Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Thumbs up Burçlar ve Erkekleri

  Burçlar ve Erkekleri

  Astrolojik burca dâhil erkeklerin özellikleri birbirinden farklıdır. Bir bakıma kadınlar karşılarındaki erkeği bir de burçlarına göre incelerlerse kendilerine uygun eş bulmaları zor olmayacaktır!






  Koç erkeği


  Cömerttir ve maddi anlamda da özgür olmayı sever Gücünü en gerekli yerde kullanmayı bilmesi Rekabeti sevmesi hiç yaşlanmaması en büyük özelliğidir. Koç'tan kozmik ilişki zevki alırsınız Koç erkeği onunla baş edebilecek kadını sever. Cinsellik konusundaki üstün performansıİsteklerini ne yapıp edip kabul ettirmeyi bilir Burcunuza göre hangi burçlarla iyi anlaşır ya da anlaşamazsınız? Boğa size sahip çıkar ikizler şaşırtabilir. Yengeç size güven verir.

  Aslan sizi mutlu eder Başak'la her şey rutin olacaktır. Terazi'den birinizden biri kaybedene kadar çatışma devam eder. Akrep'ten uzak durmanız yararlı olur. Yay size keyif verecek ve etkileyecektir. Oğlak ilerletir. Kova aşkı zor iştir. Balık sizi tutamaz.





  Boğa erkeği


  Boğa burcu erkeği inatçı çalışkan hareketli ve sakin yapısıyla dikkat çeker. Bu sakin görünüşünün altında oldukça hareketli bir insan vardır. Kızdığı zaman oldukça inatçı olur ve hiçbir şekilde düşündüklerinden ödün vermez İlişkilerinde sadıktır ve her anlamda fedakârdır.

  Cömerttir fakat savurgan değildir. En sadık dostlar boğa burcu erkeklerinden çıkar. Başarılı her kadını çekici bulur Zor kelimesi onun lügatinde yer almaz. Burcunuza göre hangi burçlarla iyi anlaşır ya da anlaşamazsınız? Koç sizi sever; ama yorabilir. Boğa düşünsel arkadaşınız ve rehberinizdir ikizler kozmik ilişkinizi sağlar. Yengeç sizi gel git lerinle tutuklar. Aslan size güven duygusu verir. Başakla uyumlu olursunuz. Terazi çelişkiler getirir. Akreple zıtlaşır;. Yay sizi ateşler; tükenebilirsiniz. Oğlak güvencelidir; tutuculuğu sizi sıkabilir. Kova sizin kariyerinizi etkiler; ama artı veya eksidir.





  İkizler erkeği

  İkizler erkeği çift kısmetlidir. İnsanlarla kolay diyalog kurabilen ve sözünü dinleten bir yapısı vardır. Karşı cins tarafından hemen fark edilir. İşle ilgili konularda yeni fikirler ve yeni projeler üretmekten çok keyif alır. Maddi konularda da değişkendir. Bazen çok bonkör bazen de çok cimri olabilir. Fakat idare konusunda oldukça zayıftır. Bir konuda derinleşememek gibi bir problemleri vardır. İkizler erkeği savurganlığı sever ve para konularında fazla başarılı değildir fakat çok severse evlenip bu evliliği devam ettirmek için çaba harcayabilir. Burcunuza göre hangi burçlarla iyi anlaşır ya da anlaşamazsınız? Koç'tan hoşlanır; ama bıkabilirsiniz. Boğa değişkenliğinize katlanamaz ikizler sizsiniz ve de ikiniz bir arada… Yengeç olumsuz. Aslan sizin kozmik bağınızdır. Başak iksiriniz. Terazi ile uyumlu. Akrep mi? Bakın onu yoramazsınız. Yay'dan çok şey öğrenebilirsiniz. Oğlak yükünüzü paylaşabilir. Kova heyecan vericidir; ama vizyonlarınız farklıdır. Balık sizi ilerletir.





  Yengeç erkeği

  Yengeç burcu erkeği nazik dürüst ağır başlı ve mağrur yapısıyla dikkat çeker. Duygusal yapısı oldukça hassastır. Sevgi ve saygı onun için vazgeçilmez temel taşlarıdır. Çalıştığı insanlara değer verir ve onlara yardımcı olamaya çalışır. Onların zayıf taraflarından faydalanmaya çalışmak yerine onlara destek olmaya çalışır. Yengeç burcu erkeğinin keskin ve pratik bir zekâsı vardır Yalandan hoşlanmaz ve güvenmediği kişilerle bir arada bulunmaz. Aile ve ev yaşantısına fazlasıyla düşkündür ve en iyi babalar yengeç burcu erkeklerinden çıkar.

  Burcunuza göre hangi burçlarla iyi anlaşır ya da anlaşamazsınız? Koç sizi zenginleştirir. Boğa'ya hayran olabilirsiniz; ama sadık kalın ikizler size dayanamayabilir. İki Yengeç yan yana nasıl yürürler? Aslan kolay olmayacaktır. Başak mı? Evde mutlu olursunuz. Terazi kozmik bağınızdır. Akrep ile mutlu olursunuz. Yay zorlayıcı Cinselliktir. Kova ile aynı kaba sığmazsınız. Balık hoş olabilir; ama rüzgâr değişebilir.




  Aslan erkeği

  Aslan burcu erkeği ılımlızeki sevecen romantik ve pratik tavrıyla dikkat çeker. İkili ilişkilerde mükemmel bir partnerdir. iş dünyasında fazlasıyla başarılıdır.

  Zenginlerin birçoğu bu burçtan çıkar Cömerttir fakat her türlü kötü duruma karşı temkinlidir ve tasarrufu sever. Ateş grubundan olduğu için sinirlendiğinde kızgınlığı patlama şeklinde cereyan eder. Kin tutmaz ve kızgınlığı gelip geçicidir. Başarıyı sever başarılı kadınları da. Burcunuza göre hangi burçlarla iyi anlaşır ya da anlaşamazsınız? Koç'la farklı ortamları paylaşıp arada bir buluşun. Boğa geleceği gösterir ikizler sizi zengin edebilir; ama nasıl? Yengeç’le aşk yaşarken sıkılabilirsiniz. İki aslan bir arada… Birliktelik olabilir. Başak başaktır; onu harcamayın. Terazi işinize yarayacak size destek olacaktır. Akrep güvenlik verir. Yay ile uyumlu ve mutlu olursunuz Oğlak sizi anlayan. Kova'dan her şeyi öğrenebilirsiniz. Balık mı? Heyecandır; ama geçici.





  Başak erkeği

  Başak burcu erkeği inatçı Her konuda sonuç odaklıdır. Eğitim kariyer veya sizi mutlu etme konusunda kararlıysa başarır titiz detaycı ve mantıklı yapısıyla dikkat çeker. Hoş bir karizması vardır. Hırslı ve çalışkandır. Para konusunda tutumludur. Son derece duyarlı ve romantik bir tiptir. Duyguları konusunda çok açıktır ve pek çok erkeğin aksine sinirli olduğunuz zaman alttan almayı bilir. Burcunuza göre hangi burçlarla iyi anlaşır ya da anlaşamazsınız? Koç mantığınızı güçlendirir. Boğa sizin gizli gücünüzdür. İkizler sizin kariyerinizi etkiler. Yengeç sizi sakinleştirir. Başak sizi ısıtır. Terazi sizi anlayan. Akrep korkunuzdur. Yay sizin için sınırsızlıktır. Oğlak’la mutlusunuz. Kova aşk bağınızdır. Evlilik tutkudur cinselliktir heyecandır diyorsanız Aslan.. Balık'tan çok şey öğrenebilirsiniz.




  Terazi erkeği

  Venüs'ün kontrolündeki Terazi… Çok çekicidir. Son derece kibar ve esprili olan bu erkeğin çok hayranı olabilir. Eski kız arkadaşlarının neden onun peşini bırakmadığını sanıyorsunuz? Çok dengeli bir tiptir. Kariyerini sosyal hayatını ailesi ve kız arkadaşıyla ilişkisini her zaman dengede tutmaya çalışır. Dürüsttür ve herkesin öyle olmasını ister. İyi bir konuşmacıdır ve çevresindeki insanları bu yolla kolaylıkla etkiler. Huzur onun için çok önemlidir ve ani duygusal çıkışlar onu yorar. Bakımlı olmayı sever ve temizliğe fazlasıyla önem verir. İlişkileri uzun ömürlü olur. Burcunuza göre hangi burçlarla iyi anlaşır ya da anlaşamazsınız? Koç' Aşkta şansınız. Boğa kıskançtır. İkizleri idare edebilirseniz başarırsınız. Yengeç güçlendirir. Aslan sizi sevecektir ve beklentileri ciddidir. Başak kadar istikrarlı mısınız? Terazi iki tane olursa…. Akrep'in gizemi etkileyecektir; ama sadece bir dönem. Oğlak can yoldaşınız Kova ile mutlu olursunuz.





  Akrep erkeği


  Akrep burcu erkeğinin bakışları çok etkilidir. Bakışlarıyla karşı tarafa duygu ve düşüncelerini kolaylıkla ifade edebilir ve hareketli gibi görünse de karamsar bir hali vardır. Hayatın zevklerine aşırı düşkündür. Özellikle yemeğe alkollü içeceklere ve cinselliğe karşı zaafı vardır. Kimseye kolay kolay güvenmez. Maddiyatı gücün güven verdiğini düşünür. Dostlarına çok önem verir. Fedakârdır. . İkili ilişkilerinde oldukça kıskançtır ve eşini aşırı derecede sahiplenir. Onunla yaşadığınız her anın unutulmaz olmasına çalışır. Burcunuza göre hangi burçlarla iyi anlaşır ya da anlaşamazsınız? Koç'la Evlilik benim için. Boğa'dan çok şey öğreneceksiniz. İkizler Olumsuz beraberlik. Yengeç'ten sıkılabilirsiniz. Aslan sizin kariyerinizi etkiler. Başak keyifli olabilir. Terazi aydınlığı çıkarabilir. Akrepler bir arada güneşi unutabilirler. Yay mı? Zor.. Oğlak gizeminizi artırabilir. Kova güç verecektir. Balık'la mutlu olursunuz.




  Yay erkeği


  Özgürlüğüne aşırı derecede düşkün olan yay burcu erkeği yalnızlıktan keyif alır ilişkilerinde kolay kolay bağlanamaz ve evlilikten korkar. Onlar için karşı cinste aradıkları en önemli özellik güzelliğin yanı sıra kafa yapısıdır. Bilgili ve kültürlü kadınlarla sohbet etmekten keyif alır. Bir kadından hoşlandığı zaman ilgisini yoğun bir biçimde gösterebilir. Sizi her zaman yanında ister Fakat daha sonra aradığını bulamadığını anladığında çabucak sıkılıp uzaklaşabilir. Burcunuza göre hangi burçlarla iyi anlaşır ya da anlaşamazsınız? Koç ile uyumlu ve de mutlusunuz. Boğa sizin iyi dostunuzdur. İkizlerlerden ekonomik yararlanabilirsiniz. Yengeç kısa dönemde sizi mutlu edecektir. Aslan olumlu. Başakyaşam getirir. Terazi ve Yay estetik olarak güzeldir. Cinselliktir heyecandır diyorsanız Akrep Yaylar çok şeyi paylaşırlar;. Oğlak bunaltıp kısıtlayabilir Kova ile Balık kozmolojik boyutlar yaşayabilirsiniz.





  Oğlak erkeği


  Oğlak burcu erkeği bir şeyi yapmaya karar verdiyse mutlaka yapar. Oğlak burcu erkeği çalışkan azimli hırslı ve sevecen tavırlarıyla dikkati çeker. Maddiyata düşkündür ve çalışmaktan keyif alır. Para kazanmak konusunda üstüne yoktur. Fırsatları değerlendirmeyi iyi bilir. Tutumludur ve tasarrufu sever. Genellikle şüpheci bir tavrı vardır. Olayları kendi doğrusuna göre değerlendirir. Duygularını hemen belli etmez. Soğukkanlı bir görünümü vardır.

  Burcunuza göre hangi burçlarla iyi anlaşır ya da anlaşamazsınız? Koç can yoldaşınız. Boğa ile çok mutlu olursunuz. İkizler kısa bir süre sonra sizi çıldırtabilir. Kovadan çok şey öğrenirsiniz. Aslan gücünüzü artıracaktır. Başak ekonomik güvencenizdir. Terazi Akrep çok keyifli başlayacaktır ama… Yay zevk verecektir; ama uzun sürmez. Oğlakla inat. Yengeç sizin zannedebilirsiniz; ama sınır koymazsanız. Balık duygularına erişmelisiniz.





  Kova erkeği


  Yalnızca kendisiyle ilgilenmesi ve dünyanın neredeyse onun etrafında dönmesi bir erkeği çekici yapar mı? Kova burcuysa evet! Kova burcu erkeği nazik iyimser özgürlüğüne düşkün ve çok yönlü yapısıyla dikkati çeker. Çok yönlü oluşu zor anlaşılan bir kişilik sergilemesine neden olur. Duygularını kolay kolay belli etmez. Hoş ve neşeli kişiliği toplum içinde sevilen bir insan olmasını sağlar. Kendi işini yapmaktan çok keyif alır. Değişiklikten ve farklılıktan keyif alır. Hareketli yaşantısı onu mutlu ve enerjik kılar. azla yetinmeyi sevmez.. Burcunuza göre hangi burçlarla iyi anlaşır ya da anlaşamazsınız? Koç size âşıksa sadık kalmalısınız. Boğa size güvenlik ve güç verir İkizlerle uyumlu olursunuz. Yengeci küçümsememelisiniz. Aslan'dan çok şey öğrenebilirsiniz. Terazi'ye sık sık hesap vermelisiniz Akrep sizi yorar. Yay. Evlilikte… Oğlak uçamazsınız. İki Kova düzeni değiştirebilirler. Balık duygularını öğrenmelisiniz.





  Balık erkeği

  İkna kabiliyeti Kariyer peşinde Yani kolay ele geçen bir erkek olmayışı Genç bir ruha sahip olması hiç yaşlanmaması Gücünü en gerekli yerde kullanmayı bilmesi. Rekabeti sevmesi müthiş güveni Gözleri her şeyi itiraf eder. romantik olur .Duygusal ve anlayışlı bir yapısı vardır.. Sanatçı ruhludur ve güzelliğe çok önem verir. Aşk onun için çok önemlidir. Aradığı kişiyi bulduğuna inanırsa sadık bir eş olur yoksa çeşitli maceralar peşinde koşmaya devam edecektir. Burcunuza göre hangi burçlarla iyi anlaşır ya da anlaşamazsınız? Koç sizi yorabilir; ama kontrolü kolay olabilir. Boğa yaratıcıdır güç verir ikizler huzur verir. Yengeç ile uyumlu olursunuz. Aslan cazibelidir; Başak'tan çok şey öğrenebilirsiniz. Terazi dostunuz olabilir. Akrep gizeminizi ikiye katlar; Yay sizi evrimleştirir ve geliştirir. Oğlak düşündürür uyutmaz. Kova evrensel ilişkilerinizi sağlar iki balık hiç ayrılmazlar.
  Sürmenaj and Bengisu like this.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Burçların birinde yazan diğerinde yazmıyor.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Oğlak erkeği için ikizler kadını kısa süreliymiş. O zaman evde kaldık. :leydihan2:

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  İyi bari başak burcu tüm burçlarla iyi anlaşabiliyormuş.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş