Akrep ve İkizler Bir Araya Gelirse Ne Olur?

Yeni bir uyum konusuyla daha karşınızdayım. Astroloji seven bir kitle var ve bu insanlar aynen bu yazının başlığındaki gibi bu konuyu aramışlar ve merak etmişler. Eee bize de bu merağı gidermek düşer değil mi ??
Hemen başlayalım o zaman….

Akrep ve İkizler bir araya gelirse ne olur? Biri su biri hava teknik olarak anlaşmalarını pek beklemeyiz ama hayat sadece teknikten ibaret değil biliyorsunuz ki. Daha derine inelim o halde. Öncelikle karşımızda sezgileri kuvvetli tutkulu doğası gereği mücadele etmeyi ölüm kalım meselesi haline getirmiş ve bağlandığı şeye saplantı boyutunda bağlı kalacak bir su grubu üyesi var yani Akrep. Kuruntlu ihtiraslı ve kıskanç bir burç var her şeyden önce. Kafasına takılan şeyi size belli etmeden kuracak kuracak ve yine kuracaktır. Olayları kontrol etmeye çalışacaktır ama yine belli etmeden. Çünkü onu yöneten Pluto’dur. Onun bu doğasında vardır. Her şeyi gizlice yer altından yapacaktır.

Bir tarafta ise Merkür’ün uslanmaz çocuğu İkizler var. O bir hava grubu. Yani değişken hızlı atak ve olduğu gibi. Bir Akrep gibi derinlik yok her şey göründüğü gibi ve ortada. Oysa Akrep öyle değil derinliklerinde bir çok şeyi barındırabilir iyi veya kötü. İkizler konuşmayı çok sever gizemi sever çünkü araştıracağı her şeye ilgi duyacaktır. Akrepte de bolca gizem bulacağı için ilişkinin ilk safhalarında onun peşinden koşacak onu araştıracak ve gizemini çözmeye başlayacaktır.Akrep bu kovalama esnasında eğer özellikle Akrep olan taraf bir kadınsa aşık olup bağlanacaktır. Sonrasında İkizler için gizem kaybolmaya başladığında uzaklaşacak kendine araştıracağı yeni maceralara aramaya koyulurken bu sefrer Akrep kovalamaya başlayacaktır. İkizler bu kovalamacadan kontrol duygusundan sıkılacaktır. Çünkü o kontrol edilmeyi ve kıskanılmayı sevmeyen bir burçtur. Akrep bunları yaparsa kadın veya erkek olsun hiç farketmez İkizleri kaybeder. Bu ilişkinin uyumlu devam etmesi için İkizlerin sadık dürüst ve açık olması gerekir ki Akrep kuruntular içerisine girip kıskançlık krizleri yaşamasın.

İkizler yaramaz bir çocuk gibidir. Onun idaresi burada Akrep olan tarafa düşüyor. Cinsel anlamda İkizler yenilik ve değişikliği sever burcunun doğası gereği. Akrep ise alışık olduğu şeyleri yapmak ister. Burada da İkizlere biraz ayak uydurmak gerekiyor. Eğer iki tarafta birbirinin hassas olduğu bu noktaları iyi kavrar ve ona göre davranırsa ilişki tabiki yürür ama kuruntular ve kıskançlık krizleriyle bir İkizleri kovalamaya kalkarsan sevgili Akrep işin zor. Onu serbest bırakman gerekiyor. Bir İkizler eğer seviyorsa zaten geri gelecektir bu durum tecrübeyle sabittir benden sana tavsiye…
Alıntıdır.