelisiniz. Haziran sonrasında para ve yeteneklerinizi kazanca çevirme konularında çok şanslı olacağınız bir döneme gireceksiniz. Satürn Ekim ayına kadar sizi çalışma hayatınızla ilgili konularda yormaya devam edecektir. Ekim sonrasında evlilik ortaklık ve ilişkilerinizle ilgili alanda daha ciddisorumlu ve dikkatli hareket etmenizi gerektirecek olan iki yıllık bir sürece giriş yapacaksınız.

  Yükselen İkizler Temmuz ayına kadar ev aile ve yuvaya ait konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Neptün Şubat ayından sonra kariyerinizi etkisi altına almaya başlıyor; çözülmeler dağılmalar ve yön bulamama temalarına dikkat etmelisiniz. Haziran sonrasında ilişkiler ve etrafınızla paylaşımlarınız Jüpiter’in etkisi altında oldukça keyif verici hale gelecektir. Ancak yıl içindeki Venüs retrosuna dikkat etmeliilişkiler ve evlilikte sorunlara çözüm bulmalısınız. Ekim sonrasında iş hayatınızla daha ciddiyetle ilgilenmeniz gerekecek.

  Yükselen Yengeç 2012 yılında iş yuva ve kariyer konuları yine gündeminizi oluşturmaya devam ediyor. Ancak Temmuz’a kadar eğitsel çalışmalar veya yakınlarla ilişkiler sizin oldukça fazla zamanınızı alabilir. Jüpiter’de yılın ilk yarısında sosyal hayatınızı hareketlendirecek. İşten gelebilecek maddi destekler ve arkadaşlıklar sayesinde güven kazanabilirsiniz. Ekim sonrasında çocuklarla ilgili konularla daha ciddi olarak ilgilenmeniz gerekebilir.

  Yükselen Aslan Haziran’a kadar Jüpiter sizi kariyer ve iş hayatınızda oldukça güçlü bir şekilde desteklemeye devam ediyor. 12 yılda bir gelen bu şansı çok iyi değerlendirmelisiniz. Yılın ikinci yarısından sonra bu bağlantılarınızla ilgili kazançlar elde edebilirsiniz. Yabancılar yurtdışına ait konular her bakımdan yenileyici olmaya devam edecektir. Temmuza kadar maddi konuları kontrol altında tutmakta zorlanabilirsiniz. Ekim sonrasında eve yuvaya ait alana daha ciddi yaklaşımlar geliştirmek zorunda kalabilirsiniz.

  Yükselen Başak Yükselen burcunuzda Temmuza kadar kalacak olan Mars özellikle geri hareket yapacağı dönemde sizi zorlayabilir. Sağlığınıza her zamankinden fazla özen göstermelisiniz. Maddi alandaki sıkıntılarınız Ekim sonrasında bitecektir. Haziran’a kadar yurtdışı ve yabancılarla ilgili konularda büyük fırsatlar elde edebilirsiniz. Bu olanakları gerektiği gibi değerlendirmeyi başarırsanız Haziran sonrasından itibaren kariyerinizde çok güzel başarılar elde etme imkânınız olacak. Neptün etkisiyle ilişki ve ortaklıklarınızda karışıklıklar yaşamaya başlayabilirsiniz.

  Yükselen Terazi Son iki yıldır yükselen burcunuzda ilerleyen Satürn sizi daha aklı başında sorumlu ve dikkatli kılmaya başladı. Pek çok konuda ve özellikle ilişkilerinizde sınırlarınızı yeniden çizmektesiniz. Evlilik ve ortaklıklar Uranüs etkisiyle aniden yön değiştirebilir. Ortak finansal alanda Haziran’a kadar geliriniz yükselebilir. Yılın ikinci yarısından sonra yabancılar yurtdışı kaynaklı işler ufkunuzu geliştirmenizi sağlayacaktır. Temmuza kadar kontrolünüz dışında gelişen olaylar sizi zorlayabilir. Gizli düşmanlıklara dikkat etmelisiniz.

  Yükselen Akrep 2012’dan beri hayatınızdaki gelişmeleri ve olayları çok fazla kontrol edemiyorsunuz. Ekim’den sonra yaşantınızla ilgili daha fazla sorumluluk üstlenmeye başlayacaksınız. Haziran’a kadar Jüpiter sizi evlilik ortaklık gibi konularda çok şanslı bir konumda tutacaktır. Haziran sonrasında ortak finansal alandan gelen kazançlarınız artacaktır. Yılın ilk yarısında ileriye yönelik yaşam hedefleriniz ve istekleriniz doğrultusunda daha fazla uğraşmanız gerekebilir.

  Yükselen Yay Haziran ayına kadar iş ve çalışma ortamınız Jüpiter etkisiyle olumlu fırsatlar ve ilerleme imkânlarıyla dolu olacaktır. Temmuza kadar Kariyer evinizde giden Mars’ın da vereceği enerji ile bu fırsatları kazanca ve başarıya çevirme motivasyonuna sahip olacaksınız. Aşk hayatınızda ani başlayan veya birden biten aşklar heyecan verici olabilir. Haziran sonrasında ilişkiler ve ortaklıklarda karşınıza birçok kişi gelebilir. Evlilik kararı alabilirsiniz.

  Yükselen Oğlak Satürn transiti etkisiyle iş hayatınızda kritik bir dönemden geçiyor olmalısınız. Kariyerinizde sizi bloke eden gelişmeler sürerken istikrarlı biçimde ilerlemeye kararlısınız. Ancak artık eski yıllarda olduğu gibi hızlı yükselmek yerine daha yavaş ilerleyen bir süreç söz konusu. İşte görev değişiklikleri yeni sorumluluklar almanızı gerektirebilir. Mars Temmuz ayına kadar yurtdışı bağlantılı iş konularıyla ilgilenmenizi gerektirebilir. Hazirana kadar aşk keyifler ve eğlenceler sizi mutlu edecektir. Haziran sonrasında iş hayatınızdaki fırsatlara odaklanmalısınız.

  Yükselen Kova Yuvanızı ilgilendiren konularda Jüpiter sayesinde çok huzurlu ve keyifli bir dönem içinden geçiyorsunuz Haziran sonrasında aşk hayatınız çocuklarınızla paylaşımlarınız ve keyifleriniz size mutluluk veren konular olacaktır. Temmuza kadar Mars etkisiyle ortak finansal alana banka kredi veya ödemelere odaklanmanız gerekebilir. Ekim sonrasında kariyerinize daha ciddi odaklanmanızı gerektiren iki yıllık bir sürece gireceksiniz. Paranızı kullanma şeklinizde daha dikkatli olmalısınız.

  Yükselen Balık Şubat ayından sonra Balık burcuna giren Neptün sizi ilişkiler ve ortaklıklar alanında kafa karışıklığına ve yanılgılara yönlendirebilir. Mars’ın da Temmuza kadar yapacağı transit ve geri hareket evlilik ortaklık gibi konularda zorlayıcı etkilere neden olabilir. Doğru yönde hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Hazirandan sonra Jüpiter yuvanız ve aile yaşantınızı koruyan etkiler getirecektir.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan 2012 yıllık burç yorumu (İkizler)

  Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan ikizler için çarpıcı tespitler..

  2012’ye genel bakış

  2012 beklentilerinizin de ötesinde kendinizi her yönden geliştirebileceğiniz bir yıl olabilir. Eğer gelişen fırsatları değerlendirir ve peşinizdeki şansa kulak verebilirseniz bu yılı önemli adımlarla tamamlayabilirsiniz. Zira 11 Haziran’da burcunuza yerleşecek olan Jüpiter son derece hareketli ve yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz koşulların doğabileceğine işaret ediyor. Son zamanlarda kariyer hayatınıza geri gelen denge ile bu yıl daha akılcı ve kazançlı değişiklikler yapabileceksiniz. 11 Haziran’a kadar olan dönemi daha çok bir bekleme ve hazırlık gibi görmekte fayda var. Nitekim 24 Ocak – 14 Nisan arasında Başak burcunda geri hareket edecek olan Mars yılın neredeyse ilk yarısında sizi fazlasıyla meşgul edeceğe benziyor. Zaten şu günlerde gündeme gelen pek çok yoğunluk tamamlanması gereken işlerinizin olduğunu anlatmakta. Mars 3 Temmuz’da Başak burcunu terk ettiği andan itibaren önünüzdeki olanakların artacağını söylemeliyiz. Bu nedenle yılın ilk yarısında bazı bitişler ve beklemeler söz konusu. Hatta böylece sizin uzun zamandır huzursuz eden koşulların da geride kaldığını göreceksiniz. Yine de 11 Haziran’a kadar olan dönemde daha çok bir hazırlık sürecindesiniz. Olumlu değişikliklerin işareti gelmekle birliktedaha sabırlı olmanız da gerekmekte.

  Jüpiter’in burcunuza yerleşmesi her bakımdan keyifli ve canlandırıcı koşullar sunmakta. 12 yılda bir burcunuza uğrayan bu şans gezegeninin hakkını verebilmek için tembellik etmemeli ve olanaklarınızı mümkün olduğunca kullanmaya bakmalısınız. Jüpiter eğitimle ilgili alanlardayabancıları ilgilendiren konularda yolculuklar ve uluslar arası alanlarda kendinizi çok daha parlak biçimde ifade edebileceğinizi anlatmakta. Bu yıl yapacağınız yeni başlangıçlar sayesinde önümüzdeki yılların da uğraşlarını belirlemiş olacaksınız.

  Bu yıl burcunuzu ve özellikle İkizler burcunun ilk günlerinde doğanları yakından ilgilendiren büyük bir transit söz konusu. Neptün 3 Haziran’da 14 yıllığına Balık burcuna geçmeye hazırlanıyor. Kuşkusuz bu etkileri yükselen burcu İkizler olanlar da fazlasıyla sezmeye başlayacaklar. Sezmekten söz ediyoruz zira Neptün’ün etkilerini açık ve somut biçimde farkedebilmek son derece zordur. Gerek yükselen burcu İkizler olanlar gerekse 21-25 Mayıs tarihinde doğan İkizler kişileri Neptün’ün güçlü dalgaları ile karşılaşacaklar. Neptün şaşırtıcı ve bir ölçüde hayallere daldıran çoğu zaman kişiyi pasifize eden bir güçtür. Bu gezegen aynı zamanda yaratıcılık hassasiyet ve ruhsal konularla da yakından ilgilidir. Özellikle hayal gücünü kullanan ve yaratıcı alanlarda çalışan İkizler kişileri açından Neptün transiti son derece uyarıcı ve etkileyici olabilir. Zira bu dönemde ve önümüzdeki yıllarda Neptün’ün getirdiği idealizmi ve hassasiyeti bir şekilde kariyer alanınıza aktarabilirsiniz. Sosyal konularda daha fedakar olabilir ve kendinizi daha büyük bir amaca farketmeseniz de adamaya başlıyor olabilirsiniz. Ancak 21-25 Mayıs doğumlu olan İkizler kişilerinin zaten son yıllarda hissetiği dağınıklık ve yönsüzlük iyice belirgin olmaya başlayabilir. Bir bakıma Neptün sizi eski kalıplardan ve bakış açılarından arındırmaya ve çözmeye geliyor. Ancak bu transit aynı zamanda bir türlü karar alamama ve yön bulamama ile yakından ilişkilidir. Şimdiye kadar emin olduğunuz düşüncelerin aslında işe yaramadığınızı ve anlamsız kalmaya başladığını görürseniz hiç şaşırmayın. Neptün bir ölçü de sizin aklınızı dağıtacaktır. Bu dağınıklık dolayısıyla iş kararlarınızdahayatınızın genel yönünde ve kariyer hedeflerinizde bulanıklaşmaya karar alamayaya değişik nedenlerle pasifize olmaya neden olabilir. Bazı İkizler kişileri bu dönemde sağlığına ve sinir sistemine ve bedendeki bağışıklık gücüne daha fazla özen göstermek ve kendini dağıtmamak durumunda. Kimyasallar ilaçlar çok daha dikkatli kullanılmalı. Kuşkusuz Neptün’ün getirdiği bu karmaşa bazı zayıf bünyelerde depresyona yol açabileceği için fiziksel açıdan kendinizi daha canlı kılacak şeyler yapmalısınız.

  5 Ekim’e kadar Satürn’ün getirdiği istikrarın yanında Uranüs’ün destekleyici açısı bu dönemde hayatınızda olumlu değişiklikler yapabileceğinizi ve bakış açınızı çeşitlendirebileceğinizi gösteriyor. Özellikle 21-30 Mayıs doğumlu İkizler kişileri Neptün’ün getirdiği karmaşaya rağmen hayatlarını yenileyecek sürprizlerle de karşılaşacaklar. Uranüs bizi aydınlatan uyandıran ve daha fazla özgürleştiren bir güçtür. Uranüs transiti altında kendimize yeni yollar açabilir ve daha özgün ifade edebiliriz. Bugünlerde doğanlar hayatlarına giren yeni arkadaşlar sosyal çevreler ve pozitif umutlar sayesinde geleceğe yönelik beklentilerini değiştirebilirler. Yeni işler yeni ilgiler yeni arkadaşlıklar sosyal hayatınıza canlılık getirecek. Aynı zamanda iş hayatında özellikle 11 Haziran sonrasında harekete geçirici tecrübelerinizin arttığını görebileceksiniz. Jüpiter’in desteği ile birlikte eğitim alanında yeni hobiler geliştirmekte son derece şanslısınız. Bir bakıma Uranüs Neptün’ün getirdiği dağınık temalardan yeni olanaklar keşfedebileceğinizi anlatıyor.

  Kariyer konularını sorumlulukları istikrarı ve yönetsel kararları anlatan Satürn 2010 Temmuz’undan beri burcunuzla son derece uyumlu bir açıda duruyor. Bu sayede son zamanlarda mesleki alanda daha istikrarlı bir çizgi tutturmuş olabilirsiniz. Bu yıl da 5 Ekim’e kadar Satürn’ün bu desteğini sürdüreceğini görüyoruz. Ancak yılın son üç ayında bu tarihten itibaren Akrep burcuna ilerleyecek olan Satürn özellikle yükselen burcu İkizler olanlar için iş yükünü çok fazla arttırak sizi yormaya başlayacak. Satürn’ün bu konumu iş hayatına ait sorunları kimi zaman işsizliği kimi zamanda iş ortamındaki yorucu koşulları anlatır. Üzerinde çalıştığınız projelerin yükleri artmakta. Aslında bunu bir çıraklık dönemi gibi görmelisiniz. Zira Satürn 2015 Ocak ayında Yay burcuna ilerleyince neler yapmış olduğunuzu çok daha iyi farkedeceksiniz. Ancak ilk başta Satürn’ün etkisi yavaşlatıcı ve daha fazla sorumluluk yükleyici şekilde olacaktır. Bu arada sağlık konusu ile de daha ciddi ilgilenmeye başlayabilir kendinize bu alanda çeki düzen verme gereği duyabilirsiniz. Satürn size işte daha kontrollü ve konsantre şekilde çalışmayı getirmekte. Geliştireceğiniz yeni yeteneklerle iş hayatında daha etkin olmanın yollarını arayacaksınız. Beraber çalıştığınız kişilerle ya da sizin altınızda çalışanlarla daha yakından ilgilenmek durumundasınız. Kimi zaman bu kişilerden gelebilecek bazı sorunlarla da soğukkanlı biçimde uğraşmanız gerekebilir.

  İş para ve kariyer olanakları

  2012 yılına girerken geleceğe yönelik beklentileriniz yenilenmiş ve tazelenmiş durumda bulunuyor. Geçen yıldan itibaren Uranüs ve Jüpiter tarafından getirilen değişim ve yenilenme rüzgârları size destek verecek şekilde esiyor. Ani gelişmeler beklenmedik sürprizler yaşam enerjisiniz artırmış olmalı.

  Satürn’de son iki yıldır yaratıcı yeteneklerinizi ciddileştirme yönünde sizi eğitti. Artık ilişkilerinizde daha dengeli ılımlı ve diplomatik yaklaşımlar içinde hareket etmeye başladınız. Burcunuzla uyumlu hareket eden Satürn desteğini 2012 yılının Ekim ayına kadar rahatça alabilirsiniz. Ekim sonrasında Satürn’ün Akrep burcuna ilerlemesi iş hayatınızı ve çalışma şartlarınızı etkileyen konularda birtakım sorumluluklar üstlenmenize neden olabilir. İş yükünüz daha ağırlaşabilir.

  Ortak finansal alanı etkileyen Plüton transiti ise 2008’den beri sizi başkalarıyla birlikte yaptığınız yatırımlarda kredi veya borçlarla ilgili konularda etkiliyor. Eşiniz veya ortağınızla yaptığınız işlerde zaman zaman baskı altına girdiğinizi hissedebilirsiniz. Bankacılık veya yatırım yönetimiyle ilgili bir alanda çalışıyorsanız parasal kaynakları daha iyi değerlendirmek amacıyla yoğun bir çalışma temposu içine girmiş olabilirsiniz.

  Jüpiter yılın ilk yarısında sizi beklemediğiniz alanlardan ya da daha önce yapmış olduğunuz işlerden gelen kazanımlar söz konusu olabilir. Bu dönemde size manevi açıdan anlam veren konularla da yakından ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Haziran sonrasında burcunuza ilerleyecek olan Jüpiter sizi yılın en şanslı burçlarından biri yapacaktır. Gelecek yılın ortasında kadar çevresel koşullarınızda ortaklıklarınızda ve ikili ilişkilerinizde çok olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizi daha iyi pozisyonlara taşıyabilecek fırsatlar bir bir karşınıza çıkabilir bunları mutlaka değerlendirmelisiniz.

  Neptün Şubat 2012’de Balık burcuna girerek uzun yıllar bu burçta transitine devam edecek. İkizler burcunun 21 – 22 – 23 Mayıs günlerinde doğan kişiler Neptün’ün şaşırtıcı ve kafa karıştırıcı transiti karşısında özellikle kariyer konularında kararsızlıklar yaşayabilirler. Yön arayışı içine girebilir önünüzü net göremeyebilirsiniz. Bu nedenle mantıklı ve akılcı yaklaşımlar içinde hareket etmeye gayret etmelisiniz.

  Zaten Mars’ın Temmuz 2012’ye kadar Başak burcunda yapacağı transit sizi ev – kariyer konularında denge arayışı içine girdiğiniz süreçte detaylara daha fazla önem vermeniz yönünde yoracaktır. Özellikle Mars’ın geri hareket yapacağı 24 Ocak – 14 Nisan arasında yaşam hedefleriniz ve eve ait sorumluluklarınız arasında ikilemler yaşayabilirsiniz.

  Venüs’te 15 Mayıs – 27 Haziran arasında İkizler burcunda geri hareket yapacak. Özellikle yükselen burcu ikizler olanlar bu süreç içinde ikili ilişkilerinde ve ortaklıklarında bazı sorunlarla yüzleşebilirler. Eski konular gündeme gelebilir önceden çözülmemiş sorunlar masaya yatırılabilir. Haziran sonrasında Jüpiter’in burcunuza girmesiyle işleri yoluna sokmak için ihtiyacınız olan desteğe kavuşabilirsiniz.

  3 Ağustos – 7 Ekim arasında çalışma hayatınıza daha fazla odaklanmak zorunda kalabilirsiniz. 7 Ekim sonrasında Mars’ın transiti başkalarıyla birlikte yaptığınız işlerde bazı mücadeleler getirebilir. Bu günlerde Satürn’ün de iş hayatınızı etkisi altına alacağı için 2012 sonbaharından itibaren çalışma hayatınız oldukça önem kazanacaktır.

  Aşk evlilik ve ilişkiler

  Satürn son iki yıldır sizi aşk konularında ciddi bir eğitimden geçiriyor. Daha önceleri keyiflere zevklere ve aşk hayatına daha havai bir yaklaşım içinde olan İkizler; artık daha ciddi adımlar atmaya hazır gibi görünüyor. Sorumluluk üstleniyor toleranslı dengeli ve ılımlı ilişkiler geliştiriyorsunuz. 2012 yılının Ekim ayına kadar devam edecek olan Satürn transiti size ayaklarınızı yere daha güçlü basarak ilişki kurmayı öğretti.

  Arkadaş ilişkileriniz de Uranüs etkisi altında oldukça hareketli heyecanlı ve sürprizlerle dolu bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Bu yıl özellikle 22 – 30 Mayıs arasında doğan İkizler Uranüs’ün tazeleyici enerjisiyle yeni etkileşimlere açık olacaklar. Ani başlayan veya birden sonlanan arkadaşlıklar olabilir. Kendinizi beklenmedik anda yeni bir aşk içinde bile bulabilirsiniz.

  Bu yıl dikkat etmeniz gereken gökyüzü hareketlerinin ilk sırasında 24 Ocak – 14 Nisan arasında yaşanacak olan Mars geri hareketi geliyor. Bu süreçte yuva ve aile konularında bazı mücadeleler içine girebilir; çevrenizle ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz.

  Bir diğer etki burcunuzda 15 Mayıs – 27 Haziran arasında yaşanacak olan Venüs geri hareketi olacaktır. Etkilerini Ağustos ayına kadar hissedebileceğiniz bu transit süresince; aşk hayatınız eşiniz veya partnerinizle paylaşımlarınız bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Bu dönemde varsa sorunlarınızı halletmelisiniz. Daha sonra pişmanlık duyma ihtimali taşıyacağı için yeni ilişkilere başlamaktan nişan veya evlilik kararı almaktan kaçınmalısınız.

  Son olarak özellikle 21- 23 Mayıs doğumlu İkizler’i etkileyecek Neptün transiti kişisel anlamda akıl karışıklığı yaşamanıza ve yanlış kararlar almanıza neden olabilir.

  Aşk gezegeni Venüs bu yıl belirli dönemlerde burcunuzla uyumlu açılar kurarken aşkta çok daha mutlu olabilirsiniz. Bu dönemler şöyle: 8 Şubat – 5 Mart arkadaşlıklar ve gruplar 3 Nisan – 7 Ağustos arasında yeni beraberlikler ve tanışmalar 6 Eylül – 3 Ekim arasında yakın çevrenizle keyifli paylaşımlar 28 Ekim – 22 Kasım arasında da aşk hayatınızda güzel etkiler deneyimleyebilirsiniz.

  Sağlık

  2011’in 11 Kasım’ında Mars’ın Başak burcuna girmesiyle gündeminize gelmeye başlayan bazı olaylar 2012 yılının ilk yarısında sizi uğraştırabilir. Evinize aile büyüklerinize veya kariyerinize ait konular sinirsel açıdan zorlayıcı gerginlik verici olabilir. Özellikle 24 Ocak – 14 Nisan arasında agresif tutumlar içine girmekten kaçınmalı kendinizi rahatlatmaya çalışmalısınız.

  Neptün’ün sert açısı da Şubat 2012’den itibaren etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu yıl 21 -23 Mayıs doğumlu İkizler ilaç kullanımlarınadalgınlık veya sakarlıktan kaynaklanabilecek sağlık sorunlarına dikkat etmeliler. Ruh durumunuzun dalgalı olması kimi zaman depresif koşullara yol açabilir.

  2012 yılının özellikle ikinci yarısında sağlığınız Jüpiter koruması altına girecektir. Tabi rahatlık ve keyiflere düşkünlükten gelecek kilolara dikkat etmelisiniz. Satürn Ekim ayına kadar burcunuzla uyumlu açı içinde ilerleyecek. Ancak 5 Ekim’den sonra Akrep burcuna geçerek sizi sağlık konularında biraz sıkıştırmaya başlayabilir. Doktor kontrollerinizi tedavilerinizi ciddi ve sistemli bir şekilde takip etmeniz gerekebilir.

  Merkür geri giderken nelere dikkat etmeli?

  2012’de Merkür’ün geri harekette olacağı 12 Mart - 4 Nisan 15 Temmuz - 8 Ağustos ve 7 - 27 Kasım dönemlerinde yazılı ve sözel iletişimlerinizde bazı gecikmeler ve aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Merkür geri giderken yapılan işlerin tekrar yapılması gerekebilir. Kişisel girişimlerinizde ve imza gerektiren konularda aceleci olmamalısınız.

  12 Mart - 4 Nisan arasında Merkür’ün Koç burcunda geri hareketine başlayacak oluşu sosyal hayatınızı etkileyebilir yönetsel ve grup çalışmasını içeren konularda gecikmeler sorunlar yaşanabilir. 15 Temmuz - 8 Ağustos arasındaki Merkür retrosu sizin yakın çevre akrabakardeşlerle iletişimlerinizde seyahatlerinizde ve hukuksal alandaki bağlantılarınızda bazı problemlerle karşı karşıya kalmanıza neden olabilir.

  7 - 27 Kasım arasındaki yılın son Merkür retrosu sizi ikili ilişkiler ortağınızla veya eşinizle iletişimlerinizde çalışma hayatınızı ilgilendiren alanlarda birtakım aksaklıklarla karşı karşıya bırakabilir. Merkür retrolarında ciddi çalışmalar içinde olmalı ayrıntıları tekrar tekrar gözden geçirmeli ve iyi bir plan eşliğinde hareket etmelisiniz.

  Yükselen burcunuza göre 2012

  İkizler

  Yükselen Koç Son yıllarda Plüton transitinin iş ve kariyer alanınıza getirdiği mücadelelerle sizi daha güçlü kılarken artık bu sürece alışmış durumdasınız. Satürn de sizi ortaklıklar ve diplomatik davranışlarda eğitmeye devam ediyor. Temmuz’a kadar çalışma ortamınızla ilgili konulara çok zaman ayırmak ve emek vermek zorunda kalabilirsiniz. Haziran’a kadar maddi kazançlarınız Jüpiter etkisiyle oldukça artabilirkalıcı yatırımlar yapmaya özen göstermelisiniz. Haziran sonrasında yakın çevreniz ve kişisel yaklaşımlarınızda özgüveninizin yükseleceği bir sürece giriyorsunuz.

  Yükselen Boğa 2012’de şans sizin yanınızdan ayrılmayacak gibi görünüyor. Haziran’a kadar çevresel koşullar ve ilişkiler aracılığı ile birçok fırsatla karşılaşacaksınız. Haziran sonrasında da bu bağlantıları maddi kazanca çevirme imkânına sahip olacaksınız. Temmuz ayına kadar çocuklar ve yaratıcı çalışmalarla ilgili konular sizi oyalayabilir. Ekim’de çalışma hayatınızı ilgilendiren bölgeden ayrılacak olan Satürn o tarihten sonra evlilik ortaklı gibi konularda sizi test etmeye eğitmeye başlayacaktır.

  Yükselen İkizler Temmuza kadar yuva ve aileye ait konularla ilgilenmeniz gerekiyor. Venüs retrosunda ikili ilişkiler ve evliliğinizle ilgili alanda bazı sorunlar gündeme gelebilir. Hazirandan sonra burcunuza geçen Jüpiter sizi bir yıl boyunca rahatlatacaktır. Yeni fırsatlar güzel iletişimler büyümenizi ve gelişmenizi sağlayacaktır. Ekim sonrasında iş hayatına daha ciddi bir şekilde odaklanamaya başlamanız gerekecek. Çünkü Şubat’ta kariyerinizi etkilemeye başlayan Neptün yanılgılara düşmenize neden olabilir.

  Yükselen Yengeç Temmuza kadar Mars etkisinde kardeşlerle ilişkiler yakın çevre paylaşımları sizin tüm vaktinizi alabilir. Aşırı korumacı ve hassas yaklaşımlarınızı daha dengeli ve diplomatik bir yaklaşımla ortaya koymalısınız. Ekim ayına kadar eve ve aileye ait konulara daha fazla zaman ayırmanız ve sorumluluklarınızla ilgilenmeye devam etmeniz gerekecektir. Jüpiter hazirana kadar sosyal yaşantınızdan daha fazla keyif almanıza sağlayacak. Yılın ikinci yarısından itibaren ruhsal konularla ilgilenmeye merak salabilirsiniz.

  Yükselen Aslan Haziran ayına kadar olan süreçte kariyer alanında Jüpiter'in güzel fırsatlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz. Bu dönemde marsta para kazanma yeteneklerinize daha fazla odaklanmanız yönünde sizi yoracaktır. Jüpiter yılın ikinci yarısında sosyal yaşantınızı olumlu etkileyecek. Neptün'ün burç değiştirmesi sizi Şubat 2012’den itibaren ortak finansal alanda ve yatırımlarınızda kafa karışıklığına sürükleyebilir. Ekimden sonra ailevi konulara daha ciddiyetle yaklaşmanızı gerektiren koşullar söz konusu olabilir.

  Yükselen Başak 2012 yılının temmuz ayına kadar mars size fazla enerji yükleyip daha fazla çalışmanızı gerektirebilir. Hazirana kadar yurtdışı ve yabancılarla ilgili konularda sansiniz yüksek olacak. Haziran'dan sonra bir yıl boyunca is kariyer alanında basarîli olmak için Jüpiter'in getireceği fırsatları olumlu yönde değerlendirmelisiniz. Ekim ayında Satürn'ün para ve kaynaklarınız üzerindeki baskısı yerini rahatlamaya bırakacaktır.

  Yükselen Terazi Ekim ayına kadar üzerinizdeki sorumlulukları yerine getirmeye devam ediyorsunuz. Bu dönemde ortak finansal alanlardan gelen kazançlarınız Jüpiter sayesinde yüksek olacaktır. Ancak temmuz ayına kadar konrolunuz dışında gelişen olaylar veya gizli düşmanlıklar size huzursuzluk verebilir. Uranüs ortaklıklar ve evlilik alanında değişken koşulları gündeme getirirken; Şubat ayından sonra çalışma hayatınızı temsil eden alana geçen Neptün transitinin getireceği dalgınlık ve yanılgılara dikkat etmelisiniz.

  Yükselen Akrep 2012 yılında da Ekim ayına kadar olan süreçte ortaklaşa konularda bazı gizli kalmış durumlar sizi huzursuz etmeye devam edebilir. Hayat yönünüzü yeniden belirlemekte zorluklar yaşayabilirsiniz. Evlilik ve ikili ilişkiler Haziran’a kadar Jüpiter koruması altında olacaktır. Yılın ikinci yarısında ortak yatırımlar size kazanç getirebilir. Sosyal yaşantınızla ilgili konulara daha fazla efor harcamak durumunda kalabilirsiniz.

  Yükselen Yay Kariyer konuları ortaklıklar ve ikili ilişkiler 2012 yılının Temmuz ayına kadar sizi meşgul edebilir. Yeteneklerinizi özgür bir şekilde ortaya koymaya devam etmelisiniz. Çalışma ve iş konularında Jüpiter yılın ilk yarısında size birçok fırsatlar getirecektir. Şubat sonrasında ailevi konularda fedakarlık temaları gündeme gelebilir.

  Yükselen Oğlak 2008’den bu yana Plüton etkisi altında hayatınızda köklü değişiklikler yaşanıyor. Ekim ayına kadar Satürn ciddi çalışmalara devam etmenizi talep ediyor. Haziran’a kadar aşk yaratıcılık alanında hissedeceğiniz Jüpiter desteği; Haziran sonrasında çalışma hayatınızda birçok fırsatla karşılaşmanızı sağlayacaktır. Yurtdışı ve yabancılarla ilgili konular Temmuz’a kadar sizi uğraştırabilir. Ailevi konulardaki ani değişiklikler zaman zaman zorlayıcı olabilir.

  Yükselen Kova 2012 yılının sonbaharına kadar yurt dışı bağlantılı konulardaki sorumluluklarınız devam edecektir. Ekim sonrasında Satürn ile Jüpiter transitleri desteğiyle yaratıcı yeteneklerinizi ve hobilerinizi mesleki alana aktarmakta başarılı olabilir kariyerinizde sağlam ilerleyebilirsiniz. Ortak finansal alanda Mars Temmuz’a kadar zorlayabilir.

  Yükselen Balık Maddi konularda kendinizi daha özgür ve özgün biçimde ifade ederek kazançlarınızı artırmaya çalışıyorsunuz ancak stabiliteyi tutturmak kolay olmayabilir. Ortak finansal alanda borç-alacak konularında ve uzun vadeli yatırımlarınızda Ekim ayına kadar ciddi yaklaşımlarınıza devam etmelisiniz. Temmuza kadar ortaklıklar ve evlilik konuları sizi uğraştırabilir.Jüpiter’in yılın ikinci yarısında burcunuzda yapacağı transit ile gayrimenkul sahibi olabilirsiniz.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan 2012 yıllık burç yorumu (Yengeç)

  Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan ikizler için çarpıcı tespitler..

  2012’ye genel bakış

  2012 yılında son yıllarda göstermiş olduğunuz çabaların somut sonuçlarını görmeye başlayacaksınız. Bu dönemde hayatın her cephesinde daha gerçekçi daha hırslı ve mücadeleci olmaya başladınız. Yengeç hassasiyetli ve yumuşaklığı ile bilinir ancak 2008’den bu yana geçirmekte olduğunuz yenilenme ve değişim sizi eski kırılganlıklarınızdan çıkararak daha sert ve duygusal açıdan olgun olmaya yönelttihatta zorladı diyebiliriz. 5 Ekim’e kadar Terazi burcunda kalan Satürn özellikle ev cephesinde daha sağlam ve kararlı adımlar atmanıza neden oldu. 2010 yılından bu yana eve yakınlarınıza sevdiklerinize ait konular için çok çaba sarfettiniz. Kendi ailenize babanıza ve annenize yönelik konular sorumluluklar fazlasıyla bağlayıcı olmuş olabilir. Bu arada ev hayatında objektif akılcı ve diplomatik olmaya da çalışıyorsunuz. Yakın ilişkilerinizde sınırlarınızı yeniden çizmektesiniz. Ev ve aile hayatınıza ait dengeler yeniden şekillenmekte. Eve toprağa ait uğraşlar uğraştıcı olmuş olabilir. Özellikle bu yıl 13-22 Temmuz doğumlu olan Yengeç’ler sorumluluk almak önceliklerini belirlemek konularında büyük bir gayret içerisinde olacaklar. Engelleri aşacak ev hayatınızı yeniden düzene sokarak gelecek için yeni bir denge kuracaksınız.

  Bu dönemde öncü burçlarda yavaş hareket eden gezegenler zorunlu bir değişimi önünüze getirmekte. Bir yandan daha cesur olmayı bir yandan da geçmişle olan ilişkinizi yenilemeyi öğrenmektesiniz. 2008 yılında Oğlak burcuna ilerleyen Pluton pek çok Yengeç kişisini evlilik hayatında ortaklaşa konularda ve genel olarak ikili ilişkilerde büyük bir dönüşüme tabi tuttu. Bu süreç hala devam etmekte. Bu yıl özellikle 29 Haziran – 1 Temmuz doğumlu olan Yengeç’ler sözünü ettiğimiz baskılı süreci deneyimleyecekler. Aslında bu temaları 2008’den bu yana hissetmekteydiniz ancak şimdi en büyük değişim gündeme gelmekte. Pluton’un etkisi son derece bağlayıcıdır. Bu dönemde sizi etkisine alan ilişkiler kimi zaman baskı yoluyla ortaya çıktığı gibi kimi zaman da sizi olgunlaştıran duygusal açıdan daha katı kılan bir süreç sunmakta. Bazı Yengeç’ler güçlü kişilerle karşı karşıya geliyor bazıları ise iş ve hukuki konularda onları aslında tehdit ederek güçlendiren adeta kas yapmasına kişilik kazanmasına neden olan olaylar içinden geçiyorlar. Bu etki eşinizle iş ortağınızla mücadele ettiğiniz ve kişiliğinizi daha güçlü bir şekilde ifade etmeyi öğrenmeye çalıştığınız olaylar getirmekte. Sonuçta bazı beraberlikler biterken kendinizi yeniden ve daha güçlü şekilde keşfedeceğiniz bir dönemdesiniz. Pluton’un ağır transiti altında beraberliklerinizi ortaklıklarını önemsemelisiniz. Başkalarından çok şey öğreniyor deneyimle zor da olsa güçleniyorsunuz. Benzer şekilde yükselen burcu Yengeç olanlar da ortaklaşa konularda kendilerini baskı altında hissetmekteler. Hatta kimi zaman bu baskılar kişiliğinizi ve kendinize olan güveninizi de test etmekte zorlamakta. Bu durumda siz de güçlü olmayı daha olgun ve gerçekçi davranmayı öğrenmek durumundasınız.

  Uranüs de 2010 yılından bu yana burcunuzla zorlayıcı ancak bir yandan da sizi daha cesur ve tek başına kılan bir süreç getirmekte. Pek çok Yengeç eski kalıplarını kırıyor ve aşırı duyarlı oldukları konularda daha aktif ve atılımcı olmaya başlıyorlar. Bu transit özellikle mesleki alandakariyer çizginizde ani ve beklenmedik şekilde karşınıza gelen fırsatlara işaret etmekte. Eğer pasif davranır ve değişime ayak uydurmak istemezseniz aslında işinizde yaşamış olabileceğiniz ani değişiklikleri olumsuz değerlendirebilirsiniz. Halbuki Uranüs sayesinde kendi çizginizi kendi hedeflerinizi içinizden geldiği gibi yeniden geliştirebilme cesaretine sahip olabilirsiniz. Hiçbir şeyin eskisi gibi kalmadığı böyle bir dönemde mesleki alanda yaşanan ani olayları fırsata dönüştürmeye çalışmalı ve gelecekten korkmamalısınız. Zira endişelerinvesveselerin hiçbir işe yaramadığını ve aslında tek başınıza kalmanızın gerekli bir süreç olduğunu görmeye bakmalısınız. Bu dönemde 21-30 Haziran arasında doğmuş bir Yengeç iseniz 2012’de ani değişikliklere hazır olmalı ve yapmak istedikleriniz yönünde tek başına karar vermeye yeni riskler almaya hazır durmalısınız. Yengeç kadınları bu dönemde eşleri ile ilgili konulara yeni gözlerle bakmaya başlıyorlar. Babanızla olan ilişkinizin de aniden yön değiştirdiği bir dönemdesiniz. Çalışan Yengeç’ler iş hayatında otorite figürlerinden çok şey öğrenebilirler. Bunu gerçekleştirebilmeniz için öncelikle tek başına ve cesurca karar verebilmeyi göz önüne alabilmelisiniz. Bir takım ani olaylar hayatınızın genel gidişatı çok farklı şekillerde yenileyecektir. Bu ani koşullar gerek iş hayatınızda gerekse ilişkilerinizde sizi daha bağımsız ve yenilikçi olmaya sürüklemekte. Cesaret gösterdiğiniz ölçüde kendinizi yenilediğinizi göreceksiniz. Yenilenmekten korkmamalısınız.

  Şansı zenginleşmeyi ve fırsatları temsil eden Jüpiter 11 Haziran’a kadar Boğa burcunda kalarak geleceğe yönelik ümit ve beklentilerinizi desteklemeye devam ediyor. Bu dönemde parasal alanda toprağa ve maddi birikimlerinize ait konularda yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. İşten gelen kazançlarınızın artması mümkün. Bir para beklentisi ya da sizi maddi açıdan rahatlatabilecek bir kaynak ümidi ile geleceğe daha pozitif bakabilirsiniz. Ayrıca yılın ilk yarısında içinde bulunduğunuz arkadaş gruplarından sosyal imkanlardan ve iş hayatındaki takım çalışmalarından yararlanarak daha verimli sonuçlar elde edebileceksiniz. Kısaca bu dönemde parasal beklentilerinizi gerçekleştirme yönünde eğer biraz da çaba sarfederseniz kendinizi daha güvende bulacaksınız. 11 Haziran sonrasında ise bu kez Jüpiter İkizler burcuna geçerek iç dünyanızı bilinçaltınızı rahatlatmaya başlayacak. Bu süreçte güven vermeyen kişilerden dedikodu yapanlardan ya da gizli düşmanlık gösteren kişilerden kurtulabilir ya da onların bu tutumlarını daha iyi fark ederek kendinizi olumsuzluklardan kurtarabilirsiniz. Benzer şekilde Jüpiter yılın ikinci yarısında olumsuz düşüncelerinizi silmeye başlayacak. Kendi iç dünyanıza dönerek bir ölçüde daha yalnız kalarak da kendi kendinizi geliştirebileceğinizi fark edeceksiniz. Hayatınızda artık önemi kalmayan şeyleri geride bırakmış olacaksınız.

  2012 aynı zamanda Neptün’ün de burcunuzla uyumlu açıya girdiği uzun bir döneme işaret etmekte. Aslında Neptün’ün etkilerini geçtiğimiz yıldan beri yavaş yavaş görmeye başlamış olabilirsiniz. 14 yıl sürecek olan bu uzun vadeli etki altında hayata bakış açınızı inançlarınızısosyal görüşlerinizi yavaş yavaş değiştirdiğinizi ve daha çok yumuşadığınızı fark edeceksiniz. Bazı Yengeç’ler bu uzun vadede kendilerine bir çeşit öğretmenlik yapacak ruhsal yönden gelişmiş kişilerle karşılaşabilirler. Bu süreçte yapacağınız yolculuklar eğitsel imkanlaryabancılarla ilişkiler akademik konular bakış açınızın genişlemesine yardımcı olacak. Kuşkusuz Neptün kişiyi ideallere iten kimi zamanda maddi gerçeklerden ötelere taşıyan ruhsal yönden geliştirici daha toleranslı kılan bir etkiye sahiptir. Bu dönemde bazı Yengeç’ler kendilerini çok farklı inançlara bakış açılarına kaptırabilirler. Bu inançlar evrensel olabileceği gibi bazı durumlarda birer yanılgı da olabileceği içinhayata bakış açınızda odağınızı kaybetmemeli dağılmamaya bakmalısınız. Sezgilerinizden her zamankinden daha güçlü çalışmaya başlıyor.

  İş para ve kariyer olanakları

  Yengeç ve yükselen burcu Yengeç olanlar 2011 yılı itibarı ile hayatlarında büyük değişimler yaşamaya başladılar. Artık hayata daha cesur bakıyorsunuz. Kariyer konularını etkisi altına alan Uranüs gezegeni sayesinde başarma arzunuz ve kendinizi toplumsal platformda ön plana çıkarma isteğiniz oldukça yükseldi. 2012 yılında özelikle 22 – 30 Haziran arasında doğmuş olan Yengeçler kişisel anlamda Uranüs’ün etkisiyle kendilerini güçlü bir şekilde ön plana çıkarma cesaretine sahip olacaklar.

  Jüpiter 2012 yılının ilk yarısında size grup çalışmaları sosyal faaliyetler ve organizasyonel alanlarda birbirinden güzel fırsatlar getirecektir. Kariyerinizle ilgili konularda yaptığınız çalışmalardan somut kazançlar elde edebilirsiniz. Geleceğe yönelik hedefleriniz tazelenecek sosyal hayatınız hareketlenecektir. Aynı zamanda Satürn Terazi burcundan size ev yuva ve ailevi konulara ait sorumluluklarınızı hatırlatmaya devam edecektir. Kariyer ile ev dengesini çok iyi kurmanız gerekiyor.

  Bunlara ek olarak Plüton’un etkisiyle yakın ilişkiler ortaklık ve evlilik gibi konularda daha kontrolü mücadeleci ve güçlü olmaya çalışıyorsunuz. Plüton’un baskı ile dönüşüm getiren bir gezegen olduğunu düşünürsek özellikle 28 – 29 – 30 Haziran doğumlu Yengeçlerin deneyimledikleri travmalar yoluyla güçlenmekte olduklarını söyleyebiliriz.

  Mars’ın burcunuzla uyumlu olduğu dönemlerde iş hayatındaki hedeflerinize daha hızlı ilerleyebilir ve başkaları ile çatışmaya girmeden sonuç elde edebilirsiniz. 2012 yılında Mars Temmuz ayına kadar uzun bir süre Başak burcunda kalacak. Bu yüksek enerjiyi yakın çevre ilişkilerinizakraba ve kardeşlerle paylaşımlarınız ile iletişimsel olanda oldukça yoğun hissedeceksiniz. Mars’ın geri hareket yapacağı 24 Ocak - 14 Nisan tarihleri arasında her zamankinden daha fazla yorulabilir kendinizi ifade etmek için daha fazla çaba harcayabilirsiniz. Bu tarih aralığında kısa yolculuklarda organizasyonel çalışmalarda ve iletişimsel alanlarda ortaya çıkan aksaklıklar gerginlik yaratabilir.

  8 Şubat – 5 Mart arasında iş hayatınızda pozitif gelişmeler yaşayabilir üstlerinizle ılımlı ilişkiler kurabilirsiniz.

  3 Temmuz – 23 Ağustos arasında kariyer ve ailevi konular arasındaki dengeleri korumak pek kolay olmayabilir. Bu süreçte evlilik ve ortaklıklarda daha diplomatik yaklaşımlar içinde olmaya gayret etmelisiniz.

  6 Eylül – 3 Ekim arasında maddi alanda şanslı bir süreçte olacaksınız. Kazançlarınız artabilir yeteneklerinizi daha rahat paraya çevirebilirsiniz.

  7 Ekim – 17 Kasım arasında iş hayatınıza odaklanarak aşırı tempo ile çalışmak sizin için zorlayıcı olabilir.

  Satürn’ün 5 Ekim itibarı ile Akrep burcuna geçmesi gelecek iki yıl boyunca yaratıcı yeteneklerinizi daha ciddi bir şekilde yaşama aktarmanız gereğini size hatırlatacaktır.

  Aşk evlilik ve ilişkiler

  Evlilik ve yakın ilişkilerle ilgili yaklaşımlarınız 2008 yılından beri yaşadığınız olaylar nedeniyle büyük ölçüde değişmeye başladı. Artık kişiliğinizin sınırlarını daha net belirlemeye ve ilişkilerinize daha objektif yaklaşmaya çalışıyorsunuz. 28 – 29 – 30 Haziran doğumlu Yengeçler transit Plüton’un ilişkiler yoluyla getirdiği dönüştürücü etkileri bu yıl daha yoğun hissedecekler. Sizi bağlayan zorlayan ve yeni bir kimlik geliştirmenize neden olan ilişkiler yaşıyor olabilirsiniz. Partneriniz aracılığı ile değişiyorsunuz. 30 Haziran doğumlu Yengeçler doğum günleri yakınlarında Uranüs ve Plüton’un etkisi altında ilişkiler ekseninde ilginç olaylar deneyimleyebilir ve kişisel anlamda beklenmedik kararlar alabilirler. Bu etki Eylül ayında yeniden hissedilebilir.

  Tabi bununla birlikte 2012 Ekim ayına kadar Terazi’de transitine devam edecek olan Satürn ev yuva ve aileye ait konulara daha ciddiyetle yaklaşmanız gerektiğini hatırlatıyor. Özellikle 14 - 22 Temmuz arasında doğan Yengeç’ler ilişkiler ve yuvaya ait konularında daha ciddi yaklaşımlar içinde olacaklar Duygusal açıdan bazı soğumalar yaşayabilir ve bunun sonucu olarak daha gerçekçi bir bakış açısı geliştirebilirsiniz.

  Venüs ve Mars gezegenlerinin burcunuzla uyumlu açılar kurduğu dönemlerde aşkta daha kolay mutlu olabilir ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

  14 Ocak – 8 Şubat arasında yurtdışı seyahatleri yabancı kişilerle ilgili konular size keyif verecektir.

  5 Mart – 3 Nisan arasında sosyal faaliyetler grup çalışmaları davetler ve arkadaşlarla neşeli paylaşımlarınız olabilir.

  Venüs’ün geri hareket yapacağı 15 Mayıs – 27 Haziran arasında kontrol dışı gelişen olaylar veya bazı dedikodular nedeniyle can sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Bu tarih aralığında yeni bir ilişkiye başlamamalı; söz nişan veya evlilik kararı almaktan kaçınmalısınız.

  3 – 28 Ekim arasında yakın çevre arkadaş ve akrabalarınızla keyifli paylaşımlar içinde olabilirsiniz. Kısa seyahatler ve güzel iletişimler size keyif verecektir.

  22 Kasım – 16 Aralık arasında Venüs’ün etkisiyle aşk hayatınızda sizi mutlu edecek tutku ve heyecan getirici deneyimler söz konusu olabilir. Keyiflerinize ve eğlencelerinize zaman ayırabilirsiniz.

  Mars’ın burcunuzla uyumlu olduğu dönemlerde aşk hayatınızla ilgili konularda daha hırslı ve enerjik davranışlar sergileyebilirsiniz. 2012 yılında Temmuz ayına kadar Başak burcunda kalacak olan Mars enerjinizin büyük bölümünü akraba kardeş ve yakınlarınızla iletişimlerinize odaklayacaktır. 24 Ocak – 14 Nisan arasında detaylar ve organizasyonel konulardan kaynaklanabilecek problemler sizi uğraştırabilir.

  23 Ağustos – 7 Ekim arasında da aşk hayatınızda yeni maceralar ve deneyimler gündeme gelebilir. Heyecan ve tutku yükselebilir keyifli paylaşımlar içine girebilirsiniz.

  Sağlık

  Plüton’un karşıt burcunuz Oğlak’tan getirmiş olduğu baskılar ve gerginlikler 28 - 29 – 30 Haziran doğumlu Yengeçler için fazla zorlayıcı olabilir. Beden sağlığınız özen göstermeli aşırı duygusal yaklaşımlarınızı mantık süzgecinden geçirmeyi tercih etmelisiniz.

  Uranüs’ün iş hayatınıza getirmiş olduğu yüksek tempo sizi yorup zayıf düşürebilir. Özellikle 22 – 30 Haziran doğumlu Yengeçler ve Yükselen Yengeçler iş hayatlarındaki ani gelişmeleri sakin karşılamalı beklenmedik olayların sinirlerinizi yıpratmasına izin vermemelisiniz.

  Temmuz ayına kadar detaylar ve mükemmeliyetçilik gerektiren konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. 24 Ocak – 14 Nisan tarihleri arasındaki aksaklıklar sizi biraz huzursuz edebilir. Kendinizi rahatlatacak ve gevşetecek faaliyetlere yönelebilirsiniz.

  Yengeçleri zorlayan konulardan bir diğeri de Satürn transiti olacaktır. Özellikle 14 - 22 Temmuz arasında doğan Yengeç’ler bu konuda daha duyarlı olmak durumundalar. Ekim ayına kadar bedensel zayıflıklar kemik diş ve sinir sisteminizle ilgili rahatsızlıklarda ihmalkâr davranmamanız gerekiyor.

  Temmuz ve Ağustos aylarında kendinizi aşırı zorlamaktan kaçınmalısınız. Eve ait konular gerginlik yaratabilir.

  7 Ağustos – 6 Eylül arasındaki dönemde kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Venüs’ün olumlu etkisi sizin için koruyucu olacaktır.

  Merkür geri giderken nelere dikkat etmeli?

  2012’de Merkür 12 Mart – 4 Nisan 15 Temmuz – 8 Ağustos ve 7 -27 Kasım tarihleri arasında 3 kere geri hareket yapacak. Merkür’ün geri hareket yaptığı dönemlerde kişisel konularda yaratıcılığınızı ilgilendiren alanlarda bazı gecikmeler sıkışmalar ve tekrarlar gündeme gelebilir. Merkür geri giderken yapılan işlerin tekrar yapılması gerekebilir.

  Merkür’ün ilk geri hareketini yapacağı 12 Mart – 4 Nisan arasında kariyer konularında daha dikkatli hareket etmelisiniz. İş hayatınızla ilgili aksaklıklar gecikmeler ve ilerlemeyi engelleyen durumlar olabilir.

  15 Temmuz – 8 Ağustos arasında maddi konularda kazanç ve harcamalarınızı ilgilendiren alanla ilgili durumlar sizi meşgul edebilir.

  7 - 27 Kasım tarihleri arasındaki dönemde çalışma ortamınızda hizmet verdiğiniz veya aldığınız konularda aksaklıklar yaşanabilir. Sağlık konularında da daha dikkatli hareket etmeniz gerekebilir.

  Yükselen Burcunuza göre 2012

  Yengeç

  Yükselen Koç Hayatınıza giren pek çok değişiklik ve yenilik sürmekte.Kariyerde ani yenilenmeler yaşadığınız bu dönem işle ilgili yeni organizasyonlar ve anlaşmalar yeni yılın ilk ayında tamamlanmalı.Ortaklıkların getirdiği sorumluluklar ise bu sene sizi yormaya devam edecek. Sosyal hayat ve grup çalışmalarında ise verimli dönemleriniz hızlanıyor. İşten beklenen maddi kazançlar yıl ortasına kadar alınabilecek.

  Yükselen Boğa İş hayatında başarıdan ziyade daha çok emek vermeniz gereken bir dönem .En azından Ekim’e kadar eksiklerinizi tamamlamak işte yeni teknikler öğrenmeniz gereken bir süreç.Yine de kişisel açıdan şanslı dönemleriniz sürüyor.Yeni başlangıçlarbaşkalarının kaynaklarından gelecek fırsatlar var. Aşk ilişkileriniz yılın ilk ayları sizi meşgul edecek. Eğitim hayatınızda önemli değişiklikler sürmekte.

  Yükselen İkizler Yılın ilk yarısına kadar iç dünyanıza dönük ve huzurlu olmaya bakmalısınız. Haziran ayından sonra yeni başlangıçlarilişkilerden doğan şanslar sizin insiyatifinizde olacak. Ortalıkların getirdiği parasal sorumluluklar ise değişim içermekte. Ekim’den sonra iş ortamında daha fazla yük taşımak sağlığınızla ilgili temalara dikkat etmek gerekiyor. Aile ve evle ilgili temalar sizi yıl ortasına kadar yorabilir.

  Yükselen Yengeç Kariyerinize ilişkin ani ve sürpriz yenilenmeler söz konusu. Mesleğiniz ya da amaçlarınıza ait ani değişiklikler gündeme gelebilir Ancak ev ve aileye ilişkin sorumluluklar.Ekim ayına kadar üzerinizde baskı kuracak. Ortaklılar ve ilişkiler alanında ise devam eden stresler var. Başkalarının üzerinizdeki baskısı devam ederken siz de güçleniyorsunuz.Koşulları fazla zorlamadan ilerlemelisiniz.

  Yükselen Aslan Yılın ilk yarısına kadar iş hayatında şanslı ve verimli dönemleriniz sürecek. Daha sonra daha fazla grup odaklı çalışmalar öne çıkacak. Geleceğe yönelik beklentileriniz büyüyebilir. Eğitim ve zihinsel çalışmalarda devam eden sorumluluklar artmakta.
  Bilgilerinizi başkalarına aktarma imkanı yaratabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı her konuda yeni gelişmeler ve kişisel adımlarınız öne planda. Daha cesur olmalısınız.

  Yükselen Başak Yılın ilk yarısına kadar yurt dışı bağlantılarınız size şans getirecek. Hemen arkasından iş hayatında dikkat çekici bir dönem başlıyor.Kariyerinizde birden fazla konu ile meşgul olabilirsiniz. Şubat ayı ise ilişkilerde ve ortaklıklarda daha fazla anlayış geliştirmeniz gereken bir sürece gireceksiniz. Ancak olaylara gözü kapalı bakmamalısınız. Yetenekleriniz üzerinden sağlanan kazançlar dikkatli kullanılmalı.

  Yükselen Terazi Aile baba ya da yuvaya ilişkin mücadeleci dönemleriniz sürecek.Daha fazla güç kazanmak isteyebilirsiniz. Bir yandan da hayatınıza yeniden şekil verdiğiniz bir süreç. İlişkiler ve ortaklıkların getirdiği ani yenilenmeler kopmalar var.Ekim ayında parasal konular öne çıkacak. Ortak paralar kazanç sisteminiz iş hayatı üzerinden sizi kısıtlayabilir.Haziran ayında yolculuk ve eğitim çalışmaları size şans getirecek.

  Yükselen Akrep Ortaklıklar ve ilişkiler yılın il yarısına kadar size şans ve bolluk getirecek Daha sonra borç alacak konuları finansal destekler açısından olumlu bir dönem başlıyor.İş ortamında ise daha bireysel ve özgür yanlarınız dikkat çekecek. Ancak Ocak ayı sonuna kadar iş odaklı grup çalışmaları yorucu olabilir. Ekim ayından sonra pek çok konuda olgunlaşmış biçimde yeni adımlar atabileceğiniz döneme ilerleyeceksiniz.

  Yükselen Yay Ekim ayına kadar başkalarının içinde olduğu çalışmalar devam edecek. Ancak sonrasında bazı kabullenmeler ve bekleme süreci başlıyor. Kısa vadede ise Haziran ayında ortaklıklar ve ilişkiler size geniş imkanlar getirebilir.Aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili konularınızda özgürlük çanları çalacak.Sizi mutlu edecek.çok farklı hobiler heyecan veren şanslar var.Yaratıcı uğraşları hayatınıza katabilirsiniz.

  Yükselen Oğlak Aileden ve özel hayattan bağımsız olmak önceliğiniz. Ancak iş ve ev hayatına ait sizi bağlayan sorumluluklar devam ediyor. Kariyerinizi ilgilendiren her konuda daha akılcı hareket edebileceksiniz. Haziran ayından sonra kendinizi işle ilgili eğitim çalışmaları içinde bulabilirsiniz.Yabancılar ya da yurt dışı bağlantılı konularınızı ise daha dikkatli detaylandırmalısınız. Ocak ayında daha hızlı ve planlı olmalısınız.

  Yükselen Kova Kendinizi geliştirdiğiniz ve başkalarına prezante ettiğiniz süreç devam edecek. Ekim ayından sonra Kariyer ve üstlerle ilişkiler her açıdan yenilenme ve mücadele getirecek.Kazançlarınızı ve para durumunuzu ise dikkate almanız gereken dönemler Şubat ayında hayatınıza giriyor.Yatırım planlarınız ve kaynaklarınız konusunda uyanık olmalısınız.Haziran ayı ise aşk hayatınız canlılık ve hareketlik kazanacak.

  Yükselen Balık Ekim ayına kadar başkalarının paralarıyla ilgili sorumluluklar var. Aynı zamanda daha farklı yollardan kişisel kazançlarınıza odaklısınız. Her şekilde ani para çıkışlarına dikkat etmeniz gerek. Şubat ayı yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz başlangıçlar dönemi olacak. Ancak ilişkilerde daha fazla fedakarlık yapmanız sizin adınıza riskli olacaktır. Haziran döneminde yerleşimle ilgili konular öne çıkıyor.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan 2012 yıllık burç yorumu (Aslan)

  Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan aslanlar için çarpıcı tespitler..

  2012’ye genel bakış

  2012’de iş ve ev hayatınızı güçlü bir şekilde yenileyecek böylece yeni ufuklara açılabileceğiniz dikkat çekici transitler var. Son bir yıldır hayata bakış açınız ani ve beklenmedik şekilde değişmekte. Koç burcundaki Uranüs sayesinde şimdiye kadar tanışık olmadığınız kişilerinyabancıların bu değişime yardımcı olmaya başladığını size çok farklı fikirler ve ümitler getirdiğini söyleyebiliriz. Gündeminize gelen konular ilişkilerinizi ve olaylara bakış açınızı köklü biçimde değiştirmekte. Eğer uzaklarla yabancılarla ilişki içindeyseniz bu dönemde sizi özgürleştiren düşüncelerinize heyecan getiren güzel sürprizler olabileceğini söyleyebiliriz. Özellikle 23-31 Temmuz arasında doğmuş olan Aslan’lar Uranüs’ün uyandırıcı ve özgürleştirici etkisi son derece olumlu yönde kullanabilecekler. Uranüs bizi ani şekilde aydınlatangerçekleri gösteren özgürleşmemizi sağlayan güçtür. Hayatınıza katılan yeni kişiler size getireceği heyecan ve hevesle şimdiye kadar denenmemiş şeyler yapabileceğinizi anlatıyor.

  Fırsatları genişlemeyi öğrenmeye anlatan Jüpiter de yıl boyunca farklı imkanlar getirmekte. 11 Haziran’a kadar Boğa burcunda kalacak olan Jüpiter bu süre içerisinde mesleki hedeflerinizde güçlü kişilerden destek bulabileceğinizi açıklamakta. Parasal beklentilerinizin de olumlu yönde gerçekleşebileceği bir dönemdesiniz. Bu dönemde yeni bir işte öne çıkmak ya da kararlı çalışmalarınızın doğrultusunda ödüllendirilmek daha fazla tanınmak imkanına sahipsiniz. Size daha yüksek bir unvan sağlayabilecek olanaklar için kararlılık göstermeye devam edin. Özellikle Mart ortasında sizi destekleyebilecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. 11 Haziran’da İkizler burcuna ilerleyecek olan Jüpiter bu kez umutlarınızı gelecek beklentilerinizi daha çok parlatacak. Bu nedenle yılın ikinci yarısında hayata bakış açınızı olumlu yönde değiştirebilecek koşullar içerisinde olabilirsiniz. Aynı zamanda Jüpiter sosyal hayatınıza eğitim ve yabancılarla ilgili konulara yeni açılımlar getirecek. Bu dönemde arkadaşlıklar daha keyifli ve canlandırıcı olabilir. İş hayatında yabancılarla ilgili konular takım çalışmaları ve sizi özellikle eğitsel alanda geliştirebilecek olanaklar olduğunu görebilirsiniz. Ancak Haziran ayının son günlerinde daha gerçekçi bir bakış açısına sahip olmanız büyük önem taşımakta.

  2012 yılında Satürn 5 Ekim’de Akrep burcuna ilerleyecek ve bu transit büyük değişikliklerin işaretçisi olacak. 5 Ekim’e kadar olan dönemde2010 Temmuz’undan bu yana devam eden temalar hala aktif durumda. Şu anda içinde bulunduğunuz dönemde gerek iş hayatında gerekse özel ilişkilerinizde daha dikkatli diplomatik ve dengeli davranmayı öğrenme sürecindesiniz. Satürn düşüncelerinizde sizi sorumlu kılaneğitsel konularda disipline eden deneyimler sunmakta. Özellikle yükselen burcunuz Aslan ise eğitim alanında olanlar düşüncelerini somut konulara odaklayanlar açısından öğrenilmesi gereken pek çok ders söz konusu. Satürn düşüncelerinizi daha gerçekçi kılmanın yanında yakın çevrenizdekilerle ailenizle ve yakınlarınızla ilgili sorumlulukların da düşüncelerinizde önemli bir yeri olduğunu anlatmakta. Bu süreçte sözlerinizi görüşlerinizi daha dengeli daha objektif ve gerçekçi biçimde ortaya koymak durumundasınız. İlişkilerinizde akılcı ve sorumlu olmanın gereğini güçlü biçimde hissetmektesiniz. Bir bakıma 2005 Temmuz’undan bu yana hayatınıza attığınız yeni temellerin yeni bakış açılarının sizi bambaşka bir yere götürdüğünü görebilirsiniz.

  Zira 25 Haziran sonrasında gerek iş gerekse ev ve aile hayatınız açısından kaçınılmaz dönüşümlerin başladığını görebilirsiniz. Özellikle 5 Ekim sonrasında pek çok açıdan önemli bitişler ve ardından ortaya çıkacak yeni başlangıçlar içerisine gireceksiniz. Satürn’ün Akrep burcundaki transiti sizi ev hayatınızı yerleşiminizi babanızla ve köklerinizle ilişkilerinizi yeni bir aşamaya sokacak. Bu süreçte yeni bir iş için kolları sıvayabilir ve gelecek yönünde köklü kararlar verebilirsiniz. Daha güçlü ve soğukkanlı olmayı öğrenmek ev ve ailevi konulardan kaynaklanan krizleri aşmanız için daha kararlı olmanız gerekecek. Özellikle yükselen burcu Aslan olanlar ailevi konularda daha fazla sorumluluk üstlenmek durumunda olabilirler. Bu etkilerin 2015 Ocak ayına kadar sizi meşgul edecek yeni bir döneme soktuğunu söylemeliyiz. Bu nedenle 2012’nin son aylarında ortaya çıkan gelişmeler 2015’e kadar önünüze yeni koşullar getirmekte. Bu yeni süreçteevle aile ile ilgili konularda mücadele yanında toprağa ilişkin konular dikkat çekici olabilir. İş hayatında da geri dönüşü olmayan durumlar var. Bu süreçte büyük bir dönüşüm ve hayatınıza yeni bir temel atacağınız testlerden geçebilirsiniz. Yenilenmekten korkmamalı ve içinizdeki gücü ortaya koyabilmelisiniz. Bir bakıma ev aile baba köklerinizle geçmişinizle ilgili konular hayatınızı yeniden şekillendirmek ve gelecek için yeni umutlar yaratabilmek yönünde son derece belirleyici olacak.

  2008’den bu yana Oğlak burcunda ilerleyen Pluton bu süre içerisinde çalışma ortamınızda köklü değişikliklere ve mücadelelere yol açtı. Artık bu sürece oldukça alıştınız. İş ortamınızda çalışma hayatınızda kendinizi daha disiplinli planlı ve mücadeleci kılan bir süreçtesiniz. Ayrıca bu yıl Haziran – Ekim arasında mesleki konularda ani değişiklikler bakış açınızı yeniden değiştirebilir. Bu ani durumların dünyadaki ekonomik gelişmelerin kaçınılmaz bir etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Bir bakıma çalışma tekniklerinizi yenileyebilecek iş durumunuza bazı belirsizlikler getirebilecek koşullar içerisinde olabilirsiniz. Nitekim Ekim ayından itibaren Satürn’ün de Akrep burcuna ilerlemesi kariyeriniz ve hayat hedefleriniz yönünde kaçınılmaz bir yenilenmenin gelmekte olduğunu anlatıyor.

  Bu yıl gerçekleşen diğer önemli bir transit de Neptün’ün 14 yıllığına Balık burcuna girecek olması. Neptün’ün bu transiti hem ilişkilerinizdehem de parasal alanda özellikle finansal konularda daha gerçekçi davranmayı gerekli kılmakta. Haziran ayı sonrasında maddi konulardayatırımlarla ilgili kararlarınızda çok parlak gözüken koşulları daha önlemci şekilde incelemeye başlamalısınız. Bu orada ortaklaşa iş yapanlarortaklarının finansal konulardaki kararlarını da dikkatli biçimde bakmalılar. Gerçekçi olmayan hayalci ve aşırı risk taşıyan konularda olumlu niyetler söz konusu olsa bile sizi kurban durumuna düşürebilecek koşullar gündeme gelebilir. Eğer bir borç kullanacak ya da banka kredilerinden yararlanacaksanız yine bu dönemde planlarınızı bütçenizi akılcı biçimde gözden geçirmeniz yanılgıları ve hayal kırıklıklarını önleyecektir.

  İş para ve kariyer olanakları

  Kariyerinize ait konularda işler 2011 yılının Haziran ayından itibaren daha hızlı ilerlemiş karşınıza birbirinden güzel imkânlar gelmeye başlamış olmalı. Birçok Aslan ve özellikle yükselen burcu Aslan olan kişi bu fırsatları değerlendirerek iş hayatlarını ilgilendiren alanda daha üst pozisyonlara gelmeyi başardı. Eğer terfi promosyon ya da yeni bir işe geçmekle ilgili karşınıza gelen olanaklardan şimdiye kadar yararlanamadıysanız üzülmeyin; 2012 yılının Haziran ayına kadar şans gezegeni Jüpiter sizi desteklemeye devam edecek. Yılın ilk yarısında başarılarınızı devam ettirebilir 12 yılda bir gelen bu güzel transit sayesinde kariyerinizde belirgin bir ilerleme ve yükseliş elde edebilirsiniz. Haziran ayından sonra Jüpiter İkizler burcuna geçecek. Yılsonuna kadar sosyal hayatınız daha keyifli organizasyonlar toplantılar ve grup çalışmalarıyla hareketlenebilir. İleriye yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek için elinize birçok fırsat geçecektir; bunları olumlu şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız.

  Uranüs’ün Koç burcuna geçmesiyle ateş elementi olan Aslan ve Yay burçları bu transitten olumlu etkilenmeye başladılar. Yurtdışı bağlantılı işler konular ve kişiler sayesinde yaşantınız bir anda canlanabilir. Akademik çalışmalar medya eğitim dış ticaret ve hukuk konularında yeni başlangıçlar heyecan verici olabilir. Seyahatler uluslararası bağlantılar sayesinde ufuklarınızı genişletebilirsiniz. Tüm bu yenilikleri ilerleyen yıllarda kariyer hayatınıza aktarma imkânı elde edebilirsiniz. Geniş düşünmeli farklı yeniliklere ve hızlı gelişmelere açık durmalısınız. Özellikle Jüpiter’in kariyer alanınızda ilerlediği 2012’nin ilk altı ayında mesleki alanda daha akıcı koşullar içerisinde başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz.

  Plüton etkisiyle 2008’den bu yana çalışma ortamınızda ve iş hayatınızda daha ağır koşullar ve sizi zorlayan değişikliklerle karşı karşıya kaldınız. Günlük yaşantınıza kadar yansıyan bu baskı altında iş koşullarınızda büyük dönüşümler yaşıyor olabilirsiniz. Kendi yeteneklerinizi tanımlamak ve daha güçlü mücadele etmek durumundasınız. Bu süreç 2012 yılında da devam edecektir.

  Satürn Ekim ayına kadar sizi ikili ilişkiler ortaklıklar ve iletişim içinde bulunduğunuz yakın çevre paylaşımlarınızda zorlamaya devam edecektir. Daha ciddi bağlantılar içine girmeniz daha diplomatik yaklaşımlar geliştirmeniz gerekiyor. Yazılı ve sözel bilgi alışverişlerinizde objektif ve dengeli davranışlar geliştirmek durumundasınız.

  2012’de en dikkat etmeniz gereken konulardan birisi de para ve kazançlarınızla alakalı olacaktır. Temmuz ayına kadar Başak burcunda kalacak olan Mars gezegeninin etkisiyle yeteneklerinizi daha mükemmeliyetçi bir yaklaşımlar değerlendirmek ve kazanca çevirmek için her zamankinden daha fazla efor harcamanız gerekebilir. Özellikle Mars Retrosunun yaşanacağı 24 Ocak – 14 Nisan arasında harcamalarınızı kontrol altına almakta zorlanabilirsiniz. Yılın ilk yarısında kariyer fırsatlarını değerlendirmek isterken bütçenizde açık verecek girişimler içine girmemeye mutlaka özen göstermelisiniz.

  3 Temmuz – 23 Ağustos arasında Mars’ın Terazi burcuna geçmesiyle maddi alanda son zamanlardaki mücadelenizin sona ermesi sizi biraz rahatlatacak ve yakın çevrenizle paylaşımlara odaklanmanızı sağlayacaktır.

  Aşk evlilik ve ilişkiler

  Aslan ve Yükselen burcu Aslan olanlar Uranüs’ün heyecan verici etkisini hayatlarında hissedebilirler. Özellikle 22 – 31 Temmuz doğumlu Aslanlar 2012 yılında kişisel olarak sürprizlere açık olacaklar. Yurtdışı seyahatleri yabancılarla ilgili konular ufuklarınızı genişletmek için yapacağınız girişimler yaşantınızın renklenmesini sağlayacaktır. Özellikle Venüs’ün de aynı bölgeden geçmekte olduğu 8 Şubat – 5 Mart arasında yeni yerler yeni kişiler hatta yeni aşklar keşfedebilirsiniz. Aşk hiç ummadığınız bir anda karşınıza çıkabilir. Tabi Satürn’ün Terazi burcundan yapmakta olduğu açı ilişkilere dengeli ve ciddi yaklaşmanızı kendinizi diplomatik bir şekilde ortaya koymanızı istiyor.

  5 Mart – 3 Nisan arasında size toplumsal statü zenginlik ve güven getirebilecek kişiler hayatınızda yerini alabilirler. Bu dönemde karşınıza gelen kişilerle birliktelikler veya evlilik sosyal konumunuzu da yükseltebilir.
  2012 yılında Haziran ayından sonra içine gireceğiniz gruplar sosyal organizasyonlar grup faaliyetleri ve arkadaş çevreleri size oldukça keyif verecektir. İleriye yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak kişilerle paylaşım içine girebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli nokta aşk gezegeni Venüs’ün 15 Mayıs – 27 Haziran arasında İkizler burcunda yapacağı geri hareket olmalıdır. Bu geri hareket sosyal yaşantınızı ve arkadaşlarınızla paylaşımlarınızı etkileyecektir. Bu dönemde yeni ilişkiye başlamak daha sonra memnuniyetsizlik yaşamanıza neden olabilir. Retro hareket süresinde eski aşklarınız karşınıza gelebilir; yarım kalmış ilişkileriniz yeniden başlayabilir. Venüs 27 Haziran’da düzelecek ancak bu alandaki etkileri 7 Ağustos’a kadar sürecektir.

  Genel olarak Venüs’ün burcunuzla uyumlu olduğu dönemler aşkta mutlu olmanız çok daha kolaydır. Bu dönemlerden 6 Eylül – 3 Ekim arasında Venüs burcunuzda ilerlerken kişisel çekiciliğiniz artacak ve kendinize daha fazla güven duyacaksınız. Bu durum ilişkiler eksenini olumlu etkileyecek evlilik veya beraberliklerinizi de güçlendirecektir.

  28 Ekim - 22 Kasım döneminde de size neşe ve keyif getiren kısa yolculuklar arkadaşlıklar ve keyifli paylaşımlar söz konusu olabilir.

  7 Ekim – 17 Kasım arasında Mars’ın etkisiyle aşk hayatınızda daha tutkulu bir dönem içine girebilirsiniz.

  Sağlık

  2012 yılında genel olarak sağlınız normal seyrinde devam edecektir. 2008’den beri sağlık alanında bazı sorunlarla karşılaşıyor olabilirsiniz. Bu yıl da aynı doğrultuda kontrollerinizi ve varsa tedavi gördüğünüz konuların takibini ihmal etmemelisiniz.

  Yılın ilk yarısında Jüpiter’in burcunuza yapacağı açı nedeniyle yeme ve içme keyiflerinizde aşırıya kaçabilir kilo alabilirsiniz.

  Ekim 2012’den itibaren Satürn’ün Akrep burcuna geçmesi özellikle 22 – 29 Haziran doğumlu Aslanlar için biraz zorlayıcı olabilir. Kemik diş ve iskelet sisteminizi ilgilendiren rahatsızlıklarınızla daha ciddiyetle ilgilenmenizde yarar olabilir.

  Merkür geri giderken nelere dikkat etmeli?

  Merkür 2012’de 12 Mart – 4 Nisan 15 Temmuz – 8 Ağustos ve 7 -27 Kasım tarihleri arasında 3 kere geri hareket yapacak. Merkür’ün geri hareket yaptığı dönemlerde kişisel konularda yaratıcılığınızı ilgilendiren alanlarda bazı gecikmeler sıkışmalar ve tekrarlar gündeme gelebilir. Merkür geri giderken yapılan işlerin tekrar yapılması gerekebilir. Bu nedenle kişisel girişimlerinizde aceleci olmamalısınız.

  12 Mart – 4 Nisan arasında yurt dışı bağlantılı konularda beklemeler aksaklıklar veya sorunlar öne çıkabilir. İyi bir plan eşliğinde hareket etmelisiniz. Akademik çalışmaları ilgilendiren konularda daha dikkatli hareket etmek gerekebilir.

  15 Temmuz – 8 Ağustos arasında çevrenizle paylaşımlarınızı kişisel ilişkilerinizi ve kendinizi ortaya koyacağınız konuları engelleyen durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir.

  7 - 27 Kasım tarihleri arasındaki dönemde ise aşk hayatınızda bazı problemler yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Çocuklarla ilgili durumlar sizi uğraştırabilir.

  Yükselen burcunuza göre 2012

  Aslan

  Yükselen Koç Farklı bir alanda iş değişikliği süreciniz devam edecek.Toplum önündeki duruşunuzun değişime uğrayacağı söylenebilir. Üstlerin üzerinizdeki baskısı ise sürüyor..Haziran’a kadar kişisel kazançlarınızda artış sürecek. Yatırım planlarınıza hız verebilirsiniz.Hemen arkasından eğitim hayatınızda fırsatlar var Ekim’den sonra ise ortaklıkların parasal yanı size önemli sorumluluklar getirmeye başlıyor.

  Yükselen Boğa Şubat ayına adar iş ve kariyer konularında belirsizlikler devam ediyor. Sonrasında arkadaş çevreniz ve gruplar içerisinde değişiklik olabilir. Geleceğe yönelik beklentilerinizde daha akılcı olmalısınız.Başkaları için daha fazla fedakarlık yapmanız gerekebilir.Ekim’den sonra ise ortalıklarınız ve ilişkilerinizde test dönemi.

  Maddi konuları da içine alan ortaklıklar ve ilişkiler sizi oldukça zorlayacaktır.

  Yükselen İkizler Ekim ayına adar çocuklar ve aş hayatı ile ilgili sorumluluklar sürüyor.Hemen arkasından iş hayatı ve çalışma sisteminizi yeniden yapılandırma süreci Daha çok çalışmanız gereken bir dönem başlıyor.İçinde bulunduğunuz gruplarda ani değişiklikler gündemde olacak. Yeni arkadaşlıklar sosyal organizasyonlar hayatınıza giriyor.Ancak Şubat ayı kariyerinizde insanlara faydalı temalar içine girebilirsiniz.

  Yükselen Yengeç İş hayatından gelecek maddi destekler Haziran ayına kadar sürebilir. Aynı zamanda maddi konularda yeni hedefler bu dönemde tamamlanmalı.Var olan ilişkilerin ve ortalıkların hayatınız üzerindeki etkisi ise devam ediyor.Ekim ayından sonra aşk hayatınızda ve sevgi ilişkilerinizde daha fazla sorumluluk alınacak. Yaratıcı alanda daha kararlı ve tutkulu olacaksınız. Spekülatif konular size zarar getirebilir.

  Yükselen Aslan Şubat ayı ortak paralar ve eşin maddi durumu hayatınıza belirsizlikler taşıyabilir. Kendi kaynaklarınızı finansal konuları dikkatle izlemelisiniz.Ocak sonuna kadar daha fazla çalışmak ve kaynak yaratmak gerekecek. Yabancıları içine alan konular kişisel gelişiminizi destekliyor. Ekim ayından sonra ev ve yerleşimle ilgili sorumlulukları almanızın zamanı. Anne ya da baba ile ilgili uğraşlar da olacaktır

  Yükselen Başak Hayatınıza giren yenilikler ve değişik eğitim imkanları Haziran ayına kadar sürecek. Hemen arkasından iş hayatında olumlu bir süreç başlıyor. geniş imanlar ve kariyerinizi etkileyen gelişmeler olacak. Maddi kaynaklarınızı korumak ve birikim yapmakta önemli dersler Ekim ayına kadar sizinle beraber. Daha sonra yakın kardeşlerle ilişkilerde mesafe söz konusu. Eğitim hayatınızı ciddiye alacaksınız.

  Yükselen Terazi Ortaklaşa para konularında aradığınız destekler kolay gelecek.Haziran ayına adar borçlarınızı ödemek konusunda oldukça şanslısınız. Hemen arkasından yolculuklarınız eğitsel konularınız hayatınıza farklı temalar getirebilir. Ekim ayından sonra para durumunuza ilişkin konular önem kazanacak.Yeteneklerinizi geliştirmek zorundasınız. Ortaklıklarınızda ani yön değişiklikleri yaşanabilir.

  Yükselen Akrep Ekim ayına kadar sizin dışınızda gelişen konular olacak. Akışta kalmalı gizleyici yanlarınızı bırakmalısınız.Daha sonra hayatınızı yeniden ele alacağınız sürece gireceksiniz.Şubat’ta aşk hayatında çocuklarla ilgili konularda çözülmeler yaşanabilir.İlişkilerinizi çok idealize etmenizin getireceği risklere dikkat etmelisiniz. Haziran’dan sonra ise ortak paralar ve aradığınız destekler açısından çok olumlu.

  Yükselen Yay İş ve para durumunuz önemini sürdürüyor. Kazançlarınızı ve iş hayatınızı yeniden yapılandırmak gerekecek.Biraz mücadele dönemi denilebilir.Ocak sonuna kadar üstlerle ilişkiler açısından dikkatli olmalısınız. Geleceğe yönelik planlarınız Ekim ayına kadar sizi meşgul edebilir. Şubat ayı ise aileye ve evinize yönelik fedakarlıklar içinde olacağınız döneme işaret etmekte. Yerleşimle ilgili karmaşalar söz konusu.

  Yükselen Oğlak Aşk hayatınızda yaşadığınız pozitif dönemler sizi etkisi altına alıyor.Haziran ayına kadar yaratıcı konular hayatın keyifli yanları motive edici olacak. Kariyerinizde ilerlemeler yaşadığınız dönem Ekim ayına kadar sizi meşgul edebilir. Kişiliğiniz üzerinden yaşadığınız değişim ise en önemlisi. İlişkilerde daha baskıcı ve kontrol edici olabilirsiniz. Şubat ise kardeşlerle ilgili fedakarlıkların başladığı dönem.

  Yükselen Kova Düşüncelerinizde ve yakın çevrede yaşanan yenilenmeler dikkat çekiyor. Eğitim hayatınızda çok farklı temalara yönelebilirsiniz.İş ve entelektüel çalışmaların getirdiği sorumluluklar Ekim ayına dek sürecek.Daha sonra Kariyer planlarınızda işe ait amaçlarınızda daha kararlı bir dönem söz konusu. Yerleşimle ya da toprağa ait yatırım planlarınız Haziran ayına kadar sizi çok fazla meşgul edebilir.

  Yükselen Balık Kendinizi başkaları adına fedakarlık yapmaya adadığınız süreç Şubat ayında bitiyor. Artık daha dışadönük ve yaratıcı bir döneme gireceksiniz.Ayrıca para aynalarınızda ani yenilenmeler dönemi. Kişisel olarak daha özgür bağlantılar içinde olabilirsiniz. Kaynaklarınız konusunda risk almamalısınız. Haziran ayı ise yer değişiklikleri yaşanabilir.Ekim’den sonra eğitim hayatınıza dair planlar öne çıkıyor.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş