Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 23 eylül -23 ekim: Güneş Terazi Burcunda

  22 Eylül (saat 17:49) – 23 Ekim (saat 03:13) tarihleri arasında Terazi burcunda ilerleyecek Güneş haklı ile haksızın doğru ile yanlışın adil ve tarafsız bir şekilde tespit edilmesi anlamında son derece önemlidir.
  Bu dönemi yönetici Venüsün 2 Ekim tarihine kadar Aslan burcunda seyredecek oluşu ve Mars ile yapacağı sert görünüm restleşmelerin sisteme karşı çıkmanın ve gerekirse sert tedbirlere başvurmanın işaretçisi. Eğer adil olmayan durumlar söz konusu ise bunu öyle kibar bir şekilde halletmeye çalışmak üstünü örtmek bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın demek mümkün değil.
  3 Ekim tarihinde yönetici Venüs Başak burcunda seyrine başladığında çalışma hayatı sağlık işveren-işçi ilişkileri kısaca düzene kavuşturulması gerekenleri gözden geçireceğiz. Kimsenin kimseyi ezmeye hakkı olmadığını adaletsiz olanın mutlaka ele alınması gerektiğinin farkına varabiliriz umarım. Dengesiz olanların dengeye kavuşmasını talep edebiliriz.


  Güneş-Terazi burcu seyrinin Eylül ayındaki önemli görünüm tarihleri: 29 30 Eylül. İkisi de son derece önemli.

  Güneş-Terazi burcu seyrinin Ekim ayındaki önemli görünümü: 9 Ekim. Güneş-Jüpiter olumlu görünümü ferahlatıcıdır.

  Terazi burcu insanı adalet için çabalar. Bir çelişkiden kurtulup diğerine düşmesi terazinin prensibini temsil etmesinden ileri gelir. Denge ancak kefelerin salınması durduğunda oluşur. Terazi tavrı tarafsızlığa meyilli aşırılıktan kaçan ve bir konunun her iki yönünü de dikkate almaya yöneliktir. Soyut idealleri iyi organize edebilir ki bu da entellektüel tarafını gösterir. Başkaları için anlaşılması kolay olmayan konular terazi için çözümlüdür.Terazi insanı meraklı ve gizli kapaklı işleri de sever. Sırasında pahalı şeylere kavuşmak için hile yapabilirler. Yalnızlığı hiç sevmezler. Üstün bir yargı yetenekleri vardır. Güvenilir iyi kalpli insanlar olduklarından başkalarını düş kırıklığına uğratmazlar. Kişilikleri kibar uyumlu nazik ve sıcaktır. Espri kabiliyeti yüksektir. Ender olarak sert çıkışlar yaparlar ve karar vermeden önce herşeyi tartarlar.

  Güneşi terazi burcunda olan kişilerde sabır ve dayanma azdır. Terazi insanı beklemesini beceremez. Detayları araştırmakta istekli değildir. Hatasını çok geç olduğunda gidermeye çalışır. Eğer doğum haritasında iyi görünümler varsa bu zararlar en aza inebilir.Terazi insanları kendilerini oldukları gibi göstermekten hoşlanırlar ve başkalarınında onları oldukları gibi kabul etmesini beklerler. Onlardan sık sık "Onun için yaptığım bunca şeyden sonra bana bunu yapmamalıydı" cümlesini duyabilirsiniz. Herkesin kendileri gibi olmamasının olağan olduğunu kabul etmez verdikleri kadarını geri almak isterler. İlişkilerinde denge sağlanırsa mutlu olurlar. Terazi burcunu tanımlayan en iyi sözcük "tartarım" dır. Nazik ve yumuşak konuşurlar. Fakat zorlanmaya hiç gelemezler. Fazlaca ısrar edilirse sabır ve kibarlıklarını yitirirler.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Teraziler büyük kentlerde en azından şehir merkezlerinde ev sahibi olmak isterler. Artistik yetenekleri güçlü olduğundan evlerini kendileri dekore ederler.Teraziler aşık olmak için aşık olurlar ve hemen duygusal ilişkilere girerler. Aşk sözcükleri söylemekte üzerlerine yoktur. Biraz havai yaradılışlı olduklarından dengesiz bir kişiyle karşılaştıklarında hemen uzaklaşırlar. Bunu da karşılarındakini kırmadan yaptıkları için kimse arkalarından kötü konuşmaz. Bugün burada sizinle sıkı fıkı iken başka yere gidince sizi unutur ve oradakilerle kaynaşır geri dönünce ilişkiye kaldığınız yerden devam ederek hemen havaya uyum sağlarlar. Her zaman bağlı kalmasalarda tam bir birliktelikte açık ve dürüst davranırlar.

  Teraziler büyük uğraş gerektirmeden elde edilen paraya ilgi duyan kişilerdir. Soyut düşünceleri çok iyi kavrayabildikleri gibi bunları sözcüklerle anlatma yetenekleri vardır. Savurganlığa varan eli açıklığı olan kişilerdir. Yaptıkları harcamaya aldırmazlar. Onlar için önemli olan arkadaşlarını krallara yakışır biçimde ağırlamaktır. Gerçekte istedikleri saygın ve uyumlu iyi niyetli kişilerle birlikte olmak ve onlarla birlikte görünmektir.


  TERAZİNİN GÜZEL KADINLARI
  Cazibeli güzel estetik yaşam dolu ve uyumlu yapısıyla dikkat çeker Hoşsohbettir ve insanlarla fikir alışverişinde bulunmaktan keyif alır. İyi huyludur ve güzellikten çok keyif alır.Güzellik anlayışı çok gelişkin olan terazi burcu kadınının kendine has bir tarzı vardır. Modayı takip etmekten ziyade kendine yakışanı kullanmayı tercih eder. Maddi değerlere fazlasıyla önem verir çünkü ona göre bir çok güzelliğe ulaşmak için maddi güç bir araçtır.

  Rahatlıktan ve keyif yapmaktan hoşlanan terazi kadını zora gelmeyi sevmez. her şeyin hazır bir şekilde ona sunulmasından çok büyük haz duyar. Ağır işlerle uğraşmak yerine işlerin estetik boyutuyla ilgilenmek onu daha çok mutlu eder.Terazi burcu kadını neşeli hassas ve duygusaldır. Olayları kendi duygularına göre yorumlar. Önemli olan kendisinin ne hissettiğidir. Bu nedenle doğru bildiğini uygulamaktan çekinmez. Özgürlüğüne düşkün olan terazi kadını kısıtlanmaktan hoşlanmaz.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  TERAZİNİN YAKIŞIKLI ERKEKLERİ
  Terazi burcu kadını erkekler tarafından kolayca fark edilir çünkü karşı konulmaz bir cazibesi vardır. Eğer terazi kadını karşı tarafın kendini sevdiğine inanırsa fazlasıyla sadık ve şehvetli bir partner olacaktır.Onun için evlilikte aşk gereklidir ve sevip sevilmediği bir ilişkiyi asla devam ettirmez.Sorumsuzluktan hoşlanmayan terazi kadını sürekli ilgi bekler.Terazi burcu kadını evlilikte kusursuz bir eştir ve çocuklarına düşkün olacaktır. Mutluluğu paylaşmayı seven terazi kadını aile bireylerine bu sevgisini en uygun şekilde yaymayı ve onları bu sevgi çemberinin içinde mutlu etmeyi bilecektir.

  Terazi burcu erkeği kararsız duygusal romantik iyimser ve yumuşak huylu yapısıyla dikkat çeker. Toplum içinde sevilen ve aranan bir dosttur. Karşılıklı güvene önem verir. Dürüsttür ve herkesin öyle olmasını ister.

  Terazi burcu erkeği meraklı ve öğrenmeye açık bir kişilik sergiler. İyi bir konuşmacıdır ve çevresindeki insanları bu yolla kolaylıkla etkiler. Sakinlik ve huzur onun için çok önemlidir ve ani duygusal çıkışlar onu yorar. Bakımlı olmayı sever ve temizliğe fazlasıyla önem verir. Çevresindeki kişilerin de öyle olmasını ister.Dostlarıyla karşılıklı fikir alışverişinde bulunmaktan hoşlanır. Uzun ve derin sohbetler yapmaktan keyif alır. Hassastır ve duygusal yönü daima ağır basar.

  Terazi burcu erkeği ikili ilişkilerde karşı cinste özellikle zerafet akıl mantık ve güzellik arar. Sert mizaçlı kadınlar ona hitap etmez. Terazi burcu erkeği aşık olduğu zaman ateşli ve sadık bir partner olacaktır. Sadakat onun için çok önemlidir.Terazi burcu erkeğinin ilişkileri uzun ömürlü olur. Evlendiği zaman saygılı sadık ince ruhlu ve düşünceli bir eş olacaktır. Çocukları sever ve iyi bir baba olmak için tüm çabasını sarfedecektir.
  Bu sürecin her birimiz için ADALET BARIŞ HUZUR VE GÜZELLİKLERE vesile olması HAKLI İLE HAKSIZIN AYIRT EDİLMESİ DİLEĞİMLE
  iremSU
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş