Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar daha sonra durmanız için her tür rüşveti teklif edecektir.

Boğa Burcu: Yuvarlanarak kendisini sizin atar yani resmen üstünüze oturur ve öyle kalır. Malum ya o bir **** yani boğadır.

İkizler Burcu: Yerlere düşer gıdıklanmaya bayılır ama seans bitince hemen olanı unutur ve sorar; "Nerede kalmıştık? Konumuz neydi?"

Yengeç Burcu: Hiç tepki vermez birşey söylemeden öylece bakar sonra kapıyı çarparak çıkıp gider ve saatler sonra geri gelir. On yıl sonra bir kavga sırasında bu yaptığınızı yüzünüze vuracaktır.


Aslan Burcu: Önce anlamaz sonra küser ve bunu neden yaptığınızı açıklamanızı bekler. Açıklamadan yani bunun bir şaka olduğunu anladıktan sonra gıdıklamaya devam etmenize izin verir.

Başak Burcu: Siz bıkıp duruncaya kadar hiç gülmeden sabit bakışlarla yüzünüze bakacaktır.


Terazi Burcu: Hoşuna gidecektir ama dış görünüşünü bozduğunuz anda başınız derde girecektir.

Akrep Burcu: Önce gıdıklanmaya dayanamaz sonra birden tüm gücünü kullanır tekrar soğukkanlılığına bürünerek insiyatifi ele alır ve gözlerini gözlerinize dikerek kaşlarını çatar ve; "Kes şunu hemen..." der.

Yay Burcu: Çok eğlenir. Sonra aradan zaman geçer ve siz bir misafirinizle otururken birden üzerinize saldırarak gıdıklamaya başlar. Öcünü almayı asla unutmayacaktır.Oğlak Burcu: Asla gıdıklanmaz çünkü evde değildir muhakkak geç saatlere kadar çalışıyordur.


Kova Burcu: Sessizce kendisini kurtarmaya çalışırken yüzünde hafif bir tebessüm belirir bu arada bir gıdıklanma örgütünün kurulup kurulamayacağını düşünmektedir.


Balık Burcu: Önce nefret eder sonra hoşlanmaya karar verir çünkü bunu başkalarının da yapmak isteyeceğini düşünmüştür.