K
Cesaret senin en büyük gücün! Korkusuzsun ve bu yeteneğin sayesinde hayattaki her zorlukla baş edebilme gücünü kendinde bulabiliyorsun. Eğer bir kahraman olsaydın muhtemelen sen dişi bir Herkül olurdun. Zalimlerin karşısında güçsüzlerin yanında

Boğa
Astrolojinin en güvenilir en sağlam ve en sabırlı burçlarından birine sahipsin. Çok sıcakkanlı ve sevimli biri olduğun için de suratsız insanların bile kalbini hemen kazanabilirsin.

İkizler

Sezgilerini çok iyi kullanıyorsun. Zekan en önemli özelliğin. Bu iki yeteneğin sayesinde bulunduğun her ortama anında ayak uydurabiliyorsun. Konuşmaya bayılıyorsun tatlı dilinle yılanı deliğinden çıkartırsın.
Yengeç
Duygusallığın merhametin ve hassasiyetin seni dünyanın en iyi kalpli kızı yapıyor. Sorumluluk duygun çok gelişmiş olduğu için her zaman zor durumda olan arkadaşlarının yanındasın. Kısacası tam bir iyilik perisisin.

Aslan
Ormanlar kralı aslan! İşte sen busun! Her zaman öndersin ve senden daha zayıf olanları alıp onları daha iyi daha güzel yerlere sürüklemek için didiniyorsun. İnsanlar sana her zaman ihtiyaç duyarlar çünkü onları koruyup kolluyorsun.

Başak
Ağustosböceği ve karınca hikayesindeki karınca kesinlikle bir Başak Burcu olmalı. Çünkü sen de tıpkı o karınca gibi çalışmaya bayılıyor ve her anını planlıyorsun. Kaldırabileceğinden üç misli daha ağır bir yükü günlerce sırtında taşıyabilirsin.


Terazi
Güçlü bir adalet duygusuna sahipsin. Haklıyı ve haksızı kolayca birbirinden ayırabilirsin. Ayrıca güzellik tanrıçası Afrodit kadar güzellik bağımlısısın. Çevrendeki her şeyi güzelleştirmek için deli gibi uğraşıyorsun.


Akrep
Gizlilik karizma ve kararlılık sana sunulan en büyük güçler. Eğer bu üç gücü iyi yönlerde kullanabilirsen çok iyi bir lider olabilirsin. Ayrıca senden çok da iyi bir ajan olur. Kendi sırlarını pek vermesen de gizli kalmış şeyleri ortaya çıkartmakta oldukça iyisin.

Yay
Hayata çok iyimser bakıyor herkese çok samimi davranıyorsun. Maceraya atılmaktan çok hoşlanıyorsun. Espri yeteneğin sayesinde çevrendeki herkesi mutlu ediyorsun. Arada sırada alaycı espriler yapan iyi bir stand-up’çı olabilirsin.


Oğlak
Çok düşünen az konuşan ve kontrollü biri olman seni güvenilir bir arkadaş yapıyor. Ayrıca çok da dikkatlisin. Bu konuda bir örnek verelim: Avustralya’da 160.000 trafik kazasının incelenmesi sonucunda en az kaza yapan insanların Oğlak Burcu olduğu belirlenmiş. Şaşırmadın değil mi?

Kova
Orijinallik değişiklik yaratıcılık ve akıl gücünle hemen dikkat çekiyorsun.
Daima yenilik peşinde koşuyor ve insanlığın yararına olacak yeni bir şeyler keşfetmek için didiniyorsun. Doğrusu çok iyi bir bilimkadını olurdun.


Balık
Dürüst vicdanlı duygusal ve dingin birisin. İnsanlığın çirkin yönlerinin farkında olsan da dünyayı hep pembe gözlüklerle görmeyi tercih edersin. Romantizme düşkünlüğün ve harika hayal gücün sayesinde çok renkli ve ilgi çekici bir kişiliksin. Sanatın her dalında başarılı olabilirsin.