Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Question Aşık Olunca Burçlara Neler Oluyor ?

  KOÇ AŞIK OLUNCA NELER OLUR ?


  Oyununuzu iyi saklıyorsunuz. Kavgacı havalarınızın ve gözü pek görünümüzünardında gerçek bir duygusalsınız. Ruhunuz aşk buyuruyor. "Seviyorum o halde varım!" sözü yaşama nedeniniz. Partnerinizde kendinizde eksik özellikleri arıyorsunuz :

  Yumuşaklık
  diplomasi ve incelik...Çok sıcak bir insansınız. Bu özelliğiniz aynı zamanda en büyük açığınız. Kendinizikarşınızdakinin yerine koymayı bilemiyorsunuz. İster istemez ilişkinizde bütünleşmeyi yokuşa sürüyorsunuz.

  BOGA AŞIK OLUNCA NELER OLUR ?

  Süslü ve duyarlı yapınızla ideal bir sembol gibisiniz. Dişi güzel içi kof olanların aksine sadelikten fazlasıyla hoşlanıyorsunuz ve daima gerçek aşkların içinde yer alıyorsunuz. Aşkınızı gerçekçi yaşıyorsunuz Venüs'ün sevgili üyesi siz incelik ve zerafetinizle kesinliklesıradanlığın dışında kalıyorsunuz. Ayrıca hataları bağışlamanın yüceliğine sahipsiniz.

  İçsel dünyaların insanı mükemmel eş sembolü koruyucu melek ve herşeyden önemlisi sadakate olan saygınız dikkat çekici boyutlarda. Hep böyle kalmalısınız.

  İKİZLER AŞIK OLUNCA NELER OLUR ?

  İkizler'in aşka bakışının yeni yetme aşıklarınkinden farksız olduğunu söyleyebiliriz. Aslında siz bilinçsiz bir şekilde ergenlik cağının başlangıcında herkesin yaşadığı o üzücü devreyi es geçip tutkunun acılarından sıyrılmak istiyorsunuz.Yaşadıklarınızı sık sık süzgeçten geçirme alışkanlığınız var. Aşkın getirdiği oyakınlıktan mümkın olduğunca kaçıyorsunuz. Çünkü siz yaralanmaktan korkuyorsunuz. Seçkinci fikirleriniz şüpheci yaklaşımınız sizi romantik hamlelerden alıkoyuyor. Aşık olmak veya olmamak... Bu ikilimden bir türlü kurtulamıyorsunuz.

  YENGEÇ AŞIK OLUNCA NELER OLUR ?

  Siz aşka asla basit bir hikaye gözüyle bakamazsınız. Duygularınız çok yavaş bir şekilde filtreden geçercesine kalbinize iner ve sonunda tamamıyle sizi kaplar. Sizi esir aldığı o andan itibaren kalbinizin çarpmadığı tek bir an bile olmaz. Hayal gücünüz faaliyete geçer.

  Artık ne kendinize ne başkasına aitsinizdir. Bunların sonucunda aşkın ve tutkunun yaraladığı bir günah keçisine dönüşürsünüz. Size yardımcı olacak biri
  sizden başkası değil yine ne yazık ki! Tekrar derlenip toparlanma yolunda tüm adımları kendiniz atmalısınız.


  ASLAN AŞIK OLUNCA NELER OLUR ?

  Büyük aşkınızı bekliyorsunuz. Duygusal yoğunluğun çok yükseldiği bir anda kendinize gelerek varlığınızın gerçek boyutuyla yüzleşebilirsiniz. İşin güç yaniilla ki kendinize yüksek vasıfları olan bir sevgiliyi layık görmeniz ve böylesiyle tanışma zorunluluğu hissetmenizdir. Tanıştığınızda da ona layık olmak için bir dizi sınava girmeniz gerekeceğini bilmelisiniz.

  Size kur yapan ve çevrenizde pervane gibi dönen sıradan tiplere de pas verin. Aşık olduğunuzda gözleriniz parlıyor ve olumlu enerji saçmaya başlıyorsunuz. Bu sizin temel özelliğiniz.

  BAŞAK AŞIK OLUNCA NELER OLUR ?

  Öpücüklerin ve okşamaların sıkıntı ve tasaya birebir olduğunu düşünürsünüz.Sizin dünyanızda olumsuzluğa yer yoktur. Aşk size göre "evet" ve "belki"lerle yol alır. Dudağınızdan çıkan aşk yeminleri hoş tatlar bırakır.Düşüncelerinizle eylemlerinizi karıştırdığınızda çıkmazlara giriyorsunuz. Mükemmel bir aşk gecesinin ertesindegözlerinizde gerçek aşkın ispatını aramak boşuna... Çünkü ser verip sır vermezsiniz. İki sevgili arasındaki catışmalar sizin en büyükmotivasyon ve enerji kaynağınız. Bu catışmalardan olumlu sonuç alıyorsunuz.

  TERAZİ AŞıK OLUNCA NELER OLUR ?


  Her Terazi gibi sizin de ikili yaşama özleminiz var. Bu yüzden yalnızlığı pek az özlüyorsunuz. Hassas yapınızla ayrıntılar önemsiyorsunuz. Bir buket çiçeksevgi dolubir jest iyi seçilmis bir sözcük karşısında zevkten eriyecek raddeye geliyorsunuz.

  Kendinizi iyi hissetmek için
  sıcak kişiliğinizle uyuşacak arkadaşlarözgürlüksanatsal yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz ortamlar ve sevgi bağlarına ihtiyacınız var. Evlilik size cazip gelse de yıldırım aşklarından ya da kontrol edilemez tutkulu ilişkilerden vazgeçmeniz zor gibi görünüyor.


  AKREP AŞIK OLUNCA NELER OLUR ?

  Burcunuzun doğası gereği hiç beklenmedik zamanlarda beklenmedik girişimlerYapabilirsiniz. Size göre aşk bir ritüeldir.

  Yeminler
  gösteriş acı çektirme ve güç
  gösterileri aşka eşlik eder ve onu bütünler. Aşk duygusu ruhumuza uzananbir kendinden geçme halidir.Bu düşünceleriniz ve eylemlerinizin amacı romantizmin en uç noktasına erişmek ve orada olağanüstü aşkla birleşmektir. Durup dinlenme bilmeyenkatı kurallara bağlı gelenekçi anlaşılması güç bir burca sahipsiniz ne yazik ki. Bu yüzden kolay anlaşılmıyorsunuz.

  YAY AŞIK OLUNCA NELER OLUR ?

  Burcunuzun en onemli özelliği yansıtıcı karakteri. Bu nedenle sevdiğinizekendinizi beğendirmek için kesinlikle öznel davranışlardan yararlanıyorsunuz.

  Kıskançlık ise şüphesiz Yay ailesine özgü bir duygu. Bunu fazla açığa vurmanızilişkilerinizi zedeliyor. Felsefeye olan düşkünlüğüz uzlaşmacı bir çerçevede.

  İlişkilerinizde koşulsuz sadakat bekliyorsunuz. Ancak siz aynı beklentiyi
  boşa çıkarıyorsunuz. Önümüzdeki günler size yeni heyecanlar aaaifler vesamimi beraberlikler müjdeliyor. Olumlu bir döneme giriyorsunuz.

  OĞLAK AŞIK OLUNCA NELER OLUR ?

  Aşk gezegeniniz Ay'in etkisinde çalkantılı tutkulara yelkenaçıyorsunuz.Sizin aşklarınız dönemsel olduğu görülüyor. Ay'ın etkisinde yetişkin yaşamınauygun derin ilişkilere gireceksiniz. Zodyak'in en duyarlı burçlarından biri olarak sevdiğinizde yeri gögü inletiyorsunuz. Kimi zaman kaprislerinizle sevgililerinizibezdirseniz deaslında bu yönünüz beraberliklerinizin tuzu biberi.

  Önümüzdeki günlerde Saturn'ün sert etkisiyle duygusal yönünüzü biraz törpülemiş olacaksınız. İnişli çıkışlı ve heyecanlı birliktelikler bu dönemde tam size göre.


  KOVA AŞIK OLUNCA NELER OLUR ?

  Kuralların dışına çıkmaktan büyük zevk alıyorsunuz. Zafer sarhoşluğutabuları yıktığınızda iki katına çıkıyor. Ancak bu durumunuz uzun sürmüyor.

  Aşk gezegeniz olan Güneş idealist özelliklerinizi ön plana çıkartıyor. Zorluklar sizi bunaltıyor ve o çok değer verdiğiniz özgürlüğünüzle bir türlü bağdaşmıyor. Evliliğe sıcak bakmıyorsunuz ve serbest birliktelikleri tercih ediyorsunuz.

  Tensel bir tutkudan oluşan bu suç ortakluklaru birçok aşığınız olmasınaneden oluyor. Çoklu ilişkileri aynı anda yaşamaktan vazgeçemiyorsunuz.

  BALIK AŞIK OLUNCA NELER OLUR ?


  Bir öncekini bitirmeden yeni bir maceraya başlayarak ve çok kolay bağlanarak duygusal ilişkilerinizde oldukça laubali bir tavır sergiliyorsunuz. Bu yaptığınız hiç uygarca değil. Tutku size hiç yabancı değil kendinizi zaman zaman kaptırıyorsunuz. Bağlanma ve kaçma gibi birbiriyle çelişkili iki seçenek arasında ne yapacağınızı bilemediğinizden yolunuzu şaşırıyorsunuz.

  Partnerinizde onda olmadığını gayet iyi bildiğiniz düzen
  pratik zeka detaycılık gibi özellikleri arıyorsunuz. Artık biraz toparlanmanın ve kararlı davranmanın
  çelişkilerden kurtulmanın zamanı gelmedi mi ?

  Alıntıdır.

  Yed-i AdL and OkyanusunKalbi like this.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Yeni yetme aşk yaşayacakmışım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş