AYIN BURCU

Terazi
Ya çok dengeli ya çok dengesiz olabilen Terazi. Burçlar kuşağının en zarif en hoş burçlarından biridir. Sevimli görüntüsünün altında hükmeden ve otoriter bir karakter yatar. Ama bunu öyle ustaca ve öyle politik bir şekilde yapar ki karşısındakinin ruhu bile duymadan onu parmağında oynatır. Kararsız olduğundan sık fikir değiştirebilir. Yanlızlığı hiç sevmez sosyaldir dışa dönüktür ve gezmeyi çok sever. Aynı zamanda evlilik burcudur. Özgürlüğüne düşkün olmasına rağmen eşine çok bağlıdır paylaşmayı sever. Terazi yakınınızın doğum günü hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.

Bu ay sizi neler bekliyor - Eylül 2012

Eylül'e Balık burcundaki dolunayın yoğun enerjisiyle başlıyoruz. Dolunay gelişmeleri hızla sonuçlandıracak. 16 Eylül'de ise Başak burcunun güçlü yeniayı doğacak ve iki hafta boyunca yeni başlangıçları destekleyecek. 17'sinde düzelen Pluto Aralık sonunda doğan Oğlaklar haberler getirecek. Öncü burçlar olan Koç Yengeç Terazi ve Oğlaklar bu senenin en zor astrolojik etkileşiminin merkezindeler. Aynı anda hayatlarının birkaç alanında zor mücadeleleri olacak. 29 Eylül'deki dolunay ise bu etkileşimi zirveye çıkarıp olayları tetikleyecek. Uğurlu Jüpiter İkizleri kollarken aşk gezegeni Venüs Aslanların cazibesini artıracak. Akrepler ise bu ay güçlü pozisyondalar.

Sevgiler
Eren Hattatoğlu Şahin


Terazi burcunda doğan ünlüler


Konfiçyus Verdi William Faulkner Louis Aragon Nietzsche Gunter Grass Le Corbusier Mahatma Gandi Bob Geldof Sting Ralph Lauren Donna Karan Ray Charles Yo-yo Ma Rita Hayworth Brigitte Bardot Catherine Deneuve Michael Douglas Catherine Zeta Jones Serena Williams Monica Bellucci Kate Winslet.

Alıntıdır.