BURÇLARA GÖRE DÜĞÜNLERİ NASIL OLMALI?

Şimdi sıra geldi Burçlarımıza göre düğünlere…
Hadi bakalım; hangi burç nasıl bir düğün istiyor düğününde ne hediye bekliyor ve balayını nerede geçirmek istiyormuş öğrenelim…







KOÇ BURCU




Koç kadını eğlence çılgınlık heyecan ister... Düğünün de en az hayatı kadar heyecan verici olması ve ayaklarını yerden kesmesi gerekir.

HAYALİNDEKİ BALAYI: Afrika’da lüks bir safari veya alışverişten uzak olmayan bir kumsal tatili.
DÜĞÜN HEDİYESİ: Koç kadınına asla bir tava hediye etme cesareti göstermeyin! İç çamaşırı gecelik gibi eğlenceli alternatifler hoşuna gider.
EŞ OLARAK KOÇ: Eğer ortada her şeyi yapabilen bir süper kadın varsa bu bir koç kadınıdır. Çoğu zaman meydan okumayı ve mücadele etmeyi sever.
SİZİ NE BEKLİYOR?: Yeni evine hemen alışır. Aşkı derin ve tutkulu bir biçimde yaşar. Bir aile kurduğu bilincini taşır; dolayısıyla para artık önemlidir.


BOĞA BURCU



Boğa kadını karanlık mumlarla ve çiçeklerle süslü bir ortam tabii biraz da romantizm olan bir yerde evlenmek ister.

HAYALİNDEKİ BALAYI: Okyanusta açılan lüks bir gemi seyahati veya teknolojiden uzak bir mağarada balayını geçirmek ister.
DÜĞÜN HEDİYESİ: Boğa kadınları iyi stoklanmış mutfaklardan hoşlanır. Bu yüzden ona düğün hediyesi olarak her şeyden iki tane alın.
EŞ OLARAK BOĞA: Her şeyden önce Boğa kadınları kendilerini güvende hissetmek isterler. Eğer finansal olarak bu güven sağlanırsa kendisi bunu fak edecek ve geri kalan işlerle ilgilenecektir. Fakat bu Boğa kadının para kazanmayacağı anlamına gelmemelidir.


İKİZLER BURCU



Müziği dansı ve egzotik kokteylleriyle adından söz ettirecek tam bir parti şeklinde bir düğün ister.

HAYALİNDEKİ BALAYI: Bir İkizler kadını için nerede olduğundan çok ne kadar rahat ettiği önemlidir. Dolayısıyla rahat edeceği hizmette kusur edilmeyen lüks bir tatil köyü onun balayı hayalidir.
DÜĞÜN HEDİYESİ: Düğün hediyesi olarak onlara dijital kamera veya fotoğraf makinesi alabilirsiniz.
SİZİ NE BEKLİYOR?: İkizler diğer burçların arasında en kozmopolitan olanıdır. Sizi ihtiyacınız olan bütün önemli insanlarla tanıştırabilir. Ayrıca harika bir dosttur. Sır saklar ve elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışır. Çözüm odaklıdır.


YENGEÇ BURCU



Yengeç kadını geleneksel olanı sever. Bir kır düğünü tam yengeç kadınına göredir.

HAYALİNDEKİ BALAYI: Yunanistan’da pembe bir villada kalp şeklindeki yataklar Yengeç kalplerini ısıtacak bir balayı hayalidir.
DÜĞÜN HEDİYESİ: Yengeç kadınına düğün hediyesi olarak yumuşak beyaz keten çamaşırlar ince işlenmiş masa örtüleri sofra takımı kristal şarap bardakları alabilirsiniz.
SİZİ NE BEKLİYOR?: Eğer bir Yengeç kadınına aitseniz bu onun hayatıdır. Reddedilmeyi bilmez ve hayatından gitmemeniz için önünüze bütün engelleri koyar. Eğer yalnızsanız sizde sıcaklığını esirgemez ve kollarının arasına alır.


ASLAN BURCU



Öncelikle medyayı bu düğünden haberdar etmek gerekir! Daha sonra iyi bir misafir listesiyle güzel bir gösteri hazırlanmalı. Yemekli gösterişli düğünlerden haz duyar.

HAYALİNDEKİ BALAYI: Aslan kadınının balayı hayali sadece çılgın bir romantik değil aynı zamanda cömerttir de... Romantik ve lüks bir tatil köyü Aslan kadınını mutlu etmek için yeterlidir.
DÜĞÜN HEDİYESİ: Tibet’ten el işlemeli altın Buda veya ağaç evde yaşayan küçük öksüz bir çocuğun yaptığı ince işlemeli broşürler düğün hediyesi için idealdir.
SİZİ NE BEKLİYOR?: Kafese hapsedilmiş bir aslanın öfkeli ve sinsi bakışlarıyla karşılaştınız mı hiç? Eğer Aslan kadınına sınırlar çizmeye çalışırsanız bu bakışla karşılaşacaksınız demektir.


BAŞAK BURCU



Gerçek şu ki bir Başak burcu için hiçbir şey yeteri kadar mükemmel değildir. Ancak basit bir düğünle hata yapma olasılığı azalabilir.

HAYALİNDEKİ BALAYI: Başak kadını balayını 5 yaşından beri düşündüğü için tavsiye vermek anlamsız olacaktır.
DÜĞÜN HEDİYESİ: İster inanın ister inanmayın fakat Başak kadını düğün hediyesi olarak bir çim biçme makinesi bile alsanız mutlu olacaktır. Pratik eşyalar alın gösterişli ürünlerden uzak durun.
SİZİ NE BEKLİYOR?: Mükemmeliyetçi ve zekidir. Üstelik bu özelliği ile kendisini kocasına daha çok sevdirir. Çoraplarınızı renklerine göre ayırır fakat aynı zamanda küstah bağımsız yetenekli ve kurnazdır. Çoraplarınızı renklerine göre ayırır fakat aynı zamanda küstah bağımsız yetenekli ve kurnazdır.


TERAZİ BURCU



15 kişinin davetli olduğu sahil kasabasında gerçekleşen sakin sıcak ve samimi bir düğün...

HAYALİNDEKİ BALAYI: İtalyan tarzı evlerde şampanyalı brunchla geçirilen bir balayı Terazi kadınına göredir.
DÜĞÜN HEDİYESİ: Terazi kadınına düğün hediyesi olarak çiçek veya kartpostal gönderin. Hediye yerine bağışta bulunabilir ve bunu bilmesini sağlayabilirsiniz.
SİZİ NE BEKLİYOR?: Terazi kadını bir kere sizinle ilgilenmeye karar verdiyse hak ettiğinizden daha nazik olur. Evin bütçesi ve paranın nasıl kazanıldığıyla ilgilenmez.


YAY BURCU



Resmi törenler yay kadınlarına göre değildir. Büyük bir parti düzenlenebilir.

HAYALİNDEKİ BALAYI: Yay kadınının balayı hayali tırmanabileceği bir dağ veya beraber yüzebileceği bir yunusun olduğu yerdir. Zoru ve orijinali sever.
DÜĞÜN HEDİYESİ: Yay kadınına düğün hediyesinin ne olacağı önemli değildir. Önemli olan sevgi ile verilmesi... Aklınıza bir şey gelmediyse oyuncak hayvan veya bir spor eşyası olabilir.
SİZİ NE BEKLİYOR?: Eğer kalbinizde egonuzda veya sol bacağınızda bir yara varsa Yay kadını bu yarayı ustalıkla sarar. Dürüst sıcak yardımsever ve mantıklı bir kişiliği vardır.


AKREP BURCU



Bir Akrep kadını düğününü içgüdülerini paylaşmak ve kendini daha iyi tanımlamak için bir fırsat olarak görür.

HAYALİNDEKİ BALAYI: Banyo yatak siyah saten çarşaflar... Yanında eşi olduğu sürece balayında nerede olduğunu fark etmez bile...
DÜĞÜN HEDİYESİ: Akrep kadınına düğün hediyesi olarak ilginç heyecan verici bir hediye verin. Örneğin 2 saatlik bir masaj terapisi.
SİZİ NE BEKLİYOR?: Akrep kadını bir kere ışığını size çevirdiyse gözleriniz kamaşabilir. Bağımlı olmamak söz konusu bile değil. Fakat eğer hayatta kalmak istiyorsanız en kötü huyu merhametsizlik olan Akrep kadınını sakın küçümsemeyin.


OĞLAK BURCU



Sade muhafazakar ve ruhani bir düğün. Oğlak kadını eski adetlere sıkı sıkıya bağlıdır.

HAYALİNDEKİ BALAYI: Oğlak kadınının balayı hayali güzel yeşillikle dolu sessiz ve denize yakın olan herhangi bir yerdir.
DÜĞÜN HEDİYESİ: Oğlak kadınını mutlu etmek istiyorsanız mutlaka gümüşçüye uğrayın. Gösterişli olmadıktan sonra bayılacaktır!
SİZİ NE BEKLİYOR?: Bir Oğlak kadını evde temizlik yapmak yerine iyi bir şirkette yönetici olur. Eğer eş olmaya karar vermişse de bu durum aile hayatında da değişmez ve mutlaka evde lider konumunu üstlenir.


KOVA BURCU



Farklı ve devrimci Bir düğün ister kova kadını. Belki bir sirk çadırında veya boş bir yüzme havuzunda...

HAYALİNDEKİ BALAYI: Kova kadınının balayı hayali eşine bağlıdır. Eşi ne yapmak isterse onu yapacaktır; kesinlikle bu konuyla ilgilenmediği için değil her konu ilgisini çektiği için!
DÜĞÜN HEDİYESİ: Kova kadınına yeni çıkan bir kitap web tasarımı veya ilginç tasarımlı cep telefonlarını düğün hediyesi olarak alabilirsiniz. Teknoloji Kova kadının en büyük ilgi alanlarından birisidir.
SİZİ NE BEKLİYOR?: Bir kere evliliğe ve anneliğe teslim olmuş olsa da her zaman gizemli bir tarafları olacaktır. Bunun yanında harika bir arkadaş ve partner olmakla beraber yaratıcılığı da ev ortamını renklendirecektir.


BALIK BURCU



Şiirlerin okunduğu renkli renkli çelenklerin kabul edildiği romantik bir düğün Balık kadının hayalidir.

HAYALİNDEKİ BALAYI: Rüzgarda uçuşan saçlarının eşi tarafından okşandığı birbirlerine öpücükler gönderdikleri en az düğün kadar romantik bir balayı. Balık kadını için balayı tutkulu bir aşktır...
DÜĞÜN HEDİYESİ: Balık kadını pratiktir ve pratik bir kadın her zaman kullanabileceği hediyeler almayı sever. Bir seyahat çantası mükemmel olacaktır.
SİZİ NE BEKLİYOR?: Her şeyiyle eşinin yanında olacak başka bir kadın daha yoktur muhtemelen. Balık kadını eşiyle her konuda ilgilenir; onun problemlerini dinler ve çoğu zaman yararlı tavsiyeler verir. Fakat mutfakla arası pek iyi değildir.