Akrep-Boğa Geçişinde Neler Olacak?

2 Eylül 2012-22 Mart 2014 tarihleri arasında Akrep-Boğa burç aksı üzerinde etkili olacak Kuzey ve Güney Ay düğümü geçişleri tüm burçların farklı yaşam alanlarındaki davranış biçimlerini kültürel ve sosyal durumunu belli eden gelişim noktalarıdır. Birbirinden 180 derece mesafede konumlanan düğümler aslında birbirini tamamlayıcı nitelikte olup geçiş yaptıkları burç ve yaşam evine göre anlam kazanırlar. Bu geçiş süresince;

Koçlar bireysel kazançlarınızdan ziyade partneriniz ortağınız veya alışverişte bulunduğunuz kişilerle çıkarlarınızı düşünerek birlikte hareket etmeyi öğreneceksiniz.

Boğalar evlilik uzun beraberlik ortaklık konularında kendinizi geliştirmeyi öğreneceksiniz.

İkizler sağlığınızı ilgilendiren konularda tetkik ve incelemeler kısaca check-up yaptırabilirsiniz. Çünkü bu incelemelerin sağlıklı yaşamak adına önemli olduğunu bilirsiniz.

Yengeçler aşk hayatınız ve aşkın meyvesi olan gördüğünüz çocuklarınızla alakalı her konuyu fazlasıyla önemsersiniz.

Aslanlar ailenizi ve yuvanızı ilgilendiren konuları kanuni bir yolla halletmeye çalışabilirsiniz.

Başaklar yakın çevrenizi ilgilendiren konular üzerinde bir hayli yoğunlaşırsınız. Sözgelimi kardeşlerinize destek vermeniz onlarla yakından ilgilenmeniz gerekebilir.

Teraziler kazanç alanınızla alakalı konularda bir yenilenme ve değişim yaşayabilirsiniz. Başkalarıyla ortaklık ilişkisi kurabilirsiniz.

Akrepler Fiziksel ve ruhsal anlamda kendinizi yenilemek görünüşünüzü değiştirmek için yeniliklerde bulunabilirsiniz.

Yaylar iç dünyanızın derinlikleriyle karşılaşacağınız özel deneyimler yaşayabilirsiniz. Yasak gizli ve sır olan her şeyi öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu konulara meyilli olabilirsiniz.

Oğlaklar sosyal ilişkileriniz kanalıyla değişim dönüşüm yenilenme anlamında gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Güçlü kişilerden destek görebilirsiniz.

Kovalar mesleki ve toplumsal anlamda bir yenilenme dönüşüm ve değişimden geçeceksiniz. İş ilişkilerinizde başkalarını dinlemeyi onlarla derin manada iletişimde bulunmayı öğreneceksiniz.

Balıklar eğitim hayatınızla ilgili konularda yeni bir değişim dönüşüm ve köklenme yönünde kararlar alabilirsiniz.