Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Öner Döşer 2012 Burçlarımız

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  PARA

  Deneyimli Kişilerden Tavsiye Alın

  Bu yılın ilk yarısında kazanımlarınızda artış yaşama olasılığınız çok yüksek. Kazancınızın devamlılığını sağlama konusunda da şanslı olacaksınız. Aynı zamanda parayı idare edebilme ve para kazanma beceriniz artıyor. Gelirinizi arttırmak için yeni yollar farklı yatırım alanları keşfedebilirsiniz. Sahip olduklarından dolayı tatminkar hissedecek ekonomik anlamda bağımsızlaşacaksınız. İş girişimleri ve ticari konularda yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Maddi konular ve yatırımla ilgili konularda deneyimli veya uzman kişilere danışmak için uygun bir dönemdesiniz. Güvendiğiniz kişilerden iyi tavsiyeler ve destekler alabilirsiniz. Ama yine de parasal şansınızı daha ziyade kendiniz yaratacaksınız. Gerçekte neyi istediğinize karar vermeli kazanım elde etmek için ona yönelmelisiniz.

  Yılın Son Çeyreğinde Parasal Konulara Dikkat!

  Yılın son çeyreğinde gelirinizle ödemeleriniz arasındaki dengeyi iyi kurmanız gerekiyor. Zira bazı ödemelerinizin üstesinden gelmekte zorlanabilirsiniz. Bu dönemde her türlü yatırım ve harcamanızı iyice gözden geçirmeli ödemelerinize göre ayarlamalar yapmalısınız. Muhasebe ve hesaplarla ilgili sorunlarla karşılaşılabilir. Kredi ve borçlarınızı zamanında ödemeniz ve ödemelerinizin takibini yapmanız yerinde olur. Alacaklarınızı tahsil etmekte zorlanabilirsiniz. Bu yüzden kredi açtığınız kişilerin veya borç verdiğiniz arkadaşlarınızın genel gidişatını yakından takip etmeniz yerinde olacaktır. Bu dönemde bilinçsizce kredi borç almak çok akıllıca olmayabilir.

  İŞ

  Kendinizi Daha Güçlü İfade Edeceksiniz

  Yılın ikinci yarısında yeni fikirlerinizi başkalarının gözü önüne sermek konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek açısından çok uygun zamanlardasınız. Daha evvel yapmamış olsanız bile herhangi bir konuda yazabilirsiniz. Eğer zaten yazmakta iseniz şimdi bu konudaki yetenekleriniz daha da güçleniyor olacak. Başkalarının fikirlerine de saygı göstermek görüşlerine açık olmak ve esneklik size kazandıracaktır. Her koşulda bir şeyler büyük bir değişime doğru ilerlemekte ve bu sizi bağlayacağı gibi çevrenizdeki kişileri de bağlayacak. Her şey büyük bir değişim içerisine girecek. Kendinizi değişen koşullara çabuk adapte etmeyi olaylara daha iyimser ve geniş çerçeveden bakmasını öğreneceksiniz. Fikirleriniz ilgi görebilir ve onları daha gelişkin düzeylere veya çevrelere ulaştırabilirsiniz. Yakınlarınızdan destek alacağınız bir süreç olacak bu.

  AŞK

  Aşktan yana en şanslı dönemler:

  8 Şubat-5 Mart arası 6 Eylül-3 Ekim arası 28 Ekim-22 Kasım arası
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  İŞ

  Neleri Başarabileceğinizi İyi Saptayın!

  Yıla çok şanslı başlıyorsunuz. Koşulları istediği gibi yönlendirebilme şansınız artıyor. Etrafınızdakilerin güvenini kazanmanız şimdi daha kolay. İlişkileriniz daha verimli sonuçlar doğurmaya başlıyor. Yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Bunun yapıcı avantajlarını kullanmak gerek. Sosyal ilişkilerden faydalanmasını bilmelisiniz. Önemli bir döngünün başlangıcında hayattaki amaçların ne olduğu ve gerçekte kişisel olarak kim olduğunu keşfetme zamanındasınız. Kendinize güveniniz ve cesaretiniz gelişiyor. Ruhsal anlamda da gelişmeler var. Yeni meraklar yolculuklar eğitimle ilgili avantajlar söz konusu. Öğrenmek ve yeni deneyimler edinmek için çok uygun bir dönemdesiniz. Diğer kişiler üzerinde etkileyici olmak kişisel yeteneklerini başkalarına göstermek geçiş yapmakta olduğunuz bu dönemin ortaya çıkaracağı olumlu etkilerden.

  PARA

  Parasal Konularda Şanslısınız

  Yılın ikinci yarısında kazanımlarınızda artış yaşama olasılığınız çok yüksek. Ekonomik anlamda bağımsızlaşma şansını yakalayabilirsiniz. Gelirinizi arttırmak için yeni yollar farklı yatırım alanları keşfedebilirsiniz. Daha fazla kazanmak için etrafımızda gelişen fırsatlardan yararlanmalısınız. İş girişimleri ve ticari konularda tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Gerçekte neyi istediğinize karar vermeli kazanım elde etmek için ona yönelmelisiniz. Sahip olduğunuz şeylerin artık daha fazla değer kazandığına da şahit olabilirsiniz. Kazancınız arttıkça kendinize güveneniz ve cesaretiniz de artacaktır. Fakat abartılı girişimlerde bulunmamanız ve risk almamanız gereken zamanlar olacak. Gereksiz harcamalarda bulunma riskiniz de var. Harcamalarda akıllıca davranmalısınız.

  AŞK

  Evlilik-Ortaklık Konularına Dikkat!

  Yılın son çeyreğinde evlilik-ortaklık temalarında dikkatli adımlar atmanız karşınızdakilerden beklentilerinizde daha gerçekçi ve sabırlı olmayı başarmanız gerekiyor. İlişkilerde zorlanmalar kopmalar söz konusu olabilir. İleri dönük işlerinizde size uygun olmayan ilişkiler bu noktada temizlenebilir. Gerek birlikte olduğunuz kişiler gerekse rakiplerinizden karşıt görüşler eleştiriler gelebilir. Eşinizin üzerinde fazla baskı ve sorumluluk olabilir. Ona her zamankinden fazla destek olmanız gerekecek. Eşle ilgili konularda sorumluluk almak gerekebilir onun sağlığında sorunlar çıkabilir. Her koşulda muhataplarınızın sorumluluklarını geçici bir süre için de olsa yüklenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu dönemde hukuksal davalardan yana sıkıntılar çekme olasılığınız da var. Sizi temsil etme yetkisine sahip kişilerden yana zorlanabilirsiniz.

  Aşktan yana en şanslı dönemler: 5 Mart-3 Nisan arası 3 Ekim-28 Ekim arası 22 Kasım-16 Aralık arası

  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  SAĞLIK

  Zararlı Alışkanlıklarınızdan Kurtulabilirsiniz

  Hoşlanmadığınız zararlı alışkanlıklarınızı bırakmak için uygun bir yıla giriyorsunuz. Eski problemleri kafanızda çözmenin zamanı. Tüm çabalarınıza rağmen çözemediğiniz şeyleri kabullenmeniz gerektiğini daha iyi anlayacaksınız. Kendini hayatın akışına bırakmak kadere teslim olmak gibi daha önce kolaylıkla kabul etmediğiniz hayat görüşlerini şimdi daha iyi anlayacaksınız. Bazen de kendini dalgaya bırakmak gerekir. Ama tabii ki sadece bir süre için!

  Bu dönemde sağlığınız için yardım alacağınız kişilerin faydası beklediğinizin üzerinde olacaktır. Yeni bir girişimde bulunmadan önceüzerinde uğraştığınız konuları pekiştirmek için uygun zamanlardasınız. Henüz tam olarak fark edemediğiniz fırsatlar sizi bekliyor olabilir. Şimdi ektiklerinizi yakında biçeceksiniz.

  Yılın Son Çeyreğinde Sağlığa Dikkat!

  Yılın son çeyreğinde sağlığınıza daha fazla dikkat etmenizde fayda var. Sevmediğiniz halde yapmanız gereken işlere kendinizi zorlamanız mutsuzluğa sebep olabilir. Bitirmek gereken çok sayıda proje olması sinirlerinizi gerebilir. Gerilen sinirlerinizi yatıştırmanın en iyi yolukendinize boş zaman yaratıp biraz egzersiz yapmak. Yoğun çalışma temposundan uzaklaşıp biraz rahatlamaya ihtiyacınız olacak. Ancakişlerin yoğunluğu arzuladığınız tatili yapmanıza da engel olacak gibi. Bu yüzden kendinize günlük rutinlerinizi kıracak küçük uğraşlar edinmeye çalışın. Böylelikle gün içerisinde kısa vakit bile harcayarak kendinizi mutlu edebilirsiniz.

  İŞ

  Kuantum sıçramasına hazır olun!

  Yılın ikinci yarısında yaşam enerjiniz ve zindeliğiniz artıyor! Yeni girişimlerde bulunmak için güçlü dürtüler hissedeceksiniz. Yaptığınız işlerden kişisel tatmin duymanız çok mümkün. Girişimlerinizin sonuçları konusunda daha iyimser olacaksınız. Önemli bir döngünün başlangıcı hayattaki amaçların ne olduğu ve gerçekte kişisel olarak kim olduğunu keşfetme zamanı. Neyi başarabileceğini iyi saptamak gerekiyor. Artan kişisel güveninizi olumlu kullanmalı ama fazla ben bilirim havasına girmekten ve kendini abartmaktan kaçınmalısınız. Ölçülü olmasını bilmeniz gerek. Kişisel büyüme adına olumlu bir dönemdesiniz. Ama fiziksel olarak da büyüme söz konusu olduğu için kilo alabilirsinizdikkat!

  Bu süreçte yaşam enerjiniz ve zindeliğiniz maksimumda olacak. Kendinize yeni bir imaj geliştirebilirsiniz. Dış görüntüde giyim tarzında moral verecek değişiklikler yapmanız kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.

  AŞK

  Aşktan yana en şanslı dönemler: 14 Ocak-8 Şubat arası 3 Nisan-15 Mayıs arası 27 Haziran-7 Ağustos arası 28 Ekim-22 Kasım arası 16 Aralık-yılsonu arası
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  İŞ

  Geleceğe Dönük Ümitler Artıyor!

  Geçmiş çalışmaların faydasını görmeye başlayacağınız bir yıla giriyorsunuz. Gelecekle ilgili hedeflerinizle ilgili konularda fikir alışverişinde bulunabileceğiniz kişilerle tanışabilirsiniz. Sosyal çevrenizden veya arkadaşlarınızdan planlarınıza umulmadık destekler gelebilir. Uzun vadeli hedefler belirlemek ve başkalarıyla birlikte hareket etmenin geleceğe dönük planları formüle etmenin tam zamanı. Ümitleriniz çoğalıyor. İdealleriniz arttıkça yaşama daha sıkı sarılacaksınız. Karamsarlığı bir kenara itip hayattan beklentilerinizi arttırmalısınız. Yılın ilk yarısında grup aktivitelerinde artış ve sosyal çevrede genişleme oluşacak. Dışa açılmalı sosyal ilişkilerden daha fazla istifade etmelisiniz. Bu yalnız kalınacak bir dönem değil. Sosyal ve aktif olmalısınız. Birçok yeni insanla birlikte olmanın faydasını ileride daha çok göreceksiniz. İş hayatıyla ilgili konularda başkalarıyla paslaşmanın faydasını göreceksiniz.

  İŞ

  Kendiniz Hakkında Çok Şey öğreneceksiniz

  Yılın ikinci yarısında kendiniz hakkında daha fazla şey öğrenebilirsiniz. Bilmediğiniz yeteneklerinizi açığa çıkarabilir kendinizi yeteneklerle donatabilirsiniz. Şimdi kendinizi geliştirdiğiniz konuları önümüzdeki yıl ortaya koyuyor olacaksınız. Bu hazırlık dönemini çok iyi değerlendirmelisiniz. Yeni bir girişimde bulunmadan önce üzerinde uğraştığınız konuları pekiştirmek için uygun zamanlardasınız. Henüz tam olarak fark edemediğiniz fırsatlar sizi bekliyor olabilir. Şimdi ektiklerinizi yakında biçeceksiniz. Bazı zamanlarda işleri tek başınıza çözmeniz gerekebilir. Bu dönemde yalnız çalışmak size daha avantajlı sonuçlar getirebilir. Böyle yapmanız yaratıcılığınızı harekete geçirecektir. Daha yaratıcı olabilmek için biraz kalabalıktan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde hayatınızdaki diğer kişilerin davranışlarının sebeplerini veya nasıl davranacaklarını önceden sezebilme yeteneğinizin geliştiğini hissedebilirsiniz.

  AŞK

  Çocuklarla İlgili Mesuliyetler

  Eğer henüz çocuk sahibi değilseniz yılın son çeyreğinden itibaren sorumluluk almaya hazır olun. Bu konuda ciddi bir tutum içerisine girebilirsonuca ulaşma arzusunda olabilirsiniz. Fakat sonuç elde etme konusunda gayret göstermeniz gerekecek. Eğer halihazırda çocuk sahibi iseniz o zaman bu yıl onlarla ilgili sorumluluklarınız uğraşlarınız gündeminizde önemli yer tutacak demektir. Çocuklarınızın geleceğine yönelik önemli kararlar alma ya da yatırımlar yapma zamanlarındasınız. Duygusal hayatınızda ise biraz daha sabırlı olmak gerekiyor. Eğer evli değilseniz mesuliyet sahibi ve olgun kişileri kendinize çekme olasılığınız oldukça yüksek bu dönemde.

  Aşktan yana en şanslı dönemler: 8 Şubat-5 Mart arası 7 Ağustos-6 Eylül arası 22 Kasım-16 Aralık arası
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  İŞ

  Kendinizi Daha Fazla Tanıtacaksınız

  Yılın ilk yarısında rüzgar sizden yana ve hızlı esecek. Kariyer ve gelecek hedeflerinizle ilişkili hızlı gelişmeler kaydedebilir kariyerinizde tanınmaya yönelik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İşle ilgili sıkıntıları daha rahat aşabilir çalışmalarınızın karşılığını almaya başlayabilirsiniz. Kariyerinizde yeni girişim yapmakta iseniz zamanlamanız çok doğru demektir. Dikkat çekeceğiniz bu süreçte toplumsal işlerde rol alabilirsaygınlık kazanabilirsiniz. Kendinizi yukarı taşıma anlamında fırsatlarla karşılaşabileceğiniz yüksekleri hedef almak için iyi bir dönemdesiniz. Bu dönemde güçlü kişilerden otoriteyi temsil eden bize üst durumunda bulunan kişilerden destek almanız kolaylaşıyor.

  Yardım ve Dayanışma

  Yılın ikinci yarısında grup aktivitelerinde artış ve sosyal çevrede genişleme yaşayacaksınız. Kariyerinizde ilerlemeniz için size yardımı dokunacak kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Bunlardan istifade edebilmeniz için daha aktif olmalı iş veya hedeflerinizi ilgilendiren konularda önemli kişilerle paslaşmalara girmelisiniz. Arkadaşlarınızdan her zamankinden fazla fayda ve destek göreceksiniz. Fikrine saygı duyduğunuz dostlarınıza danışabilirsiniz. Akıllıca tavsiyelere ve tekliflere açık olmalısınız. Dostlarınız vesilesiyle işler alabilir kazanımlar elde edebilirsiniz. Bu dönemde sonradan faydası daha fazla belirginleşecek yeni arkadaşlıklar da kurulabilir. Başkalarına yardım veya dayanışma amaçlı çalışmalar içinde de bulunabilirsiniz. İşten elde edilen gelir alanında da olumlu etkiler devreye giriyor yılın ikinci yarısında.

  AŞK

  Aile Mesuliyetleri

  Yılın son çeyreğinde testten geçeceğiniz ve ders alacağınız konular ailevi konular yerleşim evinizle ilgili konular ve geleceğiniz için atmanız gereken temel adımlarla ilgili olacak. Ailenizin mesuliyetini yüklenmeniz gereken bir sürece giriyorsunuz. Bu yükümlülükler bazen iş hayatınızda da zorlanmalara sebep olacak. Çalışmıyor iseniz o zaman geleceğe dönük hedeflerinize doğru başarıyla ilerlerken bir taraftan da sizi eve bağlayan mesuliyetlerinizle baş etmek durumunda kalacaksınız. Ama sonuç olarak bu sizin gerçek gücünüzü ortaya çıkartacak ve kişisel gelişim sürecinizde önemli bir mihenk taşı olacak.

  Yılın son çeyreğinden itibaren önümüzdeki yıla da devam eden süreçte daha evvelce ikamet ettiğiniz yeri değiştirmeniz yeni bir yere yerleşmeniz söz konusu olabilir. Bu dönemde aile içerisinde ilişkilerde sorunlar olabilir. Ev ve özel hayatınız ile iş hayatı arasındaki dengeyi iyi ayarlamak durumundasınız.

  Aşktan yana en şanslı dönemler: 5 Mart-3 Nisan arası 6 Eylül-3 Ekim arası 16 Aralık-yılbaşı
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş