Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Esin üzer :2012 Burç yorumları

  Koç Burcu 2012

  Sayınız: 4 9 13 38
  Taşınız: Mercan Akik Agat Elmas
  Renginiz: Mavi bordo bej

  DÜŞÜNCE GÜCܗYAŞAMIN ÖNÜMDE OLUMLU BİR ŞEKİLDE AÇILACAĞINA İNANIYORUM.

  Satürn gezegeni son 2 yıldır sizi adeta sınadı. Çok zor geçen bir döneme damgasını vurdu. Uykusuz geceler ilerlemeyen bir hayat tablosu vardı. Hayatınızı büyük umutlarla değiştirdi iseniz bu yanlış zamanlama sizde çok büyük ümitsizlik yarattı diyebiliriz. Bu gerginlikler size sinir ve bunalım hediye etti. Hatta bazı koçlara ilaç ve doktor yetersiz kalmış olabilir. Sizin azminiz ve kolay kolay pes etmemeniz sayesinde bu mücadelede yıkılmadınız. Tebrik etmek gerek. Satürn sonrası fırtınadan sonraki dinginlik ve güneşli hava gibidir yazın başına kadar sabredin. Ondan sonra hayatınıza yön vermek için hiçbir engel kalmayacak.

  Sakin ve sabırlı olmalı önemli projeleri evlilik ortaklık ev alımı ve bütün satın alma işlerini haziran sonuna kadar bekletmeli ve bu olumsuz etkiden kurtulmalısınız. Bu tarihten önce başlattığınız her işte başarı zor görünüyor.

  AŞK VE İLİŞKİLER

  2011 acaba doğru mu yapıyorum düşüncesinin baskısı ile geçti. Cesaretinizi bir türlü toplayamadınız. Macera olarak gördüğünüz ilişkinizi aslında doyasıya yaşayamadınız. Bu yıl atağa geçme zamanı. Sevilmeğe olan ihtiyacınız bu yıl adeta dorukta. Ne derler diye diye ömür tükeniyor. Bunu unutmayın. Hayatı akışına bırakarak doyasıya aşkınızı yaşama zamanı diyebiliriz. Koçlar bu uğurda ülke bile değiştirebilirler. Zaten hayat yaşadıklarımız dan çıkarılan dersler değil midir. Tek risk aşkınızı kaybetmek olabilir. Fakat bunu da baştan kestirmeniz çok zor. Denemek ve sonucu görmek bu aşkta izleyeceğiniz politika olmalı. Aşk yaşamınız bu yıl tamamen izleyeceğiniz davranışlarla şekillenecek diyebilirim. O yüzden eski aşkınızı koruyun ve değer verin.

  İŞ—PARA

  2012 yeni atılımlar için talihli dönemlere işaret ediyor. Mücadele etseniz dahi Jüpiter in ılık etkisi sizi şanslı kılıyor. Hayallerinizi pozitif yönde kurgulayın. Önemli fırsatlar haziran ayından sonra çok daha olumlu gelişmeleri beraberinde getiriyor. Alım satım işlerinde çok büyük kazançlar olabilir. Bir uzmana yine de danışın ve pozitif düşünün. Para işlerinde yarattığınız kaybetme korkunuzu 2011 de bırakarak kendinize yepyeni bir vizyon yaratın.

  SAĞLIK—KEYİF

  Bu kendinizi yormayın. Mutlu olabileceğiniz arkadaşlar bulun. bol kahkaha size ilaç gibi gelecek holistik bir şifa. Yeşil sebze salata sizi zinde tutacaktır. Kardeşlerinizle ve akrabalarla sorunlarınızı çözün gerekiyorsa affedin gitsin. Hafif yiyeceklerle beslenin ve çok et tüketmeyin. Size devamlı bir konu üzerine yoğunlaşmak iyi gelmez. Baş ağrılarınızı tetiklemeyin. Pozitif düşünceye önem verin.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Boğa Burcu 2012


  Taşınız: safirlapisfiruzezümrüt
  Renginiz: kahverengisarıbeyaz

  DÜŞÜNCE GÜCÜ—YAŞAMI KABUL EDİYOR VE KOLAYCA ALIYORUM. ARTIK TÜM İYİLİKLER BENİM.

  Sınanacağınız bir yıla hazırlanın. Siz birey olarak gevşediğiniz dönemlerde büyük kayıplar yaşamış bir birisiniz. Mücadele sizin karakterinizde var. O yüzden buna alışkınsınız. Yorgun bir yılı ardınızda bıraktınız. Bu doğru. Fakat daha bitmedi. Size büyük ve parlak gelecek vadeden 2012 önemseyin. Şansınızı en iyi şekilde kullanın. 2012 te arkanıza yaslanın ve hayatın tadını çıkarın. Büyük gelişmeler emek ister. Çalışın ve kazanın. Satürn biraz acımasız davransa da sizi yükseltir. Kazanımlarınızı hedeflerinizi değerli kılar Mars ve Neptün pekte pozitif çalışmadığından bu dönemleri takip edin derim. Özelikle mars geri hareket dönemlerinde ortaklık alım satım. Özellikle emlak işleriniz bekletin. Israr para kayıplarına neden olabilir. Bu yıl karasızlıklar zamanında düğmeye basamamak sizi hayal kırıklığına uğratacağında cesaret gerekiyor. Atak olmak gerekiyor. Fakat gözü kara olmadan. Bu yılın sizin için sloganı cesaretli ol fakat düşüncesizce hareket etme olmalı.

  AŞK VE İLİŞKİLER

  Bu yıl yaz ayları size aradığınız büyük aşkı getirecek sürprizlerle dolu geçecek. Geriye kalansa Venüs gezegeninin hazırladığı bu pozitif zamanlarını iyi değerlendirmek olacak. Bazı boğalar eski ve acı veren aşklarından ayrılabilirler. Eskiye güle güle yeni aşka hoş geldin demek bu yıl sloganınız. Yürümeyen bir ilişki için zaman harcamaya gerek olmadığı fikrine kapılacaksınız. Karar verdiğinizde önünüzde kimse duramaz. Sabır ama bir derecesi var diye düşünürsünüz. Ben buna inat diyemiyorum.

  Bu yıl boğalardan çok boşanma kararı çıkabilir. Mart mayıs arası bu etkilere açık. Dikkat etmeniz gereken bir devre olarak görüyorum. Partnerinizle anlaşmazlıklarkavgalar ve sonlanan ilişkiler. Aldatılmaya da açıksınız bu da ilişkiyi gerebilir.

  İŞ-- PARA

  Ortaklıklar doğru adımlarla atılmazsa para kaybına ve üzüntülere sebep olabilir. İmzaladığınız evraklara dikkat etmelisiniz. Bu kanuni çıkarlarınızı koruyacak bir danışmanlarla olmalı. Ani kararlar sizi sıkıntıya sokabilir. Yatırım için yılın ilk yarısı uygun görünmüyor. 2012 zaten sizi oldukça yordu ve gerdi. Mart sonuna kadar bu negatif enerji devam edecek. Bekleyin ve sakin olun. Terfi için de hemen gelişmeyecek etkiler söz konusu. Banka kredisi için nisan uygun bir ay diyorum.

  SAĞLIK—KEYİF

  Meşhur öfkeniz sizi sıkıntıya sokmasın. Mide ve bağırsak sorunları sizi sıkıntıya sokmasın. En güzeli hobilerinize zaman ayırmak yüzmek ve tempolu yürüyüşler size hem enerji hem de mutluluk verecektir. Her gün yarım saat kendinize zaman ayırmalı ve yağlı yiyeceklerden uzak durmalısınız.

  Ortamı geren kişilerden uzak durmanız sizi depresyondan koruyacaktır
  Bengisu, Bunu Beğendi.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  İkizler Burcu 2012


  Taşınız: topaz kehribarzümrütobsidyen
  Renginiz: açık sarıturkuazyeşil

  DÜŞÜNCE GÜCÜ—YAŞAMAYA HAZIRIM HER ŞEY YOLUNDA

  2012 yılı beklenen huzuru ve mutluluğu müjdeliyor. Bunaldınız ve ümitsizliğe düştünüz derin bir nefes alabilir ve gelecekle ilgi planları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Terazi burcunda seyreden Jüpiter size şans Sevinç ve huzur müjdeliyor. Ekim ayından sonra her ne kadar enerjisini zayıflatsa da Satürn yarım kalan işleriniz ve aşkınız için yapılanma demektir. Aşkta 2011 de hüsranlar yaşayan hava gurubu burcunuz bu yıl bu konuda daha atak olacak ve reddedilmeyecek. Geriye dönüp baktığınızda çok aşk acısı çektiğini gören sevgili ikizler arkadaşlar bu yıl yüzünüz aşk konusunda gülecek diyebilirim. Dikkat etmeniz gereken ulaşamayacağınız kişilere kapılmayın. Mayıs ağustos arası şanslı dönemler

  Eylül ve ekim aylarında Uranüs sizi gerebilir. Ortaklıklara dikkat edilmeli işten kızarak terk etmeniz size zarar verebilir. Sonradan pişman olacağınız kararlardan kaçınmalısınız.

  AŞK VE İLİŞKİLER

  Bu yıl yeni bir aşk yaşıyorsanız eski hataları artık tekrarlamayın derim. Yaşadıklarınızdan gerekli dersleri çıkarmanız lehinize olacaktır. Son dört yıldır aşk size büyük acılar yaşattı. 2012 sevgi ve ilişki konusunda büyük şans görüyorum. Çocuklarınız varsa güzel haberleri sizi oldukça mutlu kılacak. Aşkınızı kalabalık yerlerde bulmanız mümkün. O yüzden hep bakımlı ve tertipli olmalısınız. Hamile kalmak için etkiler çok olumlu değerlendirin. Yıldırım aşklarına kapılmanız mümkün. Evli ikizlerin bu etkiye dikkat etmesi gerekiyor. Aksi taktirde boşanmalar yaşanabilir. Eski sevgili ile barışma durumu kafanızı biraz daha karıştıracaktır. Dikkatli olmak gerekiyor. 2012 yılı sizi aşk konusunda dalgınlığa ve kararsızlığa sürükleyecektir. Buna sebep olacak konulardan mümkünse uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

  SAĞLIK—KEYİF

  Gerginlikler her zaman size hiç iyi gelmemiştir. Ya aşırı yemek veya iştahsızlık bazı ikizlerin sağlığına olumsuz etki yapabilir. Hobileriniz sizi gerginliklerden koruyacak yegane kurtarıcınız olacak. Bu yıl yüzün yürüyün enerjinizi boşaltın. Seyahat etmek yılın 2. Yarısından sonra büyük kazançlar yaratacaktır.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Yengeç Burcu 2012

  Taşınız: Ametist hematit ay taşı
  Kokunuz: Mavi Lila Beyaz

  DÜŞÜNCE GÜCÜ---TÜM İYİLİKLERİ ALMAK İÇİN AÇIĞIM.EVREN BENİ SEVİYOR VE DESTEKLİYOR.

  Bu yıl mücadeleli olacağa benziyor. Sınavlar sizi ileriye taşıyacağı için canınızı sıkmayın ve gücünüzü toplayın. Evlilik alanında 3 yıldır terslikler oluştu ise inanın bu mücadele sizin hayrınıza bitebilir. O yüzden kendinizi yorgunlardan koruyun. Eşinizi anlamak zor gelebilir. Ona son bir şans tanıyın ve konuşmayı deneyin. Bunu kavga etmeden yapın. Olmuyorsa yapılacak bir şey kalmamış demektir. Yaşam kalitenize dikkat edin. Nefret duygusundan kendinizi koruyun. Evinizde huzurlu olmanız bu yıl en önemli ihtiyacınız olacak. O yüzden evde kiminle yaşıyorsanız hayli önemseyecek ve önceki yıllarda görmezden geldiğiniz gelişmelere artık dayanamayabilirsiniz. Sorunlar sizden kaynaklanıyor ve bu gerginliği arttıracak işler yapıyorsanız huzurunuz için daha ılımlı ve pozitif olmaya 2012 de çok ihtiyacınız olacak diyebilirim.

  AŞK VE İLİŞKİLER

  Aşkınız kopma noktasında ise bu yıl tolere etmezseniz yürümeyebilir. Ben temizlik diyorum. Sevginin ve saygının bittiği yere gittiniz mi daha gitmediniz mi. İşte işin özü burada gizli olacak. Yorum size kalmıştır. Yani ne ekerseniz onu biçersiniz. Bu yıl yengeçlerin parolası bu olmalı. Kadın yengeçler için anne olmak bu yıl çok kolay ve pozitif etki altında. İkizler eski aşklarınla tekrar bir araya gelmek yerine yeni aşklara önem vermeliler. Güzel bir söz vardır denenmiş denenmez diye. Yalnız ikizler bu duyguları yüzünden olmadık beraberliklere girişmemeli. Sonra olmadık kişilerle olan beraberlikleri canlarını yakıyor. Evli olup ta aldatmalar yaşanıyorsa bu etkiler ters açılar yaratacaktır. Açık sözlü olmak bu yıl size çok şey kazandırabilir.Her konuyu anlaşarak hallederseniz kazanan siz olacaksınız. Gerçekleri olduğu gibi kabul edin rahatlayın derim.

  SAĞLIK KEYİF

  En büyük sorun stres. Yapılan hataların getirdiği endişe duygusu sizi gerginliklere sürükleyebilir. Dolaşım sisteminizi koruyun bu yıl şeker testi mutlaka yapılmalı. Buna bağlı olarak bir beslenme programı belirlemelisiniz. Genel olarak kendinizi enerjik hissedeceksiniz. Hareket edin ve umutlarınızı canlı tutun.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Aslan Burcu 2012

  Taşınız: opal akik inci elmas sardonix
  Renginiz: sarı turkuaz turuncu bordo

  DÜŞÜNCE GÜCÜ YAŞAMIN BENİ HER ZAMAN DESTEKLEDİĞİNİ BİLİYORUM GÜVENDEYİM.

  2012 yılında Jüpiter gezegeni 7. Evinizi etkiliyor. Yasal olaylarmahkemedüşmanlıklarortaklıklardost ve arkadaşlar ve evlilik hayatınız etki altına girecek. Bu yıl davranışlarınıza göre hayatınız şekillenecek. Jüpiter bolluk ve bereket getiren bir gezegendir ve 7 evinize rahatlık getirecektir. Büyümerahatlamabereket ve bol kazanç demektir. Diğer yandan Satürn etkisinin sorgulayacağı dönem haziran ayından sonra kendini hissettirecektir. Çin burcuna göre bu yıl ejderha burcuna giriyor. Ejderha burcu olan aslanlar 2012 yılında büyük bir şans fırtınası yakalayabilirler. Şans faktörünü en iyi şekilde değerlendirin. Bu yapılanma geleceğinizi şekillendirecektir. Maddi açıdan her türlü yatırım büyük kazançlar getirecektir. Bu yıl daha önce hayal edipte başaramadığınız ne varsa sizin olabilir. Zamanında hareket edin ve karar verin. Çok çalışın ve kazanın porala durma atıl olmalı.

  AŞK VE İLİŞKİLER

  Bu yıl çok sayıda aslan dünya evine girecek. Uzatmalı aşklar ise zaman içinde ayrılık kararı ile sonuçlanabilir. Aslanların aşk konusunda 20012 de talihleri gerçekten çok açık. Yalnız iseniz kalbiniz aşkla dolacak diyebilirim. Yıldırım aşkları da ani tesadüflerle hayatınıza girebilir. Sevme ve sevilme arzusu yeter ki sizi yanlış insanlara yöneltmesin. Aşkta 2 yıldır süren gerginlikler bu yıl çok olumlu gelişmelere dönüşecek iyi değerlendirin.

  SAĞLIK KEYİF

  Sabırsız tutumlarınız sizi kazalara açık hale getiriyor. Özellikle araç kullanıyorsanız canınızın sıkkın olduğu hallerde dikkatli olun. Tedbir almak her zaman iyidir. Bu yıl tatlıdan uzak durun. Kan şekerinizi ani düşüşler ve yükselişlerden koruyun. Yeni arkadaşlar neşenizi yerine getirecek. Siz kahkaha atınca mutlu olan birisiniz. Kendinizi negatif duygulardan uzak tutun ve hayatın tadını çıkarın. Şu anı yaşamak ve kötü anlardan uzak durmalısınız.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş