KOC (22 mart-21nisan) Direksiyon basindayken baska bir otomobilin kendisini geçmesine çok sinirlenir. Koç sürücüsü hizli araba kullanmaya bayilir. Refleksleri çok iyidir ve tam zamaninda önlemini alip Tehliaaai önlemesini bilir. Bir tavsiyede bizden; Koç burcu insani araba kullanirken rahatsiz etmeyiniçindeki trafik canavarini uyandirabilirsiniz!
HAYALINDEKI OTOMOBIL;Koç burcu insaninin hayalini kirmizi bir spor otomobil süsler. Otomobilin müzik sisteminin iyi olmasi onlar için hayati önem tasir.BOGA ( 22 nisan -21mayis) Boga burcu yasami sevenondan haz almayi seven bir burçtur. Boga burcu insani genelde sakin olarak taninir ancak trafige çiktiginda is degisir. Kinci ve maceraperest olmalari onlarin direksiyon basindaki tavirlari üzerinde belirleyici rol oynar. Boga burcu sürücüsüne karsi trafikte dikkatli olmak gerekir.
HAYALINDEKI OTOMOBIL;Dogaya düskünlügü otomobil seçiminde de kendisini gösterir. Içinde rahat edebilecekleri otomobilleri seçerler. Gri ve kirmizi en çok tercih ettikleri renklerdir.IKIZLER (22mayis-21 haziran) Ikizler burcu insani gençligin ve dinamizmin sembolüdür. Bunun nedeni ikizler insaninin hangi yasta olursa olsun genç ve çocuksu kalmayi basarmasidir. Maceradan hoslanirlar ve çok meraklidirlar. Ikizler sürücüsü hizlisinirli ve sabirsizdir.
HAYALINDEKI OTOMOBIL;Onun degisken karakteri farkli otomobilleri begenmesine yol açar. Biraz maymun istahli oldugu söylenebilir. Seçtigi otomobil mutlaka gündemde ve modern olmalidir.
YENGEC (22haziran - 21temmuz) Cok duygusalhayalciçocuksu insanlardir. Yengeçler ölçülü ve dikkatlidirler. Direksiyon basinda da dikkatlidirler. Trafik kurallarina uymaya özen gösterirler ve birisi bir hata yaptiginda oldukça sinirlenirler. emniyet kemeri takmadan asla yola çikmazlar.
HAYALINDEKI OTOMOBIL ; Görünüs ve lüksten çok fonksiyon önemlidir. Aile otomobillerini tercih ederler. Fazla hiz yapmamalarina ragmen güçlü motorlu otomobilleri tercih ederler. Bir markaya güven duyarlarsa kesinlikle degistirmezler.


ASLAN (22temmuz -21agustos) Otomobil kullanirken kendine çok güvenir. Can sIkIcI olaylar karsisinda sogukkanliligini korumayi basardigi için hemen hemen hiç hata yapmaz.
HAYALINDEKI OTOMOBIL; Sogukkanli olan aslan burcu insani kendine güven veren güçlü ve saglam otomobilleri tercih eder. Bu nedenle aslan burcu insaninin hayalini her türlü lüks ve konfora sahip araçlar süsler.

BASAK (22 agustos -21 eylül) Hayatinin bir parçasi olan titizligi otomobil sürerken de gösterir. Kurallara oldukça fazla özen gösterir. Ancak sabahlari sinirli olur ve sabah otomobil kullandiginda etrafina öfke saçabilir.
HAYALINDEKI OTOMOBIL; Detaylara önem verirotomobilinde de konfor ister. Saglam genis ve ekonomik bir otomobil onlara göredir.


TERAZI (22 eylül-21 ekim) Trafikte son derece kibar olmalarina karsin oldukça kararsiz davranislar sergilerler.
Sürekli diger arabalara bakarlar. Otomobil kullanmak kesinlikle bir zevk degildir.
HAYALINDEKI OTOMOBIL; Iç ve dis dizayni önem tasir. Teknik ayrintilar genellikle fazla önem tasimaz.Terazi için otomobilin çizilmesi tam bir felakettir.


AKREP (22 ekim -21 kasim) Cok kiskanç olmasiyla taninan akrep burcuhatalari affetmeyen ve saldirmak için
Firsat kollayan bir karakter barindirirlar. Sakin görünseler de bir hata ile karsilastiklarinda bagirip çagirmaktan geri kalmazlar.
HAYALINDEKI OTOMOBIL; En son model hizli ve güçlü otomobillerden hoslanirlar. Motor sir dolu bir kutu degilyakindan ilgilendikleri bilgi sahibi olduklari bir seydir. Güçlü otomobille hava atmaya bayilir.
Siz siz olun sakin otomobilini elestirmeyin.!YAY ( 22kasim -21aralik) Özgürlügüne düskün olan yay burcu maceraya bayilir. Kendisini çok iyi tançr ve özelliklerinin farkindadir. Trafikte korkusuzdur. Trafik kurallarina uyar ve diger sürücülere saygilidir.
HAYALINDEKI OTOMOBIL; Konforlu ve sevimli otomobillerden hoslanir. Otomobillerinin herkeste bulunmasini istemezler üstü açik ya da en azindan sunrooflu bir otomobil tercih ederler.OGLAK ( 22 aralik -21Ocak) Oglak burcu yönetici olmak için yaratilmistir. Organizasyon yetenegi güçlüdür.

Reflekslerine hizina yani otomobiline hakimdir. Iyi bir sürücüdür.
HAYALINDEKI OTOMOBiL;Kullandigi otomobil mutlaka en son model olmalidir. Satis sonrasi servise de büyük önem verir.
KOVA (22ocak – 21Subat) Hayatini oldugu gibi trafik kurallarini da hiçe sayar. Diger sürücüleri küçümseyen bir tavri vardir.
HAYALINDEKI OTOMOBIL;Kova burcu insani otomobilinin dikkat çekici ve son model olmasini ister. Uyumlu bir dizayneksantrik bir iç donanimbüyük boyutlu genis bir panel ve güçlü motor otomobilinde aradigi özelliklerdir.
BALIK (22Subat - 21mart) Hayalci ve romantik balik burcu insani trafikte kurallara baglidir. Baliklar yolda tehlikeden uzak dururlar. Cok dalgin olduklari için tehlikeli durumlar yaratabilirler.
HAYALINDEKI OTOMOBIL; Canli renkleri severler. Kullanilmis otomobil almaktan hiç çekinmezler. Eski otomobil alip yenilemeye üsenmezler. Gezmeye merakli olduklari için otomobilin rahatligi da çok önemlidir.